Рішення № 75698573, 31.07.2018, Хмельницький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
31.07.2018
Номер справи
822/1669/18
Номер документу
75698573
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 822/1669/18

РІШЕННЯ

іменем України

31 липня 2018 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Салюка П.І.

за участю:секретаря судового засідання Страхарської М.В., представника позивача Сурника С.М., представника відповідача Кучерявої Т.П. розглянувши адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Хмельницького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України, в якому просив:

- визнати протиправним та скасувати рішення Комісії з питань розгляду скарг Державної фіскальної служби України, №27473/41269586 від 13.03.2018;

- зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну №36 від 20.11.2017, складену ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- стягнути з відповідача кошти, витрачені на сплату судового збору.

В обґрунтування позовних вимог зазначає, що товариством було складено податкову накладну №36 від 20.11.2017 та направлено 20.11.2017 для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Згідно отриманої 15.12.2017 квитанції №1, податкову накладну прийнято, але реєстрацію зупинено, та зазначено підстави зупинення, зокрема вказано, що відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 №567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 2715. Та запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК та/або Таблицю даних платника податків(копія квитанції додається).

15.02.2018 року ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» направило в електронному вигляді до ДФС документи, що підтверджують реальність здійснення операцій. На підтвердження подання вищезазначених документів товариство отримало квитанцію №1 від 15.12.2017.

Однак 21.02.2018 в електронний кабінет надійшло рішення Комісії ДФС №600094/41269586 від 21.02.2018 про відмову в реєстрації податкової накладної №36 від 20.11.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних. Як підставу вказано «надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатнім для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування».

ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» не погодилось з рішенням Комісії ДФС України №600094/41269586 від 21.02.2018р. та 02.03.2018 року подало Скаргу на вказане рішення, за результатами розгляду якої, Рішенням Комісії з питань розгляду скарг ДФС України №27473/41269586 від 13.03.2018 скаргу залишено без задоволення та рішення комісії ДФС без змін.

ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» вважає Рішенням Комісії з питань розгляду скарг ДФС України №27473/41269586 від 13.03.2018р. неправомірним, безпідставним, таким, що не ґрунтується на об'єктивних обставинах справи та суперечать чинному законодавству, оскільки комісією ДФС не взято до уваги специфіку діяльності ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», ДФС проігноровано неправомірність функціонування механізму зупинення реєстрації ПН/РК, податковим органом порушено порядок зупинення реєстрації ПН, ДФС порушила правила «розблокування» ПН, крім того, у рішенні комісії ДФС в реєстрації ПН було відмовлено без зазначення підстав, що є грубим порушенням чинного законодавства та вказує на те, що рішення є безпідставним, а тому на думку позивача підлягає скасуванню.

Ухвалою від 17.05.2018 суд відкрив провадження у справі та призначив її до розгляду за правилами загального позовного провадження.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі, просив позов задоволити.

Представник відповідача в судовому засіданні заперечила проти заявлених позовних вимог, у наданому відзиві на позовну заяву зазначила, що поданий позивачем пакет документів для підтвердження реальності здійснення господарської операції по податковій накладній не є достатнім для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної, що стало підставою для прийняття рішення про відмову у реєстрації податкової накладної №36 від 20.11.2017.

Крім того, в повідомленні №12 від 15.08.2017 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операції по відмовленій у реєстрації податкової накладної №36 від 20.11.2017 невірно зазначений обсяг постачання - 175440,00 грн., в той час, коли у податковій накладній зазначений обсяг постачання - 146200,00 грн.

Оскільки, відмовляючи у реєстрації податкової накладної №36 від 20.11.2017, контролюючий орган діяв відповідно до чинного законодавства, представник відповідача просив відмовити у задоволенні позовних вимог повністю.

Заслухавши пояснення представника позивача, заперечення представника відповідача, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд зазначає наступне.

Податковий кодекс України (далі - ПК України) є спеціальним законом з питань оподаткування та установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків, визначені заходи, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу.

За приписами пункту 74.2 статті 74 ПК України в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних / розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Пунктом 201.16 ст.201 Податкового кодексу України (далі - ПК України встановлено, що реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/ розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до п.74.2 ст.74 цього Кодексу.

Підпунктом 201.16.1 п.201.16 ст.201 ПК України визначено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються:

а) порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування;

б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування;

в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН.

Відповідно до пункту 74.2 статті 74 ПК України критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджені наказом МФУ від 13.06.2017 №567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі - Критерії).

Згідно п.1 та п.2 якого визначено, що оцінка ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр) і здійснюється ДФС шляхом проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування цим Критеріям (далі - Моніторинг).

Моніторинг здійснюється ДФС на підставі аналізу даних звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за формою згідно з додатком до цих Критеріїв, яка відображає специфіку господарської діяльності платника податку окремо за кожним видом економічної діяльності, якщо така інформація врахована комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі - Комісія ДФС).

