
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 червня 2018 року м. ПолтаваСправа № 816/933/18
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді – Костенко Г.В.,
за участю:
секретаря судового засідання – Колодяжного Д.В.
представника позивача – ОСОБА_1,
представника відповідача – ОСОБА_2,
розглянув у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Комунального підприємства "Кременчуцьке тролейбусне управління" до Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання протиправними та скасування розрахунків, стягнення коштів та зобов'язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И В:
22.03.2018 року Комунальне підприємство "Кременчуцьке тролейбусне управління" (надалі – КП "КТУ", відповідач) звернулося до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області (надалі – Кременчуцьке ОУПФУ Полтавської області, відповідач) та з урахуванням заяви від 08.06.2018 року про зменшення розміру позовних вимог просить:
- визнати протиправним та скасувати розрахунки витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах КП "Кременчуцьке тролейбусне управління" за період з 01.12.2017 по 28.02.2018 в частині непідтверджених розбіжностей на суму 41620,56 грн.;
- стягнути з Кременчуцького ОУПФУ Полтавської області не підтверджені розбіжності на суму 41620,56 грн. на користь КП "Кременчуцьке тролейбусне управління";
- зобов'язати Кременчуцьке ОУПФУ Полтавської області утриматися від включення до розмірів сум розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах визначених не за даними персоніфікованого обліку та не підтверджені документально;
- зобов'язати Кременчуцьке ОУПФУ Полтавської області провести звірку сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах за період з 01.12.2017 по 28.02.2018 з КП "Кременчуцьке тролейбусне управління".
В обґрунтування позовних вимог зазначив, що Кременчуцьким ОУПФУ Полтавської області до розрахунків фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій за період з 01.12.2017 по 28.02.2018 включено розміри пенсій для відшкодування, яким обраховано пенсію не за даними персоніфікованого обліку, а згідно довідок про заробітну плату, виданих підприємствами Російської Федерації. Позивач вважає відшкодування пільгових пенсій не є предметом регулювання Міжнародної угоди СНД від 13.03.1992, а тому включення до спірних розрахунків інформації з довідок про заробітну плату, виданих підприємствами Російської Федерації є протиправним.
Ухвалою суду від 10.04.2018 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №816/933/18. Вирішено розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою суду від 07.06.2018 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті в порядку загального позовного провадження.
23.04.2018 відповідач надав до суду відзив (а.с.66-70 т.1), в якому просив відмовити в задоволенні позову посилаючись на те, що згідно законодавства України обов'язок підприємства відшкодовувати витрати на виплату та доставку пільгових пенсій згідно пункту 2 Прикінцевих положень Закону України №1058-IV не залежить від того, з якого заробітку обчислено пенсію, а тому врахування для обчислення пенсії заробітку отриманого громадянами на території Російської Федерації, не звільняє КП "КТУ" від відшкодування зазначених витрат на виплату і доставку пільгових пенсій чи відшкодування таких витрат у меншому розмірі.
26.04.2018 до суду надійшла відповідь на відзив (а.с.1-5 т.2), у якій позивач відхиляє доводи відповідача. Позовні вимоги підтримує в повному обсязі.
07.05.2018 до суду надійшли заперечення відповідача (а.с.24-25 т.2), в яких відповідач дублює позицію викладену у відзиві на позов.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити з підстав, наведених у позовній заяві та відповіді на відзив.
Представник відповідача в судовому засіданні проти задоволення позову заперечував, просив відмовити у його задоволенні, посилаючись на обставини викладені у відзиві на позовну заяву та запереченнях.
Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, оцінивши докази, що мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, встановив такі факти та відповідні до них правовідносини.
Судом встановлено, що КП "КТУ" (код ЄДРПОУ 03328528) зареєстроване як юридична особа та зареєстроване в Кременчуцькому ОУПФУ Полтавської області як платник страхових внесків з 01.01.1991.
Органами Пенсійного фонду України призначено пенсії згідно пункту "з" ст. 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" наступним громадянам: ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 Копії рішень про призначення пенсій наявні у матеріалах справи.
