
Єд. унік. № 243/4577/18
Провадження № 3/243/1552/2018
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 серпня 2018 року м. Слов'янськ
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:
Головуючого судді Старовецького В.І.,
за участю секретаря судового засідання Каліух К.М.,
прокурора Борисова А.А.,
особи, що притягається до
адміністративної відповідальності ОСОБА_1
розглянувши матеріали, які надійшли з Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП: НОМЕР_1, уродженця м. Слов’янська Донецької області, займаючого посаду т.в.о. директора - головного лісничого ДП «Слов'янське лісове господарство», який мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
за ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП),-
ВСТАНОВИВ:
Згідно наказу від 15 березня 2012 року № 30 к/п, погодженого Донецьким ОУЛМГ 15 березня 2012 року № 07-203 державного підприємства «Слов'янське лісове господарство» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства ОСОБА_1 було призначено на посаду головного лісничого лісгоспу. Відповідно до п.п. «е» п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», ОСОБА_1 є суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону як посадову особу юридичної особи публічного права, та є відповідальним за вчинення правопорушення пов'язаного з корупцією. Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено поняття реального конфлікту інтересів, як суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
Відповідно до ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані:
-вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;
-повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно;
-не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;
-вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Згідно ст. 1 Статуту Державне підприємство «Слов'янське лісове господарство» створене на підставі наказу Державного комітету лісового господарства України від 31 жовтня 1991 року № 133 «Про організаційну структуру управління лісовим господарством України», заснований на
державній власності, належить до сфери управління Державного комітету лісового господарства України та входить до сфери управління Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Згідно ст. 7.5 Статуту Головний лісничий підприємства є першим заступником директора.
У разі виконання обов'язків директора головним лісничим:
Згідно ст. 7.3 Статуту Директор самостійно вирішує всі питання діяльності Підприємства, за винятком тих, що віднесені до компетенції Органу управління майном та Управління.
Згідно ст. 7.4 Статуту Директор Підприємства:
- несе відповідальність за стан діяльності Підприємства;
- діє без довіреності від імені Підприємства, представляє його інтереси в органах державної влади і органах місцевого самоврядування, інших організаціях;
- розпоряджається коштами та майном відповідно до чинного законодавства, укладає договори, видає довіреності, відкриває в установах банків розрахункові та інші рахунки.
Відповідно до Положення про умови преміювання та показники преміювання керівників, професіоналів, фахівців, фахівців та службовців, та лісників «Підприємства» додаток № 21 до Колективного договору п. 2 робітники преміюються за забезпечення виконання основних показників фінансово- господарської діяльності, максимальний розмір премії не повинен перевищувати розміру посадового окладу керівника. Пункти Колективного договору не є обов'язковими для виконання, а носять лише рекомендаційний характер.
Так, 29 грудня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, підписав наказ про виплату винагороди працівникам лісгоспу та собі особисто «За загальні результати по підсумкам роботи за рік».
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 грудня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 137 від 29 грудня 2017 року про виплату винагороди працівникам лісгоспу та собі особисто «За загальні результати по підсумкам роботи за рік». Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що підприємство виконало усі планові завдання та оцінив свій особистий внесок у розмірі 11 399 гривень 54 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 137 від 29 грудня 2017 року самостійно оцінив діяльність підприємства та свою в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 137 від 29 грудня 2017 року про виплату винагороди працівникам лісгоспу та самому собі «За загальні результати по підсумкам роботи за рік», тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно листа першого заступника начальника Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства №06-377 вих. від 27 квітня 2018 року в період 2016-2017 років від т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 повідомлень про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми своїх посадових обов'язків не надходило. Також відповідно до пояснення секретаря ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_2, яка відповідає за реєстрацію вхідної та вихідної кореспонденції відомо, що нею не було зареєстровано та надіслано будь-яких повідомлень (інформації) щодо наявності конфлікту інтересів у т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на адресу Державного лісового агентства України або Національного агентства з питань запобігання корупції.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 137 від 29 грудня 2017 року нарахована винагорода «За загальні результати по підсумкам роботи за рік» у розмірі 11 399 гривень 54 копійок та виплачена у розмірі 9 062 гривень 63 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 грудня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації за IV квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 грудня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 136 від 28 грудня 2017 року про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації за IV квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що підприємство виконало усі планові завдання та оцінив свій особистий внесок у розмірі 5 636 гривень 70 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 136 від 28 грудня 2017 року самостійно оцінив діяльність підприємства та свою в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 136 від 28 грудня 2017 року про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації за IV квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 136 від 28 грудня 2017 року нарахована премія у розмірі 5 636 гривень 70 копійок та виплачена у розмірі 4 481 гривень 18 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 14 вересня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про нагородження працівників галузі та себе особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» на підставі наказу № 23-к від 06 вересня 2017 року Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, наказу № 135-к від 12 вересня 2017 року ДП «Слов'янське лісове господарство» в яких жодним чином не наголошено про вагомий внесок у розвиток лісового господарства, забезпечення збереження і відтворення лісів, сумлінну працю т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 14 вересня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 93 від 14 вересня 2017 року про нагородження працівників галузі та себе особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу». Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він начебто заслуговує на виплату винагороди з нагоди дня працівника лісу у розмірі 500 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 93 від 14 вересня 2017 року самостійно оцінив діяльність підприємства та свою в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп.
