
справа № 208/209/18
провадження № 1-кс/208/495/18
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2018 р. м. Кам'янське
Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:
слідчого судді: Бондаренко Н.О.,
за участю секретаря: Трусової А.І.,
прокурора Дніпродзержинської
місцевої прокуратури: ОСОБА_1,
розглянувши матеріали клопотання слідчого СВ Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області майор поліції ОСОБА_2, погодженого прокурором Дніпродзержинської місцевої прокуратури ОСОБА_1, про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, щодо матеріалів досудового розслідування за № 42018041160000002 внесеного 09.01.2018 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Слідчий Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області звернувся до Заводського районного суду м. Дніпродзержинська з клопотанням, погодженим прокурором, в якому просить надати йому дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, що підлягають доказуванню: події кримінального правопорушення, винуватість підозрюваних, вид і розмір шкоди, яку було завдано, та обставини які впливають на ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, можливість використання їх як доказів та неможливість іншими способами довести обставини вчиненого кримінального правопорушення.
Клопотання обґрунтовує тим, що посадові особи Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради, протягом грудня 2017 року, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, протиправно, всупереч вимогам п.7 ч.5 ст. 22 Бюджетного кодексу України, ч.2 ст. 19 Конституції України, Постанови КМУ № 358 від 21.08.2014 та Постанови КМУ № 877 від 15.11.2017, у грудні 2017 року уклали з фізичними особами 10 договорів купівлі - продажу квартир, згідно умов яких придбали за бюджетні кошти по завищеній вартості соціальне житло дітям-сиротам у м. Кам’янське, чим завдали шкоди інтересам держави. Встановлено, що у грудні 2017 року, згідно договорів купівлі-продажу, Територіальною громадою м. Кам’янське за кошти Державного бюджету України для дітей-сиріт придбано 10 квартир у м. Кам’янське Дніпропетровської області. В ході проведення досудового слідства встановлено, що Постановою КМУ №877 від 15.11.2017 затверджено Порядок та Умови надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації. Так, у грудні 2017 року заступником директора Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради ОСОБА_3 були підписані договори купівлі продажу 10 квартир, згідно умов яких за бюджетні кошти (КФКВК 4516160, КЕКВ3121) придбано у фізичних осіб наступне соціальне житло дітям-сиротам розташоване у м. Кам’янське за адресами: вул. Київська,10-8, вартістю 360 000 грн., експертна (ринкова) вартість нерухомого майна 136 170 грн.; вул. Менделеєва,5А-48, вартістю 291 030 грн., оціночна вартість нерухомого майна 290 953 грн.; пр. Василя Стуса, 21-2, вартістю 389 000 грн., експертна (ринкова) вартість нерухомого майна 146 170 грн.; пр. Наддніпрянський, 23-37, вартістю 318 620 грн., оціночна вартість нерухомого майна 318 624 грн.; пр. Наддніпрянський, 16-45, вартістю 357 540 грн., оціночна вартість нерухомого майна 357 533 грн.; вул. Васильєвська, 121А-40, вартістю 380 000 грн., оціночна вартість нерухомого майна 160 949 грн.; вул. Васильєвська, 121А-44, вартістю 378 500 грн., експертна (ринкова) вартість нерухомого майна 159 662 грн.; бул. Героїв, 12-39, вартістю 292 935 грн., оціночна вартість нерухомого майна 292 828 грн.; вул. Алтайська, 3-30, вартістю 368 000 грн., експертна (ринкова) вартість нерухомого майна 125 520 грн.; пр. Аношкіна, 8-39, вартістю 356 000 грн., експертна (ринкова) вартість нерухомого майна 117 820 грн. Постановою КМУ № 358 від 21.08.2014 «Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства» визначено, що оціночною вартістю для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, є ринкова вартість, розрахована відповідно до національних стандартів та інших нормативно-правових актів з питань оцінки майна і майнових прав. Згідно положень п.7 ч.5 ст.22 Бюджетного кодексу України, головний розпорядник бюджетних коштів здійснює управління бюджетними коштами у межах встановлених йому бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі. Таким чином, службові особи Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради, діючи умисно протиправно, в супереч вимог п.7 ч.5 ст.22 Бюджетного кодексу України, ч.2 ст.19 Конституції України, Постанови КМУ №358 від 21.08.2014 та Постанови КМУ №877 від 15.11.2017, у грудні 2017 року уклали з фізичними особами 10 договорів купівлі-продажу квартир, згідно умов яких придбали за бюджетні кошти по завищеній вартості соціальне житло дітям-сиротам