
8.3.3
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
Іменем України
11 липня 2018 рокуСєвєродонецькСправа № 812/1267/18
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Свергун І.О.,
за участі секретаря судового засідання - Карча В.М.,
представника відповідача - Єгорова А.Є. (довіреність від 06.04.2018 № 3758/9/28101018),
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.02.2018 № 0001124607,
ВСТАНОВИВ:
03.05.2011 до Луганського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит» (далі - позивач, ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит») до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - відповідач, Офіс ВПП ДФС) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.02.2018 № 0001124607. Позовні вимоги мотивовано таким.
Ревізорами відділу податкового супроводження підприємств металургійної галузі Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС проведено камеральну перевірку своєчасності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит» у періоді з 28.11.2017 по 25.01.2018.
За результатами перевірки складено акт перевірки від 30.01.2018 № 40/28-10-46-06-37713861 (далі - акт перевірки).
Відповідно до акта перевірки встановлено порушення вимог пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України в частині порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних: до 15 календарних днів із сумою ПДВ 156000 грн, від 31 до 60 календарних днів із сумою ПДВ 28832,46 грн.
На підставі акта перевірки податковим органом прийнято податкове повідомлення-рішення від 19.02.2018 № 0001124607, відповідно до якого встановлено порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, визначених статтею 201, та згідно з п. 120-1.1 статті 120-1 ПК України застосовано до платника податків штраф на загальну суму 24249,74 грн за платежем податок на додану вартість.
Позивач вважає вказане податкове повідомлення-рішення протиправним і таким, що прийняте податковим органом з порушенням норм чинного законодавства.
Так, до 09.04.2015 позивач був зареєстрований у м. Ровеньки Луганської області, яке відповідно до п. 14 Розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1275-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України» віднесено до переліку населених пунктів Луганської області, на території яких здійснюється антитерористична операція. При цьому м. Ровеньки є територією, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
У подальшому позивач здійснив перереєстрацію у м. Сєвєродонецьку Луганської області, яке віднесено до переліку населених пунктів, на території яких здійснюється антитерористична операція. Однак всі виробничі потужності позивача знаходяться у м. Ровеньки.
Позивач посилається на факти численних обстрілів міст Луганської області, у тому числі м. Ровеньки, протягом 2014 року, а також на факти артилерійських обстрілів позивача протягом 2014-2016 років та неодноразове припинення роботи шахт.
13.03.2017 у приміщення позивача, що розташовані за місцем здійснення діяльності позивача в Луганській області, увійшли озброєні люди, без законних підстав заблокували доступ до робочих місць співробітникам позивача. Адміністрація позивача була відсторонена від своїх обов'язків у примусовому порядку.
15.03.2017 позивач звернувся до правоохоронних органів із заявою про вчинення кримінального правопорушення. На підставі поданої заяви Головним управлінням Національної поліції у м. Києві 18.03.2017 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення з попередньою кваліфікацією за ч. 3 ст. 206 Кримінального кодексу України.
17.03.2017 товариство подало до Дніпропетровського управління Офісу ВПП ДФС заяву щодо позбавлення можливості забезпечувати виконання податкових зобов'язань з 13.03.2017.
01.06.2017 позивач звернувся до Торгово-промислової палати України із заявою про засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) за податковими зобов'язаннями (обов'язками).
Здійснюючи господарську діяльність у складних умовах, позивач не має можливості здійснювати ефективну комунікацію з податковими органами, що робить своєчасну реєстрацію податкових накладних неможливою.
Відповідно до статті 10 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII протягом терміну дії цього Закону єдиним належним та достатнім документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобов'язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.
Вплив викладених форс-мажорних обставин на позивача підтверджено сертифікатами ТПП, а саме: від 05.09.2014 № 2895/05-4, від 05.09.2014 № 2884/05-4, від 19.06.2017 № 7629, від 19.06.2017 № 7628, від 19.06.2017 № 7630.
На думку позивача, вказані сертифікати ТПП звільняють платника податків від відповідальності за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних. Що виключає саму можливість притягнення платника податків до відповідальності та накладення штрафів за вказане порушення.
