Рішення № 76458702, 13.09.2018, Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Дата ухвалення
13.09.2018
Номер справи
500/2422/18
Номер документу
76458702
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 500/2422/18

Провадження № 2-а/500/72/18

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 вересня 2018 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

в складі головуючого - судді Присакар О.Я.,

за участю: секретаря судового засідання – Щербак І.П.,

представника позивача – ОСОБА_1,

представника відповідача – ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ізмаїлі адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Одеської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 звернувся до суду із позовом до Одеської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови Одеської митниці ДФС від 20.12.2017 року в справі про порушення митних правил №1249/50000/17 про визнання винним у вчиненні правопорушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України, громадянина ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер фізичної особи платника податків НОМЕР_1), а також про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, що становить 1916101,80 грн., мотивуючи тим, що посадовими особами Одеської митниці ДФС за змістом протоколу про порушення митних правил №1249/50000/17 від 16.08.2017 р. та постанови від 20.12.2017 р. в справі про порушення митних правил №1249/50000/17 не наведено норм чинного законодавства України, які б зобов'язували громадян, які користуються паспортами двох держав (в даному випадку України та ОСОБА_4), пред'являти для в'їзду саме паспорт громадянина України. Крім цього, у даному випадку не підтверджено доказами наявність суб'єктивної сторони правопорушення в діях ОСОБА_3, хоча останній жодного разу не порушував режим тимчасового ввезення. Саме по собі набуття іноземного громадянства ОСОБА_3 та факт пред'явлення при перетинанні митного кордону України паспорту громадянина ОСОБА_4 не може свідчити про намір ухилення від митних платежів. В діях ОСОБА_3 відсутній склад адміністративного проступку, зокрема: вина (намір ухилення від сплати митних платежів), оскільки ОСОБА_3 використовував транспортний засіб не в особистих цілях, а в інтересах власника-нерезидента з метою передачі на ремонт; відсутній причинний зв'язок між діянням та суспільно небезпечними наслідками у вигляді ненадходження до бюджету відповідних платежів, оскільки у разі, якщо б митне оформлення автомобіля марки “БМВ”, д/н А8943МТ здійснювалось його власником - громадянином ОСОБА_4 ОСОБА_5, а не довіреною особою-резидентом, то застосуванню все одно підлягали б положення ч. 2 ст. 380 МК України відповідно до яких громадяни-нерезиденти звільняються від письмового декларування своїх транспортних засобів. Дії ОСОБА_3, вчинені в інтересах власника транспортного засобу - нерезидента не підпадають під нормативне регулювання, передбачене вимогами ч. 3 ст. 380 МК України, а рівно не могли розцінюватись посадовими особами Одеської митниці ДФС, як ухилення від сплати митних платежів. При цьому ОСОБА_3 скористався паспортом громадянина ОСОБА_4 тільки для того, щоб спростити себе порядок перетину кордону та митного оформлення транспортного засобу, який і без того відповідно до ч. 2 ст. 380 МК України не підлягав письмовому декларуванню. В діях ОСОБА_3 відсутній склад адміністративного проступку - порушення митних правил, оскільки обов'язковою ознакою складу адміністративного правопорушення є наявність вини в діяннях особи, що не було доведено посадовими особами Одеської митниці ДФС. Більш того, на день прийняття оскаржуваної постанови від 20.12.2017 р. митний режим тимчасового ввезення було завершено, оскільки автомобіль марки “БМВ”, д/н А8943МТ, після завершення ремонту 02.10.2017 р. вже на наступний день був вивезений за межі митної території України, що також опосередковано доводить ті обставини, що перетинаючи митний кордон України, у позивача був відсутній намір (умисел) на ухилення від сплати митних платежів. Як вбачається із матеріалів позовної заяви, протокол про порушення митних правил №1249/50000/17 складено 16.08.2017 р. у той час, як справу про порушення митних правил №1249/50000/17 було розглянуто 20.12.2017 р., тобто з порушенням п’ятнадцятиденного строку. Зміст протоколу про порушення митних правил №1249/50000/17 від 16.08.2017 р. та постанови від 20.12.2017 р. в справі про порушення митних правил №1249/50000/17 не містять відомостей про митну вартість товару (транспортного засобу), який ввозився позивачем. Натомість, при визначенні розміру несплачених митних платежів та адміністративного стягнення посадові особи Одеської митниці ДФС керувались припущеннями та службовою запискою №3926/15-70-68 від 07.11.2017 р., які, як правило, визначають розмір необхідних для сплати податків та зборів платежів на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, без проведення його огляду на підставі орієнтовної інформації електронного каталогу. Таким чином, митну вартість товару було визначено не на підставі основного методу, тобто за ціною придбання, а шляхом застосування другорядних методів.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позов та просив його задовольнити.