у м. Кам’янське на загальну суму 3 491 625 грн., в результаті чого здійснили розтрату ввірених йому коштів Державного бюджету України на суму понад 1000000,00 грн., що спричинило тяжкі наслідки. Відповідно до вищезазначеної постанови КМУ № 887 від 15.11.2017 року якою затверджено Порядок та умови надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, а саме відповідно до п.6 цього Порядку – визначено, що для прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію, за розпорядженням голови обласної, Київської міської держадміністрації утворюється відповідна комісія, яка є консультативно-дорадчим органом, затверджується положення про комісію та її склад. Відповідно до п.7. Порядку головою комісії є заступник голови обласної, Київської міської держадміністрації, заступником голови комісії - начальник служби у справах дітей держадміністрації. До складу комісії входять представники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, фінансів, освіти, житлово-комунального господарства, а також представники юридичної служби обласної, Київської міської держадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, уповноваженого представника громадськості та інших установ. Відповідно до п.8 порядку районні, районні у м. Києві держадміністрації, виконавчі органи міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом і перспективним планом формування територій громад, протягом десяти календарних днів подають комісії пропозиції щодо обсягів субвенції за напрямами, визначеними в пункті 4 цих Порядку та умов, і такі документи :
для придбання житла для дитячого будинку сімейного типу та соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:
- акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому дітей;
- фотографії житлового об’єкта;
- правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;
- технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;
- довідку з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у житловому об’єкті, який купується;
- письмову згоду батьків-вихователів на проживання в житловому об’єкті (тільки для придбання житла для дитячого будинку сімейного типу);
для будівництва малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, дитячого будинку сімейного типу та соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:
- проектно-кошторисну документацію на будівництво;
- правовстановлюючі документи на земельну ділянку;
для капітального ремонту/реконструкції малих групових будинків, будинків підтриманого проживання:
- проектні пропозиції та інформацію про кошторисну вартість реконструкції, капітального ремонту житлового об’єкта;
- акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому дітей;
- правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;
- технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
- документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;
- фотографії житлового об’єкта.
Крім зазначених документів, комісії подається інформація про:
віддаленість об’єкта від інфраструктури соціального спрямування, у тому числі освітніх і медичних закладів;
кількість вихованців, які перебувають у закладах інституційного догляду та виховання дітей відповідної територіальної громади та можуть бути влаштовані до дитячих будинків сімейного типу, переведені до малих групових будинків;
кількість випускників закладів інституційного догляду та виховання дітей відповідної територіальної громади, які можуть бути влаштовані до будинків підтриманого проживання або яким буде надано соціальне житло;
кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у відповідній територіальній громаді, які перебувають у притулках для дітей, центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, центрах соціальної підтримки дітей та сімей;
кількість потенційних кандидатів у батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу;
кількість прийомних сімей, які можуть бути переведені в дитячий будинок сімейного типу за умови довлаштування не менше ніж п’яти дітей;
згоду батьків-вихователів на проживання в придбаному житлі;
перебування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 16 до 18 років, а також осіб з їх числа віком від 18 до 23 років на соціальному квартирному обліку або обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Відповідно до п.9. Порядку комісія протягом п’яти днів розглядає пропозиції і документи, подані відповідно до пункту 8 цих Порядку та умов, і приймає рішення стосовно розподілу субвенції за напрямами та між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, яке оформляється протоколом і підписується всіма членами комісії, та подає його обласній, Київській міській держадміністрації.
