Постанова № 74348056, 15.05.2018, Краматорський міський суд Донецької області

Дата ухвалення
15.05.2018
Номер справи
234/6098/18
Номер документу
74348056
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Справа № 234/6098/18

Провадження № 3/234/1511/18

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 травня 2018 року м. Краматорськ

Суддя Краматорського міського суду Донецької області Костюков Д.Г.,

за участю секретаря судового засідання Скоробогатової М.В.,

прокурора Мосієнко С.А.,

особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,

розглянувши матеріали, що надійшли з Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився в с. Пісчанка Березовського району Брестської області, РНОКПП НОМЕР_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3, якому роз’яснено право на відвід, ст.63 Конституції України, права та обв’язки, передбачені ст.268 КУпАП,-

у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

Встановлено, що згідно розпорядження Краматорського міського голови за № 561-к від 03.11.2016, ОСОБА_1 було призначено виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» з 04.11.2016.

Відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», ОСОБА_1 є суб’єктом на якого поширюється дія цього Закону як посадову особу юридичної особи публічного права, та є відповідальним за вчинення правопорушення пов’язаного з корупцією.

Статтею 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено поняття реального конфлікту інтересів, як суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані:

-вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;

-повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно;

-не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;

-вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Згідно п.2 Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно- тролейбусне управління» Засновником (Власником) Підприємства є Краматорська міська рада Донецької області, ідентифікаційний код - 24812116, місцезнаходження 84313, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, пл. Миру, 2. Уповноваженим органом управління Підприємством є відділ транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради.

Згідно п.4 Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно- тролейбусне управління» Підприємство є юридичною особою, користується закріпленим за ним майном на праві господарського відання, має право вступати у господарські, цивільні та адміністративні правовідносини з юридичними та фізичними особами, від свого імені укладати договори, різного роду угоди, контракти, підписувати протоколи наміру, набувати майнові і немайнові права та нести обов’язки, бути позивачем і відповідачем у судах загальної юрисдикції господарських та адміністративних судах, займатися діяльністю, яка відповідає напрямкам, передбаченим Статутом.

Згідно п.8 Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» Підприємство у своїй діяльності підпорядковане, підзвітне та підконтрольне Засновнику (Власнику), його виконавчому комітету та міському голові, в межах визначених Законом України «Про місцеве самоврядування Україні» та цим Статутом.

Згідно п.2 розділу V Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» Підприємство очолює директор, який призначається на посаду та звільняється з посади розпорядженням Краматорського міського голови на контрактній основі.

Згідно п.3 розділу V Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» директор Підприємства підзвітний Засновнику (Власнику) та виконавчому комітету Краматорської міської ради. У сфері організації виробничо-господарської діяльності директор Підприємства підпорядковується міському голові, заступнику міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

Згідно п.4.6 розділу V Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» Затверджує структуру та штатний розпис Підприємства.

Згідно п.4.7. розділу V Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» Призначає, переводить, звільняє, заохочує, притягує до відповідальності та накладає стягнення до працівників Підприємства у встановленому порядку згідно з трудовим законодавством України та цим Статутом.

Згідно п.4.8. розділу V Статуту комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» Видає накази, розпорядження, доручення, обов’язкові для всіх працівників Підприємства, підписує акти, платіжні, банківські та інші документи, пов’язані з фінансово-господарською діяльністю Підприємства.

Так, 30.11.2016 року, ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за листопад 2016 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 30.11.2016 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату премії за листопад 2016 року наказом № 198 від 30.11.2016.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 30.11.2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за листопад 2016 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 30.11.2016 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 198 від 30.11.2016 про виплату собі премії за листопад 2016 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 05.12.2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за зайняте призове місце у конкурсі.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 05.12.2016 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату премії за зайняте призове місце у конкурсі наказом № 209 від 05.12.2016. Ця премія мала індивідуальний і разовий характер.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 05.12.2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за зайняте призове місце у конкурсі.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 05.12.2016 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 209 від 05.12.2016 про виплату собі премії за зайняте призове місце у конкурсі. Ця премія мала індивідуальний і разовий характер.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 30.12.2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за грудень 2016 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 30.12.2016 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії за грудень 2016 року наказом № 222 від 30.12.2016.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 30.12.2016 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за грудень 2016 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 30.12.2016 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 222 від 30.12.2016 про виплату собі премії за грудень 2016 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.01.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за січень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.01.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату премії за січень 2017 року наказом № 35 від 31.01.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.01.2017 року, ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за січень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.01.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 35 від 31.01.2017 про виплату собі премії за січень 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 28.02.2017 року, ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за лютий 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 28.02.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату премії за лютий 2017 року наказом № 62 від 28.02.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 28.02.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за лютий 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 28.02.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 62 від 28.02.2017 про виплату собі премії за лютий 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 17.03.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» до «Дня працівників ЖКГ та БОН».

