
Номер провадження 3/754/1992/18
Справа №754/4052/18
ПОСТАНОВА
Іменем України
02 квітня 2018 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Панченко О.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
РНОКПП НОМЕР_1,
адреса: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, що складено відносно ОСОБА_1 встановлено, що актом камеральної перевірки № 1517/26-15-12-07-20/33432911 від 08.02.2018 року, що було складено головним державним ревізором - інспектором відділу моніторингу камеральних перевірок податкової звітності управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у м. Києві Захарчук В.Г., було встановлено слідуючі порушення при перевірці ТОВ «Каскад-СД»: заниження позитивних нарахувань, які підлягають сплаті до бюджету за грудень 2017 року на суму ПДВ 426243 гривень. Таким чином, гр. ОСОБА_1, як посадова особа - керівник ТОВ «Каскад-СД», порушив ст. 198 Податкового Кодексу України та скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.
Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про неможливість розгляду в судовому засіданні справи про притягнення до адміністративної відповідальності гр. ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-1 КпАП України, з наступних підстав.
Згідно п. 4 ст. 129 Конституції України однією із засад судочинства є змагальність сторін і закон не покладає на суд обов»язок збирати докази винуватості чи невинуватості особи.
Так, відповідно до ч. 2 ст. 7 КУпАП, провадження у справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Відповідно до ч. 1 ст. 256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
За таких обставин, адміністративна справа щодо гр. ОСОБА_1 підлягає поверненню до Головного управління ДФС у м. Києві для доопрацювання, в ході якого необхідно встановити відомості про особу, відносно якої складено адміністративний протокол, а саме: усунути розбіжності, оскільки, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначено особу яка притягається до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1, а в супровідному листі вказано про направлення до суду для розгляду адміністративного матеріалу відносно ОСОБА_3.
Враховуючи те, що все вище викладене унеможливлює розгляд протоколу в судовому засіданні, на підставі викладеного, керуючись ст.ст. 245, 254, 256, 278, 280, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення повернути до Головного управління ДФС у м. Києві для доопрацювання.
Суддя: