
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 826/6241/17 Суддя (судді) першої інстанції: Арсірій Р.О.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 квітня 2018 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді: Карпушової О.В., суддів: Епель О.В., Кобаля М.І., секретар судового засідання Харитонова Х.Б., за участі представників позивача Волинського А.В., Чмелевської М.О., представників відповідача Бондаренко Ю.В., Голінея І.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 листопада 2017 р. у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000981402 від 13.02.2017, -
В С Т А Н О В И В :
13.05.2017р. Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» (надалі - ПАТ «Українська залізниця») звернулось до суду з позовом до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 0000981402 від 13.02.2017.
Позовні вимоги обґрунтовано тим, що позивач не згоден з висновком відповідача про порушення позивачем пп.141.4.2 п.141.4 ст.141 Податкового кодексу України, а саме щодо заниження податку з доходів нерезидента як наслідок несплати до бюджету податку за ставкою 15%.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва 28.11.2017 р. позовні вимоги задоволено у повному обсязі: визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Офісу великих платників податків ДФС № 0000981402 від 13.02.2017 (т.2 а.с.99).
Задовольняючи позовні вимоги суд першої інстанції зазначив, що позовні вимоги є обґрунтованими і підтверджені відповідними доказами, оскільки застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) документа, який підтверджує статус податкового резидента згідно з вимогами пункту 103.4 статті 103 Податкового кодексу України .
Відповідач, не погодившись з рішенням суду першої інстанції, подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 28.11.2017 р. як таку, що прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права та прийняти нову постанову, якою відмовити у задоволені позовних вимог у повному обсязі.
Апеляційну скаргу обґрунтовано тим, що висновки податкового органу про порушення позивачем пп.141.4.2 п.141.4 ст.141 Податкового кодексу України, а саме щодо заниження податку з доходів нерезидента, підтверджені відповідними доказами, зокрема лист компетентного органу Великобританії зі стратегічним звітом та фінансовою звітністю компанії - нерезидента, інформація зазначена у звітах за 2013-2015р., які були залишені судом першої інстанції поза увагою, не надано юридичної оцінки всім обставинам у справі (т.2 а.с.110).
Позивачем подано відзив на апеляційну скаргу, в якому зазначено про хибність висновку податкового органу, що компанією Шортлайн Пі-Ел-Сі фактично здійснено транзит процентних доходів, отриманих від позивача на користь бенефіціарів - власників облігацій, випущених цією компанією, оскільки позивач надав довідку про те, що Компанія Шортлайн Пі-Ел-Сі є резидентом Сполученого Королівства у розумінні Конвенції, належним чином оподатковується за законами Сполученого Королівства та створена для надання кредитних коштів позичальникам (т.2 а.с.158).
В судовому засідання представники апелянта підтримали аргументи апеляційної скарги, представники позивача заперечували проти задоволення апеляційної скарги, підтримавши відзив на апеляційну скаргу.
Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, пояснення представників сторін, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що відповідачем проведено документальну позапланову виїзну перевірку ПАТ «Українська залізниця» з питань дотримання вимог податкового та валютного законодавства стосовно оподаткування доходів нерезидента Шортлайн Пі-Ел-С (Shortline plc) за період з 01.01.2016 по 30.09.2016 за результатами якої складено акт № 133/28-10-14-02/40075815 від 23.01.2017 (т.1 а.с. 40).
В акті перевірки відповідачем зроблені висновки про порушення позивачем пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 Податкового кодексу України, а саме заниження податку на доходи іноземних юридичних осіб з джерелом їх походження з України під час виплати нерезиденту компанії Шортлайн Пі-Ел-Сі (Великобританія) у період з 01.01.2016 по 30.09.2016 процентів за договором позики від 16.05.2013 у розмірі 160 214 937 грн.
На підставі вказаного акту відповідачем прийняті податкове повідомлення-рішення № 0000981402 від 13.02.2017, яким позивачу донараховано 160214937 грн. податку на доходи іноземних юридичних осіб з джерелом їх походження з України та 40053734 грн. фінансових санкцій (т.1 а.с.39).
Вищенаведені обставини підтверджені належними та допустимими доказами, і не є спірними.
Відповідно до ч.1 ст.308 КАС України суд апеляційної інстанції переглядає справу за наявності у ній і додатково поданими доказами та перевіряє законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції в межах доводів та вимог апеляційної скарги.
