
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 березня 2018 року м.Житомир справа № 806/729/18
категорія 8.3.3
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Капинос О.В.,
секретар судового засідання Недашківська Н.В.,
за участю: представників позивача - ОСОБА_1, ОСОБА_2,
представників відповідача - ОСОБА_3, ОСОБА_4,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради до Головного управління ДФС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0022621401 від 08.11.2017 р.,
встановив:
Комунальне підприємство "Озерне" Новогуйвинської селищної ради звернулося до суду з позовом, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Житомирській області №0022621401 від 08.11.2017 на суму 190502,00 грн. за податковими зобов"язаннями та 47626,00 грн. за штрафними санкціями.
В обґрунтування позову зазначає, що за результатами документальної планової виїзної перевірки підприємства на підставі висновків, викладених в акті перевірки, податковим органом винесено податкове повідомлення рішення № НОМЕР_1 від 08.11.2017 р. яким було збільшено суму грошового зобов’язання за платежем податку на додану вартість на суму 190 502,00 грн. та 47 626,00 грн. за штрафними санкціями. При цьому, особи, які здійснювали перевірку, дійшли висновку, що підприємство порушило п.188.1 ст. 188 ПК України, в результаті чого в періоді з 01.01.2015 по 31.12.2015 занижено суму податкового зобов’язання на загальну суму 190 502 грн. внаслідок заниження бази оподаткування, а саме: не відображено у складі податкового зобов’язання суми податку на додану вартість, нарахованої на суму різниці між собівартістю послуг з теплопостачання та вивезення сміття та нарахованим обсягом реалізації зазначених послуг. В обґрунтування таких висновків вказано те, що затверджені тарифи виконавчим органом Новогуйвинської селищної ради, які є нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво та в подальшому вказана різниця не відшкодована з бюджету за рахунок субвенцій. Вказані висновки, на думку позивача, є необґрунтованими, оскільки затверджені тарифи виконкому Новогуйвинської селищної ради та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в період з 01.01.2015 по 31.12.2015 р. р. є державними регульованими цінами, тому до підприємства не підлягає застосування ч.2 п.188.1. ст. 188 Податкового кодексу України.
Ухвалою від 15.02.2018 відкрито спрощене провадження у справі з викликом сторін.
У судовому засіданні 13.03.2018 було оголошено перерву до 16.03.2018.
В судове засідання з"явилися представники позивача, позов підтримали, просили задовольнити його у повному обсязі.
Представники відповідача в судовому засіданні просили відмовити у задоволенні позовних вимог з підстав, зазначених у письмовому відзиві. В обґрунтування відзиву зазначено, що за результатами проведеної планової виїзної документальної перевірки КП "Озерне" Новогуйвинської селищної ради складено акт перевірки від 25.10.2017. Перевіркою встановлено, що згідно з даними бухгалтерського обліку за січень-листопад 2015 підприємством занижено базу оподаткування по послугах з теплопостачання та вивезення сміття на загальну суму 952512 грн. Перевіркою повноти визначення податкових зобов"язань встановлено їх заниження за на суму 190502 грн., чим порушено п.188.1 ст.188 Податкового Кодексу України, внаслідок не відображення у складі податкового зобов"язання суми податку на додану вартість, нарахованої на суму різниці між собівартістю послуг з теплопостачання та вивезення сміття та нарахованим обсягом реалізації зазначених послуг. Зокрема, особами, які проводили перевірку встановлено, що тарифи, затверджені виконавчим органом Новогуйвинської селищної ради є нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво та в подальшому вказана різниця не відшкодована з бюджету за рахунок субвенцій. Крім того, вказано, що КП "Озерне" не підпадає під регулювання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Отже, вважають, що податкове повідомлення-рішення, винесене на підставі вказаних порушень є правомірним.
Згідно поданої письмової відповіді на відзив, представник позивача зазначив, що рішенням виконкому Новогуйвинської селищної ради "Про затвердження тарифу для населення" №90 від 02.06.2011 був затверджений тариф, який діяв до 01.02.2015. Крім того, за період з 01.02.2015 по 24.09.2015 діяв тариф, який встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. За період з 01.10.2014 по 28.09.2015 діяв тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Також, згідно рішення виконкому Новогуйвинської селищної ради був затверджений тариф на вивезення побутових відходів за №91 від 24.07.2014 з 01.09.2014. Згідно рішення виконкому Новогуйвинської селищної ради був затверджений тариф на вивезення побутових відходів за №125 від 03.11.2015 з 01.12.2015. Отже, зазначає, що затверджені тарифи виконкому Новогуйвинської селищної ради та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг в період з 01.01.2015 по 31.12.2015 є державними регульованими цінами, тому до підприємства взагалі є безпідставним застосування ч.2 п.188.1. ст. 188 Податкового кодексу України.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступні обставини.
