
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 квітня 2018 року м. Чернігів Справа № 825/194/18
Чернігівський окружний адміністративний суд
під головуванням судді Соломко І.І.,
за участю секретаря Пархомчука Д.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-
У С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 (далі-позивач, ОСОБА_1П.) звернувся до суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Чернігівській області (далі-відповідач, ГУ ПФУ в Чернігівській області), в якому просить:
- визнати бездіяльність та відмову ГУ ПФУ в Чернігівській області здійснити перерахунок пенсії, відповідно, права на перерахунок пенсії, вказаного у частинах першій-третій статті 63 Закону України від 09.04.1992 №2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» ОСОБА_1 з 01.01.2017, виходячи з його міліцейського грошового забезпечення на підставі документів пенсійної справи в останніх (збільшених) призначених розмірах грошового забезпечення з урахуванням грошового забезпечення поліцейського, начальника відділу ГУНП, на підставі додаткового документу, довідки УМВС в Чернігівській області ОСОБА_2 про грошове забезпечення поліцейського за посадою начальника відділу апарату ГУНП в Чернігівській області станом на 01.01.2017, протиправними та неправомірними;
- зобов’язати ГУ ПФУ в Чернігівській області перерахувати пенсію ОСОБА_1 з 01.01.2017, без обмеження її розміру, виходячи з його міліцейського грошового забезпечення на підставі документів пенсійної справи в останніх (збільшених) призначених розмірах грошового забезпечення з урахуванням грошового забезпечення поліцейського, начальника відділу ГУНП, на підставі додаткового документу, довідки УМВС України в Чернігівській області за підписом голови ліквідаційної комісії УМВС в Чернігівській області О.Є, ОСОБА_2 про грошове забезпечення поліцейського за посадою начальника відділу апарату ГУНП в Чернігівській області станом на 01.01.2017, а саме: з наступного результуючого грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2017 у гривнях: 1) посадовий оклад, прирівняний до посадового окладу поліцейського - 3100,00 грн.; 2) оклад за звання, прирівняний до окладу за звання поліцейського - 2200,00 грн.; 3) надбавка за вислугу років, яка входить в надбавку за вислугу років поліцейського (45%)-2385,00 грн.; 4) надбавка до посадового окладу (25%) -775,00 грн.; 5) надбавка відповідно до Указу Президента України від 31.08.2001 № 771 (100%) -7685,00 грн.; 6) надбавка за особливі умови служби, кваліфікацію, професійний ризик та виконання особливо важливих завдань відповідно до Указу Президента України від 16.06.1999 № 650 (50%) - 3842,50 грн.; 7) надбавка за безперервну службу відповідно до Указу Президента України від 24.04.2003 № 370 (70%) -5379,00 грн.; 8) надбавка за роботу в умовах режимних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.1994 № 414 (15%) - 465,00 грн.; 9) надбавка за службу в спеціальному підрозділі УБОЗ відповідно до постанови Верховної ради України від 16.12.1993 № 3720-ХІІ -1395,00 грн.; 10) надбавка за виконання особливо важливих завдань (50%)-3842,50 грн.; 11) надбавка за оперативно-розшукову діяльність (41%) -1271,00 грн.; 12) премія міліції (80%) -25872,00 грн.; 13) премія поліції -4409,78 грн.;
- зобов’язати почати здійснювати поточні платежі перерахованої пенсії та допустити виконання рішення з цього питання до негайного виконання відповідно до пункту 1 частини першої статті 371 Кодексу адміністративного судочинства України (далі-КАС України);
- зобов’язати здійснити виплату пенсії за минулий час (виплати всієї суми боргу з пенсії з 01.01.2017) згідно вимог законодавства у зв’язку зі здійсненням перерахунку пенсії та допустити виконання рішення з цього питання до негайного виконання відповідно до пункту 1 частини другої статті 371 КАС України;
- встановити судовий контроль за виконанням рішення суду відповідно до статті 382 КАС України та статті 129-1 Конституції України.
Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач зазначає, що частиною другою та третьою статті 63 Закону України № 2262-ХІІ від 09.04.1992 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у редакції Закону України № 900-VІІІ від 23.12.2015 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» передбачено перерахунок раніше призначеної пенсії на підставі документів, що є у пенсійній справі та додаткових документів. На виконання постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 06.11.2017 по справі № 825/1030/17 позивач отримав довідку Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області та звернувся до ГУ ПФУ в Чернігівській області із заявою щодо проведення перерахунку пенсії з 01.01.2017. Однак рішення про перерахунок пенсії відповідачем на даний час не прийнято. Вважає таку бездіяльність відповідача протиправною.
08.02.2018 р. на адресу суду надійшов відзив, в якому відповідач просить відмовити в задоволенні позову, оскільки відсутні правові підстави для здійснення перерахунку пенсії з урахуванням виплат, які є скасованими, чи такими, що не виплачувались станом на 01.01.2016 без обмеження її розміру.
05.03.2018 ухвалою суду зупинено провадження у справі до набрання чинності рішенням Верховного Суду у зразковій справі №Пз/9901/18.
23.03.2018 відповідною ухвалою суду поновлено провадження у справі.
Дослідивши матеріали справи, з’ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд виходить з наступного.
ОСОБА_1 перебуває на обліку в ГУ ПФУ в Чернігівській області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України від 09.04.1992 року № 2262-Х1І Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб.
Рішенням Київського апеляційного адміністративного суду від 06.11.2017 у справі № 825/1030/17 адміністративний позов ОСОБА_1 задоволено частково. Визнано протиправними дії Управління Міністерства внутрішніх справ в особі Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області щодо відмови у наданні письмової інформації (довідки) за інформаційним запитом від 23.06.2017 року та визнано письмову відповідь Управління Міністерства внутрішніх справ в особі Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області від 30.06.2017 року № 30/У-135 л/к неправомірною відмовою в наданні інформації. Зобов'язано Управління Міністерства внутрішніх справ в особі Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області надати ОСОБА_1 письмову довідку з повною реальною інформацією за інформаційним запитом від 23.06.2017 року. В решті позовних вимог ОСОБА_1 відмовлено.
На виконання вказаного рішення суду, Ліквідаційною комісією Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988, позивачу видано довідку про розмір грошового забезпечення (далі-довідка про розмір грошового забезпечення) за посадою начальника відділу апарату ГУНП в Чернігівській області, до якої прирівняна його посада, на 01.01.2017, в якій зазначено: посадовий оклад - 3100,00 грн., оклад за звання «підполковник поліції» - 2200,00 грн., надбавка за 22 років стажу в поліції (45%) - 2385,00 грн. За інформацією, отриманою від ГУНП в Чернігівській області, з додаткових видів грошового забезпечення вказаним поліцейським встановлювалась лише премія, середній розмір якої становить-4409,78 грн., всього 12094,78 грн. Надбавка за роботу в умовах режимних обмежень, яка була встановлена позивачу особисто в розмірі 15% посадового окладу в сумі 465,00 грн. на 01.01.2017 поліцейським за аналогічними посадами в ГУНП Чернігівської області не виплачувалась (а.с. 15).
23.12.2017 позивач звернувся до відповідача із заявою про здійснення перерахунку пенсії з 01.01.2017 та надав вказану довідку, однак перерахунок пенсії відповідачем не проведений.
Вважаючи таку бездіяльність відповідача протиправною, позивач звернувся із вказаним позовом до суду.
Надаючи правову оцінку обставинам справи, суд зазначає наступне.
Так, відповідно до частини другої статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб визначаються Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ.
Перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку (частина перша статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в редакції Закону України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей»).
За правилами частини другої статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.
З наведеної норми права вбачається, що підставою для проведення перерахунку пенсії є також додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії.
Частиною третьої статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» від 11.11.2015 року №988 встановлено, що грошове забезпечення поліцейських Національної поліції складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Приписами статті 102 Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 № 580-VIII передбачено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Згідно абзацу другого пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Таким чином, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим грошового забезпечення колишніх працівників міліції, але за розміром є більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015.
Крім того, суд вважає за необхідне зазначити, що 15.02.2018 Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду за результатами розгляду зразкової справи прийняв рішення в адміністративній справі за позовом громадянина до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії.
Верховний Суд у складі суддів Касаційного адміністративного суду у своєму рішенні зазначив, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей», статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» зміна грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», яка набрала чинності 02.12.2015.
Згідно зі статтею 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» позивач має право на перерахунок пенсії з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.
Згідно з вимогами частини третьої статті 291 КАС України при ухваленні рішення у типовій справі, яка відповідає ознакам, викладеним у рішенні Верховного Суду за результатами розгляду зразкової справи, суд має враховувати правові висновки Верховного Суду, викладені у рішенні за результатами розгляду зразкової справи.
Таким чином, враховуючи положення вищевказаних нормативно-правових актів, та правову позицію Верховного Суду у зразковій справі, суд дійшов висновку, що довідка про розмір грошового забезпечення є підставою для перерахунку пенсії позивачу з 01.01.2017.
У спірних правовідносинах суд встановив, що позивачу на виконання рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 06.11.2017 по справі № 825/1030/17, Ліквідаційною комісією УМВС України в Чернігівській області видана довідка про розмір грошового забезпечення (а.с. 15).
Вказана довідка позивачем разом із заявою про перерахунок пенсії надана ГУ ПФУ в Чернігівській області, що не заперечується відповідачем.
Докази, що відповідачем вчинено відповідні дії щодо проведення перерахунку пенсії позивачу на підставі вказаної довідки відсутні.
Приймаючи до уваги, що відповідачем не було вчинено відповідних дій, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову в частині визнання протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо перерахунку ОСОБА_1 з 01.01.2017 пенсії відповідно положень частини першої-третьої статті 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» на підставі довідки Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівської області, виданої на виконання постанови Київського апеляційного адміністративного суду від 06.11.2017 у справі № 826/1030/17, про розмір грошового забезпечення поліцейського відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 за посадою начальника відділу апарату Головного управління Національної поліції в Чернігівській області станом на 01.01.2017, та зобов’язання Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області перерахувати пенсію ОСОБА_1 з 01.01.2017 на підставі довідки Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівської області, виданої на виконання постанови Київського апеляційного суду від 06.11.2017 у справі № 826/1030/17, про розмір грошового забезпечення поліцейського відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 за посадою начальника відділу апарату Головного управління Національної поліції в Чернігівській області станом на 01.01.2017.
Щодо наполягання відповідача на застосуванні шестимісячного строку звернення до суду, суд вважає за необхідне зазначити наступне.
Положеннями частин першої та другої статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
В свою чергу, частиною третьою статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» встановлено, що перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.
Таким чином, враховуючи, що перерахунок пенсії позивачу з 01.01.2017 не проведений з вини державних органів, на яких покладено обов’язок щодо перерахунку та виплати пенсії позивачу, тому право позивача на перерахунок пенсії з 01.01.2017 є абсолютним та не може бути обмежено будь-яким строком в силу вимог частини третьої статті 51 зазначеного вище Закону.
Разом з тим, не підлягають задоволенню вимоги позивача в частині протиправної бездіяльності та зобов’язання провести перерахунок пенсії з включенням надбавок відповідно до Указу Президента України від 31.08.2001 № 771, Указу Президента України від 16.06.1999 № 650, Указу Президента України від 24.04.2003 № 370, постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.1994 № 414 та постанови Верховної ради України від 16.12.1993 № 3720-ХІІ, оскільки перелічені нормативно-правові акти не є підставою у спірних правовідносинах для здійснення перерахунку пенсії та не стали підставою для формування довідки про розмір грошового забезпечення, відтак, не застосовується при вирішені даної справи.
Окремо, стосовно вимоги про здійснення перерахунку пенсії «без обмеження розміру», то суд підстав для її задоволення не вбачає, виходячи з наступного.
Як вже зазначалось вище, судовому захисту підлягають лише порушені права, свободи та інтереси фізичних осіб, а не можливість їх порушення у майбутньому.
На переконання суду, заявлені в цій частині вимоги є передчасними, а спір фактично не існує, адже за відсутності суми нової перерахованої пенсії неможливо встановити обмежена вона граничним розміром чи ні.