В судовому засіданні представник відповідача заперечував проти позову та просив відмовити у його задоволенні мотивуючи тим, що позивач маючи статус громадянина-резидента, при ввезенні на митну територію України автомобіля «БМВ», д/н А8943МТ, заявив митному органу України, що він є громадянином ОСОБА_4 та нерезидентом, чим вчинив протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів. Той факт, що ОСОБА_3 не є власником вказаного автомобіля та перетинає митний кордон на підставі довіреності не надає йому статусу нерезидента, щоб ввозити на митну територію України транспортний засіб без письмового зобов'язання про зворотне вивезення та без сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів. В ході провадження у даній справі було проведено експертне автотоварознавче дослідження, з метою встановлення вартості в країні реєстрації транспортного засобу «БМВ», д/н А8943МТ, 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4. Відповідно до висновку експертного автотоварознавчого дослідження від 31.10.2017 року №121/17 «Про оцінку транспортного засобу», вартість вказаного автомобіля складає 405026,09 грн. З метою забезпечення дотримання наказу Державної фіскальної служби України від 09.07.2015 № 484 та Положень, якими затверджені функціональні повноваження посадових осіб структурних підрозділів митниці та забезпечення виконання функцій з питань, віднесених до компетенції структурних підрозділів митниці, у відповідності до службової записки управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання від 07.08.2015 р. № 1827/15-70-25 обчислення належних до сплати митних платежів здійснюється безпосередньо посадовими особами митного поста. Згідно Положень про митні пости, до основних завдань та функцій митних постів Одеської митниці ДФС серед іншого відносяться: справляння митних платежів, контроль правильності обчислення, своєчасності та повноти їх сплати, застосування заходів щодо їх примусового стягнення у межах повноважень, визначених МК України, Податковим кодексом України та іншими актами законодавства України; контроль правильності визначення митної вартості товарів. Крім того, відсутність інформації щодо суми митних платежів унеможливлює притягнення порушника до відповідальності за порушення митних правил, оскільки санкція статті 485 МК України передбачає накладення стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів. Враховуючи викладене, 20.12.2017 року при розгляді справи про порушення митних правил №1249/50000/17 суму накладеного на громадянина України ОСОБА_3 штрафу було встановлено відповідно до розрахунку платежів, згідно зі службовою запискою митного поста «Ізмаїльський» Одеської митниці ДФС від 07.11.2017 року №3926/15-70-68, сума несплачених митних платежів, які підлягали б сплаті при ввезенні автомобіля «БМВ», д/н А8943МТ, 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, на митну територію України громадянином- резидентом складає 638 700,60 грн. Відповідно до ст. 525 МК України справа про порушення митних правил розглядається у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання посадовою особою органу доходів і зборів або судом (суддею) матеріалів, необхідних для вирішення справи. Таким чином, справа про порушення митних правил розглядається лише при наявності усіх необхідних даних та матеріалів, які, на думку посадової особи органу доходів і зборів або судді, є достатнім та необхідними для розгляду справи та вирішення питання про притягнення/не притягнення особи до адміністративної відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши пояснення представника позивача та представника відповідача, суд приходить до наступного висновку.

В судовому засіданні встановлено, що громадянин ОСОБА_3 зареєстрований за адресою: Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, 1-й провулок Бадаєва, буд 8 та має паспорт громадянина України № КК 519999 від 12.10.2000 року, а також має ідентифікаційний код фізичної особи платника податку – НОМЕР_1.

ОСОБА_3 має паспорт громадянина ОСОБА_6 ОСОБА_4 № 382214890 виданий 10.04.2013 року МВР Софія.

В судовому засіданні представник позивача не заперечував той факт, що позивач має паспорт громадянина України та паспорт громадянина ОСОБА_6 ОСОБА_4 і ОСОБА_3 постійно проживає в Україні, однак, часто виїжджає до ОСОБА_6 ОСОБА_4.

