
Справа № 815/1347/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 травня 2018 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Танцюри К.О.,
за участю секретаря Потурнак А.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Одесі справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа-Сталь" до Державної фіскальної служби України про скасування рішення та вчинення певних дій,-
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Альфа-Сталь" звернулось до суду з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України про скасування рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладаних або відмову в такій реєстрації №439971/34220657 від 19.12.2017р. та реєстацію податкової накладної №74 від 14.11.2017р.
В обґрунтування позовних вимог позивач в позовній заяві зазначив, що реальність виконання господарських операцій з контрагентом підтверджується відповідними первинними документами та наявністю у ТОВ «Альфа-Сталь» власної матеріально-технічної бази, достатнім штатним складом працівників, залишками товару на складі станом на 01.10.2017р. При цьому, профільним видом діяльності ТОВ «Альфа-Сталь» займається з 2006 року та за весь час функціювання жодних претензій з боку органів податкової служби щодо нереальності (безтоварності) господарських операцій підприємство не отримувало. Разом з тим, позивач зазначав, що ДФС обмежилась аналізом наданих позивачем документів та пояснень, що є, на його думку, порушенням принципів всебічності та неупередженості та відповідно відповідачем фактично було здійснено «спрощений» варіант невиїзної документальної перевірки без дотримання жодної процедурної норми. Також, позивач зазначив, що будь-яке втручання публічної влади в безперешкодне користування власністю повинне бути законним, тобто втручання має відповідати діючому законодавству і бути достатньо зрозумілим, щоб дозволити заявнику передбачати наслідки своїх дій та що на сьогоднішній день КМУ так і не визначив порядок зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, що свідчить про функціонування усього механізму за рамками правового поля. Водночас, на думку позивача, у квитанції №1 по ПН №74 від 14.11.2017р., зазначено критерій, який взагалі відсутній у п.6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та ДФС безпідставно проігноровано відомості Таблиці даних платника податку №3 від 05.12.2017р., якими також роз'яснюється «кодова» специфіка діяльності ТОВ «Альфа-Сталь». Рішенням комісії ДФС від 19.12.2017р., №349971/34220657 у реєстрації податкової накладної було відмовлено саме з підстави «надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування», без будь-якої конкретизації обставин справи.
Представник позивача, посилаючись на обґрунтування викладені у позовній заяві, просила суд задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
Ухвалою суду від 02.04.2018р. відкрито провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження та встановлено відповідачу строк для подання відзиву на позовну заяву протягом 15 днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі, яка отримана відповідачем 04.04.2018р.
Однак, вимоги ухвали у встановлений судом строк виконано не було.
Під час судового засідання 26.04.2018р. представником відповідача надано до суду відзив на позовну заяву, який повернуто судом у зв'язку з порушенням строків надання відзиву на позовну заяву у порядку ч.6 ст.162 КАС України.
Представник відповідача у судовому засіданні заперечував проти задоволення позовних вимог, зазначивши, що за результатами обробки податкової накладної №74 від 14.11.2017р. ДФС України було зупинено реєстрацію зазначеної податкової накладної відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України, у зв'язку з тим, що податкова накладна відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупиненян реєстрації податкової накладної в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017р. №567; за результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД:7209 &?в;%REFINE%&gп; та запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до п.«в» п.п. 201.16.1 п.201.16 ст.201 Податкового кодексу, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017р. №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена п.4 цього наказу. Представник відповідача зазначив, що ТОВ "Альфа-Сталь" направив до ДФС України повідомлення №14 від 12.12.2017р. щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрацію якої зупинено, з додатками, за результатами розгляду яких прийнято рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №439971/34220657 від 19.12.2017р., яким відмовлено ТОВ "Альфа-Сталь" у реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної №74 від 14.11.2017р. Представник відповідача зазначив, що ТОВ "Альфа-Сталь" відмовлено у реєстрації зазначеної податкової накладаної, оскільки платником податку не надано усіх документів перелічених у наказі МФУ від 13.06.2017р. №567, зокрема сертифікату якості товару.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.
Згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань до видів діяльності ТОВ "Альфа-Сталь" відносяться: Код КВЕД 46.19 Діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; Код КВЕД 46.49 Оптова торгівля іншими товарами господарського призначення (основний);Код КВЕД 46.72 Оптова торгівля металами та металевими рудами; Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; Код КВЕД 47.78 Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах
30.11.2017р. ТОВ "Альфа-Сталь" направило на реєстрацію до Єдиного державного реєстру податкових накладних податкову накладну №74 від 14.11.2017р.(а.с.17).
За результатами обробки податкової накладної №74 від 14.11.2017р. ДФС України було зупинено реєстрацію податкової накладної відповідно до п.201.16 ст.201 Податкового кодксу України та зазначено, що податкова накладна відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017р. №567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД:7209 &?ї;%REFINE%&gф;. Запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до п. «в» п.п. 201.16.1 п.201.16 ст.201 Податкового кодексу, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017р. №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена п.4 цього наказу(а.с.59).