Згідно п.6 Критеріїв моніторинг податкової накладної/розрахунку коригування здійснюється ДФС за такими критеріями: 1) обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній / розрахунку коригування, яку (який) подано на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 рази більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеному у податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75% загального такого залишку для платників, у яких значення показника D становить більше 0,03; більше 60% - від 0,02 до 0,03; більше 50% - від 0,015 до 0,02; більше 40% - від 0,01 до 0,015, більше 30% - від 0,005 до 0,01, більше 20% - до 0,005) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється);

2) відсутність (анулювання, призупинення) ліцензій, виданих органами ліцензування, які засвідчують право суб'єкта господарювання на виробництво, експорт, імпорт, оптову і роздрібну торгівлю підакцизними товарами (продукцією), визначеними підпунктами 215.3.1 та 215.3.2 пункту 215.3 статті 215 розділу VI Податкового кодексу України (далі - Кодекс), стосовно товарів, які зазначені платником податку у податковій накладній, поданій на реєстрацію в Реєстрі;

3) розрахунок коригування, складений постачальником товарів/послуг до податкової накладної, яка складена на отримувача - платника податку на додану вартість, якщо передбачається зміна вартості товару/послуг більше ніж удвічі та/або зміна номенклатури товарів/послуг (для кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД - зміна перших чотирьох цифр кодів, а для кодів послуг відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг - перших двох цифр кодів).

У разі якщо за результатами Моніторингу визначено, що податкова накладна / розрахунок коригування відповідає вимогам підпункту 1 цього пункту та сума податку на додану вартість, зазначена в податкових накладних, зареєстрованих платником податку в Реєстрі у звітному (податковому) періоді з урахуванням податкової накладної / розрахунку коригування, поданої на реєстрацію в Реєстрі, які відповідають вимогам підпункту 1 цього пункту, більша за середньомісячну суму сплачених за останні 12 місяців єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податків і зборів (крім суми податку на додану вартість, сплаченої при ввезенні товарів на митну територію України) платником податку та його відокремленими підрозділами, реєстрація такої податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог п. 201.16 статті 201 розділу V Кодексу.

У разі якщо за результатами Моніторингу визначено, що податкова накладна / розрахунок коригування відповідає одній з умов, зазначених у підпунктах 2, 3 цього пункту, реєстрація такої (такого) податкової накладної / розрахунку коригування зупиняється відповідно до вимог п. 201.16 статті 201 розділу V Кодексу.

Суд встановив, що ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» в рамках здійснення власної господарської діяльності складено податкову накладну №36 від 20.11.2017 .

За результатами обробки реєстрація вищенаведеної податкової накладної зупинена. Відповідно до квитанції №1 від 15.12.2017, яка додана до матеріалів справи, податкову накладну прийнято, але її реєстрація відповідно до п.201.16 ст. 201 Податкового кодексу України зупинена.

Зокрема вказано, що відповідно до п.201.16 ст.201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 2715. Та запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК та/або Таблицю даних платника податків.

Як встановив суд в повідомленні №12 від 15.08.2017 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операції по відмовленій у реєстрації ПН №36 від 20.11.2017 був вказаний обсяг постачання - 175440,00 грн., а згідно ПН №36 від 20.11.2017 обсяг постачання становить - 146200,00 грн.

При отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН платник податку має право подати на розгляд комісії ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН або відмову в такій реєстрації письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у пп. «в» пп. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України.

Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 №567 затверджено вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Зокрема, для критерію, зазначеного у пп.1 п.6 Критеріїв (по якому зупинено реєстрацію податкової накладної №9 від 30.11.2017):

договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами;

договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції;

первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передавання товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Згідно п. 4. Критеріїв інформація за встановленою формою подається платником податку в електронному вигляді засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та нормативно-правового акта щодо порядку обміну електронними документами з контролюючими органами

Суд встановив, що 15.02.2018 відповідно до п.п.201.16.2 п.201.16 ст.201 ПКУ ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» було направлено в електронному вигляді до ДФС:

- Договір №ДТ/019-17 від 01.09.2017, укладений між ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» - продавець, та ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» - покупець, предмет - емульсії бітумні різної модифікації;

- Заявка №55 від 20.11.2017 до Договору №ДТ/019-17 від 01.09.2017 на поставку емульсії бітумної;

- видаткова накладна №159 від 20.11.2017, постачальник - «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», покупець - ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56», до Договору №ДТ/019-17 від 01.09.2017, предмет - емульсія бітумна дорожня;

- Фактичні норми списання основних матеріалів №43 від 20.11.2017 на виробництво емульсії бітумної;

- Договір №235-20/06/17 від 20.06.2017, укладеного між ТОВ «Термінал МК - постачальник, та ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» - покупець, предмет - нафтопродукти;

