
Справа № 815/1571/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 червня 2018 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Балан Я.В., розглянувши у підготовчому судовому засіданні у порядку письмового провадження матеріали позовної заяви ОСОБА_1 Валід до Центру надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити певні дії, -
В С Т А Н О В И В:
До суду з позовною заявою звернувся ОСОБА_1 Валід до Центру надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації з урахуванням уточненого позову (а.с. 25-26 зворотній бік) про:
визнання протиправною бездіяльності, що дістала вияв у невнесенні виправлення до запису Держаного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, про обтяження номер 2912755;
зобов’язання внести зміни до записів Державного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, допущену державним реєстратором в записі про обтяження номер 2912755 у розділі «Актуальна інформація про об’єкт нерухомого майна» замінивши в адресі суб’єкту «Одеська обл., Іванівський р., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. З» на «Одеська обл., Іванівський р-н., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. В».
Ухвалою суду від 14.05.2018р. відкрито загальне позовне провадження та призначено підготовче засідання по даній справі.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що арешт на майно, яке розташоване за адресою: Одеська обл., Іванівський р-н, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» не накладався, у зв’язку з чим, є всі підстави вважати, що відповідачем було допущено технічну помилку при введені у реєстр адреси нерухомого майна, помилково вказавши адресу належного позивачу майна. Позивач у позовній заяві стверджує, що має намір продати зазначене майно, рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 6870715 від 16.10.2013р. перешкоджає цьому, у зв’язку з чим, позивач неодноразово звертався до відповідача з проханням внести виправлення до запису Держаного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку про обтяження номер 2912755, однак, виправлення внесенні не були.
Представник позивача подав заяву про розгляд справи у порядку письмового провадження без участі представників сторін (18.06.2018р. за вхід. №17048/18). (а.с. 46)
Від відповідача надійшло клопотання (04.06.2018р. за вхід. №15625/18) у якому зазначено, що всі записи до Державного реєстру прав вносяться виключно на підставі рішення суду та з урахуванням зазначеного представник відповідача не заперечував проти задоволення позовних вимог про зобов’язання вчинити певні дії, просив справу розглянути за відсутності представника відповідача. (а.с.42-45)
Відповідно до статті 183 КАС України за результатами підготовчого провадження суд ухвалює рішення суду у випадку визнання позову відповідачем.
Відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 4 КАС України письмове провадження - розгляд і вирішення адміністративної справи або окремого процесуального питання в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без повідомлення та (або) виклику учасників справи та проведення судового засідання на підставі матеріалів справи у випадках, встановлених цим Кодексом.
Розглянувши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши надані учасниками судового процесу докази в їх сукупності, суд, встановив наступне.
ОСОБА_1 Валід є власником нежитлових будівель 48/100 частки непокритого току, 48/100 частки покритого току, ЗАВ-10 з під’їзними путями, що розташовані по вулиці Анастасіївській, 117 «З» (колишня Жовтнева), с. Бузинове, Іванівського р-ну, Одеської обл., що підтверджується Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (а.с. 8-9)
Відповідно до Розпорядження Бузинівської сільської ради №4 від 25.01.2016р. перейменовано в селі Бузинове вулицю Жовтневу на вулицю Анастасіївську. (а.с.19)
Як вбачається з наявної у матеріалах справи копії інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна станом на 07.11.2016р., рішенням Державного реєстратору ОСОБА_2, індексний номер 6870715 від 16.10.2013р. 19:23:47 накладено арешт на нерухоме майно. (а.с.10)
Позивач у позовній заяві стверджує, що має намір продати зазначене майно, рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 6870715 від 16.10.2013р. перешкоджає цьому, у зв’язку з чим, позивач неодноразово звертався до відповідача з проханням внести виправлення до запису Держаного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку про обтяження номер 2912755, однак, виправлення внесенні не були.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд виходить з наступного.
Нормативно-правовим актом, який регулює відносини, що виникають у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, і спрямований на забезпечення визнання та захисту державою таких прав, є Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1952-VI від 01.07.2004р. (у редакції станом на момент виникнення правовідносин).
У силу п. 5 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1952-VI від 01.07.2004р., обтяженням є заборона розпоряджатися та/або користуватися нерухомим майном, встановлена законом, актами уповноважених на це органів державної влади, їх посадових осіб або така, що виникла на підставі договору.
При цьому, державною реєстрацією речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі - державна реєстрація прав) є офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).
