Постанова № 74640922, 24.05.2018, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
24.05.2018
Номер справи
808/494/17
Номер документу
74640922
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

і м е н е м У к р а ї н и

24 травня 2018 року

справа № 808/494/17

Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючий суддя: Чабаненко С.В.

судді: Чумак С.Ю. Юрко І.В.

за участю секретаря судового засідання: Федосєєвої Ю.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпрі апеляційну скаргу Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 грудня 2017 р. (суддя Садовий І.В.) по справі за позовом Міського комунального підприємства "Основаніє" до Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору стороні позивача - Товариство з обмеженою відповідальністю "Ліфтовик" про визнання незаконною (скасування) вимоги,-

ВСТАНОВИВ:

ТОВ “Ліфтовик” звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (далі – відповідач), третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - МКП “Основаніє”, про визнання незаконними п.3, п.4 вимоги “Щодо усунення порушень законодавства” від 14.11.2016 №04-08-06-14-14/235, прийнятої відповідачем на підставі акту ревізії МКП “Основаніє” від 04.10.2016 №06-21/11.

Ухвалою суду від 06.04.2017 замінено первинного позивача по справі ТОВ “Ліфтовик” на належного – МКП “Основаніє”. ТОВ “Ліфтовик” залучено до участі у справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, позивачем зазначено про невідповідність оскаржуваної вимоги приписам законодавства, у зв’язку з чим така вимога підлягає скасуванню. Зокрема, визначені ревізією порушення щодо завищення вартості послуг на загальну суму 971 022,82 грн. за договорами від 31.12.2014 №31/12/2014-1, №31/12/2014-2, від 22.01.2016 №1, №2, укладеними між МКП “Основаніє” та ТОВ “Ліфтовик” за результатами проведеної процедури закупівлі послуг згідно Закону України “Про здійснення державних закупівель”, не відповідають фактичним обставинам, оскільки на підтвердження виконання робіт відповідної вартості надані всі первинні документи, зміст яких не викликав зауважень. ТОВ “Ліфтовик” надавалась пропозиція, як учасника, якою ТОВ “Ліфтовик” погодилось із умовами документації конкурсних торгів та проектом Договору. Наявність договорів на виконання робіт та підписаних актів приймання виконаних робіт (наданих) послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів, що за обсягом і ціною відповідають умовам договору, на думку позивача, дозволяє встановити наявність правових підстав для виконання зобов'язання замовника із оплати ціни робіт у відповідності до умов договору. Крім того, відповідачем було проведено зустрічну звірку ТОВ “Ліфтовик” з метою документального та фактичного підтвердження виду, обсягу і якості операцій та розрахунків для з’ясування їх реальності та відображення в обліку МКП “Основаніє” окремих питань фінансово-господарської діяльності за період з 31.12.2014 по 01.09.2016, за результатами якої складено довідку з зазначенням про відсутність будь-яких порушень. Крім того, висновки ревізії суперечать висновку експерта від 04.09.2017 №559/560-16 за результатами проведення судової економічної експертизи у кримінальному провадженні.

Постановою Запорізького окружного адміністративного суду адміністративний позов МКП “Основаніє” задоволений. Визнана протиправною та скасована вимога “Щодо усунення порушень законодавства” управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області від 14.11.2016 №04-08-06-14-14/235, прийнята на підставі висновків акту ревізії Міського комунального підприємства “Основаніє” від 04.10.2016 №06-21/11.

Судом зауважено, що в спірній вимозі не зазначено про виявлені збитки, їх розмір та обов’язок щодо відшкодування, тому суд дійшов висновку, що спірна вимога підлягає оскарженню в порядку адміністративного судочинства з урахуванням практики Верховного Суду України.

Також суд дійшов висновку, що спірна вимога відповідача є протиправною та підлягає скасуванню, оскільки ревізія МКП “Основаніє” була проведена у позаплановому порядку, тому в ході її проведення досліджувалися лише питання, визначені ухвалою слідчого судді Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2016 по справі 337/1951/16-к провадження № 1кс/З37/577/2016, з метою встановлення обставин, які мають значення для проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню № 12016080070000194.

Слідчим відділенням Хортицького відділення поліції Дніпровського відділу поліції проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні №12016080070000194, внесеному до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань 19.01.2016, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 Кримінального кодексу України, за фактом заволодіння посадовими особами ТОВ “Ліфтовик” грошовими коштами МКП “Основаніє” під час виконання робіт з технічного обслуговування та ремонту ліфтів за попередньою змовою групою осіб. Під час досудового розслідування у зазначеному кримінальному провадженні №12016080070000194 викладені в акті ревізії порушення не знайшли свого підтвердження у висновках експерта №559/560-16 за результатами проведеної судово-економічної експертизи від 04.09.2017.