В ході проведення досудового слідства встановлено що тимчасовою комісію для придбання житла та соціального житла дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, а також придбання житла дитячим будинкам сімейного типу м. Кам’янське на виконання Постанови КМУ № 877 від 15.11.2017 року надавали документи до служби у справах дітей Дніпропетровської обласної Державної адміністрації (ЄДРПОУ 23065864), розташованій за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 83/1. Щодо виконання постанови КМУ № 877 від 15.11.2017 року. Відповідно до ст. 2 КПК України завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура. Департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради є виконавчим органом Кам’янської міської ради. З метою всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, надання їм належної правової оцінки, проведення судової почеркознавчої експертизи та прийняти законного процесуального рішення виникла необхідність у отриманні завірених належним чином копій та оригіналів документів які перебувають у володінні служби у справах дітей Дніпропетровської обласної Державної адміністрації (ЄДРПОУ 23065864), розташованій за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 83/1. Приймаючи до уваги те, що існує загроза знищення або внесення змін до вищевказаних документів з боку службових осіб департаменту комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам’янської міської ради з метою приховування злочинних дій, тому прокурор в судовому засіданні просив клопотання задовольнити.
Слідчий суддя, оглянувши та дослідивши матеріали додані до клопотання вважає, що клопотання обґрунтоване, законне та таке, що підлягає задоволенню.
Підставою для звернення з таким клопотанням є можливість використання як доказів відомостей, що містять інформацію для з'ясування істини у кримінальному провадженні та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цієї інформації, дана інформація має суттєве значення по справі та може бути використаною в розслідуванні кримінального провадження, що передбачено ст.160 КПК України, в якій зазначено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Врахувавши обставини наявності підстав, зазначених у статті 160 КПК України, оцінив в сукупності всі обставини, у тому числі, те що документи, які необхідно витребувати, має значення для кримінального провадження, а також вагомість наявних доказів, якими обґрунтовуються відповідні підстави, суд прийшов висновку про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, передбачені статтею 162 КПК України.
Згідно зі ст. 163ч.4 КПУ України, слідчий суддя, суд розглядає клопотання за участю сторони кримінального провадження, яка подала клопотання, та особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті. Неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.
У відповідності до вимог ч.5 та ч.6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв’язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених вище, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів. Доступ особи до речей і документів, здійснюється в порядку, визначеному законом.
Суд вважає, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що надання тимчасового доступу до документів надасть можливість для повного та неупередженого розслідування кримінального провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 159 - 164, 165 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого СВ Кам’янського ВП ГУНП в Дніпропетровській області - задовольнити.
Надати слідчому СВ Кам’янського ВП ОСОБА_2 та членам слідчо-оперативної групи, а саме: оперуповноваженому МРВ №4 УЗЕ в Дніпропетровській області ОСОБА_4, тимчасовий доступ до речей і документів, що перебувають у володінні служби у справах дітей Дніпропетровської обласної Державної адміністрації (ЄДРПОУ 23065864), розташованій за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 83/1 та можливість вилучення у вказаній установі наступних документів:
- копія Розпорядження голови обласної державної адміністрації №Р - 585/0/3 - 17 від 27.11.2017 року «Про утворення комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно - кошторисної документації», з додатком до вказаного розпорядження (склад комісії);
- копію Положення про комісію з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно - кошторисної документації, затверджене Розпорядженням голови обласної державної адміністрації №Р - 585/0/3 - 17 від 27.11.2017 року;
- копії наказів (розпоряджень) про прийняття на роботу (службу), службових осіб (членів) комісії з питань використання субвенції з державного бюджету, а саме: ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16 та їх посадові інструкції;
