
Номер провадження 3/754/1741/18
Справа №754/3418/18
ПОСТАНОВА
Іменем України
13 квітня 2018 року суддя Деснянського районного суду міста Києва Колегаєва С.В., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1
РНОКПП НОМЕР_1, зареєстрованого за адресою:
АДРЕСА_1,
керівника ТОВ «Трістар»
за ч. 1 ст. 164-5 КУпАП
ВСТАНОВИВ :
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, складеного 12.03.2018 р. головним державним ревізором-інспектором відділу контролю за виробництвом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_2, при фактичній перевірці ТОВ «Трістар», за адресою м. Київ, пр. Маяковського, 15, встановлено факт зберігання з метою подальшої реалізації алкогольних напоїв без наявності марок акцизного податку встановленого зразка, чим порушено абз. 3 ч. 4 ст. 11 ЗУ від 19.12.1995р. №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (зі змінами та доповненнями), згідно акта від 12.03.2018 року №996/26-15-40-01/21667853, та вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст.164-5 КУпАП.
На розгляд протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 не з'явився, про час та день розгляду справи повідомлений належним чином.
Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд приходить до наступного.
За змістом ст. 278 КУпАП у випадку, якщо в протоколі чи інших матеріалах виявлені недоліки, особа, яка проводить підготовку до розгляду справи, повертає матеріали органу, який порушив адміністративну справу.
Згідно з ч. 2 ст. 7 КУпАП провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Вимоги до змісту протоколу про адміністративне правопорушення, передбачені ст. 256 КУпАП.
Відповідно до ст.265 КУпАП речі і документи, що є знаряддям або безпосереднім об'єктом правопорушення, виявлені під час затримання, особистого огляду або огляду речей, вилучаються посадовими особами органів, зазначених у статтях 234-1, 234-2, 244-4, 262 і 264 цього Кодексу. Вилучені речі і документи зберігаються до розгляду справи про адміністративне правопорушення у місцях, що їх визначають органи (посадові особи), яким надано право провадити вилучення речей і документів, а після розгляду справи, залежно від результатів її розгляду, їх у встановленому порядку конфіскують, або повертають володільцеві, або знищують, а при оплатному вилученні речей - реалізують. Однак у матеріалах справи відсутні будь-які відомості про огляд чи вилучення таких речей.
Таким чином, вивчивши матеріали адміністративної справи, оцінивши факт неможливості розгляду адміністративного матеріалу без належного його оформлення, зважаючи на те, що зазначені недоліки унеможливлюють судовий розгляд справи та прийняття рішення по суті інкримінованого ОСОБА_1 правопорушення, а відтак вважаю необхідним справу про адміністративне правопорушення повернути до ГУ ДФС у м. Києві для належного оформлення, в ході якого необхідно усунути зазначені недоліки.
Керуючись ст. ст. 256, 268, 277, 278 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Справу відносно ОСОБА_1 про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164-5 КУпАП, повернути до ГУ ДФС у м. Києві для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя