Ухвала суду № 73107054, 28.03.2018, Краматорський міський суд Донецької області

Дата ухвалення
28.03.2018
Номер справи
234/2392/18
Номер документу
73107054
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 234/2392/18

Провадження № 1-кс/234/1434/18

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відсторонення від посади

28 березня 2018 року м. Краматорськ

Слідчий суддя Краматорського міського суду Донецької області Сухоручко Ю.О.,

при секретарі Харькової Т.С.,

за участю заступника начальника СВ СУ військової прокуратури

сил АТО Альоша А.В.,

підозрюваного ОСОБА_2,

захисника Агапова П.В.,

розглянув клопотання заступника начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В., погодженого із прокурором у кримінальному провадженні - заступник начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури сил АТО Заскалкін А., про відсторонення від посади:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Дзержинськ Донецької області, українця, громадянина України, який зареєстрований та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1, працює на посаді заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області, одружений, має на утриманні трьох малолітніх дітей, раніше не судимого, підозрюваного у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України,-

Суд перевірив надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження за № 42017051110000137 від 25.10.2017 за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, у рамках якого було подано клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши заступника начальника СВ СУ військової прокуратури сил АТО Альоша А.В., підозрюваного, захисника, -

ВСТАНОВИВ:

27.03.2018 до суду надійшло клопотання начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В. про відсторонення від посади ОСОБА_2.

Клопотання відповідає вимогам ст. 155 КПК України.

В обґрунтування клопотання заступник начальника СВ СУ військової прокуратури сил АТО Альоша А.В. зазначив, що слідчим відділом військової прокуратури сил антитерористичної операції здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017051110000137 від 25.10.2017 за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що згідно розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області від 01.09.2017 №1-О, ОСОБА_2 з 01.09.2017, призначено на посаду виконуючого обов'язки заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (далі - ВЦА м. Торецьк).

Розпорядженням керівника ВЦА м. Торецьк від 12.01.2018 №6-О, ОСОБА_2, призначено на посаду заступника керівника ВЦА м. Торецьк та залишено йому 9 ранг 4 категорії посад органів місцевого самоврядування.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації» (далі - Закон), військово-цивільні адміністрації - це тимчасові державні органи у селах, селищах, містах, районах та областях, що діють у складі Антитерористичного центру при Службі безпеки України (у разі їх утворення для виконання повноважень відповідних органів у районі проведення антитерористичної операції) або у складі Об'єднаного оперативного штабу Збройних Сил України (у разі їх утворення для виконання повноважень відповідних органів у районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях) і призначені для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення безпеки і нормалізації життєдіяльності населення, правопорядку, участі у протидії актам збройної агресії, диверсійним проявам і терористичним актам, недопущення гуманітарної катастрофи в районі відсічі збройної агресії Російської Федерації, зокрема проведення антитерористичної операції.

Згідно з положеннями ст. 3 Закону, військово-цивільні адміністрації утворюються у разі потреби за рішенням Президента України.

Указом Президента України від 12.05.2017 №128/2017 «Про утворення військово-цивільної адміністрації», утворено військово-цивільну адміністрацію м. Торецьк Донецької області.

Таким чином, працюючи на посаді заступника керівника ВЦА м. Торецьк, ОСОБА_2 постійно виконує організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції і згідно Примітки 1 до ст.364 КК України є службовою особою.

Крім цього, працюючи на вказаній посаді ОСОБА_2, відповідно до Примітки 2 ст. 368 КК України, є службовою особою яка займає відповідальне становище.

Перебуваючи на посаді заступника керівника ВЦА м. Торецьк, тобто будучи службовою особою органу місцевого самоврядування, ОСОБА_2, відповідно до ст. 8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», зобов'язаний забезпечувати: додержання Конституції і законів України, інших нормативно-правових актів, актів органів місцевого самоврядування; забезпечення відповідно до їх повноважень ефективної діяльності органів місцевого самоврядування; додержання прав та свобод людини і громадянина; шанобливе ставлення до громадян та їх звернень до органів місцевого самоврядування, турбота про високий рівень культури, спілкування і поведінки, авторитет органів та посадових осіб місцевого самоврядування; недопущення дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам місцевого самоврядування та держави.

