Рішення № 73560297, 17.04.2018, Тернопільський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
17.04.2018
Номер справи
819/379/18
Номер документу
73560297
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 819/379/18

17 квітня 2018 рокум.Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді Осташа А. В. за участю секретаря судового засідання Гавіловської Х.М., представника позивача - ОСОБА_1, представника відповідача (в режимі відеоконференції) - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_3 до Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 (далі - позивач) звернулася у Тернопільський окружний адміністративний суд з позовом до Регіонального сервісного центру МВС України у Волинській області (далі - відповідач), про:

- визнання протиправним скасування державної реєстрації належного ОСОБА_3 транспортного засобу марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, державний номерний знак НОМЕР_2;

- зобов’язання регіонального сервісного центру у Волинській області поновити державну реєстрацію належного ОСОБА_3 транспортного засобу марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, державний номерний знак НОМЕР_2.

Ухвалою від 03 березня 2018 року провадження у справі було відкрито та постановлено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

На виконання вимог ст.ст.159-165 КАС представник відповідача подав через канцелярію суду - відзив (аркуш справи 47-53), представник позивача – відповідь на відзив (аркуш справи 37-39).

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивачем 29.12.2016 на підставі договору купівлі-продажу транспортного засобу укладеного з ОСОБА_4 придбано транспортний засіб марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1. На підставі даного договору видано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу СХО940164 від 29.12.2016. Однак, висновком Регіонального сервісного центру МВС України у Волинській області від 14.09.2017 №31/3-2482 було скасовано реєстрацію вказаного транспортного засобу за позивачем, підставою для скасування державної реєстрації належного позивачу транспортного засобу є незаконна його первинна державна реєстрація на громадянина ОСОБА_4, що полягає у недійсності сертифіката відповідності UA1/192/0026603-16 термін дії з 10.05.2016 по 09.11.2016 виданим ПП «Науково-виробничий центр оцінки відповідності ЮГ», що входить до державної системи сертифікації «УкрСЕПРО».

Представник позивача в судовому засіданні зазначив, що вважає такі дії відповідача протиправними, просив зобов'язати відповідача поновити реєстрацію вказаного транспортного засобу.

Представник відповідача в судовому засіданні позовні вимоги не визнав та просив відмовити в задоволенні позову з тих підстав, що у період з 13.06.2017 по 12.07.2017 згідно з наказом Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області від 07.11.2015 №1402 здійснено комплексну перевірку організації діяльності територіальних сервісних центрів МВС у Волинській області. В ході проведеної перевірки встановлено, що 08.11.2016 здійснено державну реєстрацію автомобіля марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, д.н.з. ВК40985ВК, свідоцтво про реєстрацію СХО752381 на гр.. ОСОБА_4. До матеріалів справи додано сертифікат відповідності UA1/192/0026603-16, який виданий ПП «Науково-виробничий центр оцінки відповідності ЮГ», яке входить до державної системи сертифікації «УкрСЕПРО». Вказаний орган сертифікації з 01 січня 2016 року не входить до переліку органів, які уповноважені на виконання робіт із затвердження типу та індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, їх частин та обладнання відповідно до «Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання», затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 17 серпня 2012 року № 521.

Закон України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» визначає правові та організаційні засади розроблення і застосування технічних регламентів та процедур оцінки відповідності, а також основоположні принципи державної політики у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності внесено зміни, зокрема до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію», якими виключено норму щодо обов'язкової сертифікації ДТЗ в державній системі сертифікації.

Зазначені зміни набрали чинності 01 січня 2016 року і обов'язкова сертифікація ДТЗ в державній системі сертифікації згідно з зазначеним Декретом припинена.

Відповідними наказами Мінінфраструктури було встановлено перелік органів із сертифікації, які уповноважені на виконання робіт із затвердження типу та індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, їх частин та обладнання та органів із сертифікації, призначених на виконання робіт з індивідуального затвердження колісних транспортних засобів відповідно до «Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання», затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 17 серпня 2012 року № 521.

На даний час такими органами із сертифікації є: Державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут», Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів».

Документом, що засвідчує відповідність транспортних засобів вимогам технічних регламентів та національних стандартів, є сертифікат або інший документ про підтвердження відповідності, виданий згідно із законодавством України, що вказує якому саме рівню екологічних норм відповідає за конструкцією транспортного засобу. Позначення рівня екологічних норм, якому відповідає транспортний засіб, має бути внесено до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Зокрема представник відповідача зазначив, що позивачем здійсненні реєстрації вказаного транспортного засобу було порушено пункт 10 Порядку, у зв'язку з чим, на підставі пункту 40 Порядку, висновком Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області від 14.09.2017 №31/3-2482 було скасовано державну реєстрацію транспортного засобу

Заслухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд вважає, що позов підлягає до задоволення, з наступних міркувань.

