
Провадження №1-кс/760/6850/18
Справа 760/12657/18
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 травня 2018 року слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва Сенін В.Ю., при секретарі судових засідань Букаткіній О.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання детектива Національного бюро Першого відділу детективів Другого відділу детективів Третього підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро України Самойленка М.В., погодженого прокурором четвертого відділу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України Гарванко І.М. про тимчасовий доступ до речей і документів, на підставі матеріалів досудового розслідування внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22016000000000243 від 22.06.2016, -
ВСТАНОВИВ:
детектив звернувся з клопотанням, в якому просив надати дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні НАК «Нафтогаз України (код ЄДРПОУ 20077720), що розташована за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 6, шляхом можливості ознайомитися з ними та зробити їх копії, а саме: аналітичних матеріалів (у письмовій формі та/або поміщених на оптичний диск для лазерних систем зчитування) щодо споживання природного газу енергогенеруючими компаніями та теплогенеруючими підприємствами України у період з 2010 по 2016 роки, які були складені Департаментом реалізації газу НАК «Нафтогаз України»; прогнозних показників (у письмовій формі та/або поміщених на оптичний диск для лазерних систем зчитування) плану реалізації природного газу з ресурсу НАК «Нафтогаз України» за 2012, 2013, 2014, 2015 роки, в тому числі, але не виключно, в розрізі Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської та Вінницької областей, та окремо по теплогенеруючим підприємствам та енергогенеруючим компаніям визначених вище областей; планових обсягів (лімітів) природного газу за період з 2010 року по 2016 рік (по кожному року окремо) по КП «Бродитеплоенерго», КП «Дрогобичтеплоенерго», КП «Стрийтеплоенерго», КП «Червоноградтеплокомуненерго», ПТМ «Ковельтепло», КП «Нововолинськтеплокомуненерго», КП «Жовтоводськтепломережа», Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик», Державне підприємство «Калуська теплоелектроцентраль» та заявок про виділення лімітів природного газу за період з 2010 року по 2016 рік, які надсилалися на адресу НАК «Нафтогаз України вищезазначеними теплогенеруючими підприємствами за договорами, укладеними в категорії «населення».
Детектив просив проводити розгляд клопотання без його участі про що надав відповідну заяву та виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, оскільки наявні достатні підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення даних речей і документів.
Суд визнав за можливе провести розгляд даного клопотання без детектива та виклику особи, у володінні якої знаходяться документи, оскільки детективом було доведено наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів.
Згідно ч.4 ст.107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження не здійснювалось.
Відповідно до ч. 1 ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Пунктом 5, 6 частини 2 ст. 131 КПК України передбачені такі види заходів забезпечення кримінального провадження, як тимчасовий доступ до речей і документів і тимчасове вилучення майна.
Відповідно до ч. 3 ст. 132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.
Згідно ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Згідно ч. 2 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
З матеріалів клопотання вбачається, що Національним антикорупційним бюро України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22016000000000243 від 22.06.2016 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 366, ОСОБА_5, ОСОБА_6 та ОСОБА_7 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 366 та ОСОБА_8 у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 та ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 209 КК України.
Як вбачається із матеріалів клопотання, що ОСОБА_4 упродовж 2013-2015 років організував та керував протиправним оберненням природного газу, що належить НАК «Нафтогаз України» в особливо великих розмірах на користь ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», створивши організовану групу для вчинення цього та інших злочинів з числа службових осіб ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», зокрема, виконавців злочину ОСОБА_6, ОСОБА_5, ОСОБА_7 та пособника ОСОБА_8
ОСОБА_4, здійснюючи фактичний контроль за фінансово-господарською діяльністю ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», достовірно знаючи, що умовою закупівлі у НАК «Нафтогаз України» природного газу підконтрольними йому підприємствами за пільговою ціною є обов'язковість його використання виключно для виробництва теплової енергії для потреб населення, вирішив у грудні 2012 року використати цю обставину для заволодіння газом в особливо великих розмірах та відповідно отримання незаконного доходу ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», шляхом його використання у господарській діяльності цих товариств не для виробництва теплової енергії для потреб населення, а для промислових потреб виробництва електричної енергії з подальшим її продажем.