У відповідності до інформації, отриманої від Запорізької місцевої прокуратури №3 (лист від 11.12.2017 № 8916), за наслідками закінчення досудового розслідування 11.12.2017 слідчим СВ Хортицького ВП Дніпровського ВП ГУНП в області прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст.284 Кримінально-процесуального кодексу України, у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення.

Крім того, суд встановив, що замовником - МКП “Основаніє” були прийняті виконані роботи та підписані акти приймання виконаних робіт (наданих) послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів. Сума, що витрачена замовником - МКП “Основаніє”, за всіма підписаними актами не виходила за гранично встановлені ціни для замовника як комунального підприємства.

Прийняття позивачем виконаних робіт підтверджує, що ним погоджено виконанні роботи третьою особою. Застережень чи інших зауважень відносно якості виконаних робіт до третьої особи від позивача не надходило.

Отже, наявність договорів на виконання робіт та підписаних актів приймання виконаних робіт (наданих) послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів, що за обсягом і ціною відповідають умовам договору, підтверджує наявність правових підстав для виконання зобов'язання замовника із оплати ціни робіт у відповідності до умов договору.

Відповідач не погодився з постановою суду першої інстанції та подав апеляційну скаргу, в якій зазначив, що оскільки спірна вимога передбачає обов’язок відшкодувати виявлені ревізією збитки, то така вимога не підлягає оскарженню в судовому порядку, та відповідна правова позиція з даного питання висловлювалась Верховним Судом України та Верховним Судом у відповідних судових актах, які суд першої інстанції мав врахувати під час вирішення спору. Крім того, відповідачем стверджується, що згідно висновку експерта №559/560-16 за результатами проведеної судово-економічної експертизи від 04.09.2017 у кримінальному провадженні №12016080070000194 виявлені ревізією порушення експертом фактично не заперечувались, а лише вказано щодо неможливості встановити факт порушення, а саме розмір розрахункової різниці між загальними трудовитратами та фактично відпрацьованим часом на технічне обслуговування ліфтів згідно табелів робочого часу ТОВ «Ліфтовик». Таким чином, відповідач вважає, що судом першої інстанції порушено вимоги ст. 242 КАС України (у чинній редакції) та до даний правовідносин має бути застосована правова позиція, висловлена у рішеннях Верховного Суду України щодо оскарження вимог органів державного фінансового контролю. З урахуванням наведених у апеляційній скарзі доводів, відповідач просив скасувати рішення суду першої інстанції та ухвалити нове рішення, яким відмовити у задоволенні адміністративного позову МКП “Основаніє”.

В судовому засіданні представник відповідача доводи апеляційної скарги підтримав, та надав аналогічні наведеному пояснення. Додаткові зауваження представника відповідача зводились до того, що позивач фактично погодився з висновками акту ревізії та спірною вимогою, оскільки з метою виконання вимоги ним на адресу ТОВ «Ліфтовик» було направлено претензію щодо відшкодування виявлених в ході ревізії збитків, що також свідчить про відсутність порушення прав та інтересів позивача. Крім того, оскільки характер спірної вимоги стосується відшкодування збитків третьою особою на користь позивача, така вимога не підлягає оскарженню та розрахунок розміру збитків повинен досліджуватися у справі за позовом органу державного фінансового контролю.

Представники позивача та третьої особи не прибули у судове засідання, та з урахуванням наявних доказів у справі про їх належне повідомлення про дату, час та місце розгляду справи, колегією суддів справу розглянуто без їх участі.

Заслухавши доводи представника відповідача та перевіривши обставини справи, колегія суддів вважає доводи апеляційної скарги неспроможними, з огляду на наступне.

Фактичні обставини даної справи, які правильно та повно встановлені судом першої інстанції, є наступними.

Відповідно до ухвали Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2016 (а.с.13-15, т.2) в ході досудового розслідування по кримінальному провадженню № 12016080070000194 від 19.01.2016 ревізійною групою відповідача проведено позапланову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності МКП “Основаніє” за період з 31.12.2014 по 01.09.2016, за результатами якої складено акт позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності МКП “Основаніє” за період з 31.12.2014 по 01.09.2016 від 04.10.2016 №06-21/11 (а.с.10-30, т.1).