Стаття 19 Конституції України передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до п.1.1. ст.1 Податкового кодексу України даний кодекс регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства. Цим Кодексом визначаються функції та правові основи діяльності контролюючих органів, визначених пунктом 41.1 статті 41 цього Кодексу, та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Підпунктом 20.1.4. пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України органам державної податкової служби надане право проводити перевірки платників податків (крім Національного банку України) в порядку, встановленому цим Кодексом. Порядок проведення перевірок визначений статтями 75-86 Податкового кодексу України.
Відповідно до п.п.134.1.3 п.134.1 ст.134 Податкового кодексу України, об'єктом оподаткування податку на прибуток підприємств є дохід (прибуток) нерезидента, що підлягає оподаткуванню згідно зі статтею 141 цього Кодексу, з джерелом походження з України.
Відповідно до п.п. 141.4.1 п.141.4. ст. 141 Податкового кодексу України, доходи, отримані нерезидентом із джерелом їх походження з України, оподатковуються в порядку і за ставками, визначеними цією статтею. Для цілей цього пункту під доходами, отриманими нерезидентом із джерелом їх походження з України, розуміються:
а) проценти, дисконтні доходи, що сплачуються на користь нерезидента, у тому числі проценти за позиками та борговими зобов'язаннями, випущеними (виданими) резидентом.
Відповідно до п. 14.1.206. п.14.1 ст. 14 Податкового кодексу України проценти - дохід, який сплачується (нараховується) позичальником на користь кредитора як плата за використання залучених на визначений або невизначений строк коштів або майна.
Пунктом 141.4.2 п.141.4. статті 141 Податкового кодексу України передбачено, що при здійсненні виплат на користь нерезидента з джерелом походження з України утримується податок з таких доходів зазначених в п. 141.4.1 ст.141 ПКУ за ставкою в розмірі 15 % (крім доходів, зазначених у підпунктах 141.4.3 - 141.4.6 цього пункту) їх суми та за їх рахунок, який сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачено положенням міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати.
Відповідно до п.1 ст.11 Конвенції між Урядом України і Урядом Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії - «Проценти, що виникають в одній Договірній Державі і сплачуються резиденту другої Договірної Держави, будуть оподатковуватись тільки в цій другій Державі, якщо такий резидент має фактичне право на ці проценти і підлягає оподаткуванню в цій другій Договірній Державі у відношенні цих процентів».
Статтею 103 Податкового кодексу України визначений порядок застосування міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування стосовно повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України, зокрема.
103.1. Застосування правил міжнародного договору України здійснюється шляхом звільнення від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України, зменшення ставки податку або шляхом повернення різниці між сплаченою сумою податку і сумою, яку нерезиденту необхідно сплатити відповідно до міжнародного договору України.
103.2. Особа (податковий агент) має право самостійно застосувати звільнення від оподаткування або зменшену ставку податку, передбачену відповідним міжнародним договором України на час виплати доходу нерезиденту, якщо такий нерезидент є бенефіціарним (фактичним) отримувачем (власником) доходу і є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України. У разі отримання синдикованого фінансового кредиту особа (податковий агент) застосовує ставку податку, передбачену відповідним міжнародним договором України, на дату виплати процентів або інших доходів, отриманих із джерел в Україні, учасникам синдикату кредиторів з урахуванням того, резидентом якої юрисдикції є кожен учасник синдикованого кредиту, та пропорційно до його частки у межах кредитного договору, за умови що він є бенефіціарним (фактичним) отримувачем (власником) доходу, незалежно від того, виплата здійснюється через агента чи напряму.
Застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) документа, який підтверджує статус податкового резидента згідно з вимогами пункту 103.4 цієї статті.
103.3. Бенефіціарним (фактичним) отримувачем (власником) доходу для цілей застосування пониженої ставки податку згідно з правилами міжнародного договору України до дивідендів, процентів, роялті, винагород тощо нерезидента, отриманих із джерел в Україні, вважається особа, що має право на отримання таких доходів.
При цьому бенефіціарним (фактичним) отримувачем (власником) доходу не може бути юридична або фізична особа, навіть якщо така особа має право на отримання доходу, але є агентом, номінальним утримувачем (номінальним власником) або є тільки посередником щодо такого доходу.
