
Справа № 344/16649/16-ц
Провадження № 22-ц/779/431/2018
Категорія 19
Головуючий у 1 інстанції Антоняк Т. М.
Суддя-доповідач Фединяк
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 квітня 2018 року м. Івано-Франківськ
Апеляційний суд Івано-Франківської області в складі суддів колегії судової палати у цивільних справах - головуючого Фединяка В.Д. (суддя-доповідач)
суддів: Девляшевського В.А., Василишин Л.В. секретаря Турів О.М.,
представника Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Чекайла В.М.,
відповідача ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_3 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, за апеляційною скаргою представника Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Чекайла Василя Михайловича на рішення Івано-Франківського міського суду від 17 січня 2018 року, ухвалене суддею Антоняк Т.М., повний текст якого складено 29.01.2018 року,
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до п. 9 розд. XIIІ «Перехідні положення» Закону України від 03.10.2017 року № 2147-VIII «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України» справи у судах першої та апеляційної інстанції провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
У зв'язку з цим справа підлягає розгляду в порядку, передбаченому Цивільним процесуальним кодексом України від 3 жовтня 2017 року
16 грудня 2016 року представник Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради звернувся в суд з позовом до ОСОБА_3 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська.
Позовіні вимоги мотивував тим, що що відповідно до декларації про готовність об'єкта до експлуатації, яка була зареєстрована 06 червня 2014 року №ІФ14214150628 Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Івано-Франківську ОСОБА_3 є замовником будівництва житлового будинку по АДРЕСА_1 в м. Івано-Франківськ загашьною площею 350 кв.м. Тобто зазначений об'єкт, загальною площею 350 кв. м, прийнято в експлуатацію на підставі вказаної декларації. Проте,відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності та Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно- транспортної інфраструктури міста (далі Положення), затвердженого рішенням Івано-Франківськ міської ради від 28/02/2012 р., ОСОБА_3 не звернувся із заявою для укладання відповідного договору про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно- транспортної інфраструктури міста. 25 листопада 2016 року Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради звернулося із листом до ОСОБА_3 про укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, надавши проект договору з додатком розрахунку розміру пайової участі. Однак відповіді на пропозицію не отримано. Посилаючись на те, що за змістом ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Крім того за змістом п. 1.4 Положення у разі, якщо замовник не звернувся про укладання договору та не підписав у встановлений термін, виконавчий комітет та\або фінансове управління вправі подати позовну заяву про укладання договору в судовому порядку, просив задовольнити позов про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська, визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ОСОБА_3 в редакції, наданої фінансовим управлінням.
Рішенням Івано-Франківського міського суду від 17 січня 2018 року відмовлено в задоволенні позову Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_3 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська.
На дане рішення представник Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Чекайло В. М. подав апеляційну скаргу, в якій ставиться питання про скасування оскаржуваного рішення з ухваленням нового про задоволення позову, вказуючи на допущення судом порушення норм матеріального та процесуального права. На думку апелянта, згідно ч.5 ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта є дата реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видача сертифіката. Замовник будівництва ОСОБА_3 здав в експлуатацію індивідуальний житловий будинок загальною площею 350 кв.м 06 червня 2014 року, що підтверджується декларацією про готовність об'єкта експлуатації №ІФ14214150628. Вказує, що замовник будівництва зобов'язаний протягом семи днів з дня прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта письмово проінформувати про це місцевий орган виконавчої влади за місцем знаходження об'єкта будівництва відповідно до вимог ч.11 ст. 39 зазначеного Закону. Крім того за змістом ч. 9 ст. 40 Закону договір про пайову участь укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладання, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію. Неукладення такого договору у вказаний період, законодавством не визнається правовою підставою звільнення забудовника від обов'язку укласти відповідний договір та відповідно від обов'язку сплатити пайовий внесок. ОСОБА_3 відповідного договору укладено не було, обов'язку щодо пайової участі в створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська не виконано.