13.12.2017 Кременчуцьким ОУПФУ Полтавської області складено та направлено на адресу КП "КТУ" повідомлення "Про відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій у 2017 році" №28825/10.1-09, згідно якого щомісячна сума відшкодування пільгових пенсій з грудня 2017 року становить 91151,94 грн (а.с.81 т.1). До вказаного листа - повідомлення відповідачем додано розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій призначених відповідно до пунктів "б-з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" з грудня 2017 року (а.с.82-95 т.1).
16.01.2018 Кременчуцьким ОУПФУ Полтавської області складено та направлено на адресу КП "КТУ" повідомлення "Про відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій у 2018 році" №1299/10.1-09, згідно якого щомісячна сума відшкодування пільгових пенсій з січня 2018 року становить 91807,69 грн (а.с.96 т.1). До вказаного листа - повідомлення відповідачем додано розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій призначених відповідно до пунктів "б-з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" з 2018 року (а.с.97-108 т.1).
18.02.2018 Кременчуцьким ОУПФУ Полтавської області складено та направлено на адресу КП "КТУ" повідомлення "Про відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій у 2018 році" №4066/10.1-09, згідно якого щомісячна сума відшкодування пільгових пенсій з січня 2018 року становить 101009,07 грн (а.с.109 т.1). До вказаного листа - повідомлення відповідачем додано розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до частини другої Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій призначених відповідно до пунктів "б-з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" з 2018 року (а.с.110-125 т.1).
Позивач не погодився з сумою відшкодування, зазначеною в розрахунки витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах КП "КТУ" за період з 01.12.2017 по 28.02.2018 в частині непідтверджених розбіжностей на суму 41620,56 грн, у зв’язку з чим звернувся до суду з даним позовом.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, що склалися між сторонами, суд виходить з наступного.
Спірні правовідносини, які виникли між сторонами, регулюються Законами України "Про пенсійне забезпечення" від 05.11.1991 №1788-XII, "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.11.2003 №1058-IV, "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" від 26.06.1997 №400/97-ВР, Законом України "Про внесення змін до деяких законів України" від 17.02.200 №1461-ІІІ, Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою Правління пенсійного фонду України 19.12.2003 №21-1.
Згідно зі статтею 81 Закону України "Про пенсійне забезпечення" призначення пенсій і оформлення документів для їх виплати здійснюється органами Пенсійного фонду України.
Згідно пункту "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи водії міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятих у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв:
чоловіки - після досягнення 55 років і при стажі роботи 25 років, в тому числі на зазначеній роботі не менше 12 років 6 місяців;
жінки - після досягнення 50 років і при стажі роботи 20 років, в тому числі на зазначеній роботі не менше 10 років.
Відповідно до приписів пункту 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком N 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком N 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, які відповідно до цього Закону мають право на пенсію на пільгових умовах, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди особам, зазначеним в абзаці першому цього пункту, пенсії призначаються за нормами цього Закону.
Покриття витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до статей 13 і 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" та призначених відповідно до частин другої і третьої статті 114 цього Закону до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 цього Закону, здійснюється у такому порядку. зокрема, підприємства та організації (крім сільськогосподарських товаровиробників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, крім тих, які були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України; на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком N 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до частини другої статті 114 цього Закону, - до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону за раніше діючим порядком;
До набрання чинності Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" діяв Закон України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" від 26 червня 1997 року №400/97-ВР.
Відповідно до абзацу 4 пункту 1 статті 2 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" для платників збору, визначених пунктами 1 та 2 статті 1 цього Закону, крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку, об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку, передбаченого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Аналіз наведених вище норм дає підстави для висновку про те, що витрати на виплату та доставку пенсій особам, які були зайняті на роботах за списками № 1 та № 2, відшкодовуються підприємствами та організаціями.
Згідно пункту 6.1 Інструкції про порядок обчислення та сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 р. N 21-1 /надалі - Інструкція № 21-1/, для платників, зазначених у підпункті 2.1.1 пункту 2.1 розділу 2 цієї Інструкції (крім платників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені у підпункті 4 пункту 291.4 статті 291 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України), відшкодуванню підлягають фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до набрання чинності Законом України від 03 жовтня 2017 року N 2148-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" та призначених відповідно до частини другої статті 114 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування": особам, які були зайняті на інших роботах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" та пунктів 2 - 8 частини другої статті 114 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Згідно пункту 6.2 Інструкція № 21-1 витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи. При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах.