На підставі викладеного позивач просив визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 19.02.2018 № 0001124607, відповідно до якого до платника податків застосовано штраф на загальну суму 24249,74 грн за платежем податок на додану вартість.
Ухвалою суду від 04.05.2018 позов було залишено без руху для усунення недоліків. У встановлений судом строк недоліки позовної заяви було усунуто. Ухвалою суду від 25.05.2018 відкрито провадження у справі, визначено здійснювати розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
21.06.2018 від відповідача до суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому останній посилається на таке.
Щодо встановленого мораторію на проведення перевірок та існування спеціальних умов справляння податків і зборів, зумовлених проведенням антитерористичної операції, передбачених згідно зі статтею 3 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», то ані Законом № 1669, ані Законом № 1726 не було передбачено відповідні зміни до Податкового кодексу України для застосування вказаних положень, тому фактично вони мали декларативний характер.
Наявність у платника сертифікатів Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили надає можливість такому платнику звернутися із заявою до контролюючого органу для продовження граничних строків подання податкової звітності та зміни строків сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), а також для списання податкового боргу, що виник унаслідок обставин непереборної сили. Особливості здійснення таких процедур визначено у листах Міндоходів від 01.07.2014 № 15472/7/99-99-25-01-17 та від 07.07.2014 № 16042/7/99-99-19-03-02-17. При цьому наявність у платника сертифікатів ТПП України не надає підстав такому платнику не виконувати чи виконувати не в повному обсязі зобов'язання за правилами, що є відмінними від правил, визначених ПКУ.
Абзацом дванадцятим п.п. 38.11 статті 38 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України зазначено, що платник податків не може застосовувати положення п.п. 38.11 п. 38 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо податкових (звітних) періодів після перереєстрації підприємства на іншій території України. Так, 09.04.2015 ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит» змінило свою податкову адресу з тимчасово окупованої території на іншу територію України та було зареєстровано за адресою: 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, буд. 30/1.
Таким чином, за результатами перевірки ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит» встановлено обґрунтовані обставини та правомірні висновки щодо вчинених платником податків порушень податкового законодавства та зафіксованих а акті від 30.01.2018 № 40/28-10-46-06-37713861, що в сукупності підтверджується наявними доказами.
На підставі викладеного відповідач просив відмовити в задоволенні позову (арк. спр. 93-94).
Представник позивача в судове засідання не прибув, 10.07.2018 надав до суду клопотання про розгляд справи за його відсутності (арк. спр. 126-127).
Представник відповідача в судовому засіданні у режимі відеоконференції підтримав доводи, викладені у відзиві на позовну заяву, просив у задоволенні позову відмовити.
Вислухавши пояснення представника відповідача, дослідивши письмові докази, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 72-77 КАС України, суд встановив таке.
ТОВ «ДТЕК Ровенькинатрацит» є юридичною особою, зареєстрованою в установленому порядку, місцезнаходження юридичної особи: 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, буд. 30/1, перебуває на податковому обліку в Дніпропетровському управлінні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 23.05.2018 № 1004009759 (арк. спр. 63-71).
Головним державним податковим ревізором-інспектором відділу податкового супроводження підприємств металургійної галузі Дніпропетровського управління Офісу великих платників податків ДФС проведено камеральну перевірку своєчасності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних ТОВ «ДТЕК Ровенькинатрацит» у періоді з 28.11.2017 по 25.01.2018, за результатами якої складено акт від 30.01.2018 № 40/28-10-46-06-37713861 (далі - акт перевірки) (арк. спр. 23-24).
Перевіркою встановлено порушення вимог пункту 201.10 статті 201 Податкового кодексу України в частині порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних: до 15 календарних днів із сумою ПДВ у розмірі 156000 грн, від 31 до 60 календарних днів із сумою ПДВ у розмірі 28832,46 грн.
