Рішення № 76235092, 03.09.2018, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
03.09.2018
Номер справи
820/4589/18
Номер документу
76235092
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Харків

03 вересня 2018 р. № 820/4589/18

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Мельников Р.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -

В С Т А Н О В И В:

Індустріальне об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Харкова звернулось до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд стягнути з ФОП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, прострочену заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, штрафів та пені у сумі 3593 грн. 78 коп. на користь Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова (пр. Московський 198/3 м. Харків, 61082, р/р 25600301672331 в Харківське обласне управління АТ "Ощадбанк" м. Харків, МФО 351823, код ЄДРПОУ 41248021).

В обґрунтування позовних вимог зазначив, що фізична особа-підприємець ОСОБА_1 знаходиться на обліку в Індустріальному об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Харкова. У зв'язку з наявною у відповідача заборгованістю, керівником управління приймались вимоги про сплату боргу, рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені, відповідно до яких загальна сума боргу платника страхових внесків становить 3593,78 грн. Відповідачем вказана сума заборгованості в самостійному порядку сплачена не була.

Копія ухвали про відкриття спрощеного провадження надсилалась відповідачеві засобами поштового зв'язку за адресою вказаною у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, проте до суду повернувся конверт із судовими документами з відміткою "за закінчення строку зберігання".

Суд зазначає, що відповідно до положень ч.11 ст. 126 КАС України у разі повернення поштового відправлення із повісткою, яка не вручена адресату з незалежних від суду причин, вважається, що така повістка вручена належним чином.

Таким чином, відповідач належним чином повідомлений про наслідки неподання заперечень проти позову та необхідних документів або заяви про визнання позову до суду.

Фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється згідно до вимог ст. 229 КАС України.

Враховуючи положення ч.11 ст.126 КАС, оцінивши повідомлені позивачем обставини, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про задоволення позову, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 19.02.2017 року фізична особа-підприємець ОСОБА_1, РНОКПП НОМЕР_1, зареєстрований як суб'єкт господарювання.

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 знаходиться на обліку в Індустріальному об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України м. Харкова.

Правовідносини, що виникли між сторонами, регулюються Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" №1058-IV від 09.07.2003 року (далі Закон України №1058-IV) та Законом України від 08.07.2010 року № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі Закон України № 2464-VI).

Зокрема, вказаним законом запроваджено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування як консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі, з метою забезпечення захисту у випадках, передбачених законодавством, прав застрахованих осіб та членів їхніх сімей на отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, та визначені правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, умови та порядок його нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку.

Згідно пункту 7 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення "Закону України від 08.07.2010 року № 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", суми внесків, нарахованих на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, строк сплати яких не настав на 1 січня 2011 року, та суми нарахованого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування до 1 січня 2011 року, строк сплати яких не настав на 1 січня 2011 року, не сплачені станом на 1 січня 2011 року, підлягають сплаті в порядку, що діяв до 1 січня 2011 року.

Стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі страхових внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав здійснюється фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування відповідно до законодавства, що діяло на момент виникнення такої заборгованості або застосування штрафних санкцій.

На період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом.

Відносини у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування в період після 01.01.2004 року врегульовано Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Згідно з положеннями п.1 ст.14 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" страхувальниками відповідно до цього Закону є роботодавці, зокрема, підприємства, установи і організації, створені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, об'єднання громадян, профспілки, політичні партії (у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, профспілок, політичних партій, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами), фізичні особи - підприємці та інші особи (включаючи юридичних та фізичних осіб - підприємців, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок), які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, або за договорами цивільно-правового характеру, - для осіб, зазначених у пунктах 1, 10 статті 11 цього Закону.

Відповідно до ст.ст. 17, 20 Закону України №1058-IV, ст.ст.6, 7 №2464-VI страхувальник зобов'язаний нараховувати, обчислювати і сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески. Страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду. Базовим звітним періодом є, зокрема, для страхувальників, зазначених у пунктах 1, 2, 4 статті 14 цього Закону, - календарний місяць.

Статтею 14 Закону України №2464-VI встановлено, що обов'язок здійснювати контроль за дотриманням платниками єдиного внеску вимог цього Закону покладений на Пенсійний фонд та його територіальні органи, яким згідно п.7 ст.13 Закону надане право стягувати з платників несплачені суми єдиного внеску, а також згідно п.7 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону заборгованість по страховим внескам.

