
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 серпня 2018 року № 810/3201/18
Київський окружний адміністративний суд у складді головуючого судді Щавінського В.Р., при секретарі судового засідання Мілієнко О.М., за участю: представника позивача - ОСОБА_1, представника відповідача - ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Києві за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сітібуд-Гарант" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось ТОВ "СІТІБУД-ГАРАНТ" з позовом до ДФС України про визнання протиправним та скасування рішення від 27.04.2018 № 671738/40588975, зобов'язання вчинити певні дії.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що оскаржуваним рішенням було відмовлено у реєстрації податкової накладної від 10.04.2018 № 3, не зважаючи на її відповідність всім вимогам та критеріям, що встановлені Податковим кодексом України (надалі – ПК України). При цьому, оскаржуване рішення ДФС України не містить жодної інформації щодо невідповідності цієї накладної законодавчо встановленій нормі або щодо порушення законодавства при її складанні та поданні до реєстрації в ЄРПН.
Також позивач зауважив, що первинні документи засвідчують на сьогоднішній день факт реального виконання позивачем та його контрагентом господарських зобов’язань .
На підставі цього позивач вважає, що оскаржуване рішення було прийнято ДФС України з грубим порушенням процедури, встановленої ст. 201 ПК України, та всупереч вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 190 від 29.03.2017, оскільки рішення по своїй суті не відображає фактичні обставини справи, не ґрунтується на первинних документах, складених позивачем та його контрагентом для підтвердження господарських операцій між ними, а базується на доказово і юридично непідтверджених суб’єктивних припущеннях членів комісії ДФС України.
Відповідач позов не визнав, просив суд відмовити у задоволенні позову з тих підстав, що оскаржуване рішення ДФС України є обґрунтованим та правомірним, оскільки позивачем після зупинення реєстрації податкової накладної від 10.04.2018 №3 не було надано копії первинних документів, що підтверджують безпосереднє здійснення господарських операцій з ТОВ "Білоцерківрозоптторг".
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі. Просив суд позов задовольнити.
Представник відповідача у судовому засіданні проти позову заперечив з мотивів, викладених у відзиві. Просив суд відмовити у задоволенні позову в повному обсязі.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню виходячи з наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, ТОВ «СІТІБУД-ГАРАНТ» зареєстроване Білоцерківською міською радою 22.06.2016, про що в журналі обліку реєстраційних справ вчинено запис за № 13531020000008177.
Позивач має статус платника податку на додану вартість від 04.08.2016 та ІПН 405889710279 підприємство зареєстроване та знаходиться за своєю податковою адресою, а саме: 09100, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Северина Наливайка буд.13 оф.308.
Для здійснення будівельної діяльності, підприємством отримано ліцензію №9-Л від 01.03.2017, що видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.
Видами діяльності позивача за КВЕД є: « 41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель» (основний); «25.11 Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій»; 42.99 Будівництво інших споруд, н. в. і. у.»; « 43.21 Електромонтажні роботи»;« 43.29 Інші будівельно-монтажні роботи»; « 43.39 Інші роботи із завершення будівництва»; « 43.99 Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.»; « 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля»; « 49.41 Вантажний автомобільний транспорт»; « 71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах»; « 41.10 Організація будівництва будівель»; « 42.11 Будівництво доріг і автострад»;
Судом встановлено, що 14.03.2018 між ТОВ «СІТІБУД-ГАРАНТ» (Виконавець) та ТОВ «БІЛОЦЕРКІВРОЗОПТТОРГ» (Замовник) укладено Договір на виконання робіт № 14/03- 18 (надалі - Договір).
Відповідно до умов Договору Замовник доручає, а Виконавець зобов’язується виконати роботи, а саме здійснити роботи з поточного ремонту приміщення 1-го поверху Узинської міської ради, згідно виставленого Рахунку-фактури.
Оплата наданих послуг здійснюється після повного виконання робіт.
ТОВ «СІТІБУД-ГАРАНТ» виставлено Рахунок-фактури № СБ-000100 від 24.05.2018.