За приписами пункту 6.4 вказаної Інструкції № 21-1 розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Відповідно до пункту 6.7 Інструкції 21-1 підприємства щомісяця до 25-го числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в розрахунку місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
У разі зміни розміру пенсії або настання обставин, які впливають на суму відшкодування (смерть пенсіонера, зміна місця проживання тощо), органи Пенсійного фонду повідомляють про це підприємства у розрахунку, який направляється підприємству в місячний строк з дня прийняття рішення про зміну розміру пенсії або про припинення виплати пенсії.
Таким чином, розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених (перерахованих) пенсій, а у разі зміни розміру пенсії або настання обставин, які впливають на суму відшкодування (смерть пенсіонера, зміна місця проживання та ін.), органи Пенсійного фонду повідомляють про це підприємства в місячний термін з моменту виникнення цих обставин.
Матеріали пенсійних справ гр. ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 свідчать, що вказаним особам пенсія призначена з урахуванням уточнюючих довідок КП "КТУ" та підприємств Російської Федерації.
Відповідно до статті 1 Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі пенсійного забезпечення від 13.03.1992 /надалі – Угода/, пенсійне забезпечення громадян держав - учасниць цієї Угоди та членів їхніх сімей здійснюється за законодавством держави, на території якої вони проживають.
Статтею 3 Угоди передбачено, що усі витрати, пов'язані із здійсненням пенсійного забезпечення за цією Угодою, несе держава, що надає забезпечення. Взаємні розрахунки не проводяться, якщо інше не передбачено двосторонніми угодами.
Статтею 5 Угоди передбачено, що ця Угода поширюється на всі види пенсійного забезпечення громадян, які встановлені або будуть встановлені законодавством держав - учасниць Угоди.
Відповідно до статті 6 Угоди призначення пенсій громадянам держав - учасниць Угоди проводиться за місцем проживання.
Для встановлення права на пенсію, в тому числі пенсію на пільгових умовах і за вислугу років, громадянам держав - учасниць Угоди враховується трудовий стаж, набутий на території будь-якої з цих держав, а також на території колишнього СРСР за час до набуття чинності цією Угодою.
Обчислення пенсій проводиться з заробітку (доходу) за періоди роботи, які зараховуються до трудового стажу.
У разі, якщо в державах - учасницях Угоди запроваджена національна валюта, розмір заробітку (доходу) визначається виходячи з офіційно встановленого курсу на момент призначення пенсії.
Згідно статті 11 Угоди необхідні для пенсійного забезпечення документи, видані у належному порядку на території держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав і держав, що входили до складу СРСР або до 1 грудня 1991 року, приймаються на території держав - учасниць Співдружності без легалізації.
Таким чином, трудовий стаж, набутий громадянами держав - учасниць Угоди на території будь-якої з держав-учасниць Угоди, а також на території колишнього СРСР за час до набуття чинності цією Угодою, враховується до трудового стажу під час призначення пенсії, у тому числі пенсії на пільгових умовах, а для обчислення розміру пенсії враховується заробітна плата (дохід) за періоди роботи, які зараховуються до трудового стажу. При цьому необхідні для пенсійного забезпечення документи, видані у належному порядку на території держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав і держав, що входили до складу СРСР або до 1 грудня 1991 року, приймаються на території держав - учасниць Співдружності без легалізації.
Частиною першою статті 9 Конституції України встановлено, що чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.
Відповідно до статті 19 Закону України "Про міжнародні договори України" чинні міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства і застосовуються у порядку, передбаченому для норм національного законодавства.
Якщо міжнародним договором України, який набрав чинності в установленому порядку, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені у відповідному акті законодавства України, то застосовуються правила міжнародного договору.
Таким чином, у даному випадку застосуванню підлягають саме норми міжнародного договору - Угоди про гарантії прав громадян держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав в галузі пенсійного забезпечення від 13.03.1992.