«е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 93 від 14 вересня 2017 року про нагородження працівників галузі та себе особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу», тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 93 від 14 вересня 2017 року нарахована винагорода особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» у розмірі 500 гривень 00 копійок та виплачена у розмірі 397 гривень 50 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 21 грудня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за грудень 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 21 грудня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 134 від 21 грудня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за грудень 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання, саме тому він заслуговує на винагороду у розмірі 1 936 гривень 20 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 134 від 21 грудня 2017 року самостійно на власний розсуд вирішив, що він заслуговує на винагороду у розмірі 1 936 гривень 20 копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 134 від 21 грудня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за грудень 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 134 від 21 грудня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 1 936 гривень 20 копійок та виплачена у розмірі 1 539 гривень 28 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 27 листопада 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за жовтень-листопад 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 27 жовтня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 122 від 27 листопада 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за жовтень-листопад 2017 року.
Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він заслуговує на винагороду у розмірі 3 700 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 122 від 27 листопада 2017 року самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано планові завдання і він заслуговує на винагороду у розмірі 3 700 гривень 00 копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 122 від 27 листопада 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за жовтень-листопад 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 122 від 27 листопада 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 3 700 гривень 80 копійок та виплачена у розмірі 2 942 гривень 14 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 вересня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 вересня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 100 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 100 від 28 вересня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі, оцінивши власні заслуги у розмірі 5 551 гривень 00 копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 100 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 100 від 28 вересня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 551 гривень 20 копійок та виплачена у розмірі 4 413 гривень 20 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 вересня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 вересня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 99 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 99 від 28 вересня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі, оцінивши власні заслуги у розмірі 5 551 гривень 00 копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 99 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 99 від 28 вересня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 551 гривень 20 копійок та виплачена у розмірі 4 413 гривень 20 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 вересня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 вересня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 99 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 99 від 28 вересня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі, оцінивши власні заслуги у розмірі 5 551 гривень 00 копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 99 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 99
від 28 вересня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 551 гривень 20 копійок та виплачена у розмірі 4 413 гривень 20 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 вересня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 вересня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 99 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 99 від 28 вересня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі, оцінивши власні заслуги у розмірі 5 551 гривень 00 копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 99 від 28 вересня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі особисто та іншим працівникам за ІІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 99 від 28 вересня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 551 гривень 20 копійок та виплачена у розмірі 4 339 гривень 98 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 23 серпня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 23 серпня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 86 від 23 серпня 2017 року про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання, при цьому він начебто заслуговує на виплату премії у розмірі 5 459 гривень 10 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 86 від 23 серпня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп.
«е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 86 від 23 серпня 2017 року про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 86 від 23 серпня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 459 гривень 10 копійок та виплачена у розмірі 4 339 гривень 98 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 26 червня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 26 червня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 68 від 26 червня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання, при цьому він начебто заслуговує на виплату премії у розмірі 5 459 гривень 10 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 68 від 26 червня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 68 від 26 червня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 68 від 26 червня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 459 гривень 10 копійок та виплачена у розмірі 4 339 гривень 98 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 31 березня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за І квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 31 березня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 42 від 31 березня 2017 року про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за І квартал 2017 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу
про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання, при цьому він начебто заслуговує на виплату премії у розмірі 5 274 гривень 90 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 42 від 31 березня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 42 від 31 березня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за ІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 42 від 31 березня 2017 року нарахована премія у розмірі 5 274 гривень 90 копійок та виплачена у розмірі 4 195 гривень 55 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 березня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство».