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 17.03.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії до «Дня працівників ЖКГ та БОН» наказом № 80 від 17.03.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 17.03.2017 року, ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» до «Дня працівників ЖКГ та БОН».

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 17.03.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 80 від 17.03.2017 про виплату собі премії до «Дня працівників ЖКГ та БОН».

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.03.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за березень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.03.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії за березень 2017 року наказом № 91 від 31.03.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.03.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за березень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.03.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 91 від 31.03.2017 про виплату собі премії за березень 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 28.04.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за квітень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 28.04.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії за квітень 2017 року наказом № 112 від 28.04.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 28.04.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за квітень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.03.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 112 від 28.04.2017 про виплату собі премії за квітень 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.05.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за травень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.05.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії за травень 2017 року наказом № 136 від 31.05.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.05.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за травень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.05.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 91 від 31.03.2017 про виплату собі премії за травень 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 30.06.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за червень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 30.06.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії за червень 2017 року наказом № 162 від 30.06.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 30.06.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за червень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 30.06.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 162 від 30.06.2017 про виплату собі премії за червень 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.07.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за липень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.07.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову, або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час вирішення питання про виплату собі премії за липень 2017 року наказом № 185 від 31.07.2017.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», не повідомив у встановленому законом випадку та порядку Національне агентство з питань запобігання корупції та безпосереднього керівника, а саме Краматорського міського голову або іншу уповноважену особу Краматорської міської ради, про наявність у нього реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, 31.07.2017 року ОСОБА_1, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, прийняв рішення про преміювання себе та інших працівників КП «КТТУ» за липень 2017 року.

При цьому, ОСОБА_1, порушуючи вимоги ст.28 Закону України «Про запобігання корупції», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктом відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, 31.07.2017 у період часу з 8-00 до 17-00 (точний час не встановлений), перебуваючи в кабінеті головного інженера КП «КТТУ», розташованому в будівлі за адресою: 84323 Донецька область, м. Краматорськ, вулиця Кіма, будинок 103, вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів-власноруч підписав, як директор КП «КТТУ» наказ № 185 від 31.07.2017 про виплату собі премії за липень 2017 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються, у тому числі до адміністративної відповідальності.

Таким чином, ОСОБА_1, будучи, посадовою особою юридичної особи публічного права - директором КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», згідно п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб'єктом, відповідальним за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, усвідомлюючи про наявну суперечність між його приватними інтересами та службовими повноваженнями директора КП «КТТУ», вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Згідно листа КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління», за №01/6-298/2 від 02.04.2018 в період 2016-2017 року заяв з боку посадових осіб КП «КТТУ» про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів під час виконання останніми посадових обов’язків не надходило.

Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачене ч.2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Постановою Краматорського міського суду Донецької області від 03.05.2018 року дані справи про адміністративні правопорушення були об’єднані в одне провадження, якому було присвоєно єдиний номер справи 234/6098/18 та провадження 3/234/1511/18.

В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП визнав повністю, щиро каявся.

Прокурор у судовому засіданні пояснив, що зібраними доказами по справі підтверджується вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч.1,2 ст.172-7 КУпАП. Просив визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень за ч.ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Згідно ст.ст.245, 280 КУпАП, завданням провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи і вирішення її у точній відповідності з законом.

Відповідно до ст.251 КУпАП, фактичні дані, що стосуються справи, зокрема наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність особи в його вчиненні, інші обставини, встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, іншими документами.

Заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, прокурора, дослідивши матеріали об’єднаної справи про адміністративне правопорушення, суд приходить до наступних висновків.