Згідно з пунктом 2.1 Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах, затвердженого постановою Правління Пенсійного фонду України №8-2 від 30 квітня 2002 року та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 травня 2002 року за №442/6730, одним з основних завдань управління є облік платників страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, збирання та акумулювання в районі (місті) внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інших коштів, призначених для пенсійного забезпечення, ведення їх обліку, призначення (перерахунок) пенсій, щомісячного довічного утримання суддям у відставці та підготовка документів для їх виплати, забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування та виплати пенсій, допомоги на поховання та інших виплат, які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Фонду та інших джерел, визначених законодавством, ефективне та цільове використання коштів Фонду, інших коштів, призначених для виплати пенсій та щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці, удосконалення методів фінансового планування, звітності та системи контролю за витрачанням коштів, призначених для пенсійного забезпечення, забезпечення функціонування в районі (місті) системи персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Відповідно до ст.106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" суми страхових внесків своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у визначені строки вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків, орган Пенсійного фонду має право звернутися до суду з позовом про стягнення недоїмки, строки давності щодо стягнення недоїмки, пені та штрафів не застосовується.

З наявних в матеріалах справи доказів вбачається, що у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 не було сплачено єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за січень 2013 року на суму 463 грн. 39 коп., та за період з 01.01.2012 року по 31.12.2012 року на суму 4892,70 грн.

Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова, правонаступником якого є позивач у справі, у зв'язку із наявною у ОСОБА_1 заборгованістю зі сплати єдиного внеску, штрафів та пенсі станом на 04.03.2013 року на суму несплаченого єдиного внеску в розмірі 5356,09 грн. було прийнято вимогу про сплату боргу №Ф-735-У від 04.03.2013 року, яку було отримано відповідачем 20.03.2013 року, про що свідчить підпис останнього у корінці вимоги (а.с. 15).

У адміністративному позові позивачем вказано, що у зв'язку з несплатою у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за результатами перевірки позивачем було накладено на останнього штраф на суму 413,04 грн.

Судом з наявних у справі доказів встановлено, що у визначений строк ФОП ОСОБА_1 не було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за квітень 2013 року на суму 463 грн. 39 коп., у зв'язку з чим управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова було винесено на суму несплаченого єдиного внеску в розмірі 463,39 грн. вимогу про сплату боргу №Ф-1575-У від 03.06.2013 року, яку було отримано відповідачем 20.03.2013 року, про що свідчить підпис останнього у корінці вимоги (а.с. 16).

З матеріалів справи вбачається, що у зв'язку з несплатою у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 21.11.2011 року до 20.11.2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова було прийнято рішення № 930 від 19.04.2013 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску і застосовано штраф у розмірі 8,39 грн. та нараховано пеню у розмірі 30,62 грн., всього в сумі 39,01 грн. Вказане рішення було отримано відповідачем 20.06.2013 року, про що свідчить підпис останнього про отримання примірника рішення (а.с. 24).

Матеріали справи свідчать, що у зв'язку з несплатою у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 21.11.2011 року по 07.06.2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова було прийнято рішення № 1475 від 20.06.2013 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску і застосовано штраф у розмірі 27,86 грн. та нараховано пеню у розмірі 157,12 грн., всього в сумі 184,98 грн. Вказане рішення було отримано відповідачем 20.06.2013 року, про що свідчить підпис останнього про отримання примірника рішення (а.с. 20).

Судом встановлено, що у зв'язку з несплатою у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 20.12.2011 року до 07.06.2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова було прийнято рішення № 1476 від 20.06.2013 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску, і застосовано штраф у розмірі 39,80 грн. та нараховано пеню у розмірі 201,45 грн., всього в сумі 241.25 грн. Вказане рішення було отримано відповідачем 20.06.2013 року, про що свідчить підпис останнього про отримання примірника рішення (а.с. 23).