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 березня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 40 від 28 березня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство». Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання, при цьому він начебто заслуговує на виплату премії у розмірі 5 274 гривень 90 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 40 від 28 березня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 40 від 28 березня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації лісгоспу за І квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 40 від 28 березня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 274 гривень 90 копійок та виплачена у розмірі 4 193 гривень 55 копійки.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 14 вересня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про нагородження працівників галузі та себе особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» на підставі наказу № 23-к від 06 вересня 2017 року Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства, наказу № 135-к
від 12 вересня 2017 року ДП «Слов'янське лісове господарство» в яких жодним чином не наголошено про вагомий внесок у розвиток лісового господарства, забезпечення збереження і відтворення лісів, сумлінну працю т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.З Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 14 вересня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 93 від 14 вересня 2017 року про нагородження працівників галузі та себе особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу». Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання, при цьому він начебто заслуговує на виплату премії у розмірі 500 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 93 від 14 вересня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 93 від 14 вересня 2017 року про нагородження працівників галузі та себе особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу», тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 93 від 14 вересня 2017 року нарахована винагорода особисто з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» у розмірі 500 гривень 00 копійок та виплачена у розмірі 397 гривень 50 копійок.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 27 грудня 2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2016 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 27 грудня 2016 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 115 від 27 грудня 2016 року про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2016 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2016 року. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 115 від 27 грудня 2016 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 115 від 27 грудня 2016 року про преміювання себе особисто та робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2016 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 115 від 27 грудня 2016року нарахована премія по підсумкам праці по обсягу реалізації ІV квартал 2016 року у розмірі 3 057 гривень 00 копійок та виплачена у розмірі 2 430 гривень 31 копійок.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 21 грудня 2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 21 грудня 2016 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 110 від 21 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року. Перед вчиненням дії, а саме підписанням наказу про преміювання, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 110 від 21 грудня 2016 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 110 від 21 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 110 від 21 грудня 2016року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 1 630 гривень 50 копійок та виплачена у розмірі 1 296 гривень 25 копійок.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 27 грудня 2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації за IV квартал 2016 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 27 грудня 2016 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 115 від 27 грудня 2016 року про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за IV квартал 2016 року. Перед підписанням наказу про виплату премій за IV квартал, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 3057 гривень 00 копійок по підсумкам праці лісгоспу по обсягу реалізації за IV квартал 2016 року. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при
підписанні наказу № 115 від 27 грудня 2016 року самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату премії в розмірі 3 057 гривень 00
копійок.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 115 від 27 грудня 2016 року про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за IV квартал 2016 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 115 від 27 грудня 2016 року нарахована премія у розмірі 3057 гривень 00 копійок та виплачена в розмірі 2430 гривень 31 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 01 грудня 2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 21 грудня 2016 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 110 від 21 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 1 630 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 110 від 21 грудня 2016 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 110 від 21 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2016 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 110 від 21 грудня 2016 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 1 630 гривень 50 копійок та виплачена в розмірі 1 296 гривень 25 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 01 грудня 2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3
Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 01 грудня 2016 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 104 від 01 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 2 955 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 104 від 01 грудня 2016 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 104 від 01 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 104 від 01 грудня 2016 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 2 955 гривень 00 копійок та виплачена в розмірі 2 349 гривень 22 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 01 грудня 2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 01 грудня 2016 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 104 від 01 грудня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року та він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 2 955 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 104 від 01 грудня 2016 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та
самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 104 від 01 грудня 2016 року про виплату винагороди «За
вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2016 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 104 від 01 грудня 2016 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 2 955 гривень 00 копійок та виплачена в розмірі 2 349 гривень 22 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 березня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за І квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 березня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 40 від 28 березня 2016 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за І квартал 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що було виконано всі планові завдання по підсумкам праці по обсягу реалізації за І квартал 2017 року. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 40 від 28 березня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 40 від 28 березня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за 1 квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 40 від 28 березня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 274 гривень 90 копійок та виплачена в розмірі 4 193 гривень 55 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 31 березня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за І квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 31 березня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 42 від 31 березня 2016 року про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за І квартал 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 5 274 гривень 90 копійок по
підсумкам праці лісгоспу по обсягу реалізації за І квартал 2017 року. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 42 від 31 березня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 42 від 31 березня 2017 року про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за І квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 42 від 31 березня 2017 року нарахована премія за І квартал 2017 року у розмірі 5 274 гривень 90 копійок та виплачена в розмірі 4 195 гривень 55 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 26 червня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 26 червня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 68 від 26 червня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за ІІ квартал 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 5 459 гривень 10 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 68 від 26 червня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 68 від 26 червня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за ІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального
конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 68 від 26 червня 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 5 459 гривень 10 копійок та виплачена в розмірі 4 339 гривень 98 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 23 серпня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та самого себе по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІ квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання
корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 23 серпня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 86 від 23 серпня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за ІІ квартал 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 5 459 гривень 10 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 86 від 23 серпня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 86 від 23 серпня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за ІІ квартал 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 86 від 23 серпня 2017 року нарахована премія у розмірі 5 459 гривень 10 копійок та виплачена в розмірі 4 339 гривень 98 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 27 листопада 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі та іншим працівникам за жовтень-листопад 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 27 жовтня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 122 від 27 листопада 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі та іншим працівникам за жовтень-листопад 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 3 700 гривень 00 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 122 від 27 листопада 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 122 від 27 листопада 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за жовтень-листопад 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 122 від 27 листопада 2017 року нарахована винагорода «За вислугу років в лісовому господарстві» у розмірі 3 700 гривень 80 копійок та виплачена в розмірі 2 942 гривень 14 копійка.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 21 грудня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі та іншим працівникам за грудень 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 21 грудня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-
00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 134 від 21 грудня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» по підсумкам праці лісгоспу собі та іншим працівникам за грудень 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 1 936 гривень 20 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 134 від 21 грудня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 134 від 21 грудня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 134 від 21 грудня 2017 року нарахована премія у розмірі 1 936 гривень 20 копійок та виплачена в розмірі 1 539 гривень 28 копійок.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 28 грудня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2017 року.
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 грудня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 136 від 28 грудня 2017 року про преміювання робітників лісгоспу та себе особисто по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2017 року. Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 5 636 гривень 70 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 136 від 28 грудня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи
підприємства та самого себе в тому числі.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 134 від 21 грудня 2017 року про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство» по підсумкам праці лісгоспу за грудень 2017 року, тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 136 від 28 грудня 2017 року нарахована премія у розмірі 5 636 гривень 70 копійок та виплачена в розмірі 4 481 гривень 18 копійок.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Так, 29 грудня 2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою державної лісової охорони, вчинив дію, а саме підписав наказ про виплату винагороди працівникам лісгоспу та собі особисто «За загальні результати по підсумкам роботи за рік».
При цьому, ОСОБА_1 порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, 28 грудня 2017 року в період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в службовому кабінеті ДП «Слов'янське лісове господарство», розташованому в будівлі за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вулиця Дибенко, будинок 1, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів - власноручно підписав, як т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» наказ № 137 від 29 грудня 2017 року про виплату винагороди працівникам лісгоспу та собі особисто «За загальні результати по підсумкам роботи за рік». Перед підписанням наказу про виплату винагороди, ОСОБА_1 самостійно на власний розсуд вирішив, що він особисто заслуговує на виплату винагороди в розмірі 11 399 гривень 54 копійок. При прийнятті такого рішення ОСОБА_1 мав приватний інтерес (майновий інтерес), який було виражено в отриманні ним особисто грошового винагородження для покращення власного фінансового положення. Суперечність між приватним інтересом полягає в наступному: при підписанні наказу № 137 від 29 грудня 2017 року самостійно надав оцінку якості роботи підприємства та самого себе в тому числі.
Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі, до адміністративної відповідальності.
