
Справа № 344/12676/17
Провадження № 2/344/1433/18
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ЗАОЧНЕ
29 травня 2018 року м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого-судді Татарінової О.А.,
секретаря Бухвак І.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, третя особа – виконавчий комітет Івано-Франківської міськради, про спонукання до укладення договору, -
В С Т А Н О В И В:
Представник позивача звернувся з вказаним позовом до відповідачів, в обґрунтування якого зазначив, що 27.07.2017 року Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради звернулось із листом № 324/16.5-14/35в до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, як замовників реконструкції індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинок на вул. Стефаника, 43Б в м. Івано-Франківськ, з пропозицією (офертою) укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, надавши проект такого договору з додатком розрахунку розміру пайової участі, складеного відповідно до типового договору, передбаченого Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста». Даний проект договору містить всі істотні умови, передбачені ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності». Однак на пропозицію, яка була отримана замовниками будівництва, відповіді отримано не було. Дана пропозиція з боку позивача була направлена відповідно до наданих повноважень, а саме: п.2.2.22 Положення про фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (затвердженого Рішенням Івано-Франківської міської ради № 42-2 від 22.12.2015р.), де зазначено, що Фінансове управління здійснює роботу, пов’язану з укладанням договорів та проведенням розрахунків пайових внесків до цільового фонду соціально-економічного розвитку та інженерно-транспортної інфраструктури міста, веде оперативний облік надходжень. Оскільки ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачає обов’язок усіх замовників прийняти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, крім тих, яких цей закон звільняє від участі у створенні інфраструктури, то обов’язок приймати участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська залишається обов’язком ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 Ввівши об’єкт будівництва «реконструкція індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинок на вул. Стефаника, 43Б» в м. Івано-Франківськ в експлуатацію, що підтверджується декларацією про готовність об’єкта до експлуатації № ІФ14214152990441 від 26.10.2015 року, визначений ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста», обов’язок замовники будівництва не виконали та договір про пайову участь не уклали. Запропонований проект договору містить всі істотні умови договору та його зміст відповідає типовому договору затвердженого рішенням Івано-Франківської міської ради № 1231-38 від 18.10.2013 року. Зазначає, що позивачем було здійснено всі дії, необхідні для укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Івано-Франківська, а також зважаючи на те, що запропонований для підписання проект договору з додатком містить всі реквізити та істотні умови, необхідні для договорів такого виду, інші домовленості сторін щодо укладення договору та його умов відсутні, тому вважає позовні вимоги про спонукання укласти договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста підлягають до задоволення в редакції, запропонованій позивачем, складеного відповідно до типового договору. На підставі наведеного просив суд задовольнити позов Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська та додатку до нього (розрахунок розміру пайового внеску) в редакції, запропонованій фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 у поданій позивачем редакції, а також стягнути з відповідачів на користь позивача понесені судові витрати.
Представник позивача – ОСОБА_4 в судове засідання не з'явився, суду подав заяву, за змістом якої підтримує позовні вимоги та просить розглянути справу за його відсутності, не заперечує проти заочного розгляду справи.
Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 в судове засідання не з'явилися, про дату, час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином. Причину неявки суду не повідомлено.
Представник третьої особи Виконавчого комітету Івано-Франківської міськради в судове засідання не з'явився.
З урахуванням положень ст. 280 ЦПК України, суд ухвалив провести заочний розгляд справи.
Згідно ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів. суд розглядає цивільні справи в межах заявлених вимог і на підставі представлених сторонами доказів.
Відповідно до ч.3 ст.12 ЦПК України кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно ч.1 ст.13 ЦПК України суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.
18.09.2013 року Департаментом містобудування та архітектури виконкому Івано-Франківської міськради затверджено містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки в м. Івано-Франківськ, вул. Стефаника 43Б (а.с.15).
З матеріалів справи вбачається, що 27.07.2017 року Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надіслало ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 для розгляду та підписання проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (а.с.8,9,10).
