Рішення № 73250774, 21.03.2018, Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

Дата ухвалення
21.03.2018
Номер справи
398/3356/17
Номер документу
73250774
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа №: 398/3356/17

Провадження №: 2-а/398/28/18

РІШЕННЯ

Іменем України

"21" березня 2018 р. м.Олександрія

Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

у складі: головуючого судді Голосеніної Т.В.,

з участю секретаря Шаповал І.Ф.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Олександрії адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про перерахунок пенсії державного службовця,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернулась в суд із позовом, яким просить зобов'язати Олександрійське об'єднане управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області здійснити обчислення та виплатити їй пенсію виходячи з 80% від заробітної плати, з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб та індексації заробітної плати, з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, з врахуванням фактично отриманих сум, на підставі довідки фінансового управління Олександрійської міської ради Кіровоградської області від 27.07.2017 року №334/18/09/1.

Вимоги мотивувала тим, що з 19.03.2014 року їй призначено пенсію за віком відповідно до Закону України «Про державну службу».

Вважає, що їй як пенсіонеру, яка вийшли на пенсію з органів місцевого самоврядування при нарахуванні пенсії не враховано в повній мірі розмір матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб та індексації заробітної плати, з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, з врахуванням фактично отриманих сум, на підставі довідки фінансового управління Олександрійської міської ради Кіровоградської області від 27.07.2017 року №334/18/09/1, яку разом із заявою подала до Олександрійського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області.

Однак відповідачем надано лист від 27.06.2014 року №19/Д-37, та листи на повторні звернення від 04.08.2017 року №27/Д-03-33, від 31.08.2017 року №7730/03-30, якими визнається, що при нарахуванні позивачу пенсії відповідачем не взято для обрахунку: матеріальну допомогу та індексацію, пояснюючи тим, що ці виплати не відносяться до складових заробітної плати.

Вважає такі дії відповідача неправомірними та такими, що порушують її права.

Відповідно до норм ст.37-1 Закону України "Про державну службу" визначення заробітної плати для обчислення пенсій державним службовцям здійснюється в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

Управлінням письмово відмовлено в призначенні пенсії та як діють положення п.5 Розділ ІІІ «Прикінцевих положень» Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" від 02.03.2015 № 213, яким передбачено що у разі неприйняття до 1 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 1 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України "Про державну службу", Про судоустрій і статус суддів", "Про статус народного депутата України", "Про Кабінет Міністрів України", "Про судову експертизу". "Про Національний банк України", "Про службу в органах місцевого самоврядування", Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України. В зв'язку з чим спеціальні пенсії з 01.06.2015 року не призначаються призначені не перераховуються.

Згідно ст.33 Закону України "Про державну службу" заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок. Посадові оклади державних службовців установлюються залежно від складності та рівня відповідальності виконуваних службових обов'язків. Доплата за ранг провадиться відповідно до рангу, присвоєного державному службовцю.

Тобто тільки з даних сум заробітної плати призначається пенсія, а це оклади, премії, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

Також вказує, що управління не має законних підстав для перерахунку пенсії за нормами, які не є чинними на момент виникнення певних правовідносин.

Пенсійне забезпечення державних службовців в період до 01.05.2016 року було врегульоване нормами Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 року.

У зв'язку з набуттям чинності Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 року № 889-УІІІ, положення Закону України "Про державну службу." від 16.12.1993 року № З723-XII втратили чинність, в тому числі втратили чинність норми, якими було врегульоване пенсійне забезпечення державних службовців.

Таким чином, з 01.05.2016р. Законом України "Про державну службу" від 10.12.2015 року, по іншому врегульовані правовідносини, пов'язані із пенсійним забезпеченням державних службовців.

Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 року не передбачено підстав для перерахунку пенсії, як підвищення заробітної плати працюючих державних службовців.

15 грудня 2017 року вступив в дію КАС України. Відповідно до п.10 ч.1 розділу VІІ «Перехідні положення» КАС України, справи у судах першої та апеляційної інстанції, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 02 жовтня 2017 року відкрито провадження у справі.

Ухвалою Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 19 березня 2018 року замінено відповідача Олександрійське об'єднане управління Пенсійного фонду України на його правонаступника - Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 просила визнати неправомірними дії відповідача та зобов'язати зробити перерахунок пенсії з моменту звернення до відповідача із заявою про відновлення її прав та врахувати вище зазначену довідку починаючи з 01.09.2017 року.

