
Провадження № 3/760/6447/18
Справа № 760/20321/18
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.08.2018 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Зелінська М.Б., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з ГУ ДФС у м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, громадянина України, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, працюючого директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерсервіскомплект» за адресою: АДРЕСА_1, за ч.1 ст. 1631 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 568 від 01.08.2018 року, складеного головним державним ревізором-інспектором ГУ ДФС у м. Києві Кошовцем М.М., при проведенні документальної позапланової виїзної перевірки ТОВ «Інтерсервіскомплект» за адресою: АДРЕСА_1, ОСОБА_1, будучи посадовою особою - директором ТОВ «Інтерсервіскомплект», вчинив порушення п. п. 44.1, 44.2 ст. 44, п.п.. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 ПК України, ст. 9 Закону України № 996-XIV, П(С)БО 6 «Витрати», в результаті чого занижено податок на прибуток всього в загальному розмірі 68 258,00 грн.
Гр. ОСОБА_1 в судове засідання зявився, вину у вчиненому визнав. Просив суд суворо не карати.
Згідно ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган(посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно з ч.1 ст. 1631 КУпАП відповідальність керівників та посадових осіб підприємств, установ та організацій наступає при відсутності податкового обліку, порушенні порядку ведення податкового обліку, в тому числі неподані або несвоєчасному поданні аудиторських висновків.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про те, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1631 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 568 від 01.08.2018 року, актом про результати документальної позапланової виїзної перевірки № 417/26-15-14-01-01/35805803 від 15.05.2018 року.
З огляду на встановлене, надаючи оцінку всім зібраним доказам в їх сукупності, враховуючи характер вчиненого правопорушення та особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, вважаю, що ОСОБА_1 необхідно піддати адміністративному стягненню, виходячи з вимог ч. 1 ст. 1631 КУпАП, у виді штрафу в дохід держави.
Відповідно до ст. 40-1 КУпАП та Закону України «Про судовий збір» з ОСОБА_1 підлягає стягненню судовий збір, оскільки на нього накладено адміністративне стягнення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 9, 33, 38, 40-1, 1631, 251 КУпАП та Законом України «Про судовий збір», -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1631 КУпАП.
Застосувати до ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави в розмірі п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 85 (вісімдесят п'ять) грн. 00 коп., який необхідно сплатити на р/р 31113149026001, отримувач коштів: УДК СУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37993783, МФО 899998, банк отримувача: Казначейство України, код класифікації доходів бюджету: 21081300.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь держави судовий збір в сумі 352 (триста п'ятдесят дві) грн. 40 (сорок) коп., що підлягає сплаті на р/р 31218206026010, отримувач коштів: УДК СУ у Солом'янському районі м. Києва, код ЄДРПОУ 38050812, банк отримувача: Казначейство України, МФО 899998, код класифікації доходів бюджету: 22030101, призначення платежу: судовий збір.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через 15-ть днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніше як через 15-ть днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Штраф, накладений за вчинення адміністративного правопорушення, вноситься порушником в установу банку України.
У разі несплати правопорушником штрафу у вищевказаний строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в поряду, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постановив про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу зазначений у постанові про стягнення штрафу.
Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з моменту винесення до Апеляційного суду міста Києва через районний суд.
Постанова пред'являється до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: М.Б. Зелінська