Щодо вимог в частині зобов’язання відповідача здійснювати поточні платежі перерахованої пенсії та допустити виконання рішення з цього питання до негайного виконання відповідно до пункту 1 частини першої статті 371 КАС України та здійснити виплату пенсії за минулий час (виплати всієї суми боргу з пенсії з 01.01.2017) згідно вимог законодавства у зв’язку зі здійсненням перерахунку пенсії та допустити виконання рішення з цього питання до негайного виконання відповідно до пункту 1 частини другої статті 371 КАС України, то суд підстав для її задоволення не вбачає, виходячи з наступного.
Із положень пункту 1 частини першої статті 371 КАС України випливає, що негайно виконуються рішення суду про присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або позабюджетних державних фондів - у межах суми стягнення за один місяць.
Пунктом 1 частини другої статті 371 КАС України передбачено, що суд, який ухвалив рішення, за заявою учасників справи або з власної ініціативи може ухвалою в порядку письмового провадження або зазначаючи про це в рішенні звернути до негайного виконання рішення у разі стягнення всієї суми боргу при присудженні платежів, визначених пунктами 1 і 2 частини першої цієї статті.
Отже, як випливає зі змісту зазначеної норми, негайно виконуються рішення про присудження пенсії у межах суми стягнення за один місяць, тобто умовою для негайного виконання судового рішення є задоволення вимог позивача про стягнення певної суми пенсії, з якої можна виокремити її місячний розмір.
Проте, позивач просить суд зобов’язати відповідача негайно виконати рішення суду щодо нарахування та виплати пенсії, тобто заявлено вимогу зобов’язального немайнового характеру. Окрім того, позивач фактично просить встановити порядок виконання вирішення, шляхом виплати недоотриманої суми пенсії одноразово, що відбувається на стадії виконання судового рішення.
Що стосується встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, суд зазначає таке.
Відповідно до частини першої статті 382 КАС України, суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
Отже, встановити судовий контроль за виконанням рішення суб'єктом владних повноважень - відповідачем у справі суд може під час прийняття постанови у справі. Тобто, це питання вирішується судом під час постановлення судового рішення.
Разом з тим, відповідно до частини першої статті 370 КАС України, судове рішення, яке набрало законної сили, є обов'язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами.
Водночас встановлення строку на подачу звіту про виконання судового рішення є правом суду, який ухвалив судове рішення, а не його обов'язком.
Таким чином, суд не вбачає підстав для встановлення судового контролю за виконанням зазначеного рішення.
Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб'єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що встановлені у справі обставини підтверджують частково позицію позивача, покладену в основу позовних вимог, а відтак, адміністративний позов належить задовольнити частково.
Підстави для повернення судового збору відсутні.
Керуючись ст. ст.139, 227, 241-243, 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
В И Р І Ш И В:
Адміністративний позов ОСОБА_1 (вул. Г. Полуботка, 24/6, м. Чернігів, 14000) до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівської області (вул. Пятницька, 83-а, м. Чернігів,14000) про визнання бездіяльності та відмови протиправною та зобов’язання вчинити певні дії, задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо перерахунку ОСОБА_1 з 01.01.2017 пенсії відповідно положень частин першої-третьої статті 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» на підставі довідки Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівської області, виданої на виконання постанови Київського апеляційного суду від 06.11.2017 у справі № 826/1030/17, про розмір грошового забезпечення поліцейського відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 за посадою начальника відділу апарату Головного управління Національної поліції в Чернігівській області станом на 01.01.2017.
Зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області перерахувати пенсію ОСОБА_1 з 01.01.2017 відповідно положень частин першої-третьої статті 63 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» на підставі довідки Ліквідаційної комісії Управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівської області, виданої на виконання постанови Київського апеляційного суду від 06.11.2017 у справі № 826/1030/17, про розмір грошового забезпечення поліцейського відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 за посадою начальника відділу апарату Головного управління Національної поліції в Чернігівській області станом на 01.01.2017.
В інший частині позовних вимог відмовити.
Рішення суду набирає законної сили в порядку статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене до Київського апеляційного адміністративного суду в строки, визначені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України, протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Повний текст рішення виготовлено 11 квітня 2018 року.
Суддя І.І. Соломко