Протоколом про порушення митних правил № 1249/50000/17 від 16.08.2017 року, складеним державним інспектором ВМО № 3 митного поста «Ізмаїльський» Одеської митниці ДФС ОСОБА_7 встановлено, що 15.08.2017 року о 23 год.56 хв. в пункті пропуску “Рені-Джюрджюлешти (авто)” митного поста “Ізмаїльський” Одеської митниці ДФС по смузі руху “зелений коридор" в зону митного контролю прибув легковий автомобіль марки «БМВ», 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, д/н А8943МТ, VIN № WBAWM51090P098248, який прямував з ОСОБА_4 (м. Варна) до України (м. Ізмаїл) під керуванням громадянина України - ОСОБА_3. Під час проходження митних формальностей громадянин ОСОБА_3 надав паспорт громадянина ОСОБА_4 № 382214890 виданий 10.04.2013 року МВР Софія. Під час здійснення митного оформлення даного автомобіля згідно інформації модулю «Орієнтування» АСМО «Інспектор» (орієнтування №725/15-70-20-03 від 26.01.2017) встановлено, що громадянин ОСОБА_3 зареєстрований за адресою: Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, 1-й провулок Бадаєва, буд. 8 та має паспорт громадянина України № КК 519999 від 12.10.2000 року, а також має ідентифікаційний код фізичної особи платника податку - НОМЕР_1 (лист відділ) адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України в Одеській області від 10.01.2017 №47/1). Таким чином, маючи статус громадянина-резидента, громадянин ОСОБА_3 при тимчасовому ввезенні на митну територію України транспортного засобу з іноземною реєстрацією й заявивши митному органу України, що він є громадянином ОСОБА_4 та нерезидентом, вчинив протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів. Сума несплачених митних платежів, які підлягали б сплаті при ввезенні зазначеного транспортного засобу громадянином – резидентом (станом на 16.08.2017), попередньо складає 545982, 67 грн. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України.

З вищезазначеним протоколом ОСОБА_3 був ознайомлений та отримав примірник протоколу 16.08.2017 року, що підтверджується його підписом в протоколі.

Заступником начальника Одеської митниці ДФС - начальником управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ОСОБА_8, за результатами розгляду матеріалів справи про порушення митних правил, розпочатої 16.08.2017 року за ознаками вчинення громадянином України ОСОБА_3 адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 485 МК України, було прийнято постанову від 20.12.2017 року в справі про порушення митних правил №1249/50000/17, відповідно до якої ОСОБА_3 було визнано винним у вчиненні порушення митних правил, передбаченого ст. 485 МК України, а також накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів, що на день вчинення правопорушення склало 1916101,80 грн.

Як вбачається із змісту постанови від 20.12.2017 року в справі про порушення митних правил №1249/50000/17, застосовуючи до ОСОБА_3 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300% несплаченої суми митних платежів, заступник начальника Одеської митниці ДФС виходив із даних та висновків, встановлених протоколом про порушення митних правил №1249/50000/17 від 16.08.2017 року.

Зокрема, постановою від 20.12.2017 року встановлено, що 16.08.2017 року громадянин України ОСОБА_3 мав постійне проживання в Україні, отже мав статус громадянина– резидента. Таким чином, маючи статус громадянина-резидента, громадянин ОСОБА_3 при ввезенні на митну територію України автомобіля «БМВ», 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, д/н А8943МТ, VIN № WBAWM51090P098248, заявив митному органу України, що він є громадянином ОСОБА_4 та нерезидентом, вчинив протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів.

Статтею 485 Митного кодексу України передбачено адміністративну відповідальність у випадку заявлення в митній декларації з метою неправомірного звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру неправдивих відомостей щодо істотних умов зовнішньоекономічного договору (контракту), ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача товару, неправдивих відомостей, необхідних для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості, та/або надання з цією ж метою митному органу документів, що містять такі відомості, або несплата митних платежів у строк, встановлений законом, або інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів, а так само використання товарів, стосовно яких надано пільги щодо сплати митних платежів, в інших цілях, ніж ті, у зв'язку з якими було надано такі пільги.

Згідно п. 1 ст. 2 Закону України «Про громадянство України», якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.

При цьому, якщо громадянин України набув громадянство іншої держави, то не позбавляється при цьому українського громадянства і в правових відносинах з Україною надалі визнається лише як громадянин України.