Крім того, відповідно до ч. 2 ст. 12 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», на посадових осіб місцевого самоврядування поширюються обмеження, передбачені Законом України «Про запобігання корупції».

Відповідно до підпункту «в», п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», ОСОБА_2 є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення. Згідно з ст. 22 вказаного Закону, особам, зазначеним ч. 1 ст. 3 цього Закону, забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов'язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах. Відповідно до ст.ст. 23, 24 Закону України «Про запобігання корупції», особам, зазначеним у пунктах 1, 2 частини першої ст. 3 вказаного Закону, забороняється безпосередньо або через інших осіб вимагати, просити, одержувати подарунки для себе чи близьких їм осіб від юридичних або фізичних осіб, а у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, незважаючи на приватні інтереси, зобов'язані невідкладно вжити таких заходів: відмовитися від пропозиції; за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію; залучити свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа співробітників; письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.

Згідно розпорядження керівника ВЦА м. Торецьк від 05.02.2018 №61 «Про розподіл обов'язків між керівними працівниками військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області», ОСОБА_2 забезпечує реалізацію Законів України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень керівника ВЦА м. Торецьк, голови Донецької обласної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства, дорожнього господарства, архітектури та будівництва, зв'язку, перевезення пасажирів, земельних відносин. Вирішує питання капітального будівництва, фінансування і реалізації процесів розвитку, реформування житлово-комунального та дорожнього господарства, транспорту, зв'язку, раціонального використання земельних ресурсів, регуляторної політики, охорони навколишнього природного середовища, організації обліку громадян, які перебувають на черзі на отримання житла. Забезпечує виконання комплексних програм за напрямками діяльності, заходів з благоустрою міста, щодо поводження з твердими побутовими відходами, організовує роботу з підготовки підприємств, організацій, установ міста до осінньо-зимового періоду.

Крім того, відповідно до розпорядження керівника ВЦА м. Торецьк від 18.09.2017 № 70 «Про затвердження складу конкурсної комісії з оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Торецька» ОСОБА_2 призначено головою вказаної комісії.

Незважаючи на свою обізнаність з вимогами вищевказаних нормативно - правових актів, будучи попередженим про обмеження, передбачені Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», які спрямовані на запобігання корупційним правопорушенням під час перебування на службі, ОСОБА_2 і використав свої службові повноваження у злочинних цілях за наступних обставин.

Так, 04.12.2017, більш точний час в ході досудового розслідування не встановлено, директор ТОВ «Промекоресурс» ОСОБА_5 звернувся до заступника ВЦА м. Торецьк ОСОБА_2 щодо укладення договору про оренди нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності, пов'язаної із збиранням вторинної сировини на території м. Торецька Донецької області.

В цей же час у ОСОБА_2 виник корисливий злочинний умисел, спрямований на особисте протиправне збагачення шляхом вимагання та одержання неправомірної вигоди від ОСОБА_5 за вирішення питання про укладення з останнім договору оренди комунального нерухомого майна територіальної громади м. Торецька.

З метою реалізації свого злочинного умислу, ОСОБА_2 ознайомив ОСОБА_5 з порядком надання в оренду комунального нерухомого майна на території м. Торецька Донецької області та повідомив останньому, що у разі дотримання ОСОБА_5 відповідної процедури він, як голова конкурсної комісії з оренди об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Торецька, зможе посприяти у прийнятті рішенні про укладення з ОСОБА_5 договору оренди.

При цьому, переслідуючи корисливий мотив, ОСОБА_2 вказав ОСОБА_5, що дії, щодо сприяння у підписанні з ним договору оренди він вчинить тільки у випадку надання особисто йому неправомірної вигоди та поставив ОСОБА_5 категоричну вимогу щодо передачі йому грошових коштів у сумі 5000 грн.