Злочинний умисел ОСОБА_4 полягав у закупівлі ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» природного газу за пільговою ціною всупереч законним умовам його придбання у НАК «Нафтогаз України», оскільки зазначений природний ресурс ОСОБА_4 відповідно до плану злочинних дій вирішив використати у господарській діяльності ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» для виробництва електричної енергії, а не для виробництва теплової енергії для потреб населення.
Таким чином, ОСОБА_4 заздалегідь усвідомлюючи неможливість законного переходу права власності на природний газ до ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» при недотриманні умови виробництва з нього теплової енергії для потреб населення, довів свій злочинний умисел до директорів цих підприємств ОСОБА_6 (директор ТзОВ «Енергія-Новий Розділ») та ОСОБА_5 (директор ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»), а також до ОСОБА_7 (технічний директор ТзОВ «Енергія-Новий Розділ») та ОСОБА_8
Надалі, ОСОБА_6, ОСОБА_7 та ОСОБА_5, діючи умисно, у складі організованої та керованої ОСОБА_4 групи, достовірно розуміючи, що у ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» відсутні правові підстави купувати у НАК «Нафтогаз України» природний газ за пільговою ціною у визначених ОСОБА_4 об'ємах, складали та скеровували упродовж 2013-2015 років до НАК «Нафтогаз України» договори про закупівлю природного газу та щомісячні акти його приймання-передачі, створюючи лише документальну видимість начебто його використання для виробництва теплової енергії населенню.
За результатами поетапного виконання злочинного плану ОСОБА_4, ОСОБА_6 та ОСОБА_7 упродовж 2013-2015 років під прикриттям легальної діяльності з забезпечення населення тепловою енергією, заволоділи на користь ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» природним газом, що належить НАК «Нафтогаз України» у обсязі 180 150,9 тис. м3, оскільки з фактично придбаних
211 681,488 тис. м3 газу лише 31 530,588 тис. м3 використано для виробництва теплової енергії, а рештою у вищезазначеному обсязі 180 150,9 тис. м3 співучасники розпорядилися на свій власний розсуд, виробивши з нього електричну енергію.
В свою чергу, ОСОБА_5, будучи директором ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», діючи аналогічно ОСОБА_6 та ОСОБА_7, на виконання злочинного плану Ку чми І.Б., заволодів на користь ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» природним газом, що належить НАК «Нафтогаз України» у розмірі 128 193,545 тис. м3, оскільки з фактично придбаних обсягів у розмірі 151 333,146 тис. м3 лише 23 139,601 тис. м3 використано для виробництва теплової енергії населенню, а рештою у вищезазначеному обсязі 128 193,545 тис. м3 співучасники розпорядилися на свій власний розсуд, виробивши з нього електричну енергію.
Крім того, ОСОБА_8, діючи за планом ОСОБА_4 у складі організованої та керованої ним групи, відповідно до відведеної йому ролі, достовірно знаючи про фактичні обставини використання природного газу, придбаного ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» у НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною, організував та забезпечив через підлеглих йому бухгалтерів цих підприємств ОСОБА_9 та ОСОБА_10, які не були обізнані з планом злочинних дій ОСОБА_4, його оприбуткування у бухгалтерському обліку компаній та з метою прикриття спільної злочинної діяльності учасників організованої групи, приховав перед суб'єктом контролю - Національною комісію у сфері електроенергетики відомості про протиправне використання 308 343,474 тис. м3 (128 193,545 тис. м3 + 180 150,9 тис. м3) пільгового природного газу для виробництва електричної енергії.