Приписами ч. 2 ст. 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1952-VI від 01.07.2004р. передбачено, що державна реєстрація обтяжень проводиться на підставі: 1) рішення суду щодо обтяження речових прав на нерухоме майно, що набрало законної сили; 2) рішення державного виконавця, приватного виконавця щодо обтяження речових прав на нерухоме майно; 3) визначеного законодавством документа, на якому нотаріусом вчинено напис про накладення заборони щодо відчуження нерухомого майна; 4) рішення органу місцевого самоврядування про віднесення об’єктів нерухомого майна до застарілого житлового фонду; 5) договору, укладеного в порядку, визначеному законом, яким встановлюється обтяження речових прав на нерухоме майно, чи його дубліката; 6) закону, яким встановлено заборону користування та/або розпорядження нерухомим майном; 7) інших актів органів державної влади та посадових осіб згідно із законом.
З аналізу наведених законодавчих положень вбачається, що державна реєстрація обтяжень є завершальною стадією для оформлення заборони розпоряджатися та/або користуватися нерухомим майном, яка виникла на відповідній правовій підставі.
Як вбачається з копії інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна станом на 07.11.2016р., рішенням Державного реєстратору ОСОБА_2, індексний номер 6870715 від 16.10.2013р. 19:23:47 на нерухоме майно, яке знаходиться за адресою: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» застосовано обтяження у вигляді арешту нерухомого майна. Обтяження (арешт), виникло на підставі постанови відділу ДВС по Роздільнянському району Роздільнянського МУЮ, яка видана 16.10.2013р.
У розділах об’єкт нерухомого майна і адреса вказано різні об’єкти: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «В» (який не належить позивачу) та адреса: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» (який належить позивачу).
При цьому, рішенням Іванівського районного суду Одеської області по справі №499/965/16-ц від 09.11.2016р. встановлено, що при розгляді справи не встановлено наявність накладеного арешту та винесення постанови про накладення арешту на нерухоме майно, яке розташоване за адресою Одеська обл., Іванівський р-н, с.Бузинове, вул. Жовтнева 117 «З», частка власності 49/100. (а.с. 12-13)
Як вбачається з листа Заступника начальника з питань державної виконавчої служби – начальника Управління – ОСОБА_3 №Б-2672-09.2-236 від 16.01.2017р., згідно інформації Роздільнянського міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області та перевіркою даних Автоматизованої системи виконавчих проваджень встановлено, що виконавчі документи, за якими боржником є ОСОБА_1 Валід на примусове виконання до відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області не надходили. Відомості щодо накладання арешту відділом на нерухоме майно, розташоване за адресою: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» відсутні. При цьому, повідомлено, що у перебігу примусового виконання рішення суду про стягнення коштів з ОСОБА_4, 16.10.2013р. державним виконавцем винесено постанову про арешт майна боржника, а саме: будівлі та споруди, які складаються з мехтоку та ЗАВ-40 та розташовані за адресою: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «В». (а.с.11)
Беручи до уваги викладене, суд дійшов висновку, що обтяження (арешт) на нежитлові будівлі 48/100 частки непокритого току, 48/100 частки покритого току, ЗАВ-10 з під’їзними путями, що розташовані за адресою: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «з» - не накладався органами виконавчої служби.
За таких обставин, суд вважає, що Державний реєстратор ОСОБА_2 припустилась технічної помилки при введені у реєстр адреси нерухомого майна, помилково вказавши адресу: Одеської обл., Іванівського р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» належного позивачу майна.
Відповідно до п. 38 Порядку введення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджено Постановою КМУ №1141 від 26.10.2011р., зміни до записів Державного реєстру прав вносяться у разі зміни ідентифікаційних даних суб'єкта права, визначення часток у праві спільної власності чи їх зміни, зміни суб'єкта управління об'єктами державної власності, відомостей про об'єкт нерухомого майна, у тому числі зміни його технічних характеристик, виявлення технічної помилки в записах Державного реєстру прав чи документах, виданих за допомогою програмних засобів ведення зазначеного Реєстру (описка, друкарська, граматична, арифметична чи інша помилка).
Внесення змін до записів Державного реєстру прав здійснюється за заявою особи, записи про яку містяться у зазначеному Реєстрі , передбаченому статтею 37 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".
В силу статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» №1952-VI від 01.07.2004р. рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України, його територіальних органів або до суду.
Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів протягом 60 календарних днів з дня прийняття рішення, що оскаржується, або з дня, коли особа дізналася чи могла дізнатися про порушення її прав відповідною дією чи бездіяльністю.
У разі якщо розгляд та вирішення скарги потребують перевірки діяльності державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав, а також залучення скаржника чи інших осіб, Міністерство юстиції України та його територіальні органи можуть продовжити строки розгляду та вирішення скарги, повідомивши про це скаржника. При цьому загальний строк розгляду та вирішення скарги не може перевищувати 45 календарних днів.
Днем подання скарги вважається день її фактичного отримання Міністерством юстиції України або його територіальним органом, а в разі надсилання скарги поштою - дата отримання відділенням поштового зв'язку від скаржника поштового відправлення зі скаргою, яка зазначена відділенням поштового зв'язку в повідомленні про вручення поштового відправлення або на конверті.