ОСОБА_5, діючи в інтересах ТОВ «Промекоресурс», усвідомлюючи, що у разі невиконання протиправних вимог ОСОБА_2, для господарської діяльності вказаного підприємства, можуть настати негативні наслідки, не бажаючи їх настання, будучи поставленим у безвихідь змушений був погодитися на протиправні вимоги ОСОБА_2

Однак, розуміючи незаконність вимог ОСОБА_2 та усвідомлюючи, що надання неправомірної вигоди є кримінально-караним діянням, не бажаючи настання негативних наслідків для себе у вигляді притягнення до кримінальної відповідальності, ОСОБА_5, 26.12.2017 звернувся із заявою до правоохоронних органів з метою викриття злочинної діяльності ОСОБА_2

21.03.2018, близько 08 год. 30 хв., ОСОБА_5, діючи під контролем правоохоронних органів, виконуючи незаконні вимоги ОСОБА_2, зустрівся з останнім в його службовому кабінеті на другому поверсі адміністративної будівлі ВЦА м. Торецьк за адресою: Донецька обл., м. Торецьк, вул. Маяковського, 24А та передав останньому грошові кошти у сумі 5000 грн.

В свою чергу, ОСОБА_2, діючи умисно, переслідуючи корисливий мотив, з метою реалізації свого злочинного умислу спрямованого на особисте протиправне збагачення, шляхом вимагання та одержання від

ОСОБА_5 неправомірної вигоди, прийняв від останнього зазначені грошові кошти, при цьому поклав їх у верхню шухляду свого робочого столу, і у такий спосіб одержав від ОСОБА_2 неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 5000 грн.

Відразу ж після цього, ОСОБА_2 затримано в порядку ст. 208 КПК України правоохоронними органами, предмет неправомірної вигоди у вигляд грошових коштів у сумі 5000 грн. у нього вилучений та його злочинну діяльність, припинено.

Таким чином, ОСОБА_2, працюючи на посаді заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, діючи умисно, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, в порушення вимог Конституції України і Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», переслідуючи корисливий мотив, з метою реалізації свого злочинного умислу, спрямованого на особисте протиправне збагачення починаючи з 04.12.2017, більш точний час в ході досудового розслідування не встановлено, вимагав та 21.03.2018, близько 08 год. 30 хв., перебуваючи у своєму службовому кабінеті за адресою: Донецька обл., м. Торецьк, вул. Маяковського, 24А, одержав від ОСОБА_5 неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 5000 грн., за позитивне вирішення питання щодо укладення договору оренди комунального нерухомого майна територіальної громади м. Торецька.

21.03.2018 ОСОБА_2 повідомлено про підозру у вчиненні вищенаведеного злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Підозрюваним у вчиненні кримінального правопорушення є: ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Дзержинськ Донецької області, українець, громадянин України, який зареєстрований та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1, працює на посаді заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області, одружений, має на утриманні трьох малолітніх дітей, раніше не судимий.

З клопотання вбачється, що вина підозрюваного ОСОБА_2 у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення підтверджується зібраними у ході досудового розслідування доказами, а саме: протоколом прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення від 26.12.2017, протоколом допиту свідка ОСОБА_5 від 21.03.2017, копією договору №28 від 20.03.2018 оренди комунального нерухомого майна територіальної громади м. Торецька, протоколом огляду та вручення грошових коштів від 21.03.2018, протоколом обшуку від 21.03.2018, протоколом затримання ОСОБА_2 від 21.03.2018, протоколами допиту свідків ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8 від 21.03.2018 та іншими зібраними доказами у сукупності.

ОСОБА_2, перебуваючи на посаді заступника керівника ВЦА м. Торецьк вчинив тяжкий злочин, може продовжити злочинну діяльність, негативно впливати на хід досудового розслідування та судового розгляду шляхом знищення та підроблення речей і документів, які мають суттєве значення для досудового розслідування, а також, перебуваючи на вказаній посаді, має можливість незаконними засобами впливати на свідків (своїх підлеглих працівників ВЦА м. Торецьк), які на даний час в повному обсязі не допитані та інших учасників кримінального провадження, перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином, що підтверджується матеріалами, які додаються до клопотання.

