
Справа № 308/10180/17
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 квітня 2018 року місто Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі: головуючого – судді Фазикош О.В., за участю секретаря Рабош А.О., представника позивача ОСОБА_1, представника відповідача ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні, в приміщенні суду, адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 митниці Державної фіскальної служби України про скасування постанови в справі про порушення митних правил ,-
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до статті 243 частини 3 КАС України 13 квітня 2018 року було проголошено вступну та резолютивну частини рішення. Повний текст рішення виготовлено та підписано 19 квітня 2018 року .
ОСОБА_3, від імені якої звернувся захисник ОСОБА_1Я звернулась до Ужгородського міськрайонного суду з адміністративним позовом до ОСОБА_4 митниці ДФС України про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення в справі про порушення митних правил.
Свої вимоги мотивувала тим, що 03.10.2017 року виконуючим обов’язки заступника начальника ОСОБА_4 митниці ДФС – начальником управління протидії митним правопорушенням ОСОБА_5 було винесено постанову по справі про порушення митних правил за № 2853/30500/17 про накладення на ОСОБА_3 адміністративного стягнення за порушення митних правил у розмірі 8500 грн. за вчинення нею правопорушення передбаченого ч.3 ст.470.
Дану постанову вважає незаконною, та просить її скасувати, оскільки в її діях відсутній склад адміністративного правопорушення. Стверджує, що легковий автомобіль марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD на територію України не ввозила.
Вказує, що жодного відношення до ввезення вказаного транспорту не має, посвідчення водія не отримувала, та за кермом вказаного авто не перебувала. Жодних документів в матеріалах справи про порушення митних правил, які б підтверджували факт відношення позивача до автомобіля марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD не має.
Позивач в судове засідання не зявився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином. Клопотання про відкладення розгляду справи до суду не подавала.
В судовому засіданні представник позивача, підтримав позов в повному обсязі, просив його задоволити.
Представник відповідача по справі ОСОБА_4 митниці ДФС ОСОБА_2, заперечив проти задоволення позовних вимог. Крім того, від представника відповідача на адресу суду надійшли письмові заперечення.
Заслухавши сторін по справі та вивчивши матеріали справи суд приходить до наступного висновку.
Стаття 1 Митного кодексу України встановлює, законодавство України з питань державної митної справи складається з Конституції України, цього Кодексу, інших законів України, що регулюють питання, зазначені у статті 7 цього Кодексу, з міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, а також з нормативно-правових актів, виданих на основі та на виконання цього Кодексу та інших законодавчих актів. Відносини, пов’язані із справлянням митних платежів, регулюються цим Кодексом, Податковим кодексом України та іншими законами України з питань оподаткування. Якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим Кодексом та іншими законами України, застосовуються правила міжнародного договору України.
Згідно частини 4 статті 3 Митного кодексу України у разі якщо норми законів України чи інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи допускають неоднозначне (множинне) трактування прав та обов'язків підприємств і громадян, які переміщують товари, транспортні засоби комерційного призначення через митний кордон України або здійснюють операції з товарами, що перебувають під митним контролем, чи прав та обов'язків посадових осіб органів доходів і зборів, внаслідок чого є можливість прийняття рішення як на користь таких підприємств та громадян, так і на користь органу доходів і зборів, рішення повинно прийматися на користь зазначених підприємств і громадян.
Імператив статті 487 Митного кодексу України вказує, що провадження у справах про порушення митних правил здійснюється відповідно до цього Кодексу, а в частині, що не регулюється ним, - відповідно до законодавства України про адміністративні правопорушення.
Провадження у справі про порушення митних правил вважається розпочатим з моменту складення протоколу про порушення митних правил, статті 488 Митного кодексу України.
Відповідно до частини 1 статті 494 Митного кодексу України, Про кожний випадок виявлення порушення митних правил уповноважена посадова особа органу доходів і зборів, яка виявила таке порушення, невідкладно складає протокол за формою, установленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
Докази у справі про порушення митних правил визначаються статтею 495 Митного кодексу України. Дана норма закону передбачає, що доказами у справі про порушення митних правил є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку встановлюються наявність або відсутність порушення митних правил, винність особи у його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Такі дані встановлюються: протоколом про порушення митних правил, протоколами процесуальних дій, додатками до зазначених протоколів; поясненнями свідків; поясненнями особи, яка притягується до відповідальності; висновком експерта; іншими документами (належним чином завіреними їх копіями або витягами з них) та інформацією, у тому числі тими, що перебувають в електронному вигляді, а також товарами - безпосередніми предметами порушення митних правил, товарами із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для приховування безпосередніх предметів порушення митних правил від митного контролю, транспортними засобами, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України. Посадова особа органу доходів і зборів, яка здійснює провадження у справі про порушення митних правил, оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом та правосвідомістю.