Таким чином, ОСОБА_1 будучи, посадовою особою державної лісової охорони, згідно пп. «е» п.1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями т.в.о. директора ДП «Слов'янське лісове господарство» підписав наказ № 137 від 29 грудня 2017 року про виплату винагороди «За загальні результати по підсумкам роботи за рік» собі особисто та іншим працівникам ДП «Слов'янське лісове господарство», тобто вчинив дію в умовах реального конфлікту інтересів.
Згідно довідки ДП «Слов'янське лісове господарство» ОСОБА_1 на підставі наказу № 137 від 29 грудня 2017 року нарахована винагорода «За загальні результати по підсумкам роботи за рік» у розмірі 11 399 гривень 54 копійок та виплачена в розмірі 9 062 гривень 63 копійок.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У судовому засіданні ОСОБА_1 своєї провини не визнав та пояснив, що він виконував тимчасово обов'язки директора лісового господарства ДП «Слов'янське лісове господарство». Підтвердив, що накази про виплату собі особисто грошової винагороди починаючи з 2016 року по 2017 рік він підписував, проте керівництво про виявлення конфлікту інтересів він не повідомив у зв'язку із тим, що його безпосередній керівник був відсторонений від посади. Після проведення службової перевірки ДП «Слов'янське лісове господарство» ним було надіслано до Національного агентства з питань запобігання корупції листа щодо роз'яснення підстав її проведення. Вказав про те, що з питань виявлення конфлікту інтересів він НАЗК не повідомляв. Просив провадження у
справі про адміністративне правопорушення закрити у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 КУпАП.
Прокурор Борисов А.А. у судовому засіданні зазначив, що вина ОСОБА_1 у вчиненні ним адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, повністю підтверджується зібраними по справі доказами, у зв'язку із чим просив суд притягнути останнього до адміністративної відповідальності та призначити адміністративне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 гривень.
Згідно ст.ст. 245, 280 КУпАП, завданням провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи і вирішення її у точній відповідності з законом.
Відповідно до ст. 251 КУпАП, фактичні дані, що стосуються справи, зокрема наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність особи в його вчиненні, інші обставини, встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, іншими документами.
Суд, вислухавши пояснення учасників розгляду справи про адміністративне правопорушення, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, встановив наступне.
Відповідно до ст. 9 ч. 1 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до наказу від 15 березня 2012 року № 30 к/п, погодженого Донецьким ОУЛМГ 15 березня 2012 року № 07-203 державного підприємства «Слов'янське лісове господарство» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства ОСОБА_1 було призначено на посаду головного лісничого лісгоспу.
Згідно п.п. «е» п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», ОСОБА_1 є суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону як посадову особу юридичної особи публічного права, та є відповідальним за вчинення правопорушення пов'язаного з корупцією.
Частини 1 і 2 статті 172-7 КУпАП передбачають адміністративну відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів; вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Під реальним конфліктом інтересів у цій статті слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.
Обов'язковою ознакою, за якою будь-яка неправомірна поведінка державних службовців або інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, може визнаватися корупційною, є корисливий або інший особистий інтерес таких осіб або інтерес третіх осіб. Крім того, корупційні правопорушення характеризуються умисною формою вини.
Отже, для висновку про наявність в особи реального конфлікту інтересів та про прийняття нею рішення в умовах реального конфлікту інтересів необхідно встановити: 1) наявність в особи приватного інтересу; 2) наявність суперечності між приватним інтересом особи та її представницькими повноваженнями; 3) наявність впливу цієї суперечності на об'єктивність або неупередженість рішення; 4) наявність повноважень на прийняття рішення.
Відповідно до п.п. 3, 4 ч.1 ст.28 ЗУ «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пунктах 1,2 ч.1 ст.3 ЗУ «Про запобігання корупції», в тому числі посадова особа юридичної особи публічного права, зобов`язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Об'єктивна сторона даного правопорушення полягає в бездіяльності особи, яка знала про наявність особистих інтересів чи обставин, які можуть вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, привести до невиконання або неналежного виконання своїх посадових обов'язків, тому зобов'язана була повідомити про це своєму керівникові, однак не зробила цього.
Суб'єктивна сторона характеризується прямим умислом.