- копію Положення про служби у справах дітей Дніпропетровської обласної Державної адміністрації;
- копії протоколі засідання тимчасової комісії для придбання житла та соціального житла дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов, а також придбання житла дитячим будинкам сімейного типу (м. Кам'янське) за 2017 рік
- копії актів обстеження житлових об’єктів (квартир), розташованих у м. Кам’янське за адресами вул. Київська,10-8, вул. Менделеєва,5А-48, пр. Василя Стуса, 21-2, пр. Наддніпрянський, 23-37, пр. Наддніпрянський, 16-45, вул. Васильєвська, 121А-40, вул. Васильєвська, 121А-44, бул. Героїв, 12-39, вул. Алтайська, 3-30, пр. Аношкіна, 8-39, вул. Нікопольська, 42-37, в яких відображена інформація про технічний стан, наявність комунікацій, вартість об’єкта, придатність для проживання у ньому дітей;
- копії фотографій житлових об’єктів (квартири), розташовані у м. Кам’янське за адресами вул. Київська,10-8, вул. Менделеєва,5А-48, пр. Василя Стуса, 21-2, пр. Наддніпрянський, 23-37, пр. Наддніпрянський, 16-45, вул. Васильєвська, 121А-40, , вул. Васильєвська, 121А-44, бул. Героїв, 12-39, вул. Алтайська, 3-30, пр. Аношкіна, 8-39, вул. Нікопольська, 42-37;
- копії правовстановлюючих документів на житлові об’єкти (квартири), розташовані у м. Кам’янське за адресами вул. Київська,10-8, вул. Менделеєва,5А-48, пр. Василя Стуса, 21-2, пр. Наддніпрянський, 23-37, пр. Наддніпрянський, 16-45, вул. Васильєвська, 121А-40, вартістю 380 000 грн., вул. Васильєвська, 121А-44, бул. Героїв, 12-39, вул. Алтайська, 3-30, пр. Аношкіна, 8-39,;
- копії технічної документацію на кожний житловий об’єкт окремо, розташовані у м. Кам’янське за адресами вул. Київська,10-8, вул. Менделеєва,5А-48, пр. Василя Стуса, 21-2, пр. Наддніпрянський, 23-37, пр. Наддніпрянський, 16-45, вул. Васильєвська, 121А-40, вартістю 380 000 грн., вул. Васильєвська, 121А-44, бул. Героїв, 12-39, вул. Алтайська, 3-30, пр. Аношкіна, 8-39, вул. Нікопольська, 42-37;
- копії документів, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” на квартири, розташовані у м. Кам’янське за адресами вул. Київська,10-8, вул. Менделеєва,5А-48, пр. Василя Стуса, 21-2, пр. Наддніпрянський, 23-37, пр. Наддніпрянський, 16-45, вул. Васильєвська, 121А-40, вартістю 380 000 грн., вул. Васильєвська, 121А-44, бул. Героїв, 12-39, вул. Алтайська, 3-30, пр. Аношкіна, 8-39, вул. Нікопольська, 42-37;
- копії довідок з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у квартирах, розташованих у м. Кам’янське за адресами вул. Київська,10-8, вул. Менделеєва,5А-48, пр. Василя Стуса, 21-2, пр. Наддніпрянський, 23-37, пр. Наддніпрянський, 16-45, вул. Васильєвська, 121А-40, вартістю 380 000 грн., вул. Васильєвська, 121А-44, бул. Героїв, 12-39, вул. Алтайська, 3-30, пр. Аношкіна, 8-39, вул. Нікопольська, 42-37, які купуються;
- листування між департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно Кам'янської міської ради та службою у справах дітей Дніпропетровської ОДА (супровідні листи, звернення, запити, роз’яснення, вказівки, рекомендації, тощо), за період 2017 року, з питань придбання житла та соціального житла дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, з додатками, згідно до яких визначався (узгоджувався) обсяг бюджетного фінансування та перелік об’єктів (квартир);
- перелік об’єктів (квартир), поданий виконавчим комітетом Кам'янської міської ради, в адресу служби у справах дітей Дніпропетровської ОДА або до Комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно - кошторисної документації, щодо придбання у 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам житла для дітей-сиріт, з додатками;
- копію листа Служби у правах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації вих. №10-1393/0/148-17 від 12.12.2017 року про розподіл коштів субвенції за напрямами та між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетними та бюджетними об’єднаних територіальних громад, з додатком;
- копію листа Служби у правах дітей Дніпропетровської обласної державної адміністрації вих. №10-1431/0/148-17 від 18.12.2017 року про щодо придбання об’єктів за рахунок коштів субвенції, з додатком;
- копію протоколу засідання комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно - кошторисної документації №1 від 07.12.2017, з додатками.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд, за клопотанням сторони кримінального провадження якій надано право на доступ до речей і документів має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали.
Ухвала не оскаржується.
Слідчий суддя Н.О. Бондаренко