
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
02 квітня 2018 року Справа № 808/700/18 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бойченко Ю.П., за участю секретаря судового засідання Гавриленко А.О., розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1 (69095, АДРЕСА_1)
до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (69057, м.Запоріжжя, вул. Гагаріна, 2-б)
про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
26.02.2018 до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 (далі - позивач) до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя (далі - відповідач), в якій позивач просить суд:
- визнати неправомірними дії відповідача щодо самостійного зменшення розміру назначеної постановою Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 10 червня 2016 року пенсії з 12456,73 грн. до 3772,08 грн.;
- зобов'язати відповідача провести позивачу перерахунок пенсії з 01.10.2017 у розмірі 90% від суми місячного (чинного) заробітку, без обмежень та оподаткування, з наступним проведенням перерахунку пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати працівникам органів прокуратур, як вказано в Постанові Жовтневого районного суду м. Запоріжжя від 10 червня 2016 року.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що постановою Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі № 331/3814/16-а (№2-а/331/90/2016) визнано протиправними дії управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя щодо відмови у призначенні позивачу пенсії за вислугу років згідно статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру»; зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя зарахувати позивачу до 20-річного стажу, який дає право на пенсію за вислугою років половину строку навчання на юридичному факультеті Запорізького національного університету з 01.09.1993 по 30.06.1998, що складає 2 роки 5 місяців; зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя провести обчислення пенсії позивачу з 22.04.2016 за вислугою років відповідно до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-XII (в редакції Закону від 15.01.2011) у розмірі 90% від суми заробітної плати на підставі довідок прокуратури Запорізької області від 22.04.2016 № 18-300 вих16, №18-302 вих.16, № 18-303 вих.16 з наступним проведенням перерахунку пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати працівникам органів прокуратури, виходячи із місячного заробітку за відповідною посадою, з якої призначено пенсію. Вказане рішення суду було виконане, пенсія ОСОБА_1 була обчислена та призначена в сумі 12456,73 грн. і він її отримував по 01.10.2017 в повному обсязі. З 01.10.2017 і по теперішній час сума призначеної позивачу пенсії зменшена і становить 3672,08 грн. 08.02.2018 позивач звернувся до Центрального об'єднаного управління пенсійного фонду України м.Запоріжжя з проханням повідомити йому причини значного зменшення позивачу пенсії та з проханням виконувати рішення суду в повному обсязі. 15.02.2018 за №100/П-9 ОСОБА_1 отримав відповідь, що з 11.10.2017 вступив в дію Закону України №2148-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", яким внесені зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Відповідач вказав, що п.13-1 Прикінцевих положень цього Закону встановлено, що 01.10.2017 пенсії, призначені після набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (крім осіб з інвалідністю 1 та 2 груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи та учасників бойових дій, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Законі України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") на умовах законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність" у період роботи на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", виплачується, у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Тому позивачу, як працюючому на посаді та на умовах, передбачених Законом України "Про прокуратуру", виплата пенсії з 01.10.2017 проводиться згідно чинному законодавству. Такі дії Центрального об'єднанного управління пенсійного фонду України м.Запоріжжя є, на думку позивача, незаконними та необґрунтованими. Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного суду України розуміння сутності соціальних гарантій працівників правоохоронних органів, зокрема працівників прокуратури, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства.
Ухвалою суду від 03.03.2018 відкрито спрощене позовне провадження в адміністративній справі та призначено судове засідання на 29.03.2018 без виклику сторін.