Як вбачається з матеріалів справи, 30 серпня 2017 року старшим державним інспектором відділу митного оформлення №2 митного посту «Тиса» ОСОБА_4 митниці ДФС ОСОБА_6 було складено протокол про порушення митних правил № 2853/30500/17 відносно громадянина України ОСОБА_3, за ч.3 ст.470 МК України.
03 жовтня 2017 року виконуючим обов’язки заступника начальника ОСОБА_4 митниці ДФС – начальником управління протидії митним правопорушенням ОСОБА_5 за результатами розгляду матеріалів про порушення митних правил за даним протоколом, винесено постанову в справі про порушення митних правил № 2853/30500/17, якою громадянку України ОСОБА_3 визнано винною у вчиненні порушення митних правил, передбаченого ч.3 ст.470 МК України та накладено на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн.
Зі змісту постанови та протоколу про ПМП встановлено, що 29.08.2017 року о 23 годині 49 хвилині в зону митного контролю на ділянку «В`їзд” митного посту «Тиса» ОСОБА_4 митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки “Volkswagen”, моделі «T4», реєстраційний номерний знак ОСОБА_7 RLS05378, у якому в якості пасажира слідувала громадянка України ОСОБА_8, яка поверталась із Угорщину в Україну.
В ході проведення аналітично-перевірочних заходів з використанням баз даних, а саме: АСМО «Інспектор» та ЄАІС ДФС України, було встановлено, що 01.10.2016 року о 23 годині 16 хвилин через митний пост «Ужгород»» ОСОБА_4 митниці ДФС громадянкою України ОСОБА_3 ввезено легковий автомобіль марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD, в митному режимі «транзит». Станом на 30.08.2017 року вищевказаний автомобіль з митної території України вивезеним не значиться. Враховуючи інформаційні дані центральної бази даних ЄАІС ДФС, громадянка України ОСОБА_3 мала вивезти транспортний засіб в зоні діяльності ОСОБА_4 митниці ДФС до 06.10.2016 року (включно), тим самим вона перевищила граничний термін транзиту більше ніж на десять діб.
У своєму поясненні від 30.08.2017 року гр. ОСОБА_3 не визнає факт ввезення зазначеного транспортного засобу на митну територію України. Окрім того, вказує на те,що кілька разів пересікала кордон, як пасажир. Як сталось, що автомобіль записали на її прізвище пояснити не може. Де знаходиться автомобіль не знаю, не пам’ятає водія до яких випадково підсідала щоб повернутись на Україну.
Відповідно до п. 3 розділу 1 наказу ДМСУ №1118 від 17.11.2005 «Про затвердження Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України» встановлено, що ТЗ для здійснення митного контролю та митного оформлення може бути пред'явлений митному органу як власником, так і вповноваженою особою. Уповноважена особа - особа, яка на підставі договору або належно оформленого доручення, виданого власником товарів і транспортних засобів, наділена правом учиняти дії, пов'язані з пред'явленням цих товарів і транспортних засобів митним органам для митного контролю та митного оформлення при переміщенні їх через митний кордон України, або іншим чином розпоряджатися зазначеними товарами та транспортними засобами.
Відповідно до п. 4 розділу 1 зазначеного наказу ТЗ, що переміщуються через митний кордон України громадянами, перебувають під митним контролем: при ввезенні з метою транзиту - з моменту перетину митного кордону України до вивезення за межі митної території України; при вивезенні для вільного обігу або тимчасово - з моменту пред'явлення митному органу до завершення митного оформлення та вивезення за межі митної території України.
У відповідності до п. 7 розділу 1 наказу ДМСУ №1118 від 17.11.2005 «Про затвердження Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України» власник ТЗ або вповноважена особа, який переміщує ТЗ через митний кордон України, пред'являє його митному органу для проведення митного огляду й подає (серед іншого) оригінали та ксерокопії таких документів: що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження); реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб (якщо він перебував на обліку в реєстраційному органі іноземної держави чи України) з відмітками про зняття транспортного засобу з обліку, якщо такі документи видаються реєстраційним органом; паспортних документів та інших документів, визначених законодавством України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання); посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном тощо.
