
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 802/2537/17-а
Головуючий у 1-й інстанції: Дончик В.В.
Суддя-доповідач: ОСОБА_1
23 травня 2018 року
м. Вінниця
Вінницький апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Ватаманюка Р.В.
суддів: Сторчака В. Ю. Мельник-Томенко Ж. М. ,
розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України на рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 24 січня 2018 року (прийняте у м. Вінниця) у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Елеваторна компанія "ОСОБА_2 агро" (далі - позивач) до Державної фіскальної служби України (далі - відповідач) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И В :
Позивач 26.12.2017 звернувся із адміністративним позовом до Вінницького окружного адміністративного суду в якому просив визнати протиправним і скасувати рішення Комісії Державної фіскальної служби України від 07.12.2017 року №377447/37084484 про відмову в реєстрації податкової накладної від 20.11.2017 року №93 в Єдиному реєстрі податкових накладних та зобов’язати ДФС України зареєструвати податкову накладну.
Рішенням Вінницького окружного адміністративного суду від 24.01.2018 адміністративний позов задоволено.
Визнано протиправним та скасовано рішення Комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації №377447/37084484 від 07.12.2017 про відмову в реєстрації податкової накладної ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" №93 від 20.11.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Визнано зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну № 93 від 20.11.2017 ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро".
Стягнуто на користь ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" (вул. Барляєва, 28А, м. Жмеринка, Вінницька область, код ЄДРПОУ 37084484) сплачений при звернені до суду судовий збір за рахунок бюджетних асигнувань Державної фіскальної служби України (Львівська площа, 8, м. Київ, код ЄДРПОУ 39292197) в сумі 3200 грн.
Не погоджуючись із рішенням суду першої інстанції, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить суд скасувати вказане рішення та прийняти нове, яким в задоволенні адміністративного позову відмовити повністю.
В обґрунтування апеляційної скарги апелянт вказав, що судом першої інстанції безпідставно не враховано, те що позивачем не надано доказів спростування викладеного в квитанції №1, що надіслана платнику податків, також не надано інших документів , що могли дати підстави податковому органу для підтвердження господарської операції відповідно до затвердженого переліку.
Позивач подав відзив на апеляційну скаргу вказавши, що ним було надано податковому органу усі необхідні документи, які беззаперечно підтверджують реальність здійснення операцій по податковій накладній №93 від 20.11.2017.
Відповідно до ч. 1 ст. 308 КАС України, суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявними у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.
Судом першої інстанції встановлені та неоспорені сторонами такі обставини.
ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" уклала Договір складського зберігання № 8-к/17 від 10.07.2017 з ТОВ "ОСОБА_2 Фарминг". Відповідно до умов Договору, ТОВ "ОСОБА_2 Фарминг" зобов’язується передати, а позивач зобов’язується прийняти сільськогосподарську культуру (зерно) на зберігання на визначених цим Договором умовах і в установлений строк повернути його, у стані передбаченому договором та законодавством. За наслідками здійснення операції, складено Акт виконання робіт (надання послуг) №1610 від 20.11.2017 на загальну суму 1426857,99 грн.
20.11.2017 ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" складено податкову накладну №93 та направлено 01.12.2017 для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних на загальну суму 1426858,00 грн.
Згідно отриманої Квитанції про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних від 30.11.2017, податкову накладну прийнято, реєстрацію зупинено, при цьому зазначено, що відповідно до п. 201.16 ст. 201 ПКУ реєстрація ПН/РК зупинена ПН/РК відповідає критеріям оцінки ступеня ризиків, визначеним пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених наказом МФУ від 13.06.2017 № 567. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД 52.10.13, 71.20.19, 82.99.19 та запропоновано надати пояснення та/або копії документів, достатні для прийняття рішення про реєстрацію ПН/РК.
01.12.2017 ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" направлено в електронному вигляді до ДФС повідомлення №1 щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовним ПН/РК від 20.11.2017 №93, де було зазначено, що товариство є юридичною особою, яка отримала послуги по зберіганню кукурудзи 3 кл., визначенню показників безпеки кукурудзи 3 кл. 2017 року, очистці кукурудзи 3 кл. 2017 року, прийманню кукурудзи 3 кл 2017 року, оформленню та реєстрації складського документа кукурудзи 3 кл. 2017 року, сушці кукурудзи 3 кл. згідно Договору складського зберігання №8-к/17 від 10.07.2017 та акту наданих послуг № 1610 від 20.11.2017 в сумі 1426858,00 грн.; документи на підтвердження реальності здійснення операцій, а саме відомості з Єдиного державного реєстру, договір складського зберігання №8-К/17 від 10.07.2017, акт виконаних робіт №1610 від 20.11.2017; таблицю даних платника податків від 01.12.2017 №1.
03.12.2017 ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" отримано квитанцію №1 про те, що документи доставлені до ДФС України та збережені на центральному рівні.
07.12.2017 Комісією Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації прийнято рішення №377447/37084484 про відмову у реєстрації податкової накладної №93 від 20.11.2017, з підстав надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.
Приймаючи оскаржуване рішення суд першої інстанції дійшов висновку, що зважаючи на наявність передбачених законодавством документів, які свідчать про проведення господарських операцій між позивачем та контрагентом, та на те, що такі документи були надані контролюючому органу, останній не мав правових підстав для відмови позивачу у реєстрації податкової накладної.
Апеляційний суд погоджується з висновками суду першої інстанції за такими доводами.
Згідно пп. "а", "б" п. 185.1 ст. 185 ПК України, об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.
Датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг згідно приписів норми пункту 187.1 статті 187 ПК України вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню; б) дата відвантаження товарів.
База оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (пункт 188.1 статті 188 ПК України).
Пунктом 201.10 статті 201 ПК України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.
Відповідно до вимог п. 74.2, п. 74.3 ст. 74 ПК України, в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Зібрана податкова інформація та результати її опрацювання використовуються для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань, а також центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, для формування та реалізації єдиної державної податкової та митної політики.
Пунктом 2 Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних" №1246 від 29.12.2010 (далі - Порядок №1246) вказано, що податкова накладна електронний документ, який складається платником податку на додану вартість (далі платник податку) відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі Кодекс) в електронній формі у затвердженому в установленому порядку форматі (стандарті) та надсилається для реєстрації.
Положенням п. 12 Порядку №1246 передбачено, що після надходження податкової накладної та/або розрахунку коригування до ДФС в автоматизованому режимі здійснюється їх розшифрування та проводяться перевірки: відповідності податкової накладної та/або розрахунку коригування затвердженому формату (стандарту); чинності електронного цифрового підпису, порядку його накладення та наявності права підписання посадовою особою платника податку таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; реєстрації особи, що надіслала на реєстрацію податкову накладну та/або розрахунок коригування, платником податку на момент складення та реєстрації таких податкової накладної та/або розрахунку коригування; дотримання вимог, установлених пунктом 192.1 статті 192 та пунктом 201.10 статті 201 Кодексу; наявності помилок під час заповнення обов'язкових реквізитів відповідно до пункту 201.1 статті 201 Кодексу; наявності суми податку на додану вартість відповідно до пунктів 200-1.3 і 200-1.9 статті 200-1 Кодексу (для податкових накладних та/або розрахунків коригування, що реєструються після 1 липня 2015 р.); наявності в Реєстрі відомостей, що містяться у податковій накладній, яка коригується; факту реєстрації/зупинення реєстрації/відмови в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами; відповідності податкових накладних та/або розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатнім для зупинення їх реєстрації відповідно до пункту 201.16 статті 201 Кодексу; дотримання вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого в установленому порядку.
За результатами перевірок, визначених пунктом 12 цього Порядку, формується квитанція про прийняття або неприйняття, або зупинення реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування (далі - квитанція) (п. 13 Порядку №1246).
Підпунктом 201.16.1. п. 201.16 ст. 201 ПК України передбачено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних платнику податку протягом операційного дня контролюючий орган в автоматичному режимі надсилає (в електронному вигляді у текстовому форматі) квитанцію про зупинення реєстрації такої податкової накладної/розрахунку коригування. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.
У квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування зазначаються: а) порядковий номер та дата складення податкової накладної/розрахунку коригування; б) визначення критерію(їв) оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, на підставі яких було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування; в) пропозиція щодо надання платником податку пояснень та/або копії документів (за вичерпним переліком), достатніх для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію такої податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Письмові пояснення та/або копії документів, зазначені у підпункті "в" підпункту 201.16.1 цього пункту, платник податку має право подати до контролюючого органу за основним місцем обліку такого платника податку протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування. Такі документи передаються контролюючим органом за основним місцем обліку платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня їх отримання до комісії центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику (пп. 201.16.2 п. 201.16 ст. 201 ПК України).
Підпунктом 201.16.3 п. 201.16 ст. 201 ПК України передбачено, що письмові пояснення та/або копії документів, подані платником податків до контролюючого органу відповідно до підпункту 201.16.2 цього пункту, розглядаються комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.
Зазначена комісія приймає рішення про: реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних; відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Підстави для прийняття комісією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Порядок роботи комісії визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних приймається та надсилається платнику податку протягом п'яти робочих днів, що настають за днем отримання пояснень та документів, поданих відповідно до підпункту 201.16.2 ПК України.
Згідно Квитанції від 30.11.2017 по податковій накладній ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" №93 від 20.11.2017 видно, що контролюючим органом сформовано висновок про відповідність податкової накладної критеріям оцінки ступеня ризиків, визначених пунктом 6 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної в ЄРПН, затверджених Наказом МФУ від 13.06.2017 №567.
У вказаній Квитанція критерієм оцінки ступеня ризиків вказано, що за результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 52.10.13, 71.20.19, 82.99.19, на підставі чого було здійснено зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.
Разом з тим, фіскальним органом запропоновано платнику податків надати пояснення та/або копії документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних.
Згідно матеріалів справи, позивачем були надані ДФС України електронними засобами зв'язку пояснення та копії документів на підтвердження реальності вчинення господарської операції.
07.12.2017 Комісія ДФС України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації прийняла рішення №377447/37084484 про відмову в реєстрації податкової накладної ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" №93 від 20.11.2017.
При цьому, податковим органом не взято до уваги специфіку діяльності ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро", а саме те, що одним з профільних видів діяльності підприємства є складське господарство, тобто позивачем надаються послуги щодо зберігання зерна.
Специфіка вказаного виду діяльності полягає у надані товаровиробникам сільськогосподарської продукції послуг зберігання зерна, його очистці та сушці на підставі укладених договорів складського зберігання.
Вказане підтверджується договором складського зберігання №8-К/17 від 10.07.2017 укладений між ТОВ "ОСОБА_2 Фарминг" та ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" для здійснення видів діяльності – надання послуг, які передбачені статутом та затвердженими видами економічної діяльності, а щодо реальності такого договору, то позивачем надано копії рахунків-фактур, податкових та видаткових накладних.
Предметом вищевказаного договору складського зберігання є зберігання зерна.
Таким чином, враховуючи специфіку надання послуг, ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" надає послуги зберігання зерна, його очистці та сушці. Надання послуг можливе завдяки наявності належної матеріально-технічної бази.
Розрахунок по договору складського зберігання №8-К/17 від 10.07.2017 здійснюється по факту наданих послуг.
ТОВ "ОСОБА_2 Фарминг" перерахував на поточний рахунок ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" оплату за надані послуги, що підтверджується випискою по рахунку від 28.11.2017.
20.11.2017 ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" було виписано та направлено на реєстрацію податкову накладну №93.
Таким чином, апеляційний суд вважає, що позивачем надано всі необхідні документи та пояснення на підтвердження реальності здійснення операцій по податковій накладній №93 від 20.11.2017.
Абзацом 1 Постанови Кабінету Міністрів України "Про встановлення підстав для прийняття рішення комісією Державної фіскальної служби про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації" №190 від 29.03.2017 (далі - Постанова №190) вказано, що комісія Державної фіскальної служби (далі - комісія ДФС) приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або про відмову в такій реєстрації на підставі отриманих від платника податку на додану вартість відповідно до підпункту "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) письмових пояснень щодо підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, та/або копій документів, які платник податку має право подати до органу Державної фіскальної служби протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у податковій накладній/розрахунку коригування.