ТОВ «БІЛОЦЕРКІВРОЗОПТТОРГ» оплатило даний Рахунок-фактури платіжним дорученням № 1487 від 24.05.2018 з призначенням платежу: оплата за роботи згідно рахунку № СБ-000100 від 24.05.2018 на суму 74 473,20 грн. (сімдесят чотири тисячі чотириста сімдесят три гривні 20 копійок) в тому числі ПДВ.
Роботи по Договору виконані 10.04.2018 відповідно до Акту здачі-приймання робіт (надання послуг) № СБ-0000008 на суму 74 473,20 грн. (сімдесят чотири тисячі чотириста сімдесят три гривні 20 копійок) в тому числі ПДВ.
У відповідності до вимог ст. 187 ПК України ТОВ «СІТІБУД - ГАРАНТ» подано на реєстрацію 10.04.2018 (по факту виконання робіт) податкову накладну № 3.
20.04.2018 Позивачем отримано Квитанцію №1 де зазначено, що податкова накладна від 10.04.2018 №3 доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 20.04.2018. Документ прийнято. Реєстрація зупинена відповідно до с. 201.16 ст. 201 ПК України, реєстрація ПН/РК від 10.04.2018 №3 в Єдиному реєстрі податкових накладних зупинена. ПН/РК відповідає вимогам пп. 1.6 п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку». Пропонуємо надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
25.04.2018 позивачем подано до податкового органу Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків №3 для затвердження податковим органом таблиці даних платника податку з кодами УКТ ЗЕД/ДК 016-2010 (придбання (отримання) товарів/послуг).
25.04.2018 позивачем отримано Квитанцію №1 де зазначено, що повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України.
Позивач отримав квитанцію №2 від 27.04.2018 де зазначено, що документ Додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків не прийнято.
У зв’язку з цим, 25.04.2018 позивачем подано до податкового органу Пояснення від 25.04.2018 № 02/04 щодо здійснених господарських операціях з суб’єктом господарювання, по якому заблоковано реєстрацію податкової накладної, де надано відповідачу пояснення та копії документів, що підтверджують здійснення робіт.
27.04.2018 відповідач прийняв рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних №671738/40588975 в якому прийнято рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних з підстав ненадання платником податку копій документів, а саме первинні документи щодо постачання придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності первинних типових форм та галузевої специфіки, накладні (документи, які не надано підкреслити).
У зв’язку з цим 04.05.2018 позивач подав скаргу на рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних № 671738/40588975 від 27.04.2018.
04.05.2018 позивач отримав квитанцію № 1, що скарга на рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації ПН/РК в Єдиному державному реєстрі податкових накладних доставлено.
Прийнято рішення комісії з питань розгляду скарг № 4265/40588975/2 від 08.05.2018 про залишення скарги без задоволення та рішення комісії ДФС без змін.
Відповідно до п. 201.1. ст. 201 ПК України на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Позивач відповідно до вимог податкового законодавства України, по факту виконання робіт подано на реєстрацію податкову накладну №3 від 10.04.2018, реєстрацію якої зупинено відповідачем.
Відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПК України 201 реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до пункту 2 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» №1246 від 29.12.2010 (далі - Порядок №1246), податкова накладна електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог ПК України в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.
Згідно пункту 12 Порядку №1246 після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту);
чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування;
реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування;
дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201 Кодексу;
наявності помилок під час заповнення обов’язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу;
наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3 і 200-1.9 статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.);
наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується;
факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами;
наявності підстав для зупинення реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування;
дотримання вимог Законів України “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.»
Відповідно до пункту 13 Порядку №1246, за результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція).
Аналогічні приписи містить пункт 201.16 статті 201 ПК України, згідно яких реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до пункту 15 Порядку №1246, у квитанції зазначаються дата та час її формування, реквізити податкової накладної та/або розрахунку коригування та результат перевірки. Якщо у податковій накладній та/або розрахунку коригування за результатами проведення перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку (крім абзацу десятого), виявлено порушення, платнику податку надсилається квитанція про неприйняття податкової накладної та/або розрахунку коригування із зазначенням причини такого неприйняття.