Кримінальне правопорушення у якому підозрюється ОСОБА_2 у відповідності до ст. 45 КК України є корупційним, безпосередньо пов'язане із використанням ним як заступником керівника ВЦА м. Торецьк свого службового становища.

Згідно ч. 5 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.

Відповідно до ч. 2 ст. 154 КПК України відсторонення від посади здійснюється на підставі рішення слідчого судді під час досудового розслідування.

В судовому засіданні заступник начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В. клопотання підтримав, просив його задовольнити, зазначив, що перебування підозрюваного на посаді сприяло вчиненню кримінального правопорушення, а також перебуваючи на вказаній посаді має можливість незаконними засобами впливати на свідків, а саме своїх підлеглих працівників ВЦА м. Торецьк, які станом на теперішній час органом досудового розслідування ще не допитані, а також може знищити та підробити документи, оскільки стороною обвинувачення, станом на теперішній час не вилучені оригінали документів.

Підозрюваний ОСОБА_2 у судовому засіданні заперечував проти задоволення клопотання та пояснив, що пред'явлена підозра не обґрунтована, все це провокація. Він не збирається впливати на свідків та знищувати чи підробляти документи. Усі документи вже вилучені працівниками прокуратури. Відсторонення його від посади, може нести за собою негативні наслідки. Якщо у місті виникають ризики техногенного характеру, то збирається комісія, яка швидко реагує та вирішує усі питання. Він є заступником керівника даної комісії. Його відсутність, під час виникнення у місті надзвичайної ситуації, може негативно вплинути на вирішення проблемних питань та усунення негативних наслідків. Окрім того, він мешкає з дружиною та трьома малолітніми дітьми, сину - 10 років, який є школярем, та донькам по 5 років, які відвідують дитячий садочок, дружина на теперішній час не працює. У разі відсторонення його від посади, його сім'я залишиться без коштів.

Захисник Агапов П.В. у судовому засіданні проти задоволення клопотання заперечував, зазначив, що органом досудового розслідуванням виконані всі необхідні дії, вилучені необхідні документи, допитані свідки, підозрюваний не може впливати на хід досудового розслідування; а також не доведено, яким чином підозрюваний буде впливати на розгляд кримінального провадження. Підозрюваному ораний запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, одним з обов'язків є заборона спілкуватись зі свідками за даним кримінальним провадженням.

Свідок ОСОБА_9 у судовому засіданні пояснив, що він працює заступником начальника ВЦА м. Торецька Донецької області з вересня 2017 року та по теперішній час. Керівний кадровий склад ВЦА - це начальник - Я.Д. Руденко та чотири заступника. У кожного заступника є свої функціональні обов'язки, але якщо хто-небудь у відпустці чи на лікарняному, то всі взаємозамінні. На теперішній час начальник ВЦА м. Торецька другий тиждень на лікарняному, а тому він тимчасово виконує його обов'язки. Під час виникнення надзвичайного стану у місті, терміново збирається комісія, де ОСОБА_2 є заступником керівника комісії, та колегіально координують і вирішують усі проблемні питання. У разі відсторонення від посади ОСОБА_2, у всіх заступників збільшиться обсяг роботи.

Заслухавши заступника начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В., підозрюваного, захисника, свідка ОСОБА_9 дослідивши матеріали, якими обґрунтовується клопотання, суд прийшов до таких висновків.

В судовому засіданні встановлено, що слідчим відділом військової прокуратури сил антитерористичної операції здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №42017051110000137 від 25.10.2017 за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Як видно, згідно розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області від 12.01.2018 №6-О, ОСОБА_2 з 12.01.2018, призначено на посаду заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області (далі - ВЦА м. Торецьк).

21.03.2018 ОСОБА_2 повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Відповідно до ч.5 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції» особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом.