У разі якщо останній день строку для подання скарг, зазначеного у частині третій цієї статті, припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем.
Скарга на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб'єкта державної реєстрації прав або територіального органу Міністерства юстиції України подається особою, яка вважає, що її права порушено, у письмовій формі та має містити: 1) повне найменування (ім'я) скаржника, його місце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб), а також найменування (ім'я) представника скаржника, якщо скарга подається представником; 2) реквізити рішення державного реєстратора, яке оскаржується; 3) зміст оскаржуваного рішення, дій чи бездіяльності та норми законодавства, які порушено, на думку скаржника; 4) викладення обставин, якими скаржник обґрунтовує свої вимоги; 5) відомості про наявність чи відсутність судового спору з порушеного у скарзі питання, що може мати наслідком скасування оскаржуваного рішення державного реєстратора та/або внесення відомостей до Державного реєстру прав; 6) підпис скаржника або його представника із зазначенням дати складання скарги.
До скарги додаються засвідчені в установленому порядку копії документів, що підтверджують факт порушення прав скаржника у результаті прийняття рішення державним реєстратором (за наявності), а також якщо скарга подається представником скаржника - довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження такого представника, або копія такого документа, засвідчена в установленому порядку.
Скарга на рішення про державну реєстрацію прав розглядається в порядку, визначеному цим Законом, виключно за умови, що вона подана особою, яка може підтвердити факт порушення її прав у результаті прийняття такого рішення.
За результатами розгляду скарги Міністерство юстиції України та його територіальні органи приймають мотивоване рішення про: 1) відмову у задоволенні скарги; 2) задоволення (повне чи часткове) скарги шляхом прийняття рішення про: а) скасування рішення про державну реєстрацію прав, скасування рішення територіального органу Міністерства юстиції України, прийнятого за результатами розгляду скарги; б) скасування рішення про відмову в державній реєстрації прав та проведення державної реєстрації прав; в) внесення змін до записів Державного реєстру прав та виправлення помилки, допущеної державним реєстратором; г) тимчасове блокування доступу державного реєстратора до Державного реєстру прав; ґ) анулювання доступу державного реєстратора до Державного реєстру прав; д) скасування акредитації суб'єкта державної реєстрації; е) притягнення до дисциплінарної відповідальності посадової особи територіального органу Міністерства юстиції України; є) направлення до Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату при Міністерстві юстиції України подання щодо анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.
Рішення, передбачені підпунктами "а", "ґ", "д" і "е" пункту 2 цієї частини, приймаються виключно Міністерством юстиції України.
У рішенні Міністерства юстиції України чи його територіального органу за результатами розгляду скарги можуть визначатися декілька шляхів задоволення скарги.
Рішення, прийняте за результатами розгляду скарги, надсилається скаржнику протягом трьох робочих днів з дня його прийняття.
Рішення, передбачені підпунктами "а" - "в" пункту 2 частини шостої цієї статті, виконуються не пізніше наступного робочого дня після прийняття такого рішення шляхом внесення відповідного запису до Державного реєстру прав. Для виконання таких рішень повторне подання документів для проведення державної реєстрації прав та сплата адміністративного збору не вимагаються.
Технічний адміністратор Державного реєстру прав у день надходження рішень, передбачених підпунктами "г" та "ґ" пункту 2 частини шостої цієї статті, забезпечує їх негайне виконання. Порядок тимчасового блокування та анулювання доступу до Державного реєстру прав визначається Міністерством юстиції України.
Рішення, передбачене підпунктом "д" пункту 2 частини шостої цієї статті, виконується у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Рішення, передбачені підпунктами "е" та "є" пункту 2 частини шостої цієї статті, виконуються Міністерством юстиції України, його територіальними органами невідкладно, але не пізніше п'яти робочих днів з дня їх прийняття.
Міністерство юстиції України та його територіальні органи відмовляють у задоволенні скарги, якщо: 1) скарга оформлена без дотримання вимог, визначених частиною п'ятою цієї статті; 2) на момент прийняття рішення за результатом розгляду скарги відбулася державна реєстрація цього права за іншою особою, ніж зазначена у рішенні, що оскаржується; 3) наявна інформація про судове рішення або ухвалу про відмову позивача від позову з того самого предмета спору, про визнання позову відповідачем або затвердження мирової угоди сторін; 4) наявна інформація про судове провадження у зв'язку із спором між тими самими сторонами, з тих самих предмета і підстав; 5) є рішення цього органу з того самого питання; 6) в органі розглядається скарга з цього питання від того самого скаржника; 7) скарга подана особою, яка не має на це повноважень; 8) закінчився встановлений законом строк подачі скарги; 9) розгляд питань, порушених у скарзі, не належить до компетенції органу; 10) державним реєстратором, територіальним органом Міністерства юстиції України прийнято таке рішення відповідно до законодавства.
