Рішення № 74714847, 15.06.2018, Одеський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.06.2018
Номер справи
815/1681/18
Номер документу
74714847
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 815/1681/18

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 червня 2018 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Свиди Л.І.

розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» до Державної фіскальної служби України про скасування рішення, зобов’язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

До суду звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» з позовною заявою до Державної фіскальної служби України про скасування рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 15.02.2018 року №595830/41501853 про відмову у реєстрації податкової накладної від 29.11.2017 року №27, зобов’язання Державної фіскальної служби України зареєструвати податкову накладну від 29.11.2017 року №27, оформлену Товариством з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» та вважати вказану податкову накладну прийнятою та зареєстрованою 29 листопада 2017 року.

За цією позовною заявою відкрито спрощене позовне провадження з викликом сторін у відповідності до ст. 12 КАС України та наданий відповідачу строк для подання до суду відзиву на цю заяву.

Представник позивача в судове засідання не з’явився, надав заяву про розгляд справи в порядку письмового провадження. Позов та відповідь на відзив обґрунтовані позивачем тим, що податковому органу надані всі документи, які підтверджують здійснення спірних господарських операцій, позивач не підпадає під жодний критерій оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної, в оскаржуваному рішенні не зазначена конкретна підстава для відмови в реєстрації податкової накладної. Крім того, на момент здійснення контрагентом попередньої оплати позивачем не було здійснено жодної поставки, а тому відсутність товарно-транспортних накладних документів не могла бути підставою для зупинення реєстрації податкової накладної.

Представник відповідача в судове засідання не з’явився. З відзиву на позовну заяву вбачається, що відповідач позов не визнає, оскільки оскаржуване рішення про відмову у реєстрації податкової накладної №27 від 29.11.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних прийнято враховуючи ненадання платником податків документів, визначених «Вичерпним переліком документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», тобто, є обґрунтованим та прийнятим у відповідності до вимог законодавства.

Згідно з ч. 9 ст. 205 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але всі учасники справи не з'явилися у судове засідання, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Враховуючи вищевикладені приписи КАС України суд прийшов до висновку про можливість продовження розгляду справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Вивчивши позовну заяву та дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» є юридичною особою, основним видом діяльності якої є виготовлення виробів із бетону для будівництва.

Для виготовлення продукції Товариство з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» орендує у ТОВ «Куліндоровські заводи будівельних матеріалів» нежилі будівлі та споруди єдиного комплексу, розташовані за адресою: м. Одеса, 20-й км Старокиївської дороги, а також обладнання для виготовлення залізобетонних виробів, що підтверджується договором оренди нерухомого майна №бн від 01.11.2017 року, договором оренди обладнання та машин №01/11-2017 від 01.11.2017 року, договором оренди метало форм №02/11-2017 від 01.11.2017 року (аркуші справи 48-61).

Між Товариством з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» (постачальник) та ТОВ «Будсмарт» (покупець) 28 листопада 2017 року укладений усний договір поставки, за умовами якого позивач зобов'язується поставити ТОВ «Будсмарт» залізобетонні вироби. За умовами договору, ціна одиниці товару та загальна вартість товару вказується у рахунку-фактурі і видаткових накладних, які оформлюються на підставі замовленого покупцем товару, сума яких становить загальну ціну договору. Згідно зазначеного договору покупець зобов’язаний здійснити попередню оплату в розмірі 80% від вартості партії товару, що поставляється протягом 3 банківських днів з моменту виставлення рахунку-фактури постачальником і оплату в розмірі 20% від вартості товару на протязі 2 банківських днів з моменту готовності товару до транспортування/відвантаження. Датою оплати за поставлену партію вважається дата надходження грошових коштів на поточний рахунок постачальника.

На виконання вищезазначеного договору позивачем виписаний ТОВ «Будсмарт» рахунок-фактура №ПК-0000021 від 28.11.2017 року (аркуш справи 20), за яким ТОВ «Будсмарт» було перераховано на рахунок позивача авансовий платіж в розмірі 38400 грн., в тому числі ПДВ у розмірі 6400 грн., що підтверджується платіжним дорученням №210 від 29.11.2017 року (аркуш справи 21).

Відповідно до видаткових накладних від 06.12.2017 року №ПК-000000044, від 29.12.2017 року №ПК-000000112 ТОВ «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» здійснило відпуск ТОВ «Будсмарт» товару, зокрема, сходовий марш у кількості 12 одиниць на загальну суму 38400 грн., в тому числі ПДВ у розмірі 6400 грн. (аркуші справи 23-24) та на підставі авансового платежу позивачем виписана на користь ТОВ «Будсмарт» податкова накладна №27 від 29.11.2017 року (аркуш справи 25).