- видаткова накладна №2005 від 26.10.2017, постачальник - ТОВ «Термінал МК», покупець - ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», до Договору №235-20/06/17 від 20.06.2017, предмет - бітум дорожній 70/100;

- Договір №30/06/1 від 30.06.2017, укладеного між ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» - покупець, та ПП «Аграрна компанія 2004» - продавець, предмет - матеріали, перелік яких визначається у видаткових накладних;

- видаткова накладна №6657 від 01.09.2017, постачальник - ПП «Аграрна компанія 2004», покупець - ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», до Договору №30/06 30.06.2017;

- видаткова накладна №РН-12262 від 31.08.201, постачальник - ТзОВ «Сфера сім», одержувач - ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», предмет - кальцій хлористий б/в харч, гранульований, 2000 кг.;

- договір №44х/2017 від 31.07.2017, постачальник - ТОВ «Пролог ТД» покупець - ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», предмет - товари, зазначені в специфікаціях;

- додатки №1-№3 до Договору №44х/2017 від 31.07.2017 на поставку адгезійної добавки;

- видаткова накладна №709 від 11.10.2017 постачальник - ТОВ «Пролог ТД», покупець - ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», до Договору №44х/2017 від 31.07.17, предмет - адгезійна добавка;

- видаткова накладна №765 від 01.11.2017, постачальник - ТОВ «Пролог ТД», покупець - ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», до Договору №44х/2017 від 31.07.17 предмет - бітумний емульгатор;

- договір оренди №АБЗ/004-17 від 01.09.2017, орендар - ТОВ «Д0РТРЕЙД ПОДІЛЛЯ», орендодавець - ПП «Аграрна компанія 2004», предмет - цілісний майновий комплекс з виробництва асфальтобетону та бітумних емульсій;

- акт приймання-передачі від 01.09.2017 до Договору оренди №АБЗ/004-17 від 01.09.2017;

- табель обліку використання робочого часу за листопад 2017;

- картка рахунку 36 за листопад 2017.

Отже, як встановив суд, позивач не надав розрахунковий документ як з покупцем, так і з постачальниками. Згідно п.5.1 Договору поставки №ДТ/019-17 від 01.09.17, укладеного між ТОВ «ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ» - продавець, та ПАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56», попередня оплата здійснюється покупцем у роз 100% вартості товару, а згідно п.4.12 Договору вивезення товару допускається лиш умови виконання покупцем п.5.1 цього договору.

Крім того, позивач не надав документів щодо підтвердження відповідності продукції згідно п.2.1 Договору поставки №ДТ/019-17 від 01.09.2017.

Враховуючи встановлені обставини, суд дійшов висновку, що пакет документів, які позивач надав до повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній від 20.11.2017 №36 не є достатнім для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної, що стало підставою для прийняття контролюючим органом рішення №600094/41269586 від 21.02.2018р. про відмову у реєстрації податкової накладної №36 від 20.11.2017.

Суд зазначає, що зазначені документи були подані лише в судовому засіданні та долучені до матеріалів справи.

Крім того, відповідно до постанови КМУ від 29.03.2017р. №190 „Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією ДФС про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, або відмову у такій реєстрації", підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є, зокрема, надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.

Разом з тим, суд зазначає, що посилання позивача на те, що у рішенні комісії ДФС в реєстрації ПН було відмовлено без зазначення підстав, що є грубим порушенням чинного законодавства, є необґрунтованим, оскільки в квитанції чітко визначено критерій, що передбачений п.6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, за яким здійснено моніторинг податкової накладної від 20.11.2017 №36 та зупинення реєстрації.

Статтею 19 Конституції України передбачено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

При цьому в силу положень частини 2 статті 77 вказаного Кодексу, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що відповідач довів виконання вимог податкового законодавства, відмовляючи у реєстрації податкової накладної №36 від 20.11.17, даний факт підтверджується встановленими судом обставинами та матеріалами справи.

Отже, суд вважає, що у задоволенні позовних вимог ТОВ "ДОРТРЕЙТ ПОДІЛЛЯ" до ДПІ у м. Хмельницькому про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії необхідно відмовити.

На підставі ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв'язку з відмовою в задоволенні адміністративного позову в повному обсязі, судові витрати на користь позивача не стягуються.

Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю "ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Вінницького апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з його проголошення, а у випадку, якщо в судовому засіданні були проголошені вступна та резолютивна частини рішення суду, - з дня складення повного судового рішення.

Повне рішення складене 06 серпня 2018 року

Позивач:Товариство з обмеженою відповідальністю "ДОРТРЕЙД ПОДІЛЛЯ" (вул. Проспект Миру, 40,Хмельницький,Хмельницька область,29001 , код ЄДРПОУ - 41269586) Відповідач:Державна фіскальна служба України (Львівська площа, 8,Київ 53,04053 , код ЄДРПОУ - 39292197)

Головуючий суддя П.І. Салюк