Відповідно до п. 13 «Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 117 у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування зазначаються:
1) номер та дата складання податкової накладної /розрахунку коригування;
2) порядковий номер, номенклатура товарів/послуг продавця, код товару згідно з УКТЗЕД / послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, зазначені у податковій накладній /розрахунку коригування, реєстрація яких зупинена;
3) критерій(ї) ризиковості платника податку та/або критерій(ї) ризиковості здійснення операцій, на підставі якого(их) зупинено реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, із розрахованим показником за кожним критерієм, якому відповідає платник податку;
4) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Реєстрі.»
Зі змісту Квитанція № 1, реєстраційний номер НОМЕР_1 до податкової накладної від 10.04.2018 року № 3 вбачається, що контролюючим органом сформовано висновок про відповідність податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених п.п. 1.6. п. 1 «Критеріїв ризиковості платника податку»:
« 1. Платник податків відповідає критеріям ризиковості, якщо:
1.6. комісії головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС можуть розглядати питання щодо встановлення ризиковості платника податків, а саме:
платник податку зареєстрований (перереєстрований)за адресою, що знаходиться на непідконтрольній території України (зона АТО, АР Крим);
дата реєстрації платником податку на додану вартість не перевищує трьох місяців з дати такої реєстрації;
платник податку-юридична особа, який не має відкритих рахунків у банківських установах, крім рахунків в органах державної казначейської служби України (крім бюджетних установ);
платник податку, посадова особа та/або засновник якого був посадовою особою та/або засновником суб ’єкта господарювання, якого ліквідовано за процедурою банкрутства протягом останніх трьох років;
платником податку не подано контролюючому органу податкову звітність з податку на додану вартість за два останні звітні періоди всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та абзацу першого пункту 49.2 і пункту 49.18 статті 49 Податкового кодексу України;
платником податку на прибуток не подано контролюючому органу фінансову звітність за останній звітний період всупереч нормам підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 та пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України (далі - Кодекс);
наявна податкова інформація, що свідчить про наявність ознак здійснення ризикових операцій платником.
Ризиковість платника податку може бути встановлено у разі виконання хоча б одного з критеріїв, визначених у пунктах 1.1 - 1.5 цих Критеріїв.
Якщо виявлено, що платник податків має ознаки ризиковості згідно з пунктом 1.6 цих Критеріїв, то такий платник податків виноситься на розгляд Комісії в той самий день і вноситься до переліку ризикових платників у день проведення засідання Комісії, на якому прийнято відповідне рішення.
Якщо платник податків, якого внесено до перелік у ризикових суб’єктів господарювання, перестав відповідати критеріям ризиковості, що визначені у пунктах 1.1- 1.5цих Критеріїв, такого платника податків виключають з переліку ризикових суб’єктів господарювання в день отримання/виявлення такої інформації.
У разі якщо платник податків, внесений до переліку ризикових суб’єктів господарювання, перестав відповідати критеріям ризиковості, що визначені у пункті 1.6 цих Критеріїв, платника виключають з переліку ризикових суб’єктів господарювання за рішенням комісій головних управлінь ДФС в областях,м. Києві та Офісу великих платників податків ДФС.»
Відповідачем зазначено лише загальне посилання на відповідність податкової накладної критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених пунктом 1.6. «Критеріїв ризиковості платника податку»,так як п. п. 1.6. п. 6 «Критеріїв ризиковості платника податку» містить в собі чіткий перелік підпунктів.
Також слід зазначити, що позивача не проінформовано, що його віднесено комісією ГУ ДФС у Київській області до ризикових, хоча «Критеріями ризиковості платника податку» визначено, що Якщо виявлено, що платник податків має ознаки ризиковості згідно з пунктом 1.6 цих Критеріїв, то такий платник податків виноситься на розгляд Комісії в той самий день і вноситься до переліку ризикових платників у день проведення засідання Комісії, на якому прийнято відповідне рішення.
Відповідно до п. 14 «Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 117:
Перелік документів, необхідних для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, включає в себе:
договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;
договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;
первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання- передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;
розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;
документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.