Як вбачається з положень Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», п.17 Порядку централізованого оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року №185, а також п. 5.3 Порядку розгляду в дипломатичних представництвах або консульських установах України за кордоном клопотань громадян України, які виїхали за її межі тимчасово, про залишення на постійне проживання за кордон, затвердженого наказом Міністерства закордонних справ України від 22.11.1999 р. №201, документом, що підтверджує постійне проживання громадянина України за кордоном, є паспорт громадянина України для виїзду за кордон зі штампом «Постійне проживання» або таким написом (з відміткою про дату внесення та із зазначенням посади і прізвища особи, яка його внесла), який скріплюється підписом посадової особи та печаткою відповідного територіального підрозділу Міністерства закордонних справ України або дипломатичного представництва чи консульської установи України за кордон.

Відповідно до п. 50 ч. 1 ст. 4 Митного кодексу України резиденти - це фізичні особи: громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які мають постійне місце проживання в Україні, у тому числі ті, які тимчасово перебувають за кордоном.

Таким чином, визначення резидентського статусу осіб та пропуск на митну територію України транспортних засобів, що ввозяться громадянами в режимі тимчасового ввезення, здійснюються за умови дотримання вимог зазначених актів законодавства.

Оскільки у позивача наявний як паспорт громадянина України так і паспорт громадянина ОСОБА_6 ОСОБА_4, та він має постійне місце проживання на території України, то відповідно до норм чинного законодавства України, він у правових відносинах з Україною визнається лише громадянином України, має статус громадянина - резидента і на території України повинен користуватись документами громадянина України, що передбачені чинним законодавством України.

Згідно положення ч. 3 ст.380 Митного кодексу України, тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування, що класифікуються за товарними позиціями 8702, 8703, 8704 (загальною масою до 3,5 тонни), 8711 згідно з УКТ ЗЕД та причепів до них товарної позиції 8716 згідно з УКТ ЗЕД дозволяється на строк до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення за умови письмового декларування в порядку, передбаченому законодавством України для громадян, після сплати всіх митних платежів, які відповідно до закону підлягають сплаті при імпорті таких транспортних засобів.

Статтею 74 Митного кодексу України передбачено, що імпорт (випуск для вільного обігу) - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України. Для поміщення товарів у митний режим імпорту особа, на яку покладається дотримання вимог митного режиму, повинна: сплатити митні платежі, якими відповідно до законів України обкладаються товари під час ввезення на митну територію України в режимі імпорту.

У відповідності до п.1 ст.377 Митного кодексу України, товари за товарними позиціями 8701 - 8707, 8711, 8716 згідно з УКТ ЗЕД, які підлягають державній реєстрації, при ввезенні громадянами на митну територію України або надходженні на митну територію України на адресу громадян у несупроводжуваному багажі або вантажних відправленнях для вільного обігу, незалежно від їх вартості, підлягають письмовому декларуванню та митному оформленню в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, з оподаткуванням ввізним митом за повними ставками Митного тарифу України, акцизним податком і податком на додану вартість за ставками, встановленими Податковим кодексом України.

Відтак, у разі ввезення автомобіля БМВ», 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, д/н А8943МТ, VIN № WBAWM51090P098248, на митну територію України, відповідно до ч.3 ст.380 МК України, позивачу необхідно було б сплатити до Державного бюджету України митні платежі.

Тобто, маючи статус "громадянина-резидента" (паспорт громадянина України № КК 519999) позивач вчинив дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів шляхом надання паспортного документу громадянина ОСОБА_6 ОСОБА_4 на ім'я ОСОБА_3 № 382214890 виданий 10.04.2013 року МВР Софія, в якості підстави для ввезення на митну територію України автомобіля БМВ», 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, д/н А8943МТ, VIN № WBAWM51090P098248, використовуючи паспорт громадянина ОСОБА_6 ОСОБА_4 на ім'я ОСОБА_3 № 382214890 виданий 10.04.2013 року МВР Софія, в режимі "тимчасове ввезення", згідно положень ст. 380 Митного кодексу України в порядку, передбаченому для «громадян-нерезидентів».

Отже, зазначені дії позивача мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст.485 Митного кодексу України, тобто дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру, а також інші протиправні дії, спрямовані на ухилення від сплати митних платежів.

Аналогічний висновок був зроблений Вищім адміністративним судом України в ухвалі від 12.04.2017 року, справа № 720/198/16-а, головуючий – Стрелець Т.Г., № рішення 66084110.