Абзацом 2 Постанови №190 визначено, що підставами для прийняття комісією ДФС рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування є:
- ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, до якої/якого застосована процедура зупинення реєстрації згідно з пунктом 201.16 статті 201 Кодексу;
- ненадання платником податку копій документів відповідно до підпункту "в" підпункту 201.16.1 пункту 201.16 статті 201 Кодексу ;
- надання платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.
Згідно матеріалів справи, рішення відповідача про відмову у реєстрації податкової накладної не містить конкретної інформації щодо причин та підстав для прийняття такого рішення, а лише містить загальну фразу про те, що причиною його прийняття є: наданням платником податку копій документів, які складені з порушенням законодавства та/або не є достатніми для прийняття комісією ДФС рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування.
При цьому, в рішенні не зазначено, які саме документи складені з порушенням законодавства та яких саме документів не вистачає для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної.
Таким чином, апеляційний суд погоджується з висновками суду І інстанції, що оскаржуване рішення є необґрунтованим, оскільки платником податків надано всі необхідні документи для реєстрації податкової накладної, у реєстрації якої відмовлено.
Відносно вимоги позивача про зобов'язання відповідача зареєструвати податкову накладну №93 від 20.11.2017 в Єдиному реєстрі податкових накладних, слід вказати таке.
Згідно підпункту 201.16.4. п. 201.16 ст. 201 ПК України, податкова накладна/розрахунок коригування, реєстрацію якої в Єдиному реєстрі .податкових накладних було зупинено, реєструється у день настання однієї із таких подій:
а) прийнято рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних;
б) набрало законної сили рішення суду про реєстрацію відповідної податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 245 КАС України, у разі задоволення позову суд може прийняти постанову про визнання бездіяльності суб’єкта владних повноважень протиправною та зобов’язання вчинити певні дії.
З аналізу вищенаведених норм та з урахуванням обставин справи, апеляційний суд вважає протиправним рішення відповідача, а також те, що вказаним рішенням порушено право позивача на отримання податкового кредиту, а тому, суд І інстанції дійшов вірного висновку про необхідність визнати зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" № 93 від 20.11.2017.
Такий підхід узгоджується з практикою Європейського суду з прав людини. Так, у пункті 110 рішення від 23.07.2002 у справі "Компанія "Вестберґа таксі Актіеболаґ" та Вуліч проти Швеції" Суд визначив, що "…адміністративні суди, які розглядають скарги заявників стосовно рішень податкового управління, мають повну юрисдикцію у цих справах та повноваження скасувати оскаржені рішення. Справи мають бути розглянуті на підставі поданих доказів, а довести наявність підстав, передбачених відповідними законами, для призначення податкових штрафів має саме податкове управління.".
В той же час, відповідачем під час розгляду адміністративної справи не наведено об'єктивних доводів щодо наявності в діях позивача ознак неправомірності, як і не доведено правомірності своїх дій.
Враховуючи вищевикладене, апеляційний суд вважає, що оскаржуване рішення відповідача від 07.12.2017 №377447/37084484 про відмову у реєстрації податкової накладної від 20.11.2017 №93, прийняте не у спосіб визначений законом, а відтак, є протиправним та підлягає скасуванню, а порушене право позивача підлягає відновленню шляхом визнання зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних податкову накладну ТОВ "Елеваторна компанія "Кусто Агро" № 93 від 20.11.2017.
Відповідно до ч. 1 ст. 242 КАС України, рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.
Згідно ч. 1 статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Частиною 2 ст. 77 КАС України вказано, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Оскільки доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції ухвалив оскаржуване рішення відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права, а тому підстави для його скасування або зміни відсутні.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 315, 316 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а судове рішення – без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись ст.ст. 243, 250, 308, 310, 315, 316, 321, 322, 325, 329 КАС України, суд
П О С Т А Н О В И В :
апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України залишити без задоволення, а рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 24 січня 2018 року - без змін.
Постанова суду набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 325 КАС України та оскарженню не підлягає крім випадків передбачених п. 2 ч. 5 ст. 328 КАС України.
Головуючий ОСОБА_1 Судді ОСОБА_3 ОСОБА_4