Матеріали ревізії передано ініціатору проведення ревізії – Хортицькому відділенню поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області із супровідним листом від 14.11.2016 № 04-08-06-17-17/233 (а.с.18, т.2) та долучено до кримінального провадження № 12016080070000194 від 19.01.2016.

Під час ревізії встановлено порушення законодавства МКП “Основаніє”, а саме: в порушення ст.193 Господарського кодексу України від 16.01.2003 №436-ІV, п.1.1. договорів від 31.12.2014 №31/12/2014-1, №31/12/2014-2, договорів від 22.01.2016 №1,№2 замовником МКП “Основаніє” прийнято у підрядника ТОВ “Ліфтовик” акти приймання виконаних робіт (наданих послуг) з технічного обслуговування та ремонту ліфтів по Правобережному та Хортицькому територіальним відділенням за 2015 рік та січень-серпень 2016 року, в яких завищено вартість наданих послуг по Правобережному та Хортицькому територіальним відділенням за 2015 рік та січень-серпень 2016 року на загальну суму 971022,82 грн., із яких: по договорам від 31.12.2014 №31/12/2014-1, №31/12/2014-2 – на суму 659812,93 грн, які оплачено підряднику, по договорам від 22.01.2016 №1,№2 – на суму 311209,89 грн., із яких, оплачено на суму 140698,48 грн., отже завищено кредиторську заборгованість на суму 170511,41 грн.

У період з 14.09.2016 року по 04.10.2016 року Державною фінансовою інспекцією в Запорізькій області було проведено зустрічну звірку ТОВ “Ліфтовик” з метою документального та фактичного підтвердження виду, обсягу і якості операцій та розрахунків для з’ясування їх реальності та відображення в обліку міського комунального підприємства “Основаніє” окремих питань фінансово-господарської діяльності за період з 31.12.2014 року по 01.09.2016 року.

За результатами проведеної зустрічної звірки Державною фінансовою інспекцією в Запорізькій області було складено Довідку № 06-21/50 з від 04.10.2016 року. Будь яких порушень ТОВ “Ліфтовик” у довідці державною фінансовою інспекцією зазначено не було (а.с.31-35, т.1).

14.11.2016 відповідачем винесено вимогу про усунення порушень законодавства №04-08-06-14-14/235 (а.с.39-40, т.1), за змістом якої, в порушення ст.193 Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436-IV, п.1.1 договорів від 31.12.2014 № 31/12/2014-1, № 31/12/2014-2, договорів від 22.01.2016 року № 1, № 2 Замовником - МКП “Основаніє” прийнято у підрядника ТОВ “Ліфтовик” акти приймання виконаних робіт (наданих послуг) з технічного обслуговування та ремонту ліфтів по Правобережному та Хортицькому територіальним відділеннями за 2015 рік та січень – серпень 2016 року, в яких завищено вартість наданих послуг по Правобережному та Хортицькому територіальному відділенні за 2015 рік та січень – серпень 2016 року на загальну суму 971 022,82 грн., із яких: по договорам від 31.12.2014 № 31/12/2014-1, № 31/12/2014-2 – на суму 659 812,93 грн., які оплачено підряднику, по договорам від 22.01.2016 №1, №2 – на суму 311 209,89 грн., із яких, оплачено на суму 140 698,48 грн., завищено кредиторську заборгованість на суму 170 511,41 грн. Усунути виявлені порушення законодавства відповідачем вимагається в установленому законодавством порядку. Вичерпну інформацію про вжиті заходи з усунення порушень та недоліків разом із завіреними копіями підтверджуючих первинних, розпорядчих та інших документів вимагається надати Управлінню Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області до 15 грудня 2016 року.

Судом першої інстанції були проаналізовані надані позивачем та перевірені під час ревізії первинні документи та встановлено, що замовником - МКП “Основаніє” були прийняті виконані роботи та підписані акти приймання виконаних робіт (наданих) послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів. Сума витрачена замовником - МКП “Основаніє” за всіма підписаними актами не виходила за гранично встановлені ціни для замовника як комунального підприємства.

Прийняття позивачем виконаних робіт є свідченням того, що ним погоджено виконанні роботи третьою особою. Застережень чи інших зауважень відносно якості виконаних робіт до третьої особи від позивача не надходило.

Отже, наявність договорів на виконання робіт та підписаних актів приймання виконаних робіт (наданих) послуг з технічного обслуговування та ремонту ліфтів, що за обсягом і ціною відповідають умовам договору, дозволяє встановити наявність правових підстав для виконання зобов'язання замовника із оплати ціни робіт у відповідності до умов договору.