У судовому засіданні представник Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Чекайло В. М.підтримав доводи апеляційної скарги, просить задовольнити скаргу.
ОСОБА_3, апеляційну скаргу не визнав, вважає рішення суду законним та обгрунтованим.
Заслухавши доповідь судді, пояснення осіб, які беруть участь у справі, дослідивши матеріали справи та перевіривши відповідно до ст. 367 ЦПК України наведені у скарзі доводи, апеляційний суд дійшов висновку про задоволення апеляційної скарги з таких підстав.
Відмовляючи у задоволенні позову, суд першої інстанції виходив з того, що введення об'єкту будівництва в експлуатацію відбулося відповідно до Декларації про готовність об'єкта до експлуатації 06.06.2014 року і до цього ОСОБА_3 не звертався про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури міста Івано-Франківська, тому в ОСОБА_3 відсутній обов'язок брати участь у розвитку інфраструктури населеного пункту. Положення Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", щодо форми участі відповідача у розвитку інфраструктури, через примусове укладення договору, може застосовуватись до правовідносин, що виникли після вступу в дію вказаної правової норми, тобто з 1 січня 2013 року. Інші ж частини ст. 40 вказаного Закону України визначають право органу місцевого самоврядування на врегулювання цього питання та обов'язок замовника на пайову участь у розвитку інфраструктури, проте форма такої участі як примусове укладення договору визначена саме ч. 3 цієї статті, яка набрала чинності з 1 січня 2013 року. Отже, ні Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності", ні Положення про пайову участь замовників будівництва, затвердженого рішенням Івано-Франківськ міської ради від 28/02/2012 р., не мають зворотної дії в часі, а тому у позивача відсутнє право вимоги щодо зобов`язання відповідача укласти спірний договір.
Висновок суду є передчасним і погодитись з ним не можна.
З матеріалів справи вбачається, що 25.11.2016 року Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надіслало ОСОБА_3 для розгляду та підписання проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Згідно додатку до договору розмір пайової участі складає 6659,17 грн. (а.с.9-11). До матеріалів позову позивачем долучено довідку-розрахунок розміру пайового внеску (а.с.15).
Згідно заяви від 27.10.2008 року, ОСОБА_3 просить дозволити будівництво індивідуального житлового будинку на належній йому на праві власності земельній ділянці розташованій по АДРЕСА_1 у м.Івано-Франківську (а.с.53).
Згідно витягу з рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 22.12.2008 року № 655 про матеріали управління архітектури і містобудування виконавчого комітету міської ради вирішено дозволити індивідуальне житлове будівництво ОСОБА_3 будинку на власній земельній ділянці на АДРЕСА_1. (а.с.52). Згідно декларації про готовність об'єкта до експлуатації ІФ14214150628 від 06 червня 2014 року, об'єкт будівництва «будівництво індивідуального житлового будинку» по АДРЕСА_1 в м. Івано-Франківськ прийнято в експлуатацію (а.с. 12-14)
14 жовтня 2008 року, до початку будівництва житлового відповідачем, набув чинності Закон України №509-VI від 16 вересня 2008 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву», яким Закон України «Про планування та забудову території» було доповнено статтею 27-1, за змістом якої:
Замовник, який має намір здійснити будівництво об'єкта містобудування у населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Пайова участь (внесок) замовника у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту полягає у відрахуванні замовником після прийняття об'єкта в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для забезпечення створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
Величина пайової участі (внеску) замовника у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування, відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі (внеску) замовника від загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування, визначеної згідно з державними будівельними нормами, без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо- та поза майданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.
Встановлений органом місцевого самоврядування розмір пайової участі (внеску) замовника не може перевищувати граничного розміру пайової участі (внеску) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів.
Граничний розмір пайової участі (внеску) замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів з урахуванням не заборонених законом інших відрахувань, встановлених органом місцевого самоврядування, не може перевищувати:
10 відсотків загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування - для нежитлових будівель та/або споруд;
4 відсотки загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування - для житлових будинків.