Судом встановлено, що 29.12.2016 між ОСОБА_3 та ОСОБА_4 укладено договір купівлі-продажу. Предметом купівлі-продажу є транспортний засіб марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1.

Первинна реєстрація транспортного засобу проведено 08.11.2016 за власником ОСОБА_4. Підставою для реєстрації транспортного засобу слугували наступні документи: договір купівлі-продажу транспортного засобу від 24.06.2016 №111; акт приймання-передачі транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери; свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу іноземної держави від 13.05.2011 №ВN-341-LG; квитанція про сплату за отримані послуги від 08.11.2016, сертифікат відповідності UA1.192.0026603-16 виданий ПП «Науково-виробничий центр оцінки відповідності ЮГ», яке входить до державної системи сертифікації «УкрСЕПРО».

Висновком Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області від 14.09.2017 №31/3-2482 було скасовано державну реєстрацію транспортного засобу марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1 (аркуш справи 19-24).

Як вбачається з тексту зазначеного висновку, у період з 13.06.2017 по 12.07.2017 згідно з наказом Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області від 07.11.2015 №1402 здійснено комплексну перевірку організації діяльності територіальних сервісних центрів МВС у Волинській області.

В ході проведеної перевірки встановлено, що 08.11.2016 здійснено державну реєстрацію автомобіля марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, д.н.з. ВК40985ВК, свідоцтво про реєстрацію СХО752381 на гр. ОСОБА_4. До матеріалів справи додано сертифікат відповідності UA1/192/0026603-16, який виданий ПП «Науково-виробничий центр оцінки відповідності ЮГ», яке входить до державної системи сертифікації «УкрСЕПРО».

Позивач не погоджуючись із таким висновком відповідача звернувся із даним адміністративним позовом до суду.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.

Згідно із частинами першою, четвертою, дев'ятою статті 34 Закону України «Про дорожній рух» від 30 червня 1993 року № 3353-ХІІ(далі - Закон № 3353-ХІІ) державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов'язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою і, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків. Державна реєстрація та облік автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів здійснюються територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України. Власники транспортних засобів та особи, які використовують їх на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) належні їм транспортні засоби протягом десяти діб після придбання, митного оформлення, одержання транспортних засобів або виникнення обставин, що потребують внесення змін до реєстраційних документів.

Відповідно до пункту 1 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 року № 1388 (далі - Порядок № 1388), цим Порядком встановлюється єдина на території України процедура державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (далі - транспортні засоби), оформлення та видачі реєстраційних документів і номерних знаків.

Пунктом 3 Порядку 1388 визначено, що державна реєстрація транспортних засобів проводиться територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі - сервісні центри МВС) з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів, правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану, а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій.

Згідно із пунктом 7 Порядку 1388 , власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

Як передбачено пунктом 8 Порядку 1388, державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників, поданих особисто або уповноваженим представником, і документів, що посвідчують їх особу, підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб - нотаріально посвідчена довіреність), а також правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення (далі - правомірність придбання) транспортних засобів, відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є, зокрема, акт про проведені електронні торги або постанова та акт про передачу майна стягувачу в рахунок погашення боргу, видані органом державної виконавчої служби або приватним виконавцем.

Пунктом 10 Порядку 1388 встановлено, що Державна реєстрація транспортних засобів, що перебували в експлуатації та ввезені на митну територію України, проводиться за умови відповідності конструкції і технічного стану даної марки (моделі) транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, обов'язковим вимогам правил, нормативів і стандартів України, що підтверджується сертифікатом відповідності або свідоцтвом про визнання іноземного сертифіката, копію яких власники подають до сервісного центру МВС.

Як передбачено пунктом 15 Порядку 1388, під час проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортні засоби (крім випадків реєстрації нових транспортних засобів, перереєстрації транспортних засобів у зв'язку із зміною найменування та адреси юридичних осіб, прізвища, імені чи по батькові, місця проживання фізичних осіб, які є власниками транспортних засобів, вибракування їх у цілому) підлягають огляду фахівцями експертної служби МВС з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в поданих власником для реєстрації документах. За результатами огляду в документах, які подаються для державної реєстрації, робиться відповідна відмітка або складається акт огляду.