Крім того, як свідчать обставини справи, ревізія МКП “Основаніє” була проведена у позаплановому порядку, тому в ході її проведення досліджувалися лише питання, визначені ухвалою слідчого судді Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2016 по справі 337/1951/16-к провадження № 1кс/З37/577/2016, з метою встановлення обставин, які мають значення для проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню № 12016080070000194. Судом проаналізовано висновок судово-економічної експертизи №559/560-16 від 04.09.2017 за результатами проведення судової економічної експертизи по кримінальному провадженню № 12016080070000194, згідно якого не підтверджено висновки акту перевірки від 04.10.2016 № 06-21/11 в частині завищення вартості наданих послуг по Правобережному та Хортицькому територіальним відділенням за 2015 рік та січень – серпень 2016 року на загальну суму 971022,82 грн. та відомості в розмірі суми збитків. Зокрема, згідно експертного висновку не надається за можливе документально підтвердити визначену у акті №06-21/11 від 04.10.2016 позапланової ревізії розрахункову суму місячних та квартальних робіт (технічний нагляд ліфтів), зайво включених до відомостей щомісячної суми оплати послуг з технічного обслуговування ліфтів за період січень 2015 року - серпень 2016 року яка складає 971022,82 грн., оскільки неможливо визначити на яких саме ліфтах (8-ми, 9-ти, 10-ти, 12-ти, 14-ти, 16-ти чи 17-ти поверхових, вантажність, строк експлуатації) не було проведено технічне обслуговування працівниками ТОВ “Ліфтовик”.

Судом правомірно, з урахуванням положень ст. 72, ч.6 ст.78 КАС України проаналізовано та взято до уваги даний експертний висновок в частині завищення вартості наданих послуг по Правобережному та Хортицькому територіальним відділенням за 2015 рік та січень – серпень 2016 року на загальну суму 971022,82 грн., як належний та допустимий доказ у справі, з посиланням на те, що ревізія МКП “Основаніє” була проведена у позаплановому порядку з питань, визначених ухвалою слідчого судді Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2016 по справі 337/1951/16-к провадження № 1кс/З37/577/2016, з метою встановлення обставин, які мають значення для проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню № 12016080070000194.

У відповідності до інформації, отриманої від Запорізької місцевої прокуратури №3 (лист від 11.12.2017 № 8916), за наслідками закінчення досудового розслідування 11.12.2017 слідчим СВ Хортицького ВП Дніпровського ВП ГУНП в області прийнято рішення про закриття кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст.284 Кримінально-процесуального кодексу України, у зв’язку з відсутністю складу кримінального правопорушення, в тому числі, з урахуванням висновку судово-економічної експертизи №559/560-16 від 04.09.2017 за результатами проведення судової економічної експертизи по кримінальному провадженню № 12016080070000194 (а.с.31, т.4).

Крім того, колегія суддів критично розцінює доводи відповідача стосовно відсутності правових підстав для оскарження спірної вимоги, з посиланням на те, що правильність розрахунку збитків має бути предметом перевірки під час вирішення спору у справі за позовом органу державного фінансового контролю про відшкодування шкоди. Колегія суддів зауважує, що ст. 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» передбачає право державної фінінспекції порушувати перед відповідними державними органами питання про визнання недійсними договорів, укладених із порушенням законодавства, у судовому порядку стягувати у дохід держави кошти, отримані підконтрольними установами за незаконними договорами, без установлених законом підстав та з порушенням законодавства.

Згідно з пунктом 50 Порядку проведення інспектування державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2006 року № 550, за результатами проведеної ревізії у межах наданих прав контролюючі органи вживають заходів для забезпечення, зокрема, звернення до суду в інтересах держави щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання активів, а також стягнення у дохід держави коштів, одержаних за незаконними договорами, без встановлених законом підстав або з порушенням вимог законодавства.

В даному випадку, підстави для звернення державної фінансової інспекції до суду в інтересах держави щодо стягнення у дохід держави коштів, одержаних за незаконними договорами, без встановлених законом підстав або з порушенням вимог законодавства у контролюючого органу відсутні, оскільки останнім, згідно змісту акту ревізії, встановлено порушення ст.193 Господарського кодексу України, а саме прийняття замовником МКП “Основаніє” у підрядника ТОВ “Ліфтовик” актів приймання виконаних робіт (наданих послуг), в яких завищено вартість наданих послуг.