Комунальне підприємство "Озерне" Новогуйвинської селищної ради відповідно до ліцензій за №065516, №065517 від 24.10.2012, які видані Житомирською обласною державною адміністрацією, здійснює виробництво та постачання теплової енергії. Вказані ліцензії були видані строком до 16 жовтня 2017 року. (а.с.108-109)
В подальшому відповідно до листа Директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської ОДА за вих. №04.1-65 від 11.01.2018 року вказані ліцензії продовжують діяти та є безстроковими. (а.с.110)
Згідно довідки Новогуйвинської селищної ради - Комунальне підприємство "Озерне" Новогуйвинської селищної ради є єдиним постачальником теплової енергії в смт. Озерне Житомирської області Житомирського району. (а.с.111)
У період з 27.09.2017 по 18.10.2017 на підставі наказу Головного управління ДФС у Житомирській області від 12.09.2017 №1439 проведена документальна планова виїзна перевірка Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради податкового законодавства за період з 01.01.2014 по 31.12.2016, валютного - за період з 01.01.2014 по 31.12.2016, єдиного внеску на загальнообов"язкове державне соціальне страхування - за період з 01.01.2011 по 31.12.2016.
За результатами перевірки Головним управління ДФС у Житомирській області було складено акт про результати документальної планової виїзної перевірки Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради № 751/06-30-14-10/35185011 від 25.10.2017. (а.с.20-72)
Зокрема, з акту вбачається, що перевіркою відображених у рядку 1 Декларацій "Операції на митній території України, що обліковуються за ставкою 20%, крім імпорту товарів" показників за період з 01.01.2014 по 31.12.2016 у загальній сумі 5738784 грн. встановлено, що на формування цього показника мало вплив здійснення операцій з надання послуг з теплопостачання та вивезення сміття на території Новогуйвинської селищної ради.
При цьому, перевіркою встановлено порушення підприємством п. 188.1 ст. 188 Податкового кодексу України в результаті чого занижено податок на додану вартість на загальну суму 190502 грн., в тому числі по періодах: за січень 2015 - на суму 55062 грн., за лютий 2015 - на суму 8176 грн., за березень 2015 - на суму 30628 грн., за квітень 2015 - на суму 93445 грн., за липень 2015 - на суму 1697 грн., за вересень 2015 - на суму 365 грн., за жовтень 2015 - на суму 833 грн., за листопад 2015 - на суму 296 грн.
На підставі висновків, викладених в акті перевірки, податковим органом винесено податкове повідомлення рішення № НОМЕР_1 від 08.11.2017, яким було збільшено суму грошового зобов’язання за платежем податку на додану вартість на суму 190 502,00 грн. та 47 626,00 грн. за штрафними санкціями. (а.с.18)
Із висновками щодо порушення КП "Озерне" податкового законодавства, які викладені у акті підприємство не погодилось, а саме з частині пункту 3.1.2.1 підпункт 1 Податкові зобов’язання (сторінки 12-18 Акта перевірки), тому подало свої заперечення до нього в порядку, визначеному п. 86.7 ст. 86 ПК України. (а.с.65-72)
Листом від 07.11.2017 №5508/0/06-30-14-10 Головне управління ДФС у Житомирській області повідомило підприємство про результати розгляду заперечення, а саме: викладені у ньому аргументи, на думку податкового органу, не спростовують факту порушення, та висновки відображеній в акті перевірки, здійснені правомірно та відповідно до вимог чинного податкового законодавства. (а.с. 73-79)
За результатами оскарження податкового повідомлення - рішення до ДФС України, останньою прийнято рішення №890/6-99-11-01-01-25 від 11.01.2018, яким залишено без змін податкове повідомлення-рішення , а скаргу без задоволення.(а.с.82-98)
Вважаючи таке рішення податкового органу протиправним, позивач звернувся до суду.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.
Відповідно до п.75.1 ст.75 Податкового кодексу України, органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки. Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом.
Підпункт 75.1.2 п.75.1 ст.75 Податкового кодексу України визначає, що документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, а також отриманих в установленому законодавством порядку органом державної податкової служби документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.
Як вбачається з матеріалів справи підставою для винесення оскаржуваного податкового повідомлення-рішення стало встановлене перевіркою порушення підприємством п. 188.1 ст. 188 ПК України.
Так, представники відповідача вказують, що внаслідок заниження бази оподаткування по послугам з теплопостачання та вивезення сміття у зв"язку з наданням цих послуг за ціною, що є нижчою за ї собівартість, встановлено заниження податкового зобов"язання по податку на додану вартість за січень-листопад 2015 на загальну суму 190502 грн.
Представники позивача вважають, що оскільки тарифи на теплопостачання та вивезення сміття затверджені рішеннями виконкому Новогуйвинської селищної ради та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, отже є державними регульованими цінами, тому до підприємства є безпідставним застосування п.188.1 ст.188 ПКУ.