Згідно додатку до договору розмір пайової участі складає 36359,72 грн. (а.с.11).
До матеріалів позову долучено також довідку-розрахунок розміру пайового внеску (а.с.18).
Відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобовязаний взяти участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Згідно зі ст. 4 Закону України «Про архітектурну діяльність» під будівництвом слід розуміти нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт та знесення обєкта містобудування.
За нормами статті 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовником є фізична або юридична особа, що має намір щодо забудови території (однієї або декілька земельних ділянок) і подала у встановленому законодавством порядку відповідну заяву.
Частиною 1 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
На виконання цих вимог закону, рішенням Івано-Франківськ міської ради від 18 жовтня 2013 року №1231-38 затверджено положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. В п. 3.1 Положення вказано, що замовник зобов`язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. В свою чергу замовниками є особи, які одержують дозвільні документи на проектування та будівництво, здійснюють замовлення проектно-кошторисної, землевпорядної документації, мають намір щодо забудови (а.с.20-28).
Відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22.07.2011року №23-11/6294/0/6-11 «Про пайову участь забудовників у створенні і розвитку інфраструктури населенних пунктів» такий порядок, прийнятий та оприлюднений органом місцевого самоврядування, відповідно до норм частини першої ст.144 Конституції України, є нормативно-правовим актом, обов'язковим до виконання на відповідній території.
Відповідно до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створені та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста» при будівництві садибного (індивідуального) житлового будинку, застосовується 2 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва до полощі, що перевищує 300 кв.м. загальної площі будинку.
Відповідно до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створені та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста» пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до бюджету м.Івано-Франківська коштів на створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Івано-Франківська у розмірах: 7 відсотків вартості будівництва (реконструкції) обєкта містобудування для нежитлових будівель та споруд та 4 відсотків вартості будівництва (реконструкції) обєкта містобудування для житлових будинків.
Замовники будівництва залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста виключно на підставі укладених з виконавчим комітетом та фінансовим управлінням договорів про пайову участь ( п.1.2 Положення).
Для укладання такого договору замовник зобов'язаний повідомляти виконавчий комітет про будь-які вчинені ним дії щодо забудови земельної ділянки, відповідно до діючого законодавства та звернутися про укладання Договору про пайову участь (п.1.3 Положення).
Договір про пайову участь укладається на підставі звернення замовника будівництва на імя першого заступника міського голови (п.4.4 Положення).
Відповідно до ч. 9 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовникам про його укладання, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.
Частиною 7 статті 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що замовник будівництва зобов'язаний протягом семи днів з дня реєстрації Декларації про початок виконання будівельних робіт або з дня набуття права на виконання будівельних робіт, письмово проінформувати виконавчий орган міської ради за місцем знаходження об'єкта будівництва про початок виконання будівельних робіт.
Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено обов'язок забудовника прийняти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
Так, відповідно до ч. ч. 2, 3, 5, 6 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій. У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності. Встановлений органом місцевого самоврядування для замовника розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту не може перевищувати граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Граничний розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту з урахуванням інших передбачених законом відрахувань не може перевищувати: 1) 10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для нежитлових будівель та споруд; 2) 4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта - для житлових будинків.
Згідно з п. 5 ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкту є дата реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката.
Згідно декларації про готовність об'єкта до експлуатації № ІФ142152990441 від 26.10.2015 року, об'єкт будівництва «Реконструкція індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинок» по вул. Стефаника, 43 Б в м. Івано-Франківськ прийнято в експлуатацію.
З матеріалів справи вбачається, що Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 27.07.2017 року надіслало ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 для розгляду та підписання проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Згідно додатку до договору розмір пайової участі складає 36359,72 грн.
В матеріалах справи відсутні документальні докази звернення замовників ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради щодо укладення договору про пайову участь на об'єкт містобудування, а саме об'єкту будівництва «Реконструкція індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинок» по вул. Стефаника, 43 Б в м. Івано-Франківськ в експлуатацію, що підтверджується декларацією про готовність об'єкта до експлуатації № ІФ142152990441 від 26.10.2015 року.