Згідно висновків експертів від 17.10.2017 № 18499/18500/17-45 та від 17.10.2017 № 17303/17-45 в результаті споживання ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» природного газу, придбаного у НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною у 2013-2015 роках, останньому завдано матеріальної шкоди у розмірі 809 834 856,14 грн та 623 742 866,76 грн відповідно, через недоотримані доходи (як різниця між фактично отриманими грошима НАК «Нафтогаз України» за спожитий ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» природний газ та грошима, які необхідно було сплатити НАК «Нафтогаз України» як за газ, що використовуватиметься для власних потреб).
Таким чином, ОСОБА_4 діючи у складі організованої та керованої ним групи з числа ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 та ОСОБА_5, діючи у власних корисливих інтересах, інтересах ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», упродовж 2013-2015 років організував та керував заволодінням природним газом НАК «Нафтогаз України» в особливо великих розмірах у обсязі 308 343,474 тис. м3 під прикриттям господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії населенню, що завдало матеріальної шкоди НАК «Нафтогаз України» у сумі 1 433 577 722,9 грн (809 834 856,14 грн + 623 742 866,76 грн), відповідальність за що передбачена ч. 5 ст. 191 КК України.
Крім того, учасники організованої та керованої ОСОБА_4 групи, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_5 та ОСОБА_8 упродовж 2013-2015 років легалізували протиправно обернені на користь ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» 308 343,474 тис. м3 природного газу на суму (один мільярд чотириста тридцять три мільйони п'ятсот сімдесят сім тисяч сімсот двадцять дві гривні дев'яносто копійок) 1 433 577 722,9 грн (як різниця між фактично сплаченими коштами та сумою, яку необхідно було сплатити НАК «Нафтогаз України»), приховавши його незаконне походження, використавши його на виробництво електричної енергії, отримавши від її продажу ДП «Енергоринок» незаконний дохід у сумі 885 169 981,97 гривень без ПДВ (ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» упродовж 2013-2015 років) та 1 442 276 530,89 гривень без ПДВ (ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» упродовж 2013-2015 років), а всього на загальну суму 2 327 446 512,86 гривень без ПДВ (2 845 358 137,378 гривень з ПДВ). В подальшому частина вказаного доходу було розподілена між учасниками злочинного угруповування.
Надалі, діючи згідно злочинного плану ОСОБА_4 з метою легалізації частини вищезазначеного доходу, отриманого незаконним шляхом, ОСОБА_6 за пособництва ОСОБА_8, діючи згідно відведених їм ролей, упродовж 2014-2015 років уклав від імені ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» фіктивні правочини про начебто закупівлю мазуту паливного у обсязі 25 710,00 тонн у афілійованого ТзОВ «Корпорація КРТ» на суму 158 687 286,00 грн, здійснивши фінансові операції по перерахування зазначених коштів за цей товар, який фактично не поставлявся та у господарській діяльності ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» не використовувався.
Органом досудового розслідування встановлено, що договори про закупівлю природного газу за пільговою ціною ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» укладали впродовж 2013-2015 років із НАК «Нафтогаз України», які у переважній мірі від імені останньої підписував ОСОБА_11 - Директор Департаменту реалізації газу НАК «Нафтогаз України», як у цілому по всій Україні з теплогенеруючими підприємствами в період з 2014-2015 років.
В той же час, ОСОБА_12 - начальник відділу контролю за розрахунками за реалізований природний газ підприємствам з газопостачання та газифікаціїї Управління контролю за розрахунками за реалізований природний газ Департаменту реалізації газу НАК «Нафтогаз України», співпрацювала з ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», зокрема, в частині повноти та своєчасності оплати останніми на користь НАК «Нафтогаз України» за поставлені обсяги природного газу.
З показань допитаних як свідків ОСОБА_11 та ОСОБА_12 вбачається, що їм відомі представники ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», зокрема, ОСОБА_7, ОСОБА_8, які відвідували приміщення НАК «Нафтогаз України» з робочих питань, в тому числі, щодо виділення номінацій (лімітів) природного газу.