Відповідно до висновку експертного автотоварознавчого дослідження від 31.10.2017 року №121/17 «Про оцінку транспортного засобу», виданого ПП «ОСОБА_9І.» вартість автомобіля БМВ», д/н А8943МТ на території держави реєстрації на 16.08.2017 року складає 405026, 09 грн.

Відповідно до службової записки м/п «Ізмаїльський» Одеської митниці ДФС від 07.11.2017 №3926/15-70-68, з урахуванням вищевказаної вартості, у разі ввезення зазначеного транспортного «БМВ», д/н А8943МГ, 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, VIN № WBAWM51090P098248, на митну територію України громадянином-резидентом підлягають сплаті митні платежі у розмірі 638700, 60 грн.

Згідно статті 57 Митного кодексу України визначення митної вартості товарів, які ввозяться в Україну відповідно до митного режиму імпорту, здійснюється за такими методами: основний - за ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються (вартість операції); другорядні: за ціною договору щодо ідентичних товарів; за ціною договору щодо подібних (аналогічних) товарів; на основі віднімання вартості; на основі додавання вартості (обчислена вартість); резервний. Кожний наступний метод застосовується лише у разі, якщо митна вартість товарів не може бути визначена шляхом застосування попереднього методу відповідно до норм цього Кодексу.

Основний метод визначення митної вартості в цьому випадку не застосовувався, оскільки він використовується при ввезенні на територію України транспортного засобу в режимі «імпорт» та при добровільному декларуванні цього транспортного засобу. В цьому випадку транспортний засіб автомобіль БМВ», 2008 року випуску, країна реєстрації ОСОБА_4, д/н А8943МТ, ввозився на територію України в митному режимі «транзит», тобто декларування цього транспортного засобу не відбувалося.

Тобто, визначення митної вартості транспортного засобу може проводитись за одним із другорядних методів.

Таким чином, в постанові Одеської митниці ДФС від 20.12.2017 року була вірно визначена сума штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів на суму 1916101,80 грн. (638700, 60 грн. х 300%).

Посилання представника позивача, на обставину що ОСОБА_3 використовував транспортний засіб не в особистих цілях, а в інтересах власника-нерезидента з метою передачі на ремонт, суд не приймає до уваги в зв’язку з тим, що згідно ст. 380 МК України процедура митного оформлення транспортного засобу не пов’язана з метою ввезення транспортного засобу та в чиїх інтересах ввозиться цей транспортний засіб.

Відповідно до статті 523 Митного кодексу України від імені митниць справи про порушення митних правил розглядаються керівниками цих митниць або їх заступниками, а від імені центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, - посадовими особами, уповноваженими на це відповідно до посадових інструкцій, або іншими особами, уповноваженими на це керівником центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.

Статтею 525 вказаного Кодексу справа про порушення митних правил розглядається у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання посадовою особою органу доходів і зборів або судом (суддею) матеріалів, необхідних для вирішення справи.

Таким чином, справа про порушення митних правил розглядається лише за наявності усіх необхідних даних та матеріалів, які, на думку посадової особи органу доходів і зборів є достатніми для розгляду справи.

Таким чином, посилання ОСОБА_3 на порушення митним органом порядку розгляду справи є безпідставними, оскільки посадова особа митниці діяла відповідно до вимог чинного законодавства та в межах наданих йому повноважень.

За таких обставин, суд вважає за необхідне відмовити в задоволенні позову ОСОБА_3 до Одеської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови Одеської митниці ДФС від 20.12.2017 року в справі про порушення митних правил №1249/50000/17 про визнання винним у вчиненні правопорушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України, громадянина ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер фізичної особи платника податків НОМЕР_1), а також про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, що становить 1916101,80 грн.

Керуючись ст.ст. 241, 268, 269, 286 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

В задоволенні позову ОСОБА_3 до Одеської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови Одеської митниці ДФС від 20.12.2017 року в справі про порушення митних правил №1249/50000/17 про визнання винним у вчиненні правопорушення митних правил, передбаченого ст. 485 Митного кодексу України, громадянина ОСОБА_3 (ідентифікаційний номер фізичної особи платника податків НОМЕР_1), а також про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, що становить 1916101,80 грн. – відмовити.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, протягом десяти днів з дня його проголошення.

Повний текст рішення складено та підписано 13 вересня 2018 року.

Суддя: ОСОБА_10