У відповідності до п.9. розділу 1 наказу ДМСУ №1118 від 17.11.2005 «Про затвердження Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України» ТЗ на який відсутні документи, що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження) не підлягає пропуску через митний кордон України.
Митне оформлення транспортного засобу здійснювалось відповідно до вимог ст. 335 Митного кодексу України, Постанови Кабінету міністрів України №451 від 21.05.2012 року, наказу Держмитслужби України від 17.11.2005 року №1118. Згаданими нормативними актами, що регулюють митну справу визначено, що оформлення транспортного засобу здійснюється не на водія, а на власника автомобіля або уповноважену ним особу. Тому, при оформленні зобов’язання про транзит визначальним є не факт знаходження особи за кермом автомобіля, а факт зазначення такої особи у поданих документах, власником транспортного засобу або уповноваженою особою.
Згідно інформації про факти перетину державного кордону України транспортними засобами, отриманої з використанням інтегрованої міжвідомчої інформаційно- телекомунікаційної системи щодо контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають кордон (системи «АРКАН») № 24659/7/99-99-20-02-03-17 від 15.09.17 встановлено, що 01.10.2016 року через митний пост «Ужгород»» ОСОБА_4 митниці ДФС ввезено легковий автомобіль марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD, у напрямку «в'їзд в Україну» водієм вказано ОСОБА_3. Разом з гр.ОСОБА_3 у вказаному транспортному засобі перебували гр.ОСОБА_9 та ОСОБА_10.
Згідно витягу з інформаційних даних центральної бази даних АСМО «Інспектор» та ЄАІС ДФС України, за період з 01.10.2016 року по 01.11.2016 рік встановлено, що 01.10.2016 року о 23.12 годині в прикордонний пункт пропуску відділу митного оформлення №2 митного посту «Ужгород» ОСОБА_4 митниці ДФС вїхав легковий автомобіль марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD, водієм вказано вказано ОСОБА_11.
Зокрема факт ввезення громадянкою України ОСОБА_3 01.10.2016 року через митний пост "Ужгород" ОСОБА_4 митниці ДФС вказаного легкового автомобіля також підтверджується протоколом опитування від 02.10.17 головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного посту «Ужгород» ОСОБА_4 митниці ДФС ОСОБА_12, який здійснював митний контроль та оформлення легкового автомобіля марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD та перевірку документів на транспортний засіб. Вказуючи, що ним перевірялись відповідні документи, що підтверджує право власності або користування (довіреність), на автомобіль. У разі відсутності таких документів не вносяться дані стосовно водія до бази ПІК «Інспектор». Крім того, згідно з вказаним протоколом опитування від 02.10.17 головного державного інспектора відділу митного оформлення № 2 митного посту «Ужгород» ОСОБА_4 митниці ДФС ОСОБА_12 останній зазначає, що в бази даних вносились відомості про особу з її слів в частині місця проживання та імені, по батькові, оскільки в закордонному паспорті громадянина України такі відомості відсутні, тому можуть бути відмінності в таких данних. Крім того, хто саме слідував в якості пасажира на вказаному транспортному засобі не пам’ятає, тому що на момент перетину даним автомобілем державного кордону внесення таких відомостей не передбачалось.
Відповідно до ст. 90 Митного кодексу України транзит - це митний режим, відповідно до якого товари та/або транспортні засоби комерційного призначення переміщуються під митним контролем між двома органами доходів і зборів України або в межах зони діяльності одного органу доходів і зборів без будь-якого використання цих товарів, без сплати митних платежів та без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.
Пунктом 1 частини 1 статті 95 Митного кодексу України встановлені такі строки транзитних перевезень залежно від виду транспорту: для автомобільного транспорту - 10 діб (у разі переміщення в зоні діяльності однієї митниці - 5 діб).
Згідно із частиною 1 статті 381 Митного кодексу України, громадянам дозволяється ввозити транспортні засоби особистого користування з метою транзиту через митну територію України за умови їх письмового декларування в порядку, передбаченому для громадян, та внесення на рахунок органу доходів і зборів, що здійснив пропуск таких транспортних засобів на митну територію України, грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких транспортних засобів на митну територію України з метою вільного обігу. Зазначені вимоги не поширюються на транспортні засоби, постійно зареєстровані у відповідних реєстраційних органах іноземної держави, що підтверджується відповідним документом.