Представником відповідача подано до суду відзив на адміністративний позов, в якому зазначив, що постановою Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 по справі №331/3814/16-а (№2-а/331/90/2016) було зобов'язано відповідача зарахувати позивачу до 20-річного стажу роботи, який дає право на пенсію за вислугою років половину строку навчання на юридичному факультету з 01.09.1993 по 30.06.1998, що складає 2 роки 5 місяців. Зобов'язано провести обчислення позивачу пенсії починаючи з 22.04.2016 за вислугою років відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 №1789, призначити та виплачувати починаючи з 20.09.2016 позивачу пенсію за вислугу років відповідно до ст.50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 №1789 (в редакції закону від 15.01.2011) у розмірі 90% від суми заробітної плати на підставі довідок прокуратури Запорізької області від 22.04.2016 № 18-300 вих16, №18-302 вих.16, № 18-303 вих.16, з наступним проведенням перерахунку пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати працівникам органів прокуратури, виходячи із місячного заробітку за відповідною посадою, з якої призначено пенсію. На виконання вищезазначеної постанови суду, відповідачем проведено відповідне призначення пенсії з 22.04.2016. В лютому 2018 року позивачем подана заява щодо виплати пенсії. Листом відповідача від 15.02.2018 №100/П-9 повідомлено, що пенсія виплачується згідно чинного законодавства України. З 01.01.2017 набув чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким був встановлений особливий порядок виплати пенсій для пенсіонерів, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України "Про прокуратуру" та працюють на відповідних посадах в органах прокуратури. В ч.14 ст.86 Закону України "Про прокуратуру" встановлено, що тимчасово, з 01.01.2017 по 31.12.2017, особам (крім інвалідів І та II груп, інвалідів війни III групи, учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист"), які займають посади державної служби, визначені Законом України від 10.12.2015 №889-VIII "Про державну службу", а також працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус судців", призначені пенсії не виплачуються. З 11.10.2017 вступив в дію Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03.10.2017 №2148, яким внесено зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058. Так, п.13-1 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з 01.10.2017 пенсії, призначені після набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (крім осіб з інвалідністю І та II груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") на умовах законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність" у період роботи на посадах державної служби, визначених Законом України "Про державну службу" від 10.12.2015 №889-VIII, а також на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус судців", виплачуються у розмірі, обчисленому відповідно до цього Закону. Після звільнення з роботи виплата пенсії, призначеної відповідно до зазначених законів, поновлюється. Оскільки позивач станом на дату звернення працює на посаді передбаченої Законом України "Про прокуратуру", відповідач правомірно відмовив позивачу в поновлені раніше призначеної пенсії відповідно до вимог Закону України від 03.10.2017 №2148. У задоволенні позовних вимог просив відмовити у повному обсязі.
Суд, оцінивши повідомлені позивачем обставини, наданий відповідачем відзив на позов та наявні у справі докази у їх сукупності, встановив наявність достатніх підстав для прийняття законного та обґрунтованого рішення у справі.
Розглянувши наявні матеріали та фактичні обставини справи, дослідивши і оцінивши надані докази в їх сукупності, суд з'ясував наступне.
Обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом (ч.4 ст.78 Кодексу адміністративного судочинства України (далі- КАС України)).
У постанові Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016), яка набрала законної сили 21.07.2016 зазначено, що адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії задоволено. Визнано протиправними дії управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя щодо відмови у призначенні позивачу пенсії за вислугу років згідно статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру»; зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя зарахувати позивачу до 20-річного стажу, який дає право на пенсію за вислугою років половину строку навчання на юридичному факультеті Запорізького національного університету з 01.09.1993 по 30.06.1998, що складає 2 роки 5 місяців; зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя провести обчислення пенсії позивачу з 22.04.2016 за вислугою років відповідно до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 № 1789-XII (в редакції Закону від 15.01.2011) у розмірі 90% від суми заробітної плати на підставі довідок прокуратури Запорізької області від 22.04.2016 № 18-300 вих16, №18-302 вих.16, № 18-303 вих.16 з наступним проведенням перерахунку пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати працівникам органів прокуратури, виходячи із місячного заробітку за відповідною посадою, з якої призначено пенсію.
Вказані факти є доведеними і додаткового підтвердження не потребують.
Постанова Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016) виконана - пенсія ОСОБА_1 була обчислена та назначена у сумі 12456,73 грн. і він її отримував по 01.10.2017 в повному обсязі.