12.12.2017р. ТОВ "Альфа-Сталь" направлено до ДФС України повідомлення №14 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрацію якої зупинено, з додатками (а.с.86).
Рішенням комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №439971/34220657 від 19.12.2017р. відмовлено ТОВ "Альфа-Сталь" у реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної №74 від 14.11.2017р., у зв'язку з тим, що «платником податку надано копії документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію ПН» (а.с.85).
Відповідно до п.201.1 ст.201 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податку зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Згідно з п. 201.2. ст.201 Податкового кодексу України форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Пунктом 201.10. ст.201 Податкового кодексу України визначено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Механізм внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до неї, до Єдиного реєстру податкових накладних визначений Порядком ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 29 грудня 2010 р. №1246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 26 квітня 2017 р. №341), пунктом 5 якого встановлено, що податкова накладна та/або розрахунок коригування приймаються до Реєстру у разі дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192, пунктами 200 1.3, 200 1.9 статті 200 1 та пунктами 201.1, 201.10 і 201.16 статті 201 Кодексу, а також з урахуванням Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку. Реєстрації підлягають податкові накладні та/або розрахунки коригування (у тому числі ті, що не надаються отримувачу (покупцю) товарів/послуг, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, складені за операціями з постачання послуг нерезидентом) незалежно від суми податку на додану вартість в одній податковій накладній / розрахунку коригування.
Пунктами 12,13,14 Порядку №1246 визначено, що після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201 Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу;наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200 1.3 і 200 1.9 статті 200 1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.);наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації / зупинення реєстрації / відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16 статті 201 Кодексу; дотримання вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція). Квитанція в електронній формі надсилається платнику податку протягом операційного дня та є підтвердженням прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в ДФС.
Відповідно до п. 201.16 ст.201 Податкового кодексу України реєстрація податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених відповідно до пункту 74.2 статті 74 цього Кодексу.
Підпунктом 201.16.1. п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України визначено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної / розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації. У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування зазначаються: а) порядковий номер та дата складення податкової накладної / розрахунку коригування;б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування;в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Вичерпний перелік таких документів у розрізі критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Підпунктами 201.16.2, 201.16.3 п.201.16 ст.201 Податкового кодексу України передбачено, що письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті "в" підпункту 201.16.1 цього пункту, платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/ розрахунку коригування. Такі документи передаються контролюючим органом за основним місцем обліку платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику. Письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику. Зазначена комісія приймає рішення про: реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; відмову у реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Як вбачається з матеріалів справи, 16.01.2017р. між ТОВ "Альфа-Сталь" та фірмою «Автодеталь» у формі ТОВ укладено договір №2, предметом якого відповідно до п.п.1.1 п.1 вказаного договору є те, що постачальник зобов'язується відгрузити, а покупець прийняти та оплатити товар: асортимент, кількіть, ціна вартість та нормативний стандарт зазначаються в рахунках -фактурах та видаткових накладних (а.с.88-90).
Так, підставою для зупинення реєстрації податкової накладної №74 від 14.11.2017р. складеної та відправленої на реєстрацію ТОВ "Альфа-Сталь" за результатами здійсненої з фірмою «Автодеталь» у формі ТОВ операції з поставки товару є виявлення невідповідності обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД:7209 &?и;%REFINE%&? ;, у зв'язку з чим запропоновано товариству надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН відповідно до п. «в» п.п. 201.16.1 п.201.16 ст.201 Податкового кодексу, вичерпний перелік яких встановлено наказом МФУ від 13.06.2017р. №567 та/або Таблицю даних платника податків, яка передбачена п.4 цього наказу.
На виконання зазначеної вимоги ДФС України ТОВ "Альфа-Сталь" було надано до податкового органу повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по ПН/РК, реєстрація якої зупинено №14 від 12.12.2017р. (а.с.86), у якому надано пояснення про те, що товариство використовує у своїй діяльності офісні та складські приміщення на підстав договору оренди офісу №345 від 01.09.2014р. з ТОВ «Юг-Пласт», загальною площею 1500кв.м. та що станом на 29.11.2017р. кількість працюючих - 19 чоловік із середньою заробітньою платою 5800,00грн. Основним видом діяльності ТОВ "Альфа-Сталь" є «оптова торгівля іншими товарами господарського призначення» код 46.49 за КВЕД009.2010, а залишки товару на складі станом 1.07.2017р.-10752482,00грн.; на 01.10.2017р.-10890167,00грн. 14.11.2017р. ТОВ «Альфа-Сталь» відвантажує фірмі «Автодеталь» у формі ТОВ товар з кодом 7209279000, відповідні документи, а саме: банківські виписки, приходні накладні від постачальника, товарно-транспортні накладні, видаткові накладні, договори.