Матеріалами справи підтверджується, що податкова накладна від 30.09.2017 № 30096 видана ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит» із загальною сумою ПДВ 28832,46 грн, згідно з квитанцією № 1 документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 14.12.2017 о 15:12:51 (арк. спр. 109-111). Податкова декларація від 14.12.2017 № 141212 видана ТОВ «ДТЕК Ровенькиантрацит» із загальною сумою ПДВ 156000,00 грн, згідно з квитанцією № 1 документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 02.01.2018 о 18:50:05 (арк. спр. 112-114).
Податковим повідомленням-рішенням від 19.02.2018 № 0001124607 на підставі пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 15 і менше календарних днів на суму ПДВ 156000,00 грн застосовано штраф у розмірі 10% у сумі 15600,00 грн та за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних від 31 до 60 календарних днів на суму ПДВ 28832,46 грн застосовано штраф у розмірі 30% у сумі 8649,74 грн, а всього 24249,74 грн (арк. спр. 26-27).
Також судом установлено, що 15.03.2017 позивач звернувся до Головного управління Національної поліції в м. Києві з заявою про вчинення кримінального правопорушення, в якій повідомив про незаконне блокування господарської діяльності за адресою: Луганська область, м. Ровеньки, вул. Комуністична, 6 (арк. спр. 29-32).
Вказану заяву зареєстровано в ЄРДР 18.03.2017, про що свідчить відповідний витяг з кримінального провадження № 12017100000000158 (арк. спр. 33).
13.03.2017 позивач звернувся до Дніпропетровського управління Офісу ВПП ДФС із заявою, в якій повідомив про неможливість забезпечення Товариством виконання податкових зобов'язань до моменту усунення форс-мажорних обставин та надав сертифікати про настання обставин непереборної сили (арк. спр. 34-36).
Сертифікатами (висновками) Торгово-промислової палати України від 05.09.2014 № 2884/05-4, від 05.09.2014 № 2895/05-4, від 19.06.2017 № 7629, від 19.06.2017 № 7630, від 19.06.2017 № 7628 засвідчено настання форс-мажорних обставин для позивача (арк. спр. 42-46).
Вирішуючи питання щодо правомірності вказаного податкового повідомлення-рішення, суд керується таким.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначення вичерпного переліку податків та зборів, що справляються в Україні, порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулюються Податковим кодексом України (далі - ПК України).
Згідно з пунктом 75.1 статті 75 ПК України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.
Підпунктом 75.1.1 цього пункту визначено, що камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.
Предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
Відповідно до пункту 57.3 статті 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
Згідно з пунктом 201.10 статті 201 ПК України при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.
Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.
Зміст цієї норми передбачає обов'язок реєстрації податкових накладних та розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних у строк, визначений ПК України.
Факт несвоєчасної реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних позивачем не заперечується, що, в свою чергу, свідчить про те, що позивачем допущено порушення вимог законодавства щодо строків реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних у визначений ПК України строк.
Пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України передбачено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:
10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;
30 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 31 до 60 календарних днів.
Статтею 10 Закону України від 02.09.2014 № 1669-VII «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» (далі - Закон № 1669-VII) визначено, що протягом терміну дії цього Закону єдиним належним та достатнім документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобов'язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.
Термін «відповідальність» необхідно розуміти як встановлені законом та іншими нормативно-правовими актами санкції. Санкція - це заходи відповідальності, що застосовуються державою за порушення передбачених нормою права зобов'язань і вимог, а також з метою захисту інтересів суспільства і держави, прав і свобод людини та організацій (тобто, юридичних осіб), правопорядку.
Слід зауважити, що Законом № 1669-VII не визначено перелік зобов'язань, за невиконання або неналежне виконання яких особа звільняється від відповідальності. Разом з тим Закон № 1669-VII спрямований на забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції.
Станом на момент виникнення спірних правовідносин антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України від 14.04.2014 № 405/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України», тривала.
Згідно з частиною третьою статті 11 Закону № 1669-VII закони та інші нормативно-правові акти України діють у частині, що не суперечить цьому Закону.