Відповідно до ст.9 ч.1 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Згідно розпорядження Краматорського міського голови за № 561-к від 03.11.2016, ОСОБА_1 було призначено виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління» з 04.11.2016 року.

Відповідно до п.п. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», ОСОБА_1 є суб’єктом на якого поширюється дія цього Закону як посадову особу юридичної особи публічного права, та є відповідальним за вчинення корупційних правопорушень.

Частини 1 і 2 статті 172-7 КУпАП передбачають адміністративну відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів; вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Під реальним конфліктом інтересів у цій статті слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.

Отже, для висновку про наявність в особи реального конфлікту інтересів та про прийняття нею рішення в умовах реального конфлікту інтересів необхідно встановити: 1) наявність в особи приватного інтересу; 2) наявність суперечності між приватним інтересом особи та її представницькими повноваженнями; 3) наявність впливу цієї суперечності на об'єктивність або неупередженість рішення; 4) наявність повноважень на прийняття рішення.

Відповідно до п.п. 3, 4 ч.1 ст.28 ЗУ «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пунктах 1,2 ч.1 ст.3 ЗУ «Про запобігання корупції», в тому числі посадова особа юридичної особи публічного права, зобов`язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Провина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП підтверджується забраними в справах доказами:

- протоколом № 381 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року

- протоколом № 382 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 383 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 384 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 385 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 386 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 387 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 388 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 389 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 390 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 391 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року

- протоколом № 392 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 393 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 394 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 395 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 396 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 397 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 398 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 399 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 400 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- протоколом № 401 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.1 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2017 року;

- протоколом № 402 про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією передбачене ч.2 ст. 172-7 КУпАП від 27 квітня 2018 року;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 185 від 31.07.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 162 від 30.06.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 136 від 31.05.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 112 від 28.04.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 91 від 31.03.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 80 від 17.03.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 62 від 28.02.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 35 від 31.01.2017;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 222 від 30.12.2016;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 209 від 05.12.2016;

- наказом в.о. директора КП «КТТУ» ОСОБА_1 № 198 від 30.11.2016;

листом директора КП «КТТУ» від 02.04.2018 року.

Таким чином, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ст. 172-7 ч.1,2 КУпАП, підтверджується сукупністю наведених вище доказів та вона підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП.

На підставі ст. 36 КУпАП, суд накладає адміністративне стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яка передбачає накладення адміністративного стягнення у виді штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 33 КУпАП, при накладенні адміністративного стягнення на ОСОБА_1 та визначенні його розміру, суд враховує характер вчинених правопорушень, пов’язаних з корупцією, особу ОСОБА_1, ступінь його вини, відсутність обставин, що пом’якшують та обтяжують відповідальність, та приходить до висновку про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу та вважає, що саме це адміністративне стягнення та його розмір буде сприяти вихованню в дусі додержання законів України, а також запобігати вчиненню нових правопорушень.

На підставі ст. 40-1 КУпАП, з ОСОБА_1 необхідно стягнути на користь держави судовий збір в сумі 352,40 грн.

З урахуванням зазначеного та керуючись ст.ст. 32, 33, 40-1, ч.1,2 ст.172-7, 245, 252, 280 КУпАП, ст. ст. 1, 3, 27, 28 Закону України «Про запобігання корупції», суд –

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 200 (двісті) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400,00 (три тисячі чотириста) грн. ( на рахунок 31110106700059, отримувач держбюджет, код платежу 21081100, ЄДРПОУ 37944338, МФО 834016, банк ГУ ДКС в Донецькій області).

Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави в особі Державної судової адміністрації України, (вул.Липська, 18/5, м.Київ, 01601, код ЄДРПОУ 26255795) за наступними реквізитами: отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106;код за ЄДРПОУ: 37993783; банк отримувача: Головне управління Державної казначейської служби України у м. Києві; код банку отримувача: 820019; рахунок отримувача: 31215256700001; код класифікації доходів бюджету : 22030106) в сумі 352,40 (триста п’ятдесят дві грн. 40 коп.) грн.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Краматорський міський суд протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 7 та частиною першою статті 287 КУпАП.

Суддя Д.Г.Костюков