Відповідно до частини 3 статті 470 Митного кодексу України, перевищення встановленого статтею 95 цього Кодексу строку доставки товарів, транспортних засобів комерційного призначення, митних або інших документів на ці товари більше ніжна десять діб, атак само втрата цих товарів, транспортних засобів, документів чи видача їх без дозволу органу доходів і зборів - тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Частиною 1 ст. 366 МК України встановлено, що двоканальна система - це спрощена система митного контролю, яка дає громадянам змогу здійснювати декларування, обираючи один з двох каналів проходу (проїзду транспортними засобами особистого користування) через митний кордон України.
Канал, позначений символами зеленого кольору ("зелений коридор"), призначений для декларування шляхом вчинення дій громадянами, які переміщують через митний кордон України товари і транспортні засоби у відповідних обсягах (ч.2 ст. 366 МК України): не підлягають оподаткуванню митними платежами; не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території; не підлягають письмовому декларуванню.
Громадяни, які проходять (проїжджають) через "зелений коридор", звільняються від подання письмової митної декларації. Звільнення від подання письмової митної декларації не означає звільнення від обов’язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України (ч.б ст. 366 МК України).
Відповідно до п. 14 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України № 451 від 21.05.2012 року, митний контроль автомобільних транспортних засобів і товарів, що переміщуються смугами руху, позначеними символами зеленого кольору ("зелений коридор"), у пункті пропуску здійснюється у спрощеному порядку, з однією зупинкою автомобільного транспортного засобу на смузі руху та, як правило, без виходу з нього водія та пасажирів.
Відповідно до п. 11 Типової технологічної схеми здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року N 451 для здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів і товарів декларант, уповноважена ним особа або перевізник по,чають митним органам документи в паперовій або електронній формі, що містять відомості про автомобільні транспортні засоби і товари, достатні для їх ідентифікації та необхідні для прийняття рішення про їх пропуск через митний кордон України.
Згідно п.1.1 § IV наказу Держмитслужби України від 17.11.05 р. № 1118 “Про затвердження Правил митного контролю та митного оформлення транспортних засобів, що переміщуються громадянами через митний кордон України, зареєстрованого в Мінюсті України 25.11.05 № 1428/11708 у разі ввезення транспортних засобів на митну територію України з метою транзиту власник (або уповноважена особа) пред'являють його митному органу для проведення митного огляду й подають оригінали та ксерокопії таких документів: що підтверджують право власності на ТЗ або користування ним (у тому числі з правом розпорядження); реєстраційних (технічних) документів на транспортний засіб; паспортних документів та інших документів, визначених законодавством України та міжнародними договорами України, що дають право на перетин державного кордону, та/або паспорта громадянина (посвідчення особи з відміткою про місце проживання); посвідки чи іншого документа про постійне (тимчасове) проживання в Україні або за кордоном тощо.
Отже, виходячи із встановленого законодавством порядку митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться громадянами з метою транзиту, 01.10.2016 року о 23 годині 16 хвилин через митний пост «Ужгород» ОСОБА_4 митниці ДФС автомобіль марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD, був оформлений у режим транзиту на особу, яка пред’являла цей транспортний засіб для митного контролю, декларувала транспортний засіб та подавала відповідні документи, у яких була зазначена власником чи уповноваженою особою, тобто на гр. України ОСОБА_3
Вказане спростовує, доводи позивача про те, що не будучи водієм (перебуваючи у автомобілі у якості пасажира) вона не могла ввезти на територію України транспортний засіб. Оскільки, з аналізу правових норм вбачається, що оформлення транспортного засобу відбувається не на водія, а на власника, або уповноважену ним особу.
Так само, не передбачено законодавством те, що митні органи перевіряють посвідчення водія.
Отже, дії ОСОБА_3 відповідно до вказаної ст. кваліфіковані правильно, оскільки вона перевищила терміну транзиту легкового автомобіля марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD, при цьому жодних документів, які б свідчили про наявність обставин непереборної сили, аварії або протиправних дій третіх осіб ОСОБА_3 ОСОБА_4 митниці ДФС не надала.
Статтею 467 МК України передбачені строки накладення адміністративних стягнень у справах про порушення митних правил. Загальний строк накладення адміністративного стягнення за порушення митних правил становить шість місяців з дня вчинення правопорушення.