При цьому, для виготовлення бетону та залізобетонних виробів ТОВ «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» закуповує відповідні матеріали та сировину (пісок, щебінь, арматуру, цемент, тощо), що підтверджується договором поставки №141120171 від 14.11.2017 року між позивачем та контрагентом ТОВ «НВФ Дніпропроект», договором поставки №38 від 08.11.2017 року з контрагентом ТОВ «Мегабудкомплект», договором поставки №250/17 від 16.11.2017 року з контрагентом «Микитівський гранітний кар’єр», рахунком-фактурою №ЧП00000825 від 15.11.2017 року, видатковою накладною №КІ-000001402 від 30.11.2017 року, видатковою накладною №КІ-000001401 від 30.11.2017 року, актом приймання-передачі №25 від 30.11.2017 року, актом приймання-передачі №26 від 30.11.2017 року, видатковою накладною №ДПОД000001913 від 14.11.2017 року, товарно-транспортною накладною №ДПОД000001 від 14.11.2017 року, видатковою накладною №1018 від 17.11.2017 року, товарно-транспортною накладною №10265762 від 17.11.2017 року, видатковою накладною №1054 від 28.11.2017 року, товарно-транспортною накладною №10267508 від 28.11.2017 року (аркуші справи 67-84).

ТОВ «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» 29 листопада 2017 року направило на реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №27 від 29.11.2017 року та отримало квитанцію про прийняття документа та зупинення реєстрації із зазначенням: «відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПК України реєстрація ПН/РК зупинена. ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 року №567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах з УКТ ЗЕД: 6810. Запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію (аркуш справи 27).

На виконання вимог п. п. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України позивачем 12 грудня 2017 року направлено до ДФС України в електронному вигляді повідомлення від 12.02.2018 року №16 (аркуш справи 30) щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК реєстрація якої/го зупинена, зокрема, пояснювальну записку від 30.11.2017 року, картку рахунку 361 за листопад 2017 року з ТОВ «Будсмарт», рахунок-фактуру №ПК-0000021 від 28.11.2017 року, платіжне доручення №210 від 29.11.2017 року, сертифікат відповідності на залізобетонні елементи сходів з листом до сертифікату, договір оренди нерухомого майна №бн від 01.11.2017 року з ТОВ «КЗБМ», акт приймання-передачі нежилих будівель та споруд, договір обладнання та машин з ТОВ «КЗБМ», за №01/11-2017 від 01.11.2017 року, додаток до договору обладнання та машин №1 від 01.11.2017 року, акт прийому-передачі за договором оренди обладнання та машин №2 від 01.11.2017 року, договір оренди метало форм №2/11-2017 від 01.11.2017 року з ТОВ «КЗБМ», додаток до договору оренди метало форм №1 від 02.11.2017 року з ТОВ «КЗБМ», акт прийому-передачі до договору оренди металоформ №2 від 01.11.2017 року з ТОВ «КЗБМ», договір оренди автотранспорту №01/12-2017 від 01.12.2017 року та дод. угода від 14.12.2017 року, договір суборенди автотранспорту №15/12-2017 від 01.12.2017 року, рахунок-фактуру №ЧП00000825 від 15.11.2017 року з ПП «КІК» на поставку піску, цементу, щебеню, металу, видаткова накладна №КІ-000001401 від 30.11.2017 року з ПП «КІК» на поставку металу, видаткову накладну №КІ-000001402 від 30.11.2017 року з ПП «КІК» на поставку піску, цементу, щебеню, акт приймання-передачі №25 від 30.11.2017 року на поставку металу, акт приймання-передачі №26 від 30.11.2017 року на поставку піску, цементу, щебеню, договір поставки №141120171 від 14.11.2017 року з ТОВ «НВФ Дніпропроект» на поставку металу, видаткові накладні та ТТН на метал з ТОВ «НВФ Дніпропроект», договір поставки №250/17 від 16.11.2017 року з ПП «Микитівський гранітний кар’єр» на поставку щебеню, договір поставки №38 від 08.11.2017 року з ТОВ «Мегабудкомплект на поставку цементу, видаткові накладні та ТТН на цемент з ТОВ «Мегабудкомплект (аркуші справи 20-24, 26, 48-84).

Проте, рішенням комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 15.02.2018 року №595830/41501853 позивачу відмовлено у реєстрації податкової накладної №27 від 29.11.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних (аркуш справи 32), оскільки надані платником податку документи складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС України рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.

Позивач не погодився з зазначеним рішенням та звернувся до Державної фіскальної служби України зі скаргою (аркуші справи 33-39), проте скаргу позивача залишено без задоволення, а рішення без змін (аркуш справи 42), а тому позивач звернувся до суду з цим позовом.

Відповідно до п. 74.2 ст. 74 Податкового кодексу України (в редакції на час виникнення спірних правовідносин) в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Відповідно до положень п. 5, 12, 13 «Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 (в редакції на час виникнення спірних правовідносин) реєстрації підлягають податкові накладні незалежно від суми податку на додану вартість в одній податковій накладній.

Після надходження податкової накладної до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводиться перевірка, зокрема, відповідності податкової накладної критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення її реєстрації відповідно до пункту 201.16 статті 201 Кодексу.

За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Згідно з п. п. 201.16.1 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України (в редакції на час виникнення спірних правовідносин) реєстрація податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної/розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до п. 74.2 ст. 74 цього Кодексу.