ОСОБА_1 Валід звертався зі скаргами на рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 6870715 від 16.10.2013р. державного реєстратора Роздільнянського міжрайонного управління юстиції Одеської області ОСОБА_2 з проханням прийняти рішення про внесення змін до записів Державного реєстру прав та виправлення помилки, допущеної державним реєстратором замінивши в адресі суб’єкту - «Одеська обл., Іванівський р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» на «Одеська обл., Іванівський р-ну, с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «В» до:
- Реєстраційної служби по Іванівському районі Роздільнянського міжрайонного управління юстиції в Одеської області від 04.09.2017р., яка отримана 22.09.2017р., що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с.14-15)
- Державного реєстратора прав на нерухоме майно Відділу надання адміністративних послуг Іванівської районної державної адміністрації від 13.02.2018р., яка направлена поштою та вручена « 03.03.2018р.», що підтверджується квитанцією ПАТ «УКРПОШТА» (а.с.16-18)
Відповідачем не надано до суду доказів розгляду скарг позивача та не зазначено про зазначене у поясненнях які надані до суду. Натомість у поясненнях представник відповідача зазначив про визнання позову.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, щодо визнання протиправною бездіяльності Центру надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації, що дістала вияв у невнесенні виправлення до запису Держаного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, про обтяження номер 2912755.
У зв’язку з чим, суд вважає за необхідне зобов’язати Центр надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації внести зміни до записів Державного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, допущену державним реєстратором в записі про обтяження номер 2912755 у розділі «Актуальна інформація про об’єкт нерухомого майна» замінивши в адресі суб’єкту «Одеська обл., Іванівський р., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» на «Одеська обл., Іванівський р-н., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «В».
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Оцінюючи правомірність дій та рішень органів владних повноважень, суд керується критеріями, закріпленими у ст. 2 КАС України, які певною мірою відображають принципи адміністративної процедури.
Відповідно до ч. 1. ст. 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 76 КАС України встановлено, що достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Частиною 1 ст. 77 КАС України визначено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Згідно з ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб’єктів владних повноважень.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних справах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Згідно із ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази, суд дійшов висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 Валід є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, оскільки Державний реєстратор ОСОБА_2 припустилась технічної помилки при введені у реєстр адреси нерухомого майна, помилково вказавши адреси належного позивачу майна.
Відповідно до ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі.
Відповідно до квитанцій від 04.06.2018р. та від 30.04.2018р. (а.с.7-34) позивачем оплачено судовий збір у розмірі (705,00 + 705,00) 1 410,00 грн.
Враховуючи ст. 139 КАС України суд вважає за необхідне стягнути з відповідача судові витрати у розмірі 1 410,00 грн.
Керуючись ст. ст. 6, 9, 14, 90, 139, 255, 295 КАС України, суд -
В И Р І Ш И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 Валід (ІПН НОМЕР_1, місце проживання: 65033, м.Одеса, вул. Тетяни Тес) до Центру надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації (місцезнаходження: 67200, Одеська обл., Іванівський район, смт. Іванівка, вул. Леніна, 42-а) про визнання протиправною бездіяльності, що дістала вияв у невнесенні виправлення до запису Держаного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, про обтяження номер 2912755; зобов’язання внести зміни до записів Державного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, допущену державним реєстратором в записі про обтяження номер 2912755 у розділі «Актуальна інформація про об’єкт нерухомого майна» замінивши в адресі суб’єкту «Одеська обл., Іванівський р., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. З» на «Одеська обл., Іванівський р-н., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. В» - задовольнити повністю.
Визнати протиправною бездіяльності Центру надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації, що дістала вияв у невнесенні виправлення до запису Держаного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, про обтяження номер 2912755.
Зобов’язати Центр надання адміністративний послуг Іванівської районної державної адміністрації внести зміни до записів Державного реєстру прав на нерухоме майно виправивши помилку, допущену державним реєстратором в записі про обтяження номер 2912755 у розділі «Актуальна інформація про об’єкт нерухомого майна» замінивши в адресі суб’єкту «Одеська обл., Іванівський р., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «З» на «Одеська обл., Іванівський р-н., с. Бузинове, вул. Жовтнева, буд. 117, корп. «В»
Рішення суду може бути оскаржено в порядку та в сроки, встановлені ст. 295 КАС України.
Рішення суду набирає законної сили в порядку та в строки, встановлені ст. 255 КАС України.
Повний текст рішення суду складений та підписаний суддею 23.06.2018р.
Суддя Балан Я.В.