
Справа № 344/14243/18
Провадження № 3/344/4423/18
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2018 року м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Хоростіль Р.В., розглянувши матеріали справи, яка надійшла від Івано-Франківського відділу національної поліції Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 22.12.1980р.н., громадянина України, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_1/75 в м. Івано-Франківськ, -
за ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
З матеріалів справи вбачається, що 10.08.2018 року у період часу з 17год.00хв. по 18год. 00 хв. ОСОБА_1, який перебуває під адміністративним наглядом, не з’явився на реєстрацію в Івано-Франківський ВП ГУНП, що за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 32, чим порушив встановлені судом обмеження відносно нього.
В судове засідання з’явився ОСОБА_1, вину у вчиненому визнав, пояснив, що більше такого не повториться.
Згідно з ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
У ст. 251 КУпАП визначено, що доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами. Обов’язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 280 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення суд зобов’язаний з’ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з’ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що вину ОСОБА_1, окрім його визнавальних пояснень, доведено зібраними по справі доказами, зокрема даними з протоколу про адміністративне правопорушення Серія ГП №393362 від 17.08.2018 року, рапортом дільничого офіцера поліції відділу превенції Івано-Франківського ВП ГУ НП в Івано-Франківській області від 10.08.2018 року, постановою Івано-Франківського міського суду від 16.02.2018 року, постановою Івано-Франківського міського суду від 25.04.2018 року.
Таким чином, дії ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ч. 2 ст. 187 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення в межах санкції вказаної статті.
Отже, враховуючи характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого адміністративного правопорушення, місце та час його вчинення, дані про особу винного, обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність, а також ставлення винного до вчиненого правопорушення, вважаю, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст.ст. 187, 245, 251, 268, 280, 283-285, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 255 (двісті п’ятдесят п’ять) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1, 22.12.1980р.н., проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_1/75 в м. Івано-Франківськ, ідентифікаційний номер - НОМЕР_1, в спеціальний фонд Державного бюджету України з зарахуванням на рахунок 31211256026001, отримувач коштів ГУК у м. Києві/м. Київ /22030106, код отримувача за ЄДРПОУ 37993783, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), код банку отримувача (МФО) 899998, код класифікації доходів бюджету 22030106, судовий збір у розмірі 352 (триста п’ятдесят дві) гривні 40 копійок.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Івано-Франківський міський суд на протязі десяти днів з дня її винесення.
Суддя Р.В. Хоростіль