Експертне дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів на транспортний засіб (інших документів, які є підставою для реєстрації транспортного засобу) проводиться за заявою власника з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів. Експертне дослідження проводиться фахівцями експертної служби МВС або судовими експертами державних спеціалізованих установ, які мають присвоєну в установленому Законом України «Про судову експертизу» порядку кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями.

За результатами дослідження складається висновок експертного дослідження, який додається до документів, що подаються для державної реєстрації. Установлення відповідності конструкції, перевірка за Єдиним державним реєстром МВС, автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, банком даних Генерального секретаріату Інтерполу, перевірка відомостей про обмеження відчуження за Державним реєстром обтяжень рухомого майна та відомостей про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також про реєстрацію місця проживання за Єдиним державним демографічним реєстром проводяться уповноваженими особами сервісного центру МВС.

Після проведення перевірок на заяві власника транспортного засобу робиться запис щодо наявності або відсутності відомостей про розшук, арешт, заборону на зняття з обліку та/або перереєстрацію, відомостей про обмеження відчуження в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна, що засвідчується підписом уповноваженої особи сервісного центру МВС із зазначенням прізвища, імені, по батькові і дати. У разі наявності відомостей про арешт або розшук транспортного засобу його реєстрація не проводиться. Реєстрація транспортного засобу, щодо якого в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна є відомості про обмеження відчуження, проводиться за наявності письмової згоди обтяжувача (заставодержателя), крім випадків переходу права власності на транспортний засіб у порядку спадкування, правонаступництва або виділення частки в спільному майні.

Державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, крім випадків вибракування їх у цілому, без ідентифікаційного номера або із знищеними, пошкодженими (один чи кілька символів номера візуально не визначаються) чи підробленими (змінено один або кілька символів номера, замінено панель (табличку) або частину панелі (таблички) з номером) ідентифікаційними номерами складових частин (кузова, шасі, рами) не допускається. Перша державна реєстрація таких засобів, а також ввезених на митну територію України транспортних засобів, що розшукуються правоохоронними органами інших держав, не проводиться.

Таким чином, з аналізу наведених вище норм чинного законодавства слідує, що державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов'язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою і, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, оформленням і видачею реєстраційних документів та номерних знаків та проводиться з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів, правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов'язкових платежів).

Як вбачається з матеріалів справи, транспортний засіб марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, 08.11.2016 року вперше зареєстрований Регіональним сервісним центром МВС України у Волинській області за ОСОБА_4.

Як вбачається з тексту висновку відповідача підставою для скасування реєстрації транспортного засобу марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, за позивачем було виявлення використання фіктивного чи підробленого документа, а саме сертифікату відповідності UA1.192.0026603-16 виданого ПП «Науково-виробничий центр оцінки відповідності ЮГ», яке входило до державної системи сертифікації «УкрСЕПРО».

Однак, на момент реєстрації вказаний орган сертифікації не входив до переліку органів, які уповноважені на виконання робіт із затвердження типу та індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, їх частин та обладнання відповідно до Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 17 серпня 2012 року № 521 (далі - Порядок № 521).

Згідно пункту 10 Порядку № 521 державна реєстрація транспортних засобів, що перебували в експлуатації та ввезені на митну територію України проводиться за умови відповідності конструкції і технічного стану даної марки (моделі) транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, обов'язковим вимогам правил, нормативів і стандартів України, що підтверджується сертифікатом відповідності або свідоцтвом про визнання іноземного сертифіката, копію яких власники подають до сервісного центру МВС.

Відповідно до статті 15 Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 «Про стандартизацію і сертифікацію»обов'язкова сертифікація на відповідність вимогам нормативних документів проводиться органами з сертифікації незалежно від форми власності виключно в державній системі сертифікації. Обов'язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Статтею 16 Декрету визначено, що під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат на право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності.

Закон України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» визначає правові та організаційні засади розроблення і застосування технічних регламентів та процедур оцінки відповідності, а також основоположні принципи державної політики у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності внесено зміни, зокрема до Декрету Кабінету Міністрів України «Про стандартизацію і сертифікацію», якими виключено норму щодо обов'язкової сертифікації ДТЗ в державній системі сертифікації.

Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 06 травня 2015 року № 451 внесено зміни до Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 01 лютого 2005 року № 28 та включено розділ 9 «Дорожні транспортні засоби, їх складові частини та приладдя».

Зазначені зміни набрали чинності 01 січня 2016 року і обов'язкова сертифікація ДТЗ в державній системі сертифікації припинена.