Матеріали справи свідчать, що у зв'язку з несплатою у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 20.01.2012 року до 13.06.2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова було прийнято рішення № 1477 від 20.06.2013 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску і застосовано штраф у розмірі 40,55 грн. та нараховано пені у розмірі 194,08 грн., всього в сумі 234,63 грн. Вказане рішення було отримано відповідачем 20.06.2013 року, про що свідчить підпис останнього про отримання примірника рішення (а.с.22).

Також встановлено, що у зв'язку з несплатою у встановлений строк ФОП ОСОБА_1 єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 20.02.2012 року по 13.06.2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова було прийнято рішення № 1478 від 20.06.2013 року про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску і застосовано штраф у розмірі 43,35 грн. та нараховано пеню у розмірі 194,93 грн., всього в сумі 238,28 грн. Вказане рішення було отримано відповідачем 20.06.2013 року, про що свідчить підпис останнього про отримання примірника рішення (а.с. 21).

Матеріали справи свідчать, що Управлінням Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Харкова до ОСОБА_1 було застосовано штраф у розмірі 413,04 грн. та винесено вимогу про сплату боргу №Ф-1507-ш-у від 01.07.2013 року, яку було отримано відповідачем 01.07.2013 року, про що свідчить підпис останнього у корінці вимоги (а.с. 17).

Суд зазначає, що ч.3 ст.106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" територіальні органи Пенсійного фонду надсилають страхувальникам, які мають недоїмку, вимогу про її сплату, після отримання якої страхувальник зобов'язаний протягом десяти робочих днів сплатити суми недоїмки та суми фінансових санкцій.

Відповідно до положень абз.8 ч.3 ст. 106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" у разі якщо страхувальник, який одержав вимогу територіального органу Пенсійного фонду про сплату недоїмки і протягом десяти робочих днів після її отримання не сплатив зазначену у вимозі суму недоїмки разом з застосованою до нього фінансовою санкцією, включеної до вимоги, або не узгодив вимогу з відповідним органом Пенсійного фонду, або не оскаржив вимогу в судовому порядку, а також у разі якщо страхувальник узгодив вимогу, але не сплатив узгоджену суму недоїмки протягом десяти робочих днів після отримання узгодженої вимоги, відповідний орган Пенсійного фонду звертається в установленому законом порядку і подає вимогу про сплату недоїмки до відповідного підрозділу державної виконавчої служби. У зазначених випадках орган Пенсійного фонду також має право звернутися до суду чи господарського суду з позовом про стягнення недоїмки.

З матеріалів справи вбачається, що вимоги про сплату боргу №Ф-735-У від 04.03.2013 року, №Ф-1575-У від 03.06.2013 року, №Ф-1507-ш-у від 01.07.2013 року та рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску № 930 від 19.04.2013 року, № 1475 від 20.06.2013 року, № 1476 від 20.06.2013 року, № 1477 від 20.06.2013 року, № 1478 від 20.06.2013 року були вручені відповідачу, про що свідчать підписи останнього.

Отже, вимоги та рішення вважаються врученими відповідачу.

Доказів оскарження вказаних вимог та рішень відповідачем не надано та судом самостійно вказаних обставин не встановлено. Таким чином, слід дійти висновку, що вимоги про сплату боргу та рішення про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску є узгодженими.

Зі змісту адміністративного позову вбачається, що загальна сума заборгованості відповідача у зв'язку з несплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, штрафів та пені складає 7170,67 грн., однак ФОП ОСОБА_1 було сплачено частину заборгованості, у зв'язку з чим час звернення позивача до суду з даним позовом сума недоїмки штрафів та пені в повному обсязі не сплачена і складає 3593,78 грн.

При цьому, як встановлено судом зі змісту адміністративного позову та доданих до нього доказів 17.04.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі вимоги № 735, виданої 04.03.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 38280695; 19.07.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі вимоги № 1575, виданої 03.06.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 39089712; 19.07.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі вимоги № 1477, виданої 20.06.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 39078228; 29.07.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі вимоги № 1507, виданої 01.07.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 39426984; 19.07.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі рішення № 1478, виданого 20.06.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 39088181; 19.07.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі рішення № 1475, виданого 20.06.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 39088364; 19.07.2013 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі рішення № 1476, виданого 20.06.2013 року, було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 39088269; 09.09.2016 року старшим державним виконавцем Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції на підставі рішення № 930, виданого 19.04.2013 року було винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 52187683.