Для цілей застосування цього підпункту у випадках, коли резиденти - суб'єкти кінематографії України сплачують роялті нерезидентам за субліцензійними договорами за використання або за надання права на використання аудіовізуальних творів (у тому числі фільмів), а також об'єктів авторського права та/або суміжних прав, що використовуються при виробництві (створенні) аудіовізуальних творів (у тому числі фільмів), такі нерезиденти вважаються бенефіціарними (фактичними) отримувачами (власниками) щодо таких роялті.
103.4. Підставою для звільнення (зменшення) від оподаткування доходів із джерелом їх походження з України є подання нерезидентом з урахуванням особливостей, передбачених пунктами 103.5 і 103.6 цієї статті, особі (податковому агенту), яка виплачує йому доходи, довідки (або її нотаріально засвідченої копії), яка підтверджує, що нерезидент є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України (далі - довідка), а також інших документів, якщо це передбачено міжнародним договором України.
103.5. Довідка видається компетентним (уповноваженим) органом відповідної країни, визначеним міжнародним договором України, за формою, затвердженою згідно із законодавством відповідної країни, і повинна бути належним чином легалізована, перекладена відповідно до законодавства України.
103.6. У разі потреби така довідка може бути затребувана у нерезидента особою, яка виплачує йому доходи, або контролюючим органом під час розгляду питання про повернення сум надміру сплачених грошових зобов'язань на іншу дату, що передує даті виплати доходів.
У разі потреби особа, яка виплачує доходи нерезидентові, може звернутися до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) щодо здійснення центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, запиту до компетентного органу країни, з якою укладено міжнародний договір України, про підтвердження зазначеної у довідці інформації.
103.7. При здійсненні юридичними особами - резидентами України операцій з іноземними банками, пов'язаних з виплатою процентів, підтвердження факту, що такий іноземний банк є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України, не вимагається, якщо це підтверджується витягом з міжнародного каталогу "International Bank Identifier Code" (видання S.W.I.F.T., Belgium International Organization for Standardization, Switzerland).
103.8. Особа, яка виплачує доходи нерезидентові у звітному (податковому) році, у разі подання нерезидентом довідки з інформацією за попередній звітний податковий період (рік) може застосувати правила міжнародного договору України, зокрема щодо звільнення (зменшення) від оподаткування, у звітному (податковому) році з отриманням довідки після закінчення звітного (податкового) року.
103.9. Особа, яка виплачує доходи нерезидентові, зобов'язана у разі здійснення у звітному періоді (кварталі) виплат нерезидентам доходів із джерелом їх походження з України подавати контролюючому органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) звіт про виплачені доходи, утримані та перераховані до бюджету податки на доходи нерезидентів у строки та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
103.10. У разі неподання нерезидентом довідки відповідно до пункту 103.4 цієї статті доходи нерезидента із джерелом їх походження з України підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України з питань оподаткування.
У матеріалах справи у наявності документи про те, що Публічна акціонерна компанія Шортлайн Пі-Ел-Сі є резидентом Великобританії, яка створена відповідно до законодавства Сполученого королівства, з місцезнаходженням: Сент Ендрю Стріт, 6, 5-ий поверх, м. Лондон, ЕС4А 3АЕ, Сполучене Королівство, що підтверджено відповідною довідкою Державного управління Великобританії з податків і митних зборів з перекладом (т.1 а.с.192-195).
19.02.2016 р. ПАТ «Українська залізниця» (позичальник) та компанія Шортлайн Пі-Ел-Сі (Shortline plc) (позикодавець або емітент) уклали договір про внесення змін і доповнень та викладення у новій редакції договорів позики від 16.05.2013 про надання позики на загальну суму 500 000 000 доларів США.
Згідно змісту вказаного договору сторони домовилися про внесення змін і доповнень, а саме:
«Первісні Договори позики» означає договори позики, укладені між позикодавцем, Укрзалізницею та кожним із первісних позичальників 16 травня 2013 року;
«Договір позики у новій редакції» означає кожен первісний договір позики, до якого вносяться зміни та доповнення, і який викладається у новій редакції, та який об'єднується в один договір позики за цим договором за формою, викладеною у додатку 1 (договір у новій редакції);
«Первісні Позичальники» означає (І) Державне підприємство «Донецька залізниця», (ІІ) Державне територіально-галузеве об'єднання «Львівська залізниця», (ІІІ) Державне підприємство «Одеська залізниця», (ІV) Державне підприємство «Придніпровська залізниця», (V) Державне підприємство «Південна залізниця», (VI) Державне територіально-галузеве об'єднання «Південно-Західна залізниця»;
«Реорганізація» означає реорганізацію по відношенню до Первісної групи та певних інших підприємств залізничного транспорту загального користування України, відповідно до Закону України «Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування» від 23 лютого 2012 року № 4442-УІ та Постанови Кабінету міністрів України «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» від 25 червня 2014 року № 200, в результаті якої, з-поміж іншого, усі активи та зобов'язання первісних позичальників та первісних поручителів були передані Позичальнику.