Суд зазначає, що положення статті 10 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» застосовуються до спірних правовідносин та є спеціальною нормою закону, яка поширюється на суб'єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на певній території протягом певного періоду в часі, в силу об'єктивних обставин - проведення антитерористичної операції, факти про які, в свою чергу, підлягають підтвердженню належними засобами та у передбачений чинним законодавством спосіб, що відповідно встановлює підстави для звільнення від відповідальності цих платників податків, в тому числі й в частині неналежного виконання обов'язку своєчасної реєстрації податкових накладних.
У відповідності до п. 3.3 Регламенту засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), (як в редакції затвердженою Рішенням президії ТПП України 15 липня 2014 року № 40(3) так і Рішенням Президії Торгово-промислової палати України 18 грудня 2014 року № 44(5), сертифікат (у певних договорах, законодавчих і нормативних актах згадується також як висновок, довідка, підтвердження) про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) (далі сертифікат) документ установленої ТПП України форми, який засвідчує настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), виданий ТПП України або регіональною торгово-промисловою палатою згідно з чинним законодавством, умовами договору (контракту, угоди тощо) та цим Регламентом. Отже, вказаною нормою ототожнено сертифікат та висновок, як документ, що засвідчує форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили).
Таким чином сертифікат ТПП застосовується при вирішенні питання про звільнення від нарахування штрафних санкцій та пені з 14 квітня 2014 року з боку податкових органів.
Як установлено судом та підтверджується матеріалами справи, сертифікат (висновок) Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили від 05.09.2014 № 2884/05-4 засвідчує відповідно до пунктів 102.6-102.7 статті 102 Податкового кодексу України настання обставин непереборної сили позивачу з 14 квітня 2014 року при здійсненні господарської діяльності на території Луганської області та дотриманні законодавчих актів України, які стосуються продовження граничних строків для подання податкової декларації (арк. спр. 42).
Сертифікат (висновок) Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили від 05.09.2014 № 2895/05-4 засвідчує відповідно до пунктів 100.4 і 100.5 статті 100 Податкового кодексу України настання обставин непереборної сили позивачу з 14 квітня 2014 року при здійсненні господарської діяльності на території Луганської області та дотриманні законодавчих актів України, які стосуються справляння та сплати податків та обов'язкових платежів (арк. спр. 43).
Отже, сертифікати Торгово-промислової палати України є належним доказом в силу статті 10 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», який підтверджує причини та настання обставин, які не залежали від позивача та за наявності яких підприємство було позбавлено можливості здійснити вчасну реєстрацію податкових накладних, відтак покладення відповідальності на платника у таких випадках не відповідає закону.
Аналогічного правового висновку дійшов Верховний Суд у постанові від 14.03.2018 у справі №805/1463/17-а (адміністративне провадження № К/9901/1958/17).
Відповідач, якому на момент прийняття оскарженого рішення було відомо про наявність у позивача вказаних сертифікатів, мав врахувати цю обставину при прийнятті оскарженого рішення.
Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку про наявність законних підстав для задоволення позову.
Згідно з частиною першою статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
При зверненні до суду з позовом позивачем сплачено судовий збір у сумі 1762,00 грн (арк. спр. 60).
Відповідно до частини першої статті 139 КАС України судові витрати належать до відшкодування на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.
Керуючись статтями 2, 9, 139, 241-246, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
Позов товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 19.02.2018 № 0001124607 задовольнити повністю.
Визнати протиправним і скасувати податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 19.02.2018 № 0001124607, яким до товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит» застосовано штраф у загальній сумі 24249,74 грн (двадцять чотири тисячі двісті сорок дев'ять грн 74 коп.).
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (04119, м. Київ, Шевченківський район, вул. Дегтярівська, буд. 11-г, код ЄДРПОУ 39440996) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит» (93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, буд. 30/1, код ЄДРПОУ 37713861) судові витрати зі сплати судового збору в сумі 1762,00 грн (одна тисяча сімсот шістдесят дві грн 00 коп.).
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд.
Повний текст рішення складено 16 липня 2018 року.
Суддя І.О. Свергун