З 01.10.2017 і по теперішній час сума назначеної позивачу пенсії зменшена і становить 3672,08 грн.
08.02.2018 позивач звернувся до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (який є правонаступником Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м.Запоріжжя) з проханням повідомити його про причину значного зменшення назначеної позивачу пенсії та з проханням виконувати Постанову Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 по справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016) у повному обсязі.
15.02.2018 за вих.№100/П-9 ОСОБА_1 отримав від Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя відповідь, в якій, зокрема, зазначено: "… З 01.01.2017 набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" №1774-VIII від 06.12.2016, яким було встановлено особливий порядок виплати пенсій для пенсіонерів, які отримують пенсії, призначені відповідно до Закону України "Про прокуратуру" та працюють на відповідних посадах в органах прокуратури. Вищезазначеним Законом внесено зміни до частини чотирнадцятої статті 86 Закону України "Про прокуратуру" та встановлено, що тимчасово з 01.01.2017 по 31.12.2017 року особам (крім інвалідів І та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених цим Законом, або займають посади державної служби, визначені Законом України від 10 грудня 2015 року №889-VІІІ "Про державну службу", а також працюють на посадах та на умовах, передбачених Законом України "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються. З 11.10.2017 року вступив у дію Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" від 03.10.2017р. №2148-VIII, яким внесено зміни до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Пунктом 13-1 Прикінцевих положень цього Закону встановлено, що 1 жовтня 2017 року пенсії, призначені після набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (крім осіб з інвалідністю І та II груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") на умовах законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність" у період роботи на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", виплачуються у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Оскільки Ви, ОСОБА_1, працюєте на посаді та на умовах, передбачених Законом України "Про прокуратуру", тому виплата Вам пенсії з 01.10.2017 проводиться згідно чинного законодавства. У разі незгоди з викладеним, Ви маєте право звернутись до органів вищого рівня, або оскаржити наше рішення в судовому порядку. …".
Позов підлягає задоволенню враховуючи викладене вище та через наступне.
Згідно з ч.3, ч.4 ст.50-1 Закону України №1789-ХІІ від 05.11.1991 "Про прокуратуру" розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за класні чини, вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за будь-які 60 календарних місяців такої роботи підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв протягом цього періоду на даній роботі. Середньомісячна сума зазначених виплат за 60 календарних місяців визначається шляхом ділення загальної суми таких виплат на 60. Коригування зазначених виплат проводиться із застосуванням коефіцієнта загального підвищення розмірів посадового окладу, надбавок до нього за класний чин. Посадовий оклад, надбавки за класний чин і вислугу років під час призначення пенсії враховуються в розмірах, установлених на дату звернення за пенсією.
Відповідно до ч.15 ст.86 Закону України №1697-VII від 14.10.2014 "Про прокуратуру" тимчасово, по 31 грудня 2017 року: особам (крім осіб з інвалідністю I та II груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених цим Законом, які займають посади державної служби, визначені Законом України від 10 грудня 2015 року №889-VIII "Про державну службу", а також працюють на посадах та на умовах, передбачених Законом України "Про судоустрій і статус суддів", призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються; (…) З 1 січня 2018 року пенсія, призначена відповідно до цієї статті, у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії/щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених цим Законом, законами України "Про статус народного депутата України", "Про державну службу", "Про судоустрій і статус суддів", виплачується в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Після звільнення з роботи виплата пенсії відповідно до цього Закону поновлюється. Максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, встановлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 гривень.
Як передбачено п.13-1 Розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України №1058-IV від 09.07.2003 "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", з 1 жовтня 2017 року пенсії, призначені після набрання чинності Законом України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (крім осіб з інвалідністю I та II груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту") на умовах законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність" у період роботи на посадах державної служби, визначених Законом України "Про державну службу" від 10 грудня 2015 року №889-VIII, а також на посадах та на умовах, передбачених законами України "Про прокуратуру", "Про судоустрій і статус суддів", виплачуються у розмірі, обчисленому відповідно до цього Закону. Після звільнення з роботи виплата пенсії, призначеної відповідно до зазначених законів, поновлюється. Виплата працюючим пенсіонерам у період роботи на інших посадах пенсій, призначених на умовах законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", "Про наукову і науково-технічну діяльність", з 1 жовтня 2017 року поновлюється у розмірах, що були встановлені відповідними законами.