Згідно із частиною 1 статті 467 Митного кодексу України, якщо справи про порушення митних правил відповідно до статті 522 цього Кодексу розглядаються органами доходів і зборів, адміністративне стягнення за порушення митних правил може бути накладено не пізніше, ніж через шість місяців з дня вчинення правопорушення, а у разі розгляду органами доходів і зборів справ про триваючі порушення митних правил, у тому числі передбачені статтями 469, 477 - 481, 485 цього Кодексу, - не пізніше, ніж через шість місяців з дня виявлення цих правопорушень. З аналізу зазначеної норми вбачається, що перелік триваючих правопорушень не є вичерпним, а лише конкретизуючим щодо окремих статей.
Відповідно до листа Мінюсту України від 17.07.2007 р. № 22-14-493, триваючими визнаються правопорушення, які, розпочавшись з будь-якої протиправної дії чи бездіяльності, здійснюються потім безперервно шляхом невиконання обов'язків. Початковим моментом такого діяння може бути активна дія чи бездіяльність, коли винна особа або не виконує конкретний покладений на неї обов'язок, або виконує його не повністю або неналежним чином.
ОСОБА_13 юстиції України від 01.12.2003 року № 22-34-1465 роз'яснено, що триваючими адміністративними проступками є проступки, пов'язані з тривалим, неперервним невиконанням обов'язків, передбачених правовою нормою (наприклад, проживання без паспорта, самовільне будівництво будинків або споруд тощо), припиняються або виконанням регламентованих обов'язків, або притягненням винної у невиконанні особи до відповідальності. Дуже часто ці правопорушення є наслідками протиправної бездіяльності. Тобто триваючі правопорушення характеризуються тим, що особа, яка вчинила якісь певні дії чи бездіяльність, перебуває надалі у стані безперервного продовження цих дій (бездіяльності). Ці дії безперервно порушують закон протягом якогось часу. Іноді такий стан продовжується значний час і увесь час винний безперервно скоює правопорушення у вигляді невиконання покладених на нього обов'язків.
Зважаючи на викладене, триваючі правопорушення слід розглядати як формально закінчені з моменту їх суб'єктивного офіційного виявлення, тобто з часу виявлення і фіксації в протоколі про адміністративне правопорушення, приписі, акті перевірки і т.д.
Зокрема, не вивезення автомобілів, що перебувають під митним контролем і щодо яких існує обовязок вивезення за межі митної території України характеризується тривалою протиправною бездіяльністю, властивою триваючим правопорушенням.
Отже, невивезення транспортного засобу, що перебуває в режимі тимчасового ввезення, та щодо якого існує обов'язок вивезення за межі митної території протягом певного строку, є триваючим правопорушенням, оскільки в даному випадку особа перебуває в безперервному стані протиправної бездіяльності через невиконання свого обов'язку.
Судом встановлено, що лише 29.08.2017 року з наданого пояснення позивача ОСОБА_4 митниці ДФС стало відомо, про причини перевищення більше ніж на десять діб строку тимчасового ввезення автомобіля марки «марки «SKODA», моделі «OCTAVIA», номер кузова №TMBCS21Z982061542, реєстраційний номерний знак Великобританії HN57XLD, а також про відсутність обставин, що виключають провадження у справі. Оскаржувана постанова в справі про порушення митних правил № 2853/30500/17 від 03 жовтня 2017 року винесена виконуючим обов’язки начальника ОСОБА_4 митниці ДФС ОСОБА_5 в межах шестимісячного строку з дня виявлення триваючого правопорушення
Отже, з огляду на вказані вище фактичні обставини справи на громадянку ОСОБА_3 було правомірно складено протокол про порушення митних правил та постановою № 2853/30500/17 від 03 жовтня 2017 року накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 8500 грн.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що підстав для скасування постанови в справі про порушення митних правил № 2853/30500/17 від 03.102017 року, якою громадянку України ОСОБА_8 притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, передбачених ч.3 ст.470 МК України не має, а тому в задоволенні адміністративного позову слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 8-10, 241-242, 246, 275 Кодексу Адміністративного Судочинства України, суд –
ВИРІШИВ:
У задоволені адміністративного позову ОСОБА_3 до ОСОБА_4 митниці Державної фіскальної служби України про скасування постанови в справі про порушення митних правил - відмовити.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду – протягом п’ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається безпосередньо до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду ОСОБА_14