При цьому, як вказано позивачем в адміністративному позові на теперішній час вищевказані виконавчі провадженні відкриті та продовжують перебувати на стягненні в Міжрайонному відділі державної виконавчої служби по Індустріальному та Немишлянському районах міста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

Суд зазначає, що відповідно до абз.2 ч.4 ст.25 Закону України №2464, у редакції чинній на момент виникнення спірних правовідносин, вимога про сплату недоїмки є виконавчим документом.

Відповідно до абз.6 ч.4 ст.25 Закону України №2464 у разі якщо платник єдиного внеску протягом десяти робочих днів з дня надходження вимоги не сплатив зазначені у вимозі суми недоїмки та штрафів разом з нарахованою пенею, не узгодив вимогу з органом Пенсійного фонду, не оскаржив вимогу в судовому порядку або не сплатив узгоджену суму недоїмки протягом десяти робочих днів з дня надходження узгодженої вимоги, територіальний орган Пенсійного фонду надсилає в порядку, встановленому законом, до підрозділу державної виконавчої служби вимогу про сплату недоїмки.

Як передбачено абз.7 ч.4 ст.25 Закону України №2464 у випадках, зазначених в абзаці шостому цієї частини, територіальний орган Пенсійного фонду також має право звернутися до суду з позовом про стягнення недоїмки. При цьому заходи досудового врегулювання спорів, передбачені законом, не застосовуються.

Відповідно до ч.5 ст.25 Закону України №2464 вимога територіального органу Пенсійного фонду про сплату недоїмки або рішення суду щодо стягнення суми недоїмки виконується державною виконавчою службою в порядку, встановленому законом.

Також суд зазначає, що відповідно до абз.1 ч. 14 ст.25 Закону України №2464 про нарахування пені та застосування штрафів, передбачених цим Законом, посадова особа органу доходів і зборів у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом, приймає рішення, яке протягом трьох робочих днів надсилається платнику єдиного внеску.

Згідно із положеннями абз. 1 та 2 ч.15 ст.25 Закону України №2464 рішення органу доходів і зборів про нарахування пені та/або застосування штрафів, передбачених частинами одинадцятою і дванадцятою цієї статті, є виконавчим документом.

У разі якщо платник єдиного внеску не сплатив зазначені в рішенні суми протягом десяти робочих днів, а також не повідомив у цей строк орган доходів і зборів про оскарження рішення, таке рішення передається державній виконавчій службі в порядку, встановленому законом.

Як передбачено абз.3 ч.15 ст.25 Закону України №2464 суми штрафів та нарахованої пені, застосованих за порушення порядку та строків нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску, стягуються в такому самому порядку, що і суми недоїмки із сплати єдиного внеску.

З аналізу вищевказаних норм законодавства вбачається, що законом визначено два альтернативні способи стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску - шляхом пред'явлення вимоги про сплату боргу або пред'явлення позову до суду.

Зазначена позиція суду узгоджується із висновками Вищого адміністративного суду, викладеними в ухвалі від 23.10.2014 року К/800/66632/13.

З врахуванням зазначеного, а також враховуючи обставини того, що позивач скористався правом наданим йому положеннями ч.5 ст.25 Закону України №2464 в частині стягнення заборгованості шляхом винесення вимоги про сплату боргу №Ф-735-У від 04.03.2013 року, №Ф-1575-У від 03.06.2013 року, №Ф-1507-ш-у від 01.07.2013 року та рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску № 930 від 19.04.2013 року, № 1475 від 20.06.2013 року, № 1476 від 20.06.2013 року, № 1477 від 20.06.2013 року, № 1478 від 20.06.2013 року, які на даний час перебувають на виконанні у Орджонікідзевському відділі державної виконавчої служби Харківського міського управління юстиції, у суду відсутні підстави для стягнення з відповідача цієї ж суми недоїмки, штрафів та пені у судовому порядку.

Отже, суд приходить до висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог в повному обсязі.

Розподіл судових витрат здійснити в порядку ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись ст.ст.2, 6-11, 14, 77, 139, 243-246, 250, 255, 257-263, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

В И Р І Ш И В :

У задоволенні адміністративного позову Індустріального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - відмовити.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, або спрощеного позовного провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Мельников Р.В.