Як вбачається з матеріалів справи, гр. ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 органами Пенсійного фонду України призначено пільгові пенсії згідно статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" у зв'язку з наявністю у них трудового стажу на КП "КТУ" згідно виданих останнім уточнюючих довідок про підтвердження пільгового стажу, а розмір пенсії визначено з урахуванням довідок про заробіток, отриманий на підприємстві ДУП м. Москви "Мосгостранс", копії яких наявні у матеріалах справи.
Згідно законодавства України обов'язок підприємства та організації відшкодувати витрати на виплату та доставку пільгових пенсій згідно пункту 2 Прикінцевих положень Закону № 1058-IV не залежить від того, з якого заробітку обчислено пенсію, а тому врахування для обчислення пенсії заробітку отриманого громадянами ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 в ДУП м. Москви "Мосгостранс", на підприємствах Російської Федерації, не звільняє позивача від відшкодування зазначених витрат на виплату та доставку пільгових пенсій чи відшкодування таких витрат у меншому розмірі.
Посилання позивача на лист Міністерства закордонних справ України від 02.11.2015 №72/36-620-2692 суд не бере до уваги, оскільки вказаний лист не є нормативно-правовим актом та за своєю природою він носить інформаційний характер.
Стосовно посилання позивача на вимогу ДФІ від 21.07.2015 №01-14/1581 "Про усунення порушень законодавства", в якій зазначено, що відшкодування пільгових пенсій підприємством здійснено не за даними персоніфікованого обліку, а за доходами осіб, отриманих на підприємствах за місцезнаходженням в Російській Федерації, є порушенням статті 5 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", ч.1 статті 2, абз.3 п.1 статті 4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування", абз.7 ч.1 статті 10 Господарського кодексу України, суд зазначає наступне.
Відповідно до частини другої статті 15 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні" законні вимоги службових осіб органу державного фінансового контролю є обов'язковими для виконання службовими особами об'єктів, що контролюються.
Отже, обов'язковими для виконання службовими особами об'єктів, що контролюються є виключно законні вимоги службових осіб органу державного фінансового контролю.
Законність вимоги Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції від 21.07.2015 № 01-14/1581 "Про усунення порушень законодавства" може перевірятися судом у разі звернення до суду органу державного фінансового контролю у порядку, передбаченому приписами статті 10 Закону України "Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні", або у разі звернення до суду підконтрольної установи з позовом про оскарження такої вимоги, а тому в межах даного спору суд позбавлений можливості надати правову оцінку вказаній вимозі Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції від 21.07.2015 № 01-14/1581 "Про усунення порушень законодавства".
Крім того, ревізією перевірявся період з 01.01.2012 по 01.06.2015, а гр. ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 призначена пенсія в 2017-2018 роках.
Таким чином, суд вважає необґрунтованими та не бере до уваги посилання позивача на вимогу ДФІ від 21.07.2015 №01-14/1581 "Про усунення порушень законодавства".
Підсумовуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що позовні вимоги про визнання протиправним та скасувати розрахунки витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах КП "Кременчуцьке тролейбусне управління" за період з 01.12.2017 по 28.02.2018 в частині непідтверджених розбіжностей на суму 41620,56 грн є необґрунтовані та задоволенню не підлягають.
Так само не підлягають задоволенню похідні позовні вимоги про стягнення з Кременчуцького ОУПФУ Полтавської області не підтверджені розбіжності на суму 41620,56 грн; зобов'язання Кременчуцьке ОУПФУ Полтавської області утриматися від включення до розмірів сум розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах визначених не за даними персоніфікованого обліку та не підтверджені документально та провести звірку сум фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, що підлягають відшкодуванню на пільгових умовах за період з 01.12.2017 по 28.02.2018 з КП "Кременчуцьке тролейбусне управління".
Таким чином, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог.
Підстави для розподілу судових витрат у відповідності до вимог статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України відсутні.
Керуючись статтями 241-245 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
В И Р І Ш И В:
Відмовити в задоволенні позову Комунального підприємства "Кременчуцьке тролейбусне управління" до Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області про визнання протиправними та скасування розрахунків, стягнення коштів та зобов'язання вчинити певні дії повністю.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене до Харківського апеляційного адміністративного суду з урахуванням особливостей подання апеляційних скарг, встановлених пунктом 15.5 частини 1 Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України в редакції від 03.10.2017 року.
Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складено 05.07.2018 року.
Головуючий суддя ОСОБА_7