Відповідно до роз'яснення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, викладені в листі від 22 травня 2017 року № 223-943/0/4-17 «Щодо притягнення до адміністративної відповідальності за окремі правопорушення, пов'язані з корупцією» для встановлення факту реального конфлікту інтересів недостатньо констатувати існування приватного інтересу, який потенційно може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, а слід безпосередньо встановити, що, по-перше, приватний інтерес наявний, по-друге, він суперечить службовим чи представницьким повноваженням, а по-третє, така суперечність не може вплинути, а реально впливає на об'єктивність чи неупередженість прийняття рішень чи вчинення дій, оскільки всі вказані вище елементи об`єктивної сторони складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до ст. 10 КУпАП адміністративне правопорушення визнається вчиненим умисно, коли особа, яка його вчинила, усвідомлювала протиправний характер своєї дій чи бездіяльності, передбачала її шкідливі наслідки і бажала їх або свідомо допускала настання них наслідків.
Так, не зважаючи на заперечення з боку ОСОБА_1 своєї провини у вчиненні адміністративного правопорушення, судом були дослідженні письмові докази, наявні в матеріалах справи, а саме:
-Наказ Державного підприємства «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 30 к/п від 15 березня 2012 року, згідно із яким ОСОБА_1 було призначено на посаду головного лісничого лісгоспа з 16 березня 2012 року (а.с.16);
-Посадова інструкція головного лісничого, відповідно до якої ОСОБА_1 на період відсутності директора лісгоспу обов'язки директора повинен виконувати головний лісничий з правом підпису всіх банківських документів, договорів, наказів, контрактів та інших документів, необхідних для ведення господарської діяльності (а.с.19);
-Наказ Державного агентства лісових ресурсів України № 252-к від 30 листопада 2016 року, відповідно до якого директора державного підприємства «Слов'янське лісове господарство» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства ОСОБА_3 було відсторонено з 30 листопада 2016 року по 29 січня 2017 року від займаної посади (а.с.17);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 100 від 30 листопада 2016 року, згідно якого ОСОБА_1 у зв'язку із відстороненням від посади директора ДП «Слов'янський лісгосп» ОСОБА_3 прийняв на себе тимчасове виконання обов'язків директора ДП «Слов'янський лісгосп» з 30 листопада 2016 року (а.с.18);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 137 від 29 грудня 2017 року Про виплату винагороди «За загальні результати по підсумкам роботи за рік» (а.с.20-22);
-Довідка про нараховані та виплачені винагороди головному лісничому ДП «Слов'янський лісгосп» ОСОБА_1 за 2016-2017 роки (а.с.23);
-Поясненнями ОСОБА_1 від 23 травня 2018 року, який підтвердив, що ним було підписано наказ № 137 від 29 грудня 2017 року Про виплату винагороди «За загальні результати по підсумкам роботи за рік», згідно якого було вирішено провести виплату винагороди робітникам лісгоспу та собі особисто у сумі 11 399,54 гривень (а.с.55-56);
-Рапортом оперуповноваженого УЗЕ в Донецькій області ДЗЕ Національної поліції України лейтенанта поліції Гончарова І.Ю. від 23 травня 2018 року, відповідно до якого в діях т.в.о. директора - головного лісничого ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (а.с.62);
-Протокол № 460 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.5-11);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 136 від 28 грудня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2017 року (а.с.86-88);
-Протокол № 461 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с. 71-77);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 93 від 14 вересня 2017 року Про нагородження працівників газузі з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» (а.с.148-151);
-Протокол № 481 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с. 134-139);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 134 від 21 грудня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.217-219);
-
-Протокол № 462 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.200-208);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 122 від 27 листопада 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.31-33);
-Протокол № 463 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.16-22);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 100 від 28 вересня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.97-99);
-Протокол № 464 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.81-88);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 99 від 28 вересня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року (а.с.162-164);
-Протокол № 465 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.147-153);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 100 від 28 вересня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року(а.с.223-225);
-Протокол № 483 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.209-214);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 99 від 28 вересня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІІ квартал 2017 року (а.с.31-33);
-Протокол № 484 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року, (а.с.17-22);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 86 від 23 серпня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІ квартал 2017 року (а.с.93-95);
-Протокол № 467 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.78-84);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 68 від 26 червня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.157-159);
-Протокол № 468 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.141-148);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 42 від 31 березня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за І квартал 2017 року (а.с.222-224);
-Протокол № 464 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.207-213);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 40 від 28 березня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.33-35);
