Рішення № 74607484, 08.06.2018, Київський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
08.06.2018
Номер справи
810/1884/18
Номер документу
74607484
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08 червня 2018 року 810/1884/18

Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Балаклицького А.І., розглянувши в м. Києві за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін адміністративну справу за позовом Головного управління ДФС у Київській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" про стягнення коштів з банківських рахунків платника,

в с т а н о в и в:

Головне управління ДФС у Київській області звернулось до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" про стягнення коштів з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, в рахунок погашення податкового боргу перед бюджетом у сумі 639781,25 грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що згідно з даними податкового обліку у відповідача утворилась заборгованість перед бюджетом у вказаному вище розмірі внаслідок невиконання податкових обов'язків з податку на додану вартість, податку на нерухоме майно, земельного податку, орендної плати за землю, єдиного податку та донарахованих контролюючим органом сум податку з доходів фізичних осіб та військового збору. Позивач зазначає, що вказана заборгованість підтверджується даними податкових декларацій, які були подані відповідачем самостійно, податковими повідомленнями-рішеннями, які не були оскаржені відповідачем у визначені строки, а також нарахованою пенею, однак у добровільному порядку не сплачена.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 20.04.2018 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.

Вказаною ухвалою суду встановлено відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня отримання копії даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву, а також роз'яснено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.

Копію вказаної ухвали суду вручено відповідачу 22.05.2018, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення №0113328001860.

Крім того, 29.05.2018 представник відповідача був ознайомлений з матеріалами даної справи, що підтверджується відповідною розпискою.

Проте, на час прийняття рішення у даній справі відповідач правом на подання відзиву на позовну заяву не скористався.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 18.05.2018 витребувано докази по справі від позивача.

На виконання вимог вказаної ухвали позивачем надано суду копію Акту перевірки від 13.05.2017 №301/10-36-13-10/38533859 та копії податкових повідомлень-рішень від 23.05.2017 №0020471310, від 23.05.2017 №0020461310, від 23.05.2017 №0020451310 з доказами направлення та вручення їх відповідачу.

Розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з таких підстав.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" (ідентифікаційний код 38533859, місцезнаходження: 08850, Київська область, Миронівський район, с. Маслівка, вул. Борисенка Петра, буд. 51А) зареєстроване як юридична особа 09.08.2013, що підтверджується відомостями, внесеними до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Як платник податків відповідач перебуває на податковому обліку в Миронівському відділенні Білоцерківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області.

У період з 25.04.2017 по 12.05.2017 Головним управлінням ДФС у Київській області проведено документальну планову виїзну перевірку ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з 01.01.2014 по 31.12.2016.

За результатами проведеної перевірки позивачем складено Акт від 13.05.2017 №301/10-36-13-10/38533859 (далі - Акт перевірки), у якому зафіксовано порушення ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" вимог податкового законодавства, а саме:

- п.п.164.2.20 п. 164.2 ст. 164, п.п.168.1.1, п.п.168.1.2 п. 168.1, п. 168.3 ст. 168, абз. "а" п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України, а саме неутримання та неперерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб за грудень 2016 року в сумі 14706,00 грн.

- "б" п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України, а саме подання не в повному обсязі розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку за формою №1-ДФ за 4 квартал 2016 року;

- п.п.168.1.2, п.п.168.1.5 п. 168.1 ст. 168, п.п.1.4 п. 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, а саме не сплату (не перерахування) до бюджету військового збору за грудень 2016 року в сумі 1225,50 грн.

На підставі висновків Акту перевірки позивачем прийняті податкові повідомлення-рішення, а саме:

- податкове повідомлення-рішення від 23.05.2017 №0020451310, згідно з яким відповідачу визначено суму грошового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 18382,50 грн. грн., з яких: 14706,00 грн. - за основним платежем; 3676,50 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями;

- податкове повідомлення-рішення від 23.05.2017 №0020461310, згідно з яким до відповідача застосовано штрафні (фінансові) санкції в розмірі 510,00 грн.;

- податкове повідомлення-рішення від 23.05.2017 №0020471310, згідно з яким відповідачу визначено суму грошового зобов'язання з військового збору на загальну суму 1531,88 грн., з яких: 1225,50 грн. - за основним платежем; 306,38 грн. - за штрафними (фінансовими) санкціями.

Вказані податкові повідомлення-рішення були направлені відповідачу рекомендованим поштовим відправленням, проте конверт з вмістом поштового відправлення повернувся на адресу податкового органу з довідкою поштового відділення "відсутність адресата за вказаною адресою".

Доказів оскарження вищевказаних податкових повідомлень-рішень в адміністративному чи судовому порядку матеріали справи не містять.

У листопаді 2017 року ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" було подано до податкового органу податкову декларацію з податку на додану вартість за жовтень 2017 року, в якій відповідачем самостійно визначено суму податкового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 242864,00 грн.

Визначене у податковій декларації податкове зобов'язання з податку на додану вартість було частково сплачено відповідачем у розмірі 39983,00 грн., що підтверджується даними інтегрованої картки відповідача.