Таким чином, суд погоджується з позицією представника відповідача, що поданий позивачем сертифікат для реєстрації транспортного засобу зареєстрований в системі «УкрСЕПРО» виданий ПП «Науково-виробничий цент оцінки відповідності ЮГ» з терміном дії з 10.05.2016 по 09.11.2016 не є належним сертифікатом відповідності відповідно до Порядку № 521.

Проте, транспортний засіб марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, був зареєстрований за ОСОБА_4.

Крім того, висновком Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області встановлено, що порушення порядку реєстрації транспортного засобу марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1 допущено головним спеціалістом відділу організації реєстраційно-екземенаційної роботи та взаємодії суб’єктами господарювання РСЦ МВС у Волинській області ОСОБА_5, в той же час відсутні посилання на документи, що підтверджують встановлення факту реєстрації (перереєстрації), транспортного засобу саме за фіктивними чи підробленими документами, як то передбачено п.40 Порядку 1388.

Таким чином, скасування регіональним сервісним центром державної реєстрації транспортного засобу марки «Fiat Doblo», номер кузова НОМЕР_1, 2011 року випуску, реєстраційний номер НОМЕР_2 за позивачем здійснювалась за відсутності документів чи інших підтверджуючих обставин, що засвідчують факт реєстрації (перереєстрації), в Центрі, саме за фіктивними чи підробленими документами.

Суд також звертає увагу не та, що незважаючи на вимоги ч.2 ст.77 КАС України, відповідачем не доведено належними та допустимими доказами факту виконання вимог п.40 Порядку 1388 в частині передачі висновку службового розслідування до відповідного органу досудового розслідування.

Відтак дії Регіонального сервісного центру МВС України у Волинській області щодо скасування реєстрації вказаного транспортного засобу є протиправними, а відтак слід зобов’язати відповідача поновити реєстрацію транспортного засобу за позивачем.

Крім того, судом взято до уваги посилання позивача на практику Європейського суду з прав людини, відповідно до якої Європейський суд з прав людини неодноразово зазначав, що потреба виправити колишню «помилку» не повинна непропорційним чином втручатись в нове право, набуте особою, яка покладалася на легітимність добросовісних дій державного органу. Іншими словами, державні органи, які не впроваджують або не дотримуються своїх власних процедур, не повинні мати можливість отримувати вигоду від своїх протиправних дій або уникати виконання своїх обов'язків (справа «Пінкова та Пінк проти Чеської Республіки», «Лелас проти Хорватії»). Ризик будь-якої помилки державного органу повинен покладатися на саму державу, а помилки не можуть виправлятися за рахунок осіб, яких вони стосуються.

Частиною другою статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частин першої та другої статті 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідач, заперечуючи проти позову, не довів суду, що, діяв на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України. Відтак, враховуючи вищенаведене, суд вважає за необхідне позов задовольнити повністю.

Відповідно до частини першої статті 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Отже, на користь позивача необхідно присудити за рахунок бюджетних асигнувань відповідача судовий збір в розмірі 704,80 грн.

Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Визнати протиправними дії Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області (43026, м.Луцьк, вул.Гордіюк, 14 Б, код ЄДРПОУ 40112254) щодо скасування реєстрації (перереєстрації) належного ОСОБА_3 (46003, м.Тернопіль, вул. Новий Світ, 95/18, РНОКПП НОМЕР_3) транспортного засобу марки "Fiat Doblo" номер кузова НОМЕР_1, реєстраційний номер НОМЕР_2, 2011 року випуску.

3. Зобов'язати Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області (43026, м.Луцьк, вул.Гордіюк, 14 Б, код ЄДРПОУ 40112254) поновити реєстрацію транспортного засобу марки "Fiat Doblo" номер кузова НОМЕР_1, реєстраційний номер НОМЕР_2, 2011 року випуску за ОСОБА_3 (46003, м.Тернопіль, вул. Новий Світ, 95/18, РНОКПП НОМЕР_3).

4. Повернути з державного бюджету України за рахунок бюджетних асигнувань Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області (43026, м.Луцьк, вул.Гордіюк, 14 Б, код ЄДРПОУ 40112254) на користь ОСОБА_3 (46003, м.Тернопіль, вул. Новий Світ, 95/18, РНОКПП НОМЕР_3) сплачений судовий збір в розмірі 704 грн 80 коп.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Львівського апеляційного адміністративного суду через Тернопільський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Повне судове рішення складено 23 квітня 2018 року.

Головуючий суддя Осташ А.В.

копія вірна

Суддя Осташ А.В.