«Існуючі Облігації» означає облігації участі у позиці на суму 500 000 000 доларів США з процентною ставкою 9,5 процентів, що підлягають погашенню у 2018 році, випущені Позикодавцем відповідно до Первісного Договору про довірче управління.
«Первісний Довірчий управитель» означає Дойче Трасті Компані Лімітед (Deutsche Тгustee Соmраnу Limited).
Рахунок - безпроцентний рахунок, відкритий на ім'я Позикодавця Головним платіжним агентом, номер рахунку 5071758400 (з наступними платіжними реквізитами: Банк-кореспондент: Тhe Ваnк оґ New Yоrк Меllоn, New Yоrк, SWIFT: ІRVTUS3N, Рахунок № 8900285451 для подальшого зарахування на рахунок: 5071758400, Бенефіціар: Шортлайн Пі-Ел-Сі (Shortline plc); Назва рахунку: Shortline рlс).
Облігації - Облігації участі в позиці, виражені в доларах США, з амортизацією та з погашенням у 2021 році, які будуть випущені Емітентом відповідно до договору про довірче управління.
Фондова біржа - Ринок, регульований Європейським економічним простором, Ірландської фондової біржі.
Договір про довірче управління - договір про довірче управління щодо Облігації, укладений у дату випуску Облігацій чи близько до такої дати, між Емітентом і Довірчим управителем.
Довірчий управитель - БіЕнВай Меллон орпорейт Трасті Сервісіз Лімітед (ВNY Меllоп Соrроrate Тrustее Services Limited), в якості довірчого управителя відповідно до Договору про довірче управління та будь якого його правонаступника, передбаченого таким договором про довірче управління.
Головний платіжний агент - Зе Бенк оф Нью-Йорк Меллон, Лондонська Філія (Тhе Ваnк оf New Yоrк Меllоп, London Вrаnch) у якості головного платіжного агента за Договором доручення та будь якого правонаступника за Договором доручення як за ним передбачено.
Отже, відповідно до договору, Позикодавець на прохання Первісних Позичальників погодився надати Первісним Позичальникам шість строкових позик із загальною основною сумою у розмірі 500 000 000 доларів США на умовах, передбачених Первісними Договорами позики. Відповідно до Реорганізації, Позичальник є універсальним правонаступником Первісних Позичальників та Первісних Поручителів, в результаті чого Позичальник набув усіх прав та зобов'язань Первісних Позичальників за кожним з Первісних Договорів позики в силу застосованого законодавства, до дати укладення цього Договору. Сторони домовились, що кожен Первісний Договір позики буде змінено та доповнено і викладено в новій редакції на умовах, встановлених у цьому Договорі, та що шість позик, наданих відповідно до Первісних Договорів позики, об'єднується в єдину позику. Первісні Договори позики підтверджуються і залишаються повністю дійсними та чинними.
Відповдіно до матеріалів справи, первісні позики були надані 21.05.2013 на підставі договорів позики від 16.05.2013р., зі змінами, які були зареєстровані в Національному банку України, що підтверджено листом останнього (т.1 а.с.70).
Згідно матеріалів справи, остаточна дата погашення позики - 15.09.2021. Дата сплати процентів - 15 березня та 15 вересня в кожному році. Процентна ставка - 9,500 процентів стосовно будь - якого періоду нарахування процентів до 21.11.2015 та 9,875 процентів - з 21.11.2015.
Позикодавець надав Первісним Позичальникам, а Первісні Позичальники взяли у Позикодавця відповідно до умов Первісних договорів позики, наступні шість строкових позики на загальну основну суму 500 000 000 доларів:
146 215 000 доларів США - ДП «Донецька залізниця»,
49 945 000 доларів США - ДТГО «Львівська залізниця»,
77 680 000 доларів США - ДП «Одеська залізниця»,
94 190 000 доларів США - ДП «Придніпровська залізниця»,
52 995 000 доларів США - ДП «Південна залізниця»,
78 975 000 доларів США - ДТГО «Південно-Західна залізниця».