Злочин, передбачений ст. 368 ч. 3 КК України, у вчиненні якого підозрюється ОСОБА_2 згідно розділу 17 Кримінального Кодексу України є злочином у сфері службової діяльності, у зв'язку з чим, законом передбачено обов'язкове відсторонення підозрюваного від посади.

Дослідивши матеріали додані до клопотання відповідно до вимог ч.2 ст. 157 КПК України, а саме: розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області від 12.01.2018 №6-О, заява ОСОБА_5 від 26.12.2017, протокол допиту свідка ОСОБА_5 від 21.03.2018, договір № 28 оренди комунального нерухомого майна територіальної громади м. Торецька від 20.03.2018, протокол огляду від 21.03.2018, протокол обшуку від 21.03.2018, протокол затримання особи, підозрюваної у вчиненні злочину від 21.03.2018, повідомлення про підозру від 21.03.2018, протокол допиту свідка ОСОБА_6 від 21.03.2018 року, протокол допиту свідка ОСОБА_7 від 21.03.2018 року, протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 21.03.2018 року, слідчий суддя вважає, що матеріали провадження мають достатньо доказів, які вказують на вчинення ОСОБА_2 кримінального правопорушення.

Відносно негативних наслідків, на які зауважив підозрюваний ОСОБА_2, слідчий суддя зазначає, що як стало відомо з пояснень свідка - ОСОБА_9, у разі відсторонення підозрюваного від посади, його функціональні обов'язки будуть виконувати інші заступники керівника ВЦА м. Торецька, які взаємозамінні та обізнані в своїй професійній діяльності Відносно відсутності грошових коштів на утримання дітей, в судовому засіданні встановлено, що молодші діти підозрюваного досягли п'ятирічного віку та відвідують дитячий садочок, старший син - є школярем та досяг десятирічного віку. В судовому засіданні не встановлено, що дружина підозрюваного ОСОБА_2 є інвалідом першої або другої групи та не має можливості за станом здоров'я працювати.

Відповідно до вимог ст.180 Сімейного Кодексу України, батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття. Тобто при вирішенні клопотання про відсторонення від посади ОСОБА_2, судом враховано, що діти у цей період будуть перебувати на утриманні матері.

Органом досудового розслідування доведено, що перебування підозрюваного ОСОБА_2 на посаді сприяло вчиненню злочину та викладені заступником начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В обставини дають підстави вважати, що підозрюваний, перебуваючи на посаді заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області може перешкоджати проведенню досудового розслідування по кримінальному провадженню, оскільки свідки по даному кримінальному провадженню є його підлеглими.

Крім того, мають під собою підґрунтя й зазначений заступником начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В. ризик того, що підозрюваний, перебуваючи на посаді може незаконними засобами впливатиме на свідків, коло яких ще не повністю допитано органом досудового розслідування, які працюють у військово-цивільній адміністрації м. Торецьк Донецької області, чим у такий спосіб буде перешкоджати встановленню обставин вчинення злочину, у якому він підозрюється, а тому, суд прийшов до висновку про задоволення клопотання про відсторонення ОСОБА_2 від посади, строком на два місяця.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 154-157, 309 КПК України, ч. 5 ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання заступника начальника слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил АТО Альоша А.В., погодженого із прокурором у кримінальному провадженні - заступник начальника відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури сил АТО Заскалкін А., про відсторонення від посади ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, - задовольнити.

Відсторонити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, від посади заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області, строком на два місяці, тобто до 27 травня 2018 року.

Надати копію ухвали суду слідчому, прокурору, захиснику та підозрюваному.

Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого та прокурора.

Вступна та резолютивна частини ухвали постановлені, проголошені та вручені 28.03.2018. Повний текст ухвали виготовлений 29.03.2018.

Ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення. Подача апеляційної скарги на ухвалу не зупиняє її виконання.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до апеляційного суду Донецької області протягом п'яти днів з дня її оголошення. А особою, яка перебуває під вартою, строк подачі апеляційної скарги обчислюється з моменту вручення їй копії судового рішення.

Слідчий суддя Краматорського міського

суду Донецької області Ю.О. Сухоручко