За нормами Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" №996-ХІУ від 16.07.1999р. бухгалтерський та податковий облік базується на даних первинних документів, які підтверджують здійснення господарських операцій. Згідно визначення, яке наведено у статті 1 Закону України №996-ХІУ, первинний документ - це документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення.
У статті 9 даного Закону зазначено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.
Дотримання наведених вимог дає можливість підтвердити виконання договору.
Разом з зазначеним повідомленням №14 від 12.12.2017р., у підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній реєстрація якої зупинена, ТОВ"Альфа-Сталь" надано до ДФС України: договір №2 від 16.01.2017р., укладений між ТОВ "Альфа-Сталь" та фірмою «Автодеталь» у формі ТОВ (а.с.88-90), податкова накладна №74 від 14.12.2017р.(а.с.91), видаткова накладна №1272 від 14.11.2017р.(а.с.87), товарно-транспортна накладна від 14.11.2017р. №Р1272(а.с.92), рахунок на оплату №1312 від 14.11.2017р.(а.с.98), довіреність №461 від 02.11.2017р.(а.с.121).
Також, зазначивши у вказаному повідомленні №14 від 12.12.2017р., що основним видом діяльності ТОВ "Альфа-Сталь" є «оптова торгівля іншими товарами господарського призначення» код 46.49 за КВЕД009.2010, в підтвердження зазначеного та закупівлі реалізованої фірмі «Автодеталь» у формі ТОВ товару у контрагента ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» до повідомлення також було надано: договір постачання від 30.12.2015р., укладний між ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» та ТОВ «АЛЬФА-СТАЛЬ»(а.с.93-96), акт прийому -передачі №91750366 (за договором від 30.12.2015р.)(а.с.97), видаткова накладана від 31.10.2017р. за договором від 30.12.2015р., податкові накладані та платіжні доручення, складені за результатами операції з поставки товару за договором укладеним між ТОВ «МЕТІНВЕСТ-СМЦ» та ТОВ "Альфа-Сталь" (а.с.101-120).
Таким чином, ТОВ "Альфа-Сталь" реалізовувало товар за кодом УКТЗЕД 7209279000, а саме Лист х/к 0,7х1000х200мм, за відповідним договором поставки №2 від 16.01.2017р., реальність якого підтверджується відповідними первинними документами.
Суд зазначає, що ДФС України, посилаючись у оскаржуваному рішенні від 19.12.2017р. про відмову у реєстрації податкової накладної на те, що «платником податку надано копії документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію ПН», не зазначив, які саме документи складені з порушенням законодавства та яких саме документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної.
Натомість, ТОВ «АЛЬФА-СТАЛЬ» на спростування обставин, зазначених у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної №74 від 14.11.2017р. щодо невідповідності обсягів постачання обсягам придбання по товарах, надав відповідні пояснення щодо основного виду діяльності підприємства з відповідними первинними документами.
Враховуючи викладене та надані на пропозицію ДФС України позивачем пояснення та відповідні первинні документи, суд приходить до висновку про необгрунтованість прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладаних або відмову в такій реєстрації №439971/34220657 від 19.12.2017р. та наявності підстав для його скасування.
У зв'язку з тим, що суд прийшов до висновку про протиправність прийняття рішення комісії Державної фіскальної служби України від №439971/34220657 від 19.12.2017р. про відмову в реєстрації податкової накладної №74 від 14.11.2017р. в Єдиному реєстрі податкових накладних, подану ТОВ "Альфа-Сталь", суд вважає за необхідне зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №74 від 14.11.2017р.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи викладене, суд вважає, що адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа-Сталь" підлягає задоволенню.
Частиною 3 ст. 139 КАС України визначено, що при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Як вбачається з платіжного доручення №1528 від 15.02.2018р., позивачем сплачено судовий збір за подання вказаного адміністративного позову у розмірі 1762,00грн.
Враховуючи те, що суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа-Сталь", суд приходить до висновку про наявність підстав для стягнення з Державної фіскальної служби України на користь позивача 1762,00 грн. сплаченого судового збору.
Керуючись ст.ст. 241-246, 250, 255, 295 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа-Сталь"-задовольнити.
Скасувати рішення комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладаних або відмову в такій реєстрації №439971/34220657 від 19.12.2017р.
Зобов'язати Державну фіскальну службу України зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну №74 від 14.11.2017р.
Стягнути з Державної фіскальної служби України (код ЄДРПОУ 39292197, м.Київ, Львівська площа,8) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Альфа-Сталь" (код ЄДРПОУ 34220657, м. Одеса, вул.Балківська 84) сплачений судовий збір у сумі 1762,00грн.(одна тисяча сімсот шістдесят дві гривні).
Рішення набирає законної сили згідно ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст.ст. 293, 295 та п. 15-5 розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст рішення складено 31.05.2018р.
Суддя К.О. Танцюра
.