Судом встановлено, що первинні бухгалтерські та фінансові документи додано до пояснень ТОВ «СІТІБУД-ГАРАНТ» в повному обсязі, що доводить реальність здійснюваної операції.
Натомість в оскаржуваному рішенні не зазначено, які саме документи не надані платником податків.
З матеріалів справи вбачається, що фактичне здійснення господарських операцій підтверджується наступним:
1) дією або подією (правочин, угода) - Договір № 14/03-18 від 14.03.2018;
2) зміною в структурі активів, зобов’язань або власному капіталі (бухгалтерський/податковий облік, рух та зміна активів, тощо) - здійснено перерахування коштів, що підтверджується платіжним дорученням;
3) первинними бухгалтерськими документи з відомостями про господарську операцію (накладні, ордери, відомості, тощо) - первинні бухгалтерські документи є в наявності та належним чином оформлені;
4) економічний ефект (приріст/збиток) у часі - товариством отримано прибуток від здійсненої операції.
Письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику. Зазначена комісія приймає рішення про: реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України. Порядок роботи комісії визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається та надсилається платнику податку протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту (підпункт 201.16.3. пункту 201.16. статті 201 ПК України).
Позивач в порядку, визначеному підпунктом 201.16.2 пункту 201.16 статті 201 ПК України, подано повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація якої/го зупинено, до якого на підтвердження реальності здійснення операцій було додано всі необхідні документи.
Абзацом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 190 «Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації» (далі - Постанова № 190) передбачено, що комісія Державної фіскальної служби (далі - комісія ДФС) приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації на підставі отриманих від платника податку на додану вартість відповідно до підпункту в підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 ПК України письмових пояснень щодо підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, та/або копій документів, які платник податку має право подати до органу Державної фіскальної служби протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.
Згідно з абзацом 2 Постанови № 190 підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, до якої/якого застосована процедура зупинення реєстрації згідно з пунктом 201.16 статті 201 Кодексу; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту в підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу; надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.
Незважаючи на надані позивачем пояснення та документи, 27.04.2018 відповідачем прийнято рішення № 671738/40588975 про відмову в реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Судом встановлено, що оскаржуване рішення не містить конкретної інформації щодо причин та підстав для прийняття такого рішення, а лише містить загальну фразу про те, що причиною його прийняття є: надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.
Крім того, у рішенні не зазначено, які саме документи складені з порушенням законодавства та яких саме документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних.
Відтак, рішення від 27.04.2018 № 671738/40588975 є необгрунтованим, оскільки платником податків надано всі необхідні документи, які засвідчують факт здійснення господарської операції за податковою накладною, у реєстрації якої відмовлено.
За таких обставин, наявні правові підстави для визнання протиправним та скасування рішення ДФС України від 27.04.2018 № 671738/40588975 про відмову у реєстрації податкової накладної №3 від 10.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Згідно з вимогами ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених ст. 78 цього Кодексу, що і було зроблено позивачем.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, чого останнім зроблено не було.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
При зверненні до суду позивачем сплачено судовий збір у сумі 3524 грн. 00 коп.
Отже, понесені позивачем судові витрати у вигляді сплаченого судового збору підлягають присудженню на його користь за рахунок бюджетних асигнувань Державної фіскальної служби України.
Керуючись статтями 9, 14, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 90, 143, 242- 246, 250, 255 КАС України, суд
в и р і ш и в:
1. Адміністративний позов задовольнити.
2. Визнати протиправним та скасувати рішення Державної фіскальної служби України про реєстрацію або відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 27.04.2018 року №671738/40588975.
3. Зобов'язати Державну фіскальну службу зареєструвати податкову накладну Товариства з обмеженою відповідальністю "Сітібуд-Гарант" №3 від 10.04.2018 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
4. Стягнути сплачений судовий збір у розмірі 3524 (три тисячі п'ятсот двадцять чотири грн.) 00 коп. на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Сітібуд-Гарант" з бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень Державної фіскальної служби України.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення .
У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII “Перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Щавінський В.Р.
Дата виготовлення і підписання повного тексту рішення - 14 серпня 2018 р.