Крім того, як стверджують ОСОБА_11 та ОСОБА_12, виконуючи свої обов'язки щодо організації реалізації природного газу, не мають фактичної змоги перевірити правомірність реалізації запитуваних теплопостачальними організаціями обсягів необхідного їм природного газу за пільговою ціною для виробництва теплової енергії.
Як наслідок, НАК «Нафтогаз України» не мав можливостей перевірити дійсність використання ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» виключно для виробництва теплової енергії усіх придбаних обсягів природного газу за пільговою ціною протягом 2013-2015 років.
Зібрані органом досудового розслідування докази надають право обґрунтовано підозрювати ОСОБА_11 та ОСОБА_12 у намаганні ввести слідство в оману щодо начебто їх необізнаності у відсутності необхідності ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» придбавати за пільговою ціною природний газ в діапазоні від 60 млн м3 до 80 млн м3 щорічно.
Відповідно до посадової інструкції заступника директора Департаменту реалізації газу за підписом ОСОБА_11 від 18.10.2011 та чинної до 2015 року, останній здійснює контроль за розрахунками за природний газ, що постачається контрагентами відповідно до укладених з Компанією договорів, а також слідкує за дотриманням контрагентами дисципліни споживання природного газу.
В свою чергу, відповідно до посадової інструкції заступника начальника відділу контролю за розрахунками за реалізований природний газ підприємствам з газопостачання та газифікації від 18.10.2011 та чинної до 2015 року за підписом ОСОБА_12, остання здійснює щоденний аналіз: отриманих підприємствами з газопостачання та газифікації обсягів природного газу для потреб теплогенеруючих та енергогенеруючих підприємств за договорами з НАК «Нафтогаз України»; здійснює аналіз та готує аналітичні матеріали щодо споживання природного газу та розрахунків за нього енергогенеруючими компаніями, теплогенеруючими підприємствами та підприємствами з газопостачання та газифікації, надає їх в установленому порядку керівництву Компанії, Міненерговугілля України, іншим органам державної влади відповідно до запитів.
Відповідно до Положення про відділ контролю розрахунків за реалізований природний газ підприємствам теплокомуненерго чинним у 2015 році на відділ покладається формування прогнозних показників плану реалізації природного газу з ресурсу НАК «Нафтогаз України», формування планових обсягів природного газу (лімітів) підприємствам теплоенергетики та енергогенеруючим компаніям.
Отримання та вивчення органом досудового розслідування аналітичної інформації щодо споживання природного газу теплогенеруючими підприємствами, електрогенеруючими компаніями України у період з 2010 року та 2016 років, а також вищезазначених прогнозних і планових показників надасть можливість дослідити рівень споживання природного газу суб'єктами зазначених відносин до періоду вчинення злочину та безпосередньо під час його вчинення, тобто динаміці, встановивши обставини споживання цього природного ресурсу аналогічними підприємствами як ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», порівнюючи їх обсяги в одні й ті ж періоди споживання газу.
За результатами проведеного вивчення цих аналітичних матеріалів буде встановлено факт обізнаності або її відсутності у ОСОБА_11 та ОСОБА_12 щодо відсутності необхідності ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» придбавати за пільговою ціною природний газ в діапазоні від 60 млн м3 до 80 млн м3 щорічно.
Крім того, виявляється необхідним отримати доступ до планових обсягів (лімітів) природного газу та щомісячних заявок про виділення лімітів природного газу в період з 2010 року по 2016 роки за договорами в категорії «населення» теплогенеруючими підприємствами, які діють на території Львівської області, Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Вінницької областей та забезпечують тепловою енергією міста з кількістю населення аналогічною м. Новий Розділ та м. Новояворівськ, Львівської області, а саме:
●м. Броди - КП «Бродитеплоенерго».
●м. Дрогобич - КП «Дрогобичтеплоенерго».
●м. Стрий - КП «Стрийтеплоенерго».
●м. Червоноград - КП «Червоноградтеплокомуненерго».
●м. Ковель - ПТМ «Ковельтепло».