У лютому 2017 року ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" було подано до податкового органу податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2017 рік, в якій відповідачем самостійно визначено річну суму податкового зобов'язання в розмірі 46163,20 грн., зі сплатою 11540,80 грн. щоквартально.

Визначене у податковій декларації податкове зобов'язання з податку на нерухоме майно не сплачено відповідачем за ІІІ квартал 2017 року в розмірі 11540,80 грн., що підтверджується даними інтегрованої картки відповідача.

У лютому 2017 року ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" було подано до податкового органу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2017 рік, в якій відповідачем самостійно визначено річну суму податкового зобов'язання в розмірі 1029,80 грн., зі сплатою 82,82 грн. у січні-листопаді 2017 року та 85,78 грн. у грудні 2017 року.

Визначене у податковій декларації податкове зобов'язання з земельного податку за жовтень-листопад 2017 року було частково сплачено відповідачем у розмірі 76,16 грн., що підтверджується даними інтегрованої картки відповідача.

У лютому 2017 року ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" було подано до податкового органу податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за 2017 рік, в якій відповідачем самостійно визначено річну суму податкового зобов'язання в розмірі 230137,88 грн., зі сплатою 19178,16 грн. у січні-листопаді 2017 року та 19178,12 грн. у грудні 2017 року.

Визначене у податковій декларації податкове зобов'язання з орендної плати за землю не сплачено відповідачем за вересень-листопад 2017 року в розмірі 57534,48 грн., що підтверджується даними інтегрованої картки відповідача.

У лютому 2017 року ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" було подано до податкового органу податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи за 2017 рік, в якій відповідачем самостійно визначено суму податкового зобов'язання за І квартал у розмірі 58271,76 грн., за ІІ квартал у розмірі 58271,76 грн., за ІІІ квартал у розмірі 291358,80 грн. та за ІV квартал у розмірі 174815,27 грн.

У квітні 2017 року ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" було подано до податкового органу уточнюючу податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи за 2017 рік, в якій відповідачем самостійно визначено суму податкового зобов'язання за І квартал у розмірі 58204,96 грн., за ІІ квартал у розмірі 58149,31 грн., за ІІІ квартал у розмірі 290746,55 грн. та за ІV квартал у розмірі 174447,93 грн.

Визначене податкове зобов'язання з єдиного податку з урахуванням уточненої податкової декларації за ІІ та ІІІ квартали 2017 року було сплачено за рахунок переплати в розмірі 1591,20 грн.

Проте, податкове зобов'язання з єдиного податку в розмірі 347304,66 грн. не сплачено відповідачем, що підтверджується даними інтегрованої картки відповідача.

У зв'язку з порушенням відповідачем граничних строків сплати податкових зобов'язань з єдиного податку, контролюючим органом здійснено нарахування пені у розмірі 0,45 грн.

Таким чином, матеріалами справи підтверджується, що у відповідача наявний податковий борг у розмірі 639781,25 грн.

Враховуючи те, що податковий обов'язок щодо сплати узгоджених сум грошових зобов'язань у встановлені законодавством строки відповідачем не виконано, позивач звернувся з даним позовом до суду.

Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів регулюються Податковим кодексом України (далі - ПК України).

Підпункт 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 ПК України встановлює, що грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Відповідно до п.п.14.1.156 п. 14.1 ст. 14 ПК України податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).

Згідно з п.п.14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Згідно з п. 38.1 ст. 38 ПК України виконанням податкового обов'язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов'язань у встановлений податковим законодавством строк.

Відповідно до п. 31.1 ст. 31 ПК України строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов'язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно.

Відповідно до п. 46.1 ст. 46 ПК України податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених цим Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов'язання, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою (п. 54.1 ст. 54 ПК України).

Згідно з п. 57.1 ст. 57 ПК України платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Пунктом 56.11. статті 56 ПК України передбачено, що самостійно визначене платником податків податкове зобов'язання оскарженню не підлягає.

Як вбачається з матеріалів справи, зокрема, даних інтегрованої картки відповідача, самостійно визначені у податкових деклараціях податкові зобов'язання з податку на додану вартість на суму 202881,00 грн., з податку на нерухоме майно на суму 11540,80 грн., із земельного податку на суму 95,48 грн., з орендної плати за землю на суму 57534,48 грн. та з єдиного податку на суму 347304,66 грн. відповідач у встановлені податковим законодавством строки не сплатив.

Згідно з п. 57.3 ст. 57 ПК України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

Податкове повідомлення-рішення надсилається (вручається) за кожним окремим податком, збором та/або разом із штрафними санкціями, передбаченими цим Кодексом, а також за кожною штрафною (фінансовою) санкцією за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на такий контролюючий орган, та/або пенею за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності (п. 58.2 ст. 58 ПК України).

Відповідно до п. 58.3 ст. 58 ПК України податкове повідомлення-рішення вважається надісланим (врученим) платнику податків, якщо його передано посадовій особі такого платника податків під розписку або надіслано листом з повідомленням про вручення.