У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.

У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: а) порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування; в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Зі змісту Квитанції від 14.12.2017 року по податковій накладній Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» від 29.11.2017 року №27 вбачається, що контролюючим органом сформовано висновок про відповідність податкової накладної критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН, затверджених Наказом МФУ від 13.06.2017 року №567.

При цьому, у зазначеній Квитанції критерієм оцінки ступеня ризиків зазначено: невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД:6810, що стало підставою для зупинення реєстрації податкової накладної.

Відповідно до п. 6 «Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», затверджених наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року №567 (чинних на час виникнення спірних правовідносин) одним з критеріїв моніторингу податкової накладної є: обсяг постачання товару/послуги, зазначений у податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 разу більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у податкових накладних/розрахунках коригування, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75% загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється).

Відповідно до п. 1 «Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 року №567, позивач мав надати до податкового органу наступні документи: договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передавання товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Відповідно до положень п. п. 201.16.2, п. п. 201.16.3 п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України (в редакції на час виникнення спірних правовідносин) письмові пояснення та/або копії документів платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку, який не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання передає їх до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, яка розглядає ці документи та приймає рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №190 від 29.03.2017 року (чинної на момент виникнення спірних правовідносин) підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є: ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, до якої/якого застосована процедура зупинення реєстрації згідно з пунктом 201.16 статті 201 Кодексу; ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту «в» підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу; надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.

Згідно з ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Суд звертає увагу на те, що позивач не згоден з відповідністю податкової накладної №27 від 29.11.2017 року критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення її реєстрації, про що ним зазначено в позові, однак відповідач в відзиві на позову заяву не спростував доводи позивача, не надав розрахунку, який би підтверджував правомірність зупинення реєстрації податкової накладної та відповідності її «Критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», тобто, не довів правомірність свого рішення, дій.

В рішенні про зупинення реєстрації податкової накладної №27 від 29.11.2017 року зазначено про невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД:6810, однак такого критерію не має в п. 6 «Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних».

Крім того, оскаржуване рішення відповідача про відмову у реєстрації податкової накладної містить декілька причин, зокрема, надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування, тобто, є не чітким та з цього рішення не можливо встановити які підстави для відмови в реєстрації податкової накладної №27 від 29.11.2017 року, які документи складені з порушенням норм законодавства, або які документи не надані позивачем.

З наданих до суду первинних документів, які також надавалися позивачем до податкового органу, про що свідчить відповідне повідомлення, можливо встановити зміст господарської операції по якій виписана податкова накладна №27 від 29.11.2017 року, ці документи складені у відповідності до вимог законодавства, підтверджують фактичну передачу товару ТОВ «Будсмарт», оплату коштів за товар, відповідність товару вимогам якості, тощо.

При цьому, відповідачем не зазначені та не обґрунтовані підстави прийняття оскаржуваного рішення, в відзиві на позовну заяву не зазначено які документи не надані, які складені з порушенням вимог законодавства та за умови надання яких документів податкова накладна була б зареєстрована.

Таким чином, оскаржуване рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних №595830/41501853 від 15.02.2018 року про відмову в реєстрації податкової накладної №27 від 29.11.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних є необґрунтованим, а тому підлягає скасуванню судом.

Крім того, враховуючи протиправність оскаржуваного рішення відповідач має бути зобов’язаний судом здійснити реєстрацію податкової накладної №27 від 29.11.2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних датою її подання, а саме 29.11.2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно з ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об’єктивному дослідженні.

Враховуючи вищезазначене та оцінюючи надані докази в сукупності, суд вважає, що позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» обґрунтовані, відповідають вимогам законодавства та підлягають задоволенню повністю.

Керуючись ст. ст. 6, 14, 90, 139, 243-246, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, –

В И Р І Ш И В:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» (20-й кілометр Старокиївської дороги, м. Одеса, 65025) до Державної фіскальної служби України (вул. Львівська площа, 8, м. Київ, 04053) про скасування рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 15.02.2018 року №595830/41501853 про відмову у реєстрації податкової накладної від 29.11.2017 року №27, зобов’язання Державної фіскальної служби України зареєструвати податкову накладну від 29.11.2017 року №27, оформлену Товариством з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» та вважати вказану податкову накладну прийнятою та зареєстрованою 29 листопада 2017 року – задовольнити.

Скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації від 15.02.2018 року №595830/41501853 про відмову Товариству з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» у реєстрації податкової накладної від 29.11.2017 року №27.

Зобов’язати Державну фіскальну службу України зареєструвати податкову накладну від 29.11.2017 року №27 Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» датою її подання - 29 листопада 2017 року.

Стягнути з Державної фіскальної служби України (вул. Львівська площа, 8, м. Київ, 04053, код ЄДРПОУ 39292197) за рахунок її бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Промислова компанія «Куліндоровський індустріальний концерн»» (код ЄДРПОУ 41501853) сплачений судовий збір у розмірі 1762 грн.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення суду може бути оскаржено в порядку та строки, встановлені ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Л.І. Свида

.