Первинні позики об'єднані в одну строкову позику на суму 500 000 000 доларів США.
Позичальник буде сплачувати додаткові проценти на непогашену основну суму Позики на Прибутковий рахунок за річною ставкою 0,0031%. Додаткові відсотки нараховуються щоденно, починаючи з дати вибірки і до Остаточної дати погашення.
Валютою рахунку та платежу відповідно до цього Договору є долар США.
Договір було зареєстровано Національним банком України (реєстраційне свідоцтво від 10.03.2016 № 19026) на вимогу розділу І Положення про порядок отримання резидентами кредитів, позик в іноземній валюті від нерезидентів і надання резидентами позик в іноземній валюті нерезидентам, затвердженого постановою Правління НБУ від 17.06.2004 № 270, та п.26.3 Договору позики у новій редакції від 19.02.2016.
Зазначене підтверджується листом НБУ від 10.03.2016 № 24-0006/20736 (т.1 а.с.70).
В матеріалах справи міститься наданий позивачем сертифікат про місцезнаходження в Об'єднаному Королівстві Великобританії та Північної Ірландії від 08.03.2016, який виданий Королівською податково-митною службою, та в якому наявна інформація про те, що компанія Шортлайн Пі-Ел-Сі є резидентом Об'єднаного Королівства у розумінні Угоди про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Сполученим Королівством і підлягає оподаткуванню в Об'єднаному Королівстві. Сертифікат апостильовано та засвідчено головним секретарем її Величності в закордонних справах і справах Співдружності від 17.03.2016 № К 907197.
Крім того, позивач надав інші документи щодо обґрунтованості позовних вимог: висновок Інституту економіко-правових досліджень НАН України від 28.04.2017р. (т.1 а.с.206) та висновок експертного дослідження від 26.06.2017р. № 056/337-2 Українського бюро лінгвістичних експертиз (т.1 а.с.231).
З огляду на надані позивачем документи, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про обґрунтованість позовних вимог, оскільки застосування міжнародного договору України в частині звільнення від оподаткування або застосування пониженої ставки податку дозволяється тільки за умови надання нерезидентом особі (податковому агенту) документа, який підтверджує статус податкового резидента згідно з вимогами пункту 103.4 статті 103 Податкового кодексу України .
Колегія суддів вважає, що позивач надав належні, допустимі, достовірні і достатні докази на підтвердження позовних вимог та спростування висновків відповідача щодо порушення позивачем пп.141.4.2 п.141.4 ст.141 Податкового кодексу України, а саме щодо заниження податку з доходів нерезидента, та спростування всіх аргументів апелянта з приводу того, що судом першої інстанції не встановлено у справі всіх обставин.
Згідно з частиною 2 статті 74 КАС України обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.
Частиною 1 ст. 77 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Таким чином, обставини встановлені судом першої інстанції та перевірені апеляційним судом, апелянтом не спростовано, внаслідок чого, всі наведені апелянтом доводи не заслуговують уваги, оскільки не спростовують вірних висновків суду першої інстанції.
При прийнятті рішення судом апеляційної інстанції прийнято до уваги правову позицію Верховного Суду висловлену в постанові від 28.03.2018р. при розгляді справи № 803/1005/17.
На підставі вищезазначеного, судова колегія вважає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив постанову з додержанням норм матеріального і процесуального права, тому відсутні підстави для скасування постанови.
Повний текст постанови виготовлено 24.04.2018 р.
Керуючись статтями 308, 309, 310, 315, 316, 321, 322, 325, 328, 329 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційний суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 листопада 2017 р. - залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 листопада 2017 р. у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000981402 від 13.02.2017 - залишити без змін.
Стягнути з розрахункового рахунку за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України судові витрати на сплату судового збору за подання апеляційної скарги в сумі 2 535 грн. 15 коп. (дві тисячі п'ятсот тридцять п'ять грн. 15 коп.) на користь Державного бюджету України за наступними реквізитами: рахунок - 31211206781007, код ЄДРПОУ - 38004897, МФО банку - 820019, отримувач - УДКСУ у Печерському районі м. Києва, банк - ГУДКCУ у м. Києві, призначення платежу - судовий збір, Код класифікації доходів 22030101.
Постанова суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Колегія суддів: О.В. Карпушова
О.В. Епель
М.І. Кобаль