Обов'язок ОСОБА_3 прийняти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури був встановлений до початку здійснення ним вказаного будівництва.
Закон України «Про планування та забудову території» втратив чинність 17 лютого 2011 року з набранням чинності Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
При цьому, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» також було передбачено обов'язок забудовника прийняти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.
Так, відповідно до ч. ч. 2, 3, 5 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури. Величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій. У разі якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.
Отже, Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» не звільняє забудовників від раніше виниклого в них обов'язку участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, а лише змінює механізм та порядок такої участі.
Згідно з ч. 1 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону. Згідно з ч. 1 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
На виконання цих вимог закону, рішенням Івано-Франківськ міської ради від 18 жовтня 2013 року №1231-38 затверджено положення про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. В п. 3,1 Положення вказано, що замовник зобов`язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. В свою чергу замовниками є особи, які одержують дозвільні документи на проектування та будівництво, здійснюють замовлення проектно-кошторисної, землевпорядної документації, мають намір щодо забудови.
Згідно з п. 5 ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» датою прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкту є дата реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката.
Згідно декларації про готовність об'єкта до експлуатації ІФ14214150628 від 06 червня 2014 року, об'єкт будівництва «будівництво індивідуального житлового будинку» по АДРЕСА_1 в м. Івано-Франківськ прийнято в експлуатацію
З матеріалів справи вбачається, що Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 25.11.2016 року надіслало ОСОБА_3 для розгляду та підписання проект договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Згідно додатку до договору розмір пайової участі складає 6659,17 грн
В матеріалах справи відсутні документальні докази звернення замовника ОСОБА_4 до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради щодо укладення договору про пайову участь на об'єкт містобудування, а саме об'єкт будівництва «будівництво індивідуального житлового будинку» по АДРЕСА_1 в м. Івано-Франківськ в експлуатацію, що підтверджується декларацією про готовність об'єкта до експлуатації №ІФ14214150628 від 06 червня 2014 року.
З матеріалів справи вбачається, що будівництво є завершеним, а об'єкт по АДРЕСА_1 в м. Івано-Франківськ є готовим до експлуатацію, однак в порушення вимог законодавства, відповідач не взяв участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківськ шляхом укладення відповідного договору.
Таким чином, станом на дату прийняття житлового будинку відповідача в експлуатацію (реєстрацію декларації) об'єкт по АДРЕСА_1 в м. Івано-Франківськ знаходилась в межах міста Івано-Франківськ, про що зазначено і самій декларації, тому він був зобов'язаний укласти договір про пайову участь у розвитку інфраструктури м.Івано-Франківськ.
Відповідач не надав суду жодних документальних доказів про вжиття ним заходів з метою виконання обов'язку щодо укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту.
За таких обставин, колегія суддів приходить висновку, що вирішуючи даний спір суд першої інстанції неповно з'ясував обставини, допустив порушення норм матеріального і процесуального права, які призвели до неправильного вирішення справи, тому оскаржуване судове рішення підлягає скасуванню з підстав, встановлених ст.376 ЦПК України з ухваленням нового судового рішення про задоволення позову.
Керуючись ст.ст. 374, 376, 381- 384,391,392 ЦПК України, апеляційний суд,
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу представника Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Чекайла Василя Михайловича задовольнити частково. Рішення Івано-Франківського міського суду від 17 січня 2018 року скасувати.
Ухвалити нове рішення.
Позов Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради до ОСОБА_3 про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська задовольнити частково.
Визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська між ОСОБА_3 та Фінансовим управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в редакції, передбаченій додатком 1 до рішення Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради «Про Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська» від 18 жовтня 2013 року №1231-38, з визначенням: у п. 1.1. Цей договір регулює взаємовідносини між сторонами щодо пайової участі «Замовника» у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська при будівництві житлового будинку по вул. Ковальській 9 у м. Івано-Франківську; у п. 2.1Замовник - ОСОБА_3 ідентифікаційний номер НОМЕР_1 здійснює перерахування до бюджету міста Івано-Франківська коштів у розмірі 6659,17 грн, згідно з розрахунком величини пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська у такій редакції.