У разі коли пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення-рішення або податкові вимоги, або рішення про результати розгляду скарги через відсутність за місцезнаходженням посадових осіб, їх відмову прийняти податкове повідомлення-рішення або податкову вимогу, або рішення про результати розгляду скарги, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, податкове повідомлення-рішення або податкова вимога, або рішення про результати розгляду скарги вважаються врученими платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причин невручення.

Судом встановлено, що податкові повідомлення-рішення від 23.05.2017 №0020451310, від 23.05.2017 №0020461310 та від 23.05.2017 №0020471310 були надіслані на адресу відповідача, яка зазначена в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Однак поштове відправлення повернулось на адресу податкового органу з довідкою поштового відділення від 29.05.2017 "відсутність адресата за вказаною адресою".

Отже, враховуючи вимоги п. 58.3 ст. 58 ПК України, вказані податкові повідомлення-рішення вважаються врученими відповідачу 29.05.2017.

Однак, під час розгляду справи суду не були надані належні та допустимі докази оскарження відповідачем вказаних податкових повідомлень-рішень в адміністративному або судовому порядку, у зв'язку з чим визначена ними сума грошового зобов'язання є узгодженою.

Відповідно до п.п.129.1.1 п. 129.1 ст. 129 ПК України після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Нарахування пені розпочинається: а) при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - після спливу 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом; б) при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом.

Пеня, визначена п.п.129.1.1 п. 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті (п. 129.4 ст. 129 ПК України).

З матеріалів справи вбачається, що у зв'язку з несплатою у встановлені законодавством строки грошового зобов'язання з єдиного податку, позивачем була нарахована пеня, яка станом на момент розгляду справи не сплачена відповідачем в повному обсязі та становить 0,45 грн.

Нарахування пені у вказаному вище розмірі підтверджується даними інтегрованої картки ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське", з якої вбачається на підставі чого нарахована пеня та за який період.

При цьому, будь-яких доказів щодо неправомірності нарахування пені у вказаному вище розмірі відповідач суду не надав.

Таким чином, заборгованість відповідача зі сплати зазначених грошових зобов'язань за податковими деклараціями, податковими повідомленнями-рішеннями та нарахованою пенею на загальну суму 639781,25 відповідає ознакам, визначеним п.п.14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПК України, відповідно до якого податковим боргом визнається сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Пунктом 59.1 статті 59 ПК України визначено, що у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

При цьому, відповідно до п. 59.5 ст. 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

Матеріали справи свідчать, що контролюючим органом було виставлено відповідачу податкову вимогу форми "Ю" від 19.09.2017 №12974-17 на суму 76982,49 грн.

Вказану податкову вимогу вручено уповноваженому представникові відповідача 29.09.2017, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення, копія якого наявна в матеріалах справи.

Доказів оскарження податкової вимоги чи погашення податкового боргу за визначеними податковими зобов'язаннями відповідач не надав.

Згідно з п.п.20.1.34 п. 20.1 ст. 20 ПК України контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Відповідно до п. 95.1 ст. 95 ПК України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Згідно з п.п. 95.2, 95.3 ст. 95 ПК України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Згідно з п. 95.4 ст. 95 ПК України контролюючий орган на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Згідно з п. 87.2 ст. 87 ПК України джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Таким чином, суд, вирішуючи питання про погашення за рахунок платника податків податкового боргу, яке здійснюється шляхом стягнення коштів з рахунків у банку або за рахунок готівки, приймає рішення про стягнення з боржника коштів у рахунок погашення податкового боргу.

На підставі викладеного, суд вбачає наявність передбачених чинним законодавством обставин для стягнення коштів з рахунків ТОВ "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" у банках, обслуговуючих такого платника, у розмірі суми податкового боргу 639781,25 грн.

Відповідно до частини першої статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Доказів, які б спростовували доводи позивача, відповідачем суду не надано.

За таких обставин, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, беручи до уваги ту обставину, що суму заборгованості до державного бюджету у розмірі 639781,25 грн. відповідач у встановлені законодавством строки не сплатив; наявність у нього вказаної заборгованості підтверджується доказами, що містяться у матеріалах справи; доказів погашення відповідачем зазначеної заборгованості на день прийняття рішення не надано, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.

Відповідно до ч. 2 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.

Оскільки спір вирішено на користь суб'єкта владних повноважень, а також за відсутності витрат позивача - суб'єкта владних повноважень, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.

Керуючись статтями 9, 14, 73-78, 90, 143, 242-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

в и р і ш и в:

Адміністративний позов задовольнити.

Стягнути з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю "Сільськогосподарське підприємство "Маслівське" (ідентифікаційний код 38533859, місцезнаходження: 08850, Київська область, Миронівський район, с. Маслівка, вул. Борисенка Петра, буд. 51А) у банках, що обслуговують такого платника, грошові кошти в сумі 639781 (шістсот тридцять дев'ять тисяч сімсот вісімдесят одна) грн. 25 коп. в рахунок погашення податкового боргу.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Київський окружний адміністративний суд.

Суддя Балаклицький А. І.