З матеріалів справи вбачається, що будівництво є завершеним, а об'єкт по вул. Стефаника, 43 Б в м. Івано-Франківськ є готовим до експлуатації, однак в порушення вимог законодавства, відповідачі не взяли участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківськ шляхом укладення відповідного договору.
Таким чином, станом на дату прийняття житлового будинку відповідачами в експлуатацію (реєстрацію декларації) об'єкт по вул. Стефаника, 43 Б в м. Івано-Франківськ знаходилась в межах міста Івано-Франківськ, про що зазначено і самій декларації, тому вони були зобов'язані укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Івано-Франківськ.
Відповідачі не надали суду жодних документальних доказів про вжиття ними заходів з метою виконання обов'язку щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту.
Згідно ст. ч.1 ст.81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно з статтею 11 Цивільного кодексу України у випадках, встановлених актами цивільного законодавства цивільні права та обовязки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів місцевого самоврядування.
Відповідно ст.15 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.
Згідно зі ст.16 ЦК України кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу. Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом.
Виходячи із загальних засад цивільного законодавства та судочинства, права особи на захист у суді порушених або невизнаних прав, меж здійснення особою цивільних прав і виконання цивільних обовязків (ст.ст.3,6, 12-15, 20 ЦК України), в разі невизнання особою права на укладення договору, таке право підлягає захисту судом на підставі п.1 ч. 2 ст.16 ЦК України шляхом визнання договору укладеним на умовах, передбаченим нормативним актом обовязкової дії. Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду України від 10.10.2012р. у справі №6-110цс12.
Враховуючи вказане, зважаючи на те, що позивачем було здійснено всі дії, необхідні для укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Івано-Франківська, а також зважаючи на те, що запропонований для підписання проект договору з додатком містить всі реквізити та істотні умови, необхідні для договорів такого виду, інші домовленості сторін щодо укладення договору та його умов відсутні, суд приходить до висновку про часткове задоволення позову шляхом визнання договору укладеним, що також відповідає принципу публічності цивільного процесуального права.
Керуючись ст.ст. 11, 15, 16, 638, 641 ЦК України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст.ст. 12, 13, 141, 259, 263-265, 280-289 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В :
Позов Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3, третя особа – виконавчий комітет Івано-Франківської міськради, про спонукання до укладення договору – задовольнити частково.
Визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку соціальної і інженерно-транспортної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, код ЄДРПОУ 04054346), фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28, код ЄДРПОУ 02314062) та ОСОБА_1 (м. Івано-Франківськ, вул. Стефаника, 43а/3 і/н- НОМЕР_1), ОСОБА_2 (м. Івано-Франківськ, вул. Стефаника, 43а/3 і/н- НОМЕР_2) та ОСОБА_3 (м. Івано-Франківськ, вул. Стефаника, 43а/3 і/н - НОМЕР_3), в редакції фінансового управління:
ДОГОВІР № _
про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку
інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
м. Івано-Франківськ ___2017 р.
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (далі Виконком) в особі заступника міського голови ОСОБА_5, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (сторона 1), фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (далі Фінансове управління) в особі начальника ОСОБА_6, що діє на підставі Положення «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» (сторона 2) з однієї сторони, та ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 (далі Замовники), (сторона 3), з іншої сторони, а разом надалі Сторони, у відповідності до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» а також беручи до уваги те, що Замовники у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зобовязаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська, констатуючи, що правовідносини, які виникають за цим Договором, є майново-господарськими зобов'язаннями і обов'язковими до виконання, уклали цей договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі Договір) про наступне:
1. Предмет Договору
1.1. За цим Договором Замовники, що здійснюють реконструкцію індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинок на вул. Стефаника, 43 «Б», в порядку та на умовах, визначених Договором, беруть участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.
1.2. Земельна ділянка, на якій здійснюється реконструкція, розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Стефаника, 43 «А» / 3, Державний акт на право власності на земельну ділянку від 26.06.2009 року.