Договір №_____
про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку
інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
м. Івано-Франківськ «___»_____2018
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (далі - Виконком) в особі заступника міського голови ради, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування вУкраїні», оложення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвиткуінженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (сторона 1), фінансове управліннявиконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (далі - Фінансове управління) в особі начальника В. Сусаніноі, що діє на підставі Положення «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» (сторона 2) з однієї сторони, та ОСОБА_3 (далі -Замовник), (сторона 3), з іншої сторони, а разом надалі - Сторони, у відповідності до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» а також беручи до уваги те, що Замовник у відповідності до Закону України Про регулювання містобудівної діяльності" зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська, констатуючи, що правовідносини, які виникають за цим Договором, є майново-господарськими зобов'язаннями і обов'язковими до виконання, уклали цей договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі - Договір) про наступне:
1. Предмет Договору
1.2 Земельна ділянка, на якій здійснюється будівництво, розташована за адресою:
м. Івано - Франківськ, АДРЕСА_1 Державний акт на право власності наземельну ділянку від 14.03.2008 року.
2. Обов'язки сторін
2.2. Замовник зобов'язується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни, визначені Договором.
2.3.Виконком зобов'язується використати кошти отримані від Замовника на розвиток- інженерно- транспортної та соціальної інфраструктури міста.
3. Розмір і порядок сплати пайового внеску
3.1.Розрахунок розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору.
3.2.Величина пайового внеску визначена на підставі нормативів для одиниці створеної потужності (функціональної одиниці виміру) затвердженої Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сумі 6 659,17 грн. (без ПДВ).
3.3.Замовник сплачує пайову участь у сумі 6 659,17 грн. в 7-ми денний термін з моменту визнання Договору.
4. Строк дії Договору
4.1 Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.
5.Відповідальність сторін
5.1.При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3, Договору, Замовник сплачує до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120% річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день
5.2 Спори, пов'язані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішується комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.
.
6.Інші умови
6.1 Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».
"201р.
6.2 Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту 3.3, з урахуванням пункту 5.1, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовника.
6.3 Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невід'ємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3, зурахуванням пункту 5.1 Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком про що повідомляє замовника.
6.4 Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням умов договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.5 Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу.
Розрахунок розміру пайової участі
(єдиний)
Об'єкт: індивідуальний житловий будинок на вул. Ковальській, 9
Показник опосередкованої вартості спорудження
1 м.кв. об'єкту будівництва в Івано-Франківській
обл.,(без ПДВ). грн
Площа об'єкта будівництва, м. кв. (що
перевищує 300 м. кв.) 6659,17
Площа об'єкта будівництва, м. кв. (що
перевищує 300 м. кв.) 50,00
Розмір пайової участі, грн.
Одержувач платежу:
МБ м.Івано-Франківськ
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002
МФО: 836014
Місцезнаходження та реквізити сторін
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ОСОБА_3
АДРЕСА_2
Одержувач платежу:
міський бюджет м. Івано-Франківська
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002
МФО: 836014
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на соціальну інфраструктуру міста
Фінансове управління виконавчого комітету
Івано-Франківської міської ради
м.Івано-Франківськ
вул. Дністровська 28
Фінансове управління /ОСОБА_6/.
ВИК0НК0М- /ОСОБА_5/ Замовник /ОСОБА_3/.
Стягнути із ОСОБА_3 ідентифікаційний номер НОМЕР_1 в користь Фінансового управління Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 1378 грн (одна тисяча триста сімдесят вісім гривень) судового збору.
Постанова набирає чинності з моменту прийняття і може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуючий В.Д.Фединяк
Судді: В.А.Девляшевський
Л.В.Василишин