Окремо колегія суддів зауважує, що з урахуванням пункту 46 Порядку проведення інспектування державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2006 року № 550 вимога контролюючого органу про усунення виявлених порушень законодавства повинна бути здійснена у письмовій формі, сформована внаслідок реалізації контролюючим органом своєї компетенції (завдань і функцій відповідно до законодавства), містити чіткі, конкретні і зрозумілі приписи на адресу підконтрольного суб’єкту (об’єкту контролю, його посадових осіб), які є обов’язковими до виконання останнім. Згідно правової позиції Верховного Суду, приведеній у постанові від 08.05.2018 по справі № 826/3350/17, суб’єкти владних повноважень можуть приймати управлінські рішення двох видів: нормативно-правові акти та акти індивідуальної дії, які рівною мірою можуть бути предметом адміністративного судового розгляду; обов‘язкове до виконання рішення компетентного органу (вимога) повинне підпадати під одну з двох вказаних категорій рішень. З огляду на правову природу письмової вимоги контролюючого органу, вона безумовно породжує правові наслідки (зокрема, обов‘язки) для свого адресата, відтак наділена рисами правового акту індивідуальної дії (з урахуванням її змістовної складової, незалежно від форми документа, в якому вона міститься) і як такий акт, може бути предметом судового контролю в порядку адміністративного судочинства у разі звернення з відповідним позовом. При цьому «законність» письмової вимоги контролюючого органу безумовно передбачає її обґрунтованість, тобто наявність підстав для її скерування адресату.

Обґрунтованість, в силу ст. 2 КАС України, є однією з обов’язкових ознак рішення (дії, бездіяльності) суб‘єкта владних повноважень, що підлягає встановленню адміністративним судом.

З урахуванням сутності завдань і функцій органів фінансового контролю, в тому числі у їх співвідношенні із завданням адміністративного судочинства, рішення (дії, бездіяльність) органу фінансового контролю, прийняті в результаті реалізації їх окремо взятих завдань або функцій (пред‘явлення обов‘язкової до виконання вимоги як одна з них), є окремим предметом судового контролю.

Водночас, спірна вимога, як індивідуально-правовий акт, в силу закону обов‘язковий до виконання підконтрольною установою, має бути конкретизованою. Отже, під час вирішення справ, предметом яких є правомірність вимог контролюючих органів, скерованих на адресу підконтрольних суб‘єктів, судам належить, виходячи з правової природи письмової вимоги контролюючого органу, враховувати чи прийнята вона на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені законодавством. З метою встановлення того, чи контролюючим органом при прийнятті спірної вимоги владні управлінські функції реалізовані у передбачений законом спосіб, суду належить надати правову оцінку змісту вимоги як індивідуально-правового акту.

З урахуванням наведеної правової позиції Верховного Суду, а також положень ст. 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», колегія суддів, з огляду на зміст спірної вимоги контролюючого органу зауважує, що спірна вимога не містить чіткі, конкретні і зрозумілі приписи на адресу підконтрольного суб’єкту, які, в силу наведеної норми Закону, є обов’язковими до виконання, тобто породжують правові наслідки (обов’язки), а також відповідальність у разі невиконання такої вимоги. Отже, оскільки спірна вимога є неконкретизованою, спонукання позивача самостійно визначити на підставі невизначеного законодавчого акту, які саме заходи слід вжити для усунення виявлених порушень, в свою чергу можу призвести до нового можливого порушення позивачем чинного законодавства. Зазначене, в світлі обов‘язкового характеру спірної вимоги в частині корегування роботи підконтрольної установи, є порушенням вимог закону в частині змісту вимоги як акту індивідуальної дії. Отже, враховуючи неконкретизованість та необґрунтованість спірної вимоги, слід дійти висновку, що така вимога не відповідає приписам Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», що є окремою підставою для її скасування.

Виходячи з викладеного, колегія суддів визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи, не допустив невірного застосування норм матеріального та процесуального права при вирішенні даної справи. Доводи відповідача, наведені в апеляційній скарзі, не спростовують правильність наданої судом правової оцінки обставин даної справи, а тому не є підставою для скасування законного і обґрунтованого судового рішення.

Відповідно до ст. 316 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а рішення суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись ст.ст. 243, 315, 316, 321, 322, 327, 329 КАС України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області – залишити без задоволення.

Рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 грудня 2017 р. по справі № 808/494/17 – залишити без змін.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів.

Головуючий суддя: С.В. Чабаненко

Суддя: С.Ю. Чумак

Суддя: І.В. Юрко