●м. Нововолинськ - КП «Нововолинськтеплокомуненерго».
●м. Жовті Води - КП «Жовтоводськтепломережа».
●м. Могилів-Подільський - Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик».
●м. Калуш - Державне підприємство «Калуська теплоелектроцентраль».
Зазначена інформація надасть можливість стверджувати про обізнаність службових осіб Департаменту реалізації газу НАК «Нафтогаз України», зокрема, ОСОБА_11 та ОСОБА_12 про те, що аналогічні теплоелектроцентралі Львівської області, а також вищезазначених областей України потребували для забезпечення потреб населення у тепловій енергії набагато менших обсягів природного газу.
У Національного бюро є обґрунтовані підстави вважати, що визначені вище документи перебувають у володінні НАК «Нафтогаз України (код ЄДРПОУ 20077720), що розташована за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 6 та в своїй сукупності вони дадуть змогу встановити обставини, що мають значення для встановлення істини у кримінальному провадженні, а отримати їх в інший спосіб, відмінний від здійснення тимчасового доступу до речей і документів, неможливо.
Враховуючи те, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані речі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та можуть бути доказами у кримінальному провадженні, зважаючи на неможливість іншим способом встановити обставини, детектив просить надати відомості, які містяться у НАК «Нафтогаз України (код ЄДРПОУ 20077720).
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Відповідно до п.5 ч. 1 ст. 162 КПК України до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, може відноситись банківську таємниця.
Відповідно до ч.6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Згідно ч. 7 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах, слідчий суддя приходить до висновку про необхідність задоволення клопотання про тимчасовий доступ до документів, оскільки вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація, має суттєве значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню у кримінальному провадженні. Крім того, детективом було доведено можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 159-164, 166, 309, 369-372 КПК України, слідчий суддя,-
УХВАЛИВ:
клопотання задовольнити.
Надати групі детективів Національного антикорупційного бюро України Слоневському Маркіяну Миколайовичу, Самойленку Миколі Вікторовичу, Іванову Олександру Володимировичу, Брояці Сергію Володимировичу, Поминальному Ярославу Миколайовичу, Квакуші Андрію Сергійовичу, або за їх дорученням іншим детективам Національного антикорупційного бюро України тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні НАК «Нафтогаз України (код ЄДРПОУ 20077720), що розташована за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 6, шляхом можливості ознайомитися з ними та зробити їх копії, а саме:
аналітичних матеріалів (у письмовій формі та/або поміщених на оптичний диск для лазерних систем зчитування) щодо споживання природного газу енергогенеруючими компаніями та теплогенеруючими підприємствами України у період з 2010 по 2016 роки, які були складені Департаментом реалізації газу НАК «Нафтогаз України»;
прогнозних показників (у письмовій формі та/або поміщених на оптичний диск для лазерних систем зчитування) плану реалізації природного газу з ресурсу НАК «Нафтогаз України» за 2012, 2013, 2014, 2015 роки, в тому числі, але не виключно, в розрізі Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської та Вінницької областей, та окремо по теплогенеруючим підприємствам та енергогенеруючим компаніям визначених вище областей;
планових обсягів (лімітів) природного газу за період з 2010 року по 2016 рік (по кожному року окремо) по КП «Бродитеплоенерго», КП «Дрогобичтеплоенерго», КП «Стрийтеплоенерго», КП «Червоноградтеплокомуненерго», ПТМ «Ковельтепло», КП «Нововолинськтеплокомуненерго», КП «Жовтоводськтепломережа», Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик», Державне підприємство «Калуська теплоелектроцентраль» та заявок про виділення лімітів природного газу за період з 2010 року по 2016 рік, які надсилалися на адресу НАК «Нафтогаз України вищезазначеними теплогенеруючими підприємствами за договорами, укладеними в категорії «населення».
Ухвала діє протягом одного місяця з дня її постановлення.
У разі відмови виконувати ухвалу слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя В.Ю. Сенін