Представник відповідача Іванова І.М. просила відмовити у задоволенні позовних вимог, з урахуванням наданих до суду письмових заперечень та відзиву на позов, які мотивовані тим, що позовні вимоги позивача не грунтуються на чинному законодавстві, заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок, а зазначені позивачем виплати не відносяться до складових заробітної плати.

Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку щодо часткового задоволення позовних вимог, виходячи з наступного.

Згідно ст.2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Відповідно до статті 8 КАС України в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Забороняється відмова в розгляді та вирішенні адміністративної справи з мотивів неповноти, неясності, суперечливості чи відсутності законодавства, яке регулює спірні відносини.

Статтею 9 КАС України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого-самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Суд вирішує справи на підставі Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області та отримує пенсію за віком, призначену з 19.03.2014 року відповідно до Закону України «Про державну службу».

Загальний страховий стаж становить 37 років 7 місяців 23 дні, з них 7 років 4 місяці - на посаді державного службовця, 10 років 11 місяців 22 дні - стаж за роботу в органах місцевого самоврядування. Загальний процент для розрахунку пенсії від заробітку - 80%, розмір пенсії 3372 грн. 09 коп.

Згідно довідки фінансового управління Олександрійської міської ради Кіровоградської області про складові заробітної плати (посадовий оклад, надбавка за ранг, або кваліфікаційні класи, або класний чин, або спальні звання, або дипломатичний ранг, надбавка (винагорода) за вислугу років), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» від 19.03.2014 року №172/10/09/1 ОСОБА_1 працювала в фінансовому управлінні Олександрійської міської ради на посаді заступника начальника управління, начальника бюджетного відділу, заробітна плата станом на 18.03.2014 року становить: посадовий оклад - 1423,00 грн., надбавка за ранг - 90,00 грн., надбавка за вислугу років (25%) - 378,25 грн., надбавка за високі досягнення у праці - 945,63 грн., премія згідно ПКМУ №268 від 09.03.2006 року - 1138,40 грн., премія до свят та ювілейних свят - 239,83 грн.

Судом також встановлено, що 23.08.2017 року позивач звернулася з заявою до відповідача, в якій просила здійснити перерахунок пенсії з її виплатою з дати її призначення, у зв'язку з неправомірним виключенням із складу її (позивача) заробітної плати сум, які повинні бути використані при обчисленні їй (позивачу) пенсії.

Листом від 31.08.2017 року за вих.№7730/03-30 відповідач повідомив про відмову позивачу у здійсненні перерахунку призначеного розміру пенсії, посилаючись на відсутність підстав для проведення такого перерахунку.

Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.

Судом відзначається, що зазначені правовідносини регулюються нормами Конституції України, Законом України «Про державну службу» вiд 16.12.1993 №3723-XII, Законом України «Про оплату праці» від 24.03.1995 року №108/95-ВР, Законом України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 року №1788-ХІІ, Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 року №1058-ІV.

Так, порядок обчислення заробітної плати для перерахунку пенсії державного службовця визначався Постановою Кабінету Міністрів України «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії» №865 від 31.05.2000 року.

Постанова №865 втратила чинність з 23.09.2016 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України №622 (622-2016-п) від 14.09.2016 року.

Крім того, відповідно до Закону України «Про прокуратуру» з тих підстав, що згідно з п. 5 Прикінцевих положень ЗаконуУкраїни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року № 213 у разі неприйняття до 01 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах, за 01 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/ щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «;Про прокуратуру», «;Про судоустрій і статус суддів», «;Про статус народного депутата України», «;Про Кабінет Міністрів України», «;Про судову експертизу», «;Про Національний банк України», «;Про службу в органах місцевого самоврядування», «;Про дипломатичну службу», Податкового та Митного кодексів України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України. Тобто, посилаючись на зазначений відповідачем Закон, відповідач повідомив позивачу, що з 01.06.2015 року пенсії в порядку та на умовах, визначених вказаними вище законами, не призначаються, раніше призначені пенсії не перераховуються.

Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 37-1 Закону України "Про державну службу" передбачалось, що у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у зв'язку із набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом відповідно здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій. Перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії. Відповідно до статті цього ж Закону, заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про державну службу», в редакції чинній на час призначення позивачу пенсії державного службовця, на одержання пенсії державних службовців мають право особи, які досягли встановленого законодавством пенсійного віку, за наявності страхового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років, у тому числі стажу державної служби - не менше 10 років, та які на час досягнення пенсійного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менше 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, - незалежно від місця роботи на час досягнення пенсійного віку. Пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 80 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі. За кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати.

Відповідно до ст.33 Закону України «Про державну службу» умови оплати праці державних службовців, розміри їх посадових окладів, надбавок, доплат і матеріальної допомоги визначаються Кабінетом Міністрів України.

Порядок обчислення заробітної плати для перерахунку пенсії державного службовця, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 року №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розміру заробітку для обчислення пенсії».

Пунктом 4 вищезазначеної постанови (в редакції, що діяла на час призначення позивачу пенсії) встановлено, що у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям відповідно до рішень Кабінету Міністрів України (для службовців Національного банку України відповідно до рішень його Правління) після набрання чинності Законом України від 16 січня 2003 р. № 432-IV "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" заробітна плата для перерахунку пенсії пенсіонерам, яким пенсія призначена з дня набрання чинності Законом України "Про державну службу", визначається в такому порядку: 1) пенсіонерам, які на момент перерахунку пенсії продовжують працювати на посаді, з якої призначено пенсію, - на підставі поданої довідки про одержувану заробітну плату на момент перерахунку; 2)іншим пенсіонерам - на підставі документів, поданих на час перерахунку, виходячи із сум заробітної плати, яку одержує працюючий державний службовець на відповідній посаді, з якої призначено (перераховано) пенсію, на момент виникнення права на перерахунок. При цьому: посадовий оклад, надбавки за ранг та вислугу років враховуються в розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та рангом на момент призначення (перерахунку) пенсії; надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, за почесне звання "заслужений", за роботу з таємними документами залежно від ступеня таємності інформації, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук враховуються в розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі; премія, крім премій, зазначених у другому реченні цього абзацу, та інші надбавки враховуються в середніх розмірах відносно визначених законодавством таких виплат за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа вийшла на пенсію, на момент виникнення права на перерахунок. Премія до державних, професійних свят та ювілейних дат, виплачена у місяці підвищення заробітної плати, враховується в розмірі 1/12 середнього розміру цієї премії (премій), визначеного за відповідною посадою (посадами), з якої призначено (перераховано) пенсію. За бажанням осіб, під час перерахунку пенсій виплати, отримані на час призначення (перерахунку) пенсії (крім посадових окладів, надбавок за ранг, вислугу років), визначаються у порядку, передбаченому абзацами першим і другим пункту 1 та пунктом 2 цієї постанови.

Відповідно до п. 5 зазначеної постанови (в редакції, що діяла на час призначення позивачу пенсії), перерахунок пенсій провадиться з місяця підвищення розміру заробітної плати працюючого державного службовця на підставі поданої заяви та довідок, виданих державними органами за останнім місцем роботи. Форма довідки про заробітну плату, що подається для призначення (перерахунку) пенсії державним службовцям, затверджується правлінням Пенсійного фонду України за погодженням з Міністерством праці та соціальної політики.

Постановою КМУ від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» до Постанови № 865 внесено зміни, які застосовуються з 01.12.2015 року, а саме виключено пункт 4, та пункт 5 викладено в новій редакції: «Форма довідки про заробітну плату, що подається для призначення пенсії державним службовцям, затверджується правлінням Пенсійного фонду України за погодженням з Міністерством соціальної політики».

Згідно п. 3 Постанови КМ України від 09.12.2015 року № 1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», у межах видатків на оплату праці, затверджених у кошторисах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій підвищуються на 25 відсотків посадові оклади керівних працівників, спеціалістів і службовців, розміри яких затверджено: додатками 1-37, 431, 432, 48-55 до постанови КМУ від 9.03. 2006 р. № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів".

На даний час всупереч статті 37-1 Закону №3723-XII КМУ не визначено порядку перерахунку призначених пенсій державним службовцям.