Пенсія позивачу була призначена у 2016 році до прийняття та набрання чинності п.13-1 Розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України №1058-IV від 09.07.2003 "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", змін до ст.86 Закону України №1697-VII від 14.10.2014 "Про прокуратуру" (зокрема, внесених Законом України №1774-VIII від 06.12.2016 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України").
При цьому, згідно зі ст.22 Конституції України при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
У ст.2 Закону України №3668-VI від 08.07.2011 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (який набрав чинності 01.10.2011), серед іншого, зазначено: "1.Максимальний розмір пенсії (крім пенсійних виплат, що здійснюються з Накопичувального пенсійного фонду) або щомісячного довічного грошового утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), призначених (перерахованих) відповідно до Митного кодексу України, законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", …, не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (крім пенсійних виплат, що здійснюються з Накопичувального пенсійного фонду) або щомісячного довічного грошового утримання (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною), призначених (перерахованих) відповідно до Податкового кодексу України, Митного кодексу України, законів України "Про державну службу", "Про прокуратуру", …, не може перевищувати 10740 гривень. …".
Вказаними нормативно-правовими актами дійсно встановлені максимальні обмеження пенсійних виплат, але вони, на думку суду, не можуть бути застосовані до пенсії, яка виплачується ОСОБА_1. на підставі Постанови Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016).
Стаття 129-1 Конституції України передбачає, що суд ухвалює рішення іменем України. Судове рішення є обов'язковим до виконання.
Зворотного відповідач суду не довів.
Відтак, пенсійне забезпечення позивача повинно здійснюватись у повній відповідності до присудженого йому Постановою Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016) розмірі.
З урахуванням з'ясованих обставин, досліджених матеріалів справи суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню. Доводи відповідача не приймаються судом до уваги виходячи з вище зазначеного.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Як встановлено ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України (далі- КАС України), розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Оскільки, відповідно до приписів ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Суд зазначає, що суб'єктом владних повноважень у справі було Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя, то з бюджетних асигнувань цього органу повинні бути присуджені позивачу судові витрати, документально підтверджені у сумі 1409 грн. 60 коп.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, 77, 243-246 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 (69095, АДРЕСА_1) до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя (69057, м.Запоріжжя, вул. Гагаріна, 2-б) про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити в повному обсязі.
Визнати неправомірними дії Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (69057, м.Запоріжжя, вул. Гагаріна, буд. 2Б; ЄДРПОУ 41248629) щодо самостійного зменшення розміру назначеної постановою Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016), пенсії з 12456,73 грн. до 3672,08 грн.
Зобов'язати Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (69057, м.Запоріжжя, вул. Гагаріна, буд.2Б; код ЄДРПОУ 41248629) провести ОСОБА_1 (69095, АДРЕСА_1; ІПН НОМЕР_1) перерахунок пенсії з 01.10.2017 у розмірі 90% від суми місячного (чинного) заробітку, без обмежень та оподаткування, з наступним проведенням перерахунку пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати працівникам органів прокуратур, як вказано в постанові Жовтневого районного суду м.Запоріжжя від 10.06.2016 у справі №331/3814/16-а (провадження №2-а/331/90/2016).
Присудити на користь ОСОБА_1 (69095, АДРЕСА_1; ІПН НОМЕР_1) за рахунок бюджетних асигнувань Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м.Запоріжжя (69057, м.Запоріжжя, вул.Гагаріна, буд. 2Б; ЄДРПОУ 41248629) судові витрати в сумі 1409 (одна тисяча чотириста девять) грн. 60 коп.
Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржено до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст рішення складено у повному обсязі 02.04.2018.
Суддя Ю.П. Бойченко