2. Обов'язки сторін
2.1. Замовники зобов'язуються сплатити пайову участь у розмірі та у терміни, визначені Договором.
2.2. Виконком зобов'язується використати кошти отримані від Замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
3. Розмір і порядок сплати пайового внеску
3.1. Розрахунок розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору.
3.2. Величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру) затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в сумі 7769,17грн. (без ПДВ).
3.3. Замовники сплачують в солідарному порядку пайову участь у сумі 36359,72грн., в 7-денний термін з моменту реєстрації Договору.
4. Строк дії Договору
4.1. Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.
5. Відповідальність сторін
5.1. При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3 Договору, Замовники сплачують до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120 % річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день.
5.2. Спори, пов'язані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішуються комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.
6. Інші умови
6.1. Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».
6.2. Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту 3.3 з урахуванням пункту 5.1, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовників.
6.3. Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невід'ємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3 з урахуванням пункту 5.1 Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком, про що повідомляє замовників.
6.4. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням умов Договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.5. Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний із яких має однакову юридичну сили.
Місцезнаходження та реквізити сторін
Виконавчий комітет Івано-Франківської ОСОБА_1
міської ради вул. Стефаника, 43 «Б»
м. Івано-Франківськ м. Івано-Франківськ
вул. Грушевського, 21,
тел.556515
Одержувач платежу: Паспорт Серія СС № 927929
міський бюджет м. Івано-Франківська Ідентифікаційний код НОМЕР_1
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002 ОСОБА_2
МФО: 836014 ОСОБА_3
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на соціальну інфраструктуру міста
Виконком______/ОСОБА_5/ Замовники____/ОСОБА_1/
____/ОСОБА_2/
____/ОСОБА_3/
МП
Фінансове управління виконавчого комітету
Івано-Франківської міської ради
м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 28
тел. 785005
Фінансове управління______/ОСОБА_6/
МП
Додаток
до Договору №_ від "___" _____ 201 р.
про пайову участь замовників будівництва у
створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
Розрахунок розміру пайової участі
(єдиний)
Об'єкт: реконструкція індивідуального житлового будинку під двоквартирний житловий будинко на вул. Стефаника, 43 «Б»
Показник опосередкованої вартості спорудження
1м.кв. об’єкту будівництва в Івано-Франківській
обл., (без ПДВ), грн. 7769,17
Площа об'єкта будівництва, м. кв., (добудова) 117,00
Відсоток, передбачений п.6.2.2 Положення "Про
пайову участь замовників будівництва у
створенні і розвитку інженерно-транспортної та
соціальної інфраструктури міста" від 18.10.2013 року (житло) 4
Розмір пайової участі 36359,72 грн.
Одержувач платежу:
МБ м.Івано-Франківськ
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002
МФО: 836014
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на соціальну інфраструктуру міста
Виконком____/ОСОБА_5/ Замовник____/ОСОБА_1/
____/ОСОБА_2/
____/ОСОБА_3/
Фінансове управління__/ОСОБА_6/
В решті прозовних вимог відмовити.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, і/н - НОМЕР_1, на користь фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28, код ЄДРПОУ 02314062, судові витрати по сплаті судового збору в сумі 533 (п’ятсот тридцять три) гривні.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрованого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4 Б, і/н - НОМЕР_2, на користь фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28, код ЄДРПОУ 02314062, судові витрати по сплаті судового збору в сумі 533 (п’ятсот тридцять три) гривні.
Стягнути з ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5, зареєстрованої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, і/н - НОМЕР_3, на користь фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, що знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 28, код ЄДРПОУ 02314062, судові витрати по сплаті судового збору в сумі 533 (п’ятсот тридцять три) гривні.
Заочне рішення може бути переглянуте Івано-Франківським міським судом за письмовою заявою відповідача.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом 30 днів з дня його проголошення.
Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Івано-Франківської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя Татарінова О.А.