Статтею 22 Конституції України встановлено, що права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Конституційний Суд України неодноразово розглядав проблеми, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян на достатній життєвий рівень і сформулював правову позицію, згідно якої Конституція України та Закони України відокремлюють певні; категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави.

До них, зокрема, належать громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами, в тому числі і Законом України «Про державну службу». Тому звуження змісту та обсягу цього права шляхом прийняття нових законів або внесення змін до чинних законів за ст.22 Конституції України не допускається.

Частиною 1 статті 1 Закону України «Про оплату праці» передбачено, що заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу. Статтею 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати, до яких належать виплати у формі винагород за підсумками роботи за рік, премії за спеціальними системами і положеннями, компенсаційні та інші грошові і матеріальні виплати, які не передбачені актами чинного законодавства, або які провадяться понад встановлені зазначеними актами норми.

Відповідно до положень частини 2 статті 33 Закону України «Про державну службу», заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок. За змістом частини 2 статті 35 цього ж Закону державним службовцям надається щорічна відпустка, з виплатою допомоги для оздоровлення у розмірі посадового окладу.

Стаття 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначає виплати (доходи), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії. Так, зокрема до такого доходу (заробітної плати) враховуються: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Отже, суми виплат, з яких фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.

Посилання відповідача на п.5 Прикінцевих положень Закону України від 02.03.2015 р. № 213-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», як на підставу для відмови у перерахунку пенсії, суд вважає необґрунтованими, оскільки відповідачем застосовуються нові положення Закону до правовідносин, які виникли до набрання ними чинності, а зміни внесені до законодавства стосуються саме призначення пенсії, а не її перерахунку.

Також, Верховний Суд України в постанові від 8 липня 2015 року в справі №732/48/15а дійшов висновку, що відсотковий розмір заробітної плати державного службовця, з якої призначається пенсія, визначається з урахуванням стажу державної служби, при цьому застосуванню підлягає стаття 37 Закону № 3723-XII у редакції, яка була чинною на час призначення пенсії.

Право позивача на перерахунок раніше призначеної пенсії є беззаперечним і забезпечення цього права становить суть взятих на себе державою зобов'язань.

Позивач просить здійснити перерахунок пенсії на підставі довідки, виданої 27.07.2017 року.

Як встановлено ч.4 ст.45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» перерахунок призначеної пенсії, крім випадків, передбачених ч. 1 ст. 35, ч. 2 ст. 38, ч. 3 ст. 42, ч. 5 ст. 48 цього Закону, проводиться, зокрема, у разі виникнення права на підвищення пенсії, - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.

З урахуванням викладеного, заяву про перерахунок пенсії позивач подала 23.08.2017року, відтак, перерахунок її пенсії необхідно здійснити, починаючи з 01.09.2017року, оскільки підставою для перерахунку пенсії є подання особою заяви та відповідної довідки про складові заробітної плати.

Оскільки позивач вказує у позові, що судові витрати залишає за собою, тому судові витрати слід залишити по фактично понесеним.

Керуючись ст.ст.2,9,77,90,243-246, 255, 295, п.10, п.п.15.5 п.15 Розділу VII Перехідні положення КАС України ,суд,-

У Х В А Л И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області про перерахунок пенсії державного службовця - задовольнити частково.

Визнати протиправною відмову Олександрійського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області в проведенні ОСОБА_1 перерахунку пенсії з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб та індексації заробітної плати, з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області здійснити перерахунок пенсії та виплату пенсії ОСОБА_1, згідно Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року №3723-XII, у розмірі 80% від заробітної плати, з урахуванням матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових потреб та індексації заробітної плати, з яких було сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, з врахуванням фактично отриманих сум, на підставі довідки фінансового управління Олександрійської міської ради Кіровоградської області від 27.07.2017 року №334/18/09/1, починаючи з 01 вересня 2017 року.

В іншій частині позову відмовити.

Судові витрати залишити по фактично понесеним.

Рішення може бути оскаржене до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Олександрійський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст судового рішення складено 30 березня 2018 року.

Учасники справи:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП-НОМЕР_1, зареєстрованої за адресою: 28008, АДРЕСА_1;

Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області, Код ЄДРПОУ-20632802, місцезнаходження: 25009, Кіровоградська область, м.Кропивницький, Кіровський район, вул.Соборна, 7А.

Суддя