-Протокол № 470 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.18-24);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 93 від 14 вересня 2017 року Про нагородження працівників галузі з нагоди професійного свята «Дня працівника лісу» (а.с.97-100);
-Протокол № 466 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.82-88);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 115 від 27 грудня 2016 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2016 року (а.с.162-164);
-Протокол № 471 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.147-153);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 110 від 21 грудня 2016 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень (а.с.223-225);
-Протокол № 472 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного
-з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.209-216);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 115 від 27 грудня 2016 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2016 року (а.с.42-44);
-Протокол № 476 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.27-33);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 110 від 21 грудня 2016 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за грудень (а.с.103-105);
-Протокол № 475 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.88-94);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 104 від 01 грудня 2016 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад (а.с.163-165);
-Протокол № 474 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.148-154);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 104 від 01 грудня 2016 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» за жовтень-листопад (а.с.226-228);
-Протокол № 473 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.211-217);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 40 від 28 березня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.44-46);
-Протокол № 477 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.30-36);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 42 від 31 березня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за 1 квартал 2017 року (а.с.104-106);
-Протокол № 478 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.89-95);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та
мисливського господарства № 68 від 26 червня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.166-168);
-Протокол № 479 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.151-157);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 86 від 23 серпня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІІ квартал 2017 року (а.с.228-230);
-Протокол № 486 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.213-219);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 122 від 27 листопада 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.43-45);
-Протокол № 482 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.28-34);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 134 від 21 грудня 2017 року Про виплату винагороди «За вислугу років в лісовому господарстві» (а.с.106-108);
-Протокол № 485 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.91-97);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 136 від 28 грудня 2017 року Про преміювання робітників лісгоспу по підсумкам праці по обсягу реалізації за ІV квартал 2017 року (а.с.168-170);
-Протокол № 486 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.154-160);
-Наказ ДП «Слов'янський лісгосп» Донецького обласного управління лісового та мисливського господарства № 137 від 29 грудня 2017 року Про виплату винагороди «За загальні результати по підсумкам роботи за рік» (а.с.229-231);
-Протокол № 487 про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП від 23 травня 2018 року (а.с.214-220);
Таким чином, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ст. 172-7 ч. 1, 2 КУпАП, підтверджується сукупністю наведених вище доказів та він підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
На підставі ст. 36 КУпАП, суд накладає адміністративне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яка передбачає накладення адміністративного стягнення у виді штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до ст. 33 КУпАП, при накладенні адміністративного стягнення на ОСОБА_1 та визначенні його розміру, суд враховує характер вчинених правопорушень, пов'язаних з корупцією, особу ОСОБА_1, ступінь його вини, відсутність обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, та приходить до висновку про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу та вважає, що саме це адміністративне стягнення та його розмір буде сприяти вихованню в дусі додержання законів України, а також запобігати вчиненню нових правопорушень.
Окрім того, в порядку ст. 40-1 КУпАП з правопорушника ОСОБА_1 на користь держави підлягає стягненню сума судового збору в розмірі 352 гривень 40 копійок.
З урахуванням зазначеного та керуючись ст.ст. 32, 33, 40-1, ч. 1, 2 ст.172-7, 245, 252, 280 КУпАП, ст. ст. 1, 3, 27, 28 Закону України «Про запобігання корупції», суд
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП: НОМЕР_1, винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів
доходів громадян, що становить 3 400 (три тисячі чотириста) гривень 00 копійок, який перерахувати на р/р 31114106005075, код платежу 21081100, отримувач Слов'янське УК/м. Слов'янськ/21081100, код ОКПО 37803368, код банку отримувача 899998.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави у сумі 352 гривень 40 копійок на рахунок отримувача: 31211256026001; стягувач: ДСА України; отримувач: ГУК у м. Києві /м. Київ/ 22030106; код ЄДРПОУ: 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); код банку отримувача: 899998; код класифікації доходів бюджету 22030106.
Скаргу на постанову у справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Донецької області через Слов'янський міськрайонний суд Донецької області.
Строк пред'явлення постанови до виконання 3 (три) місяці.
Суддя
Слов'янського міськрайонного суду В.І. Старовецький