Суд погоджується з доводами представників позивача з огляду на наступне.
Відповідно до п.188.1. ст. 188 Податкового кодексу України від 02.12.2010 (в редакції на час виникнення спірних правовідносин) база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім акцизного податку на реалізацію суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв’язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб’єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).
При цьому база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг, база оподаткування операцій з постачання самостійно виготовлених товарів/послуг не може бути нижче звичайних цін, а база оподаткування операцій з постачання необоротних активів не може бути нижче балансової (залишкової) вартості за даними бухгалтерського обліку, що склалася станом на початок звітного (податкового) періоду, протягом якого здійснюються такі операції (у разі відсутності обліку необоротних активів - виходячи із звичайної ціни), за винятком:
- товарів (послуг), ціни на які підлягають державному регулюванню;
- газу, який постачається для потреб населення.
В контексті наведеного суд відмічає, що база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг не може бути нижче ціни придбання таких товарів/послуг за винятком товарів (послуг), ціни на які підлягають державному регулюванню.
Відповідно до ч.1 п.2 п. ст. 7. Закону України "Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.2004 (із змінами та доповненнями) до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері житлово-комунальних послуг належить встановлення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги відповідно до закону.
Стаття 191 Господарського кодексу України від 16.01.2003 (в редакції, що діяла протягом 2015) визначає, що державні регульовані ціни запроваджуються Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади, та органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень у встановленому законодавством порядку.
Стаття 12 Закону України "Про ціни і ціноутворення" від 21.06.2012 визначає, що державні регульовані ціни запроваджуються на товари, які справляють визначальний вплив на загальний рівень і динаміку цін, мають істотну соціальну значущість, а також на товари, що виробляються суб’єктами, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку.
Згідно ст. 1 Закону України "Про теплопостачання" від 02.06.2005 № 2633-IV визначено, що тариф (ціна) на теплову енергію - грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії (1 Гкал.) з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових, що визначаються згідно із методиками, розробленими національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг. Відповідно до ст.6 зазначеного закону, державна політика у сфері теплопостачання базується в т.ч. на принципі формування цінової та тарифної політики.
Відповідно до ст.13 цього Закону, що діяла у 2015, до основних повноважень органів місцевого самоврядування у сфері теплопостачання належить повноваження щодо встановлення для відповідної територіальної громади в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на теплову енергію, які надаються підприємствами та організаціями комунальної власності, крім тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках комбінованого виробництва теплової і електричної енергії.
Таким чином, у випадку наявності затвердженого тарифу (ціни) на виробництво тепла, який є нижче собівартості та підпадає під дію вище приведених законів, тому вказані тарифи (ціни) є регульованими.
З матеріалів справи вбачається, що рішенням виконкому Новогуйвинської селищної ради "Про затвердження тарифу для населення" №90 від 02.06.2011 був затверджений тариф на теплопостачання, який діяв до 01.02.2015. (а.с.99)
Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.11.2014 №710 встановлено тарифи на послуги з централізованого опалення що надаються населенню такими суб"єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг: Комунальному підприємству "Озерне" Новогуйвинської селищної ради з централізованого опалення. Постанова набрала чинності з 01.01.2015.(а.с.100)
Отже, за період з 01.02.2015 р. по 24.09.2015 діяв тариф встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а саме:
- з 01.02.2015 р. згідно Постанови №710 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено тариф для населення, протягом опалювального періоду (одноставковий) від 28.11.2014. (а.с.100)
- з 01.05.2015 р. згідно Постанови №1171 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено тариф для населення, протягом опалювального періоду (одноставковий) від 31.03.2015. (а.с.101)
За період з 01.10.2014 по 28.09.2015 , діяв тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а саме:
- з 01.06.2014 згідно Постанови №620 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлену тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів від 30.05.2014.(а.с.102)
- з 01.07.2014 згідно Постанови №687 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів від 13.06.2014. (а.с.103)
- з 01.12.2014 згідно Постанови №484 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів від 28.11.2014. (а.с.104)
- з 01.03.2015 згідно Постанови №400 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів від 27.02.2015. (а.с.105)
- з 01.04.2015 згідно Постанови №1026 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів від 31.03.2015. (а.с.106)
Отже, за період з 01.10.2014 по 28.09.2015 діяв тариф для потреб бюджетних установ та інших споживачів встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Крім того, відповідно до листа Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.09.2015 №10611/21/31-15 було зазначено : "За результатами 2014 року КП "Озерне" обсяг виробленої теплової енергії склав 18756 кал. теплової енергії, обсяг поставленої теплової енергії - 16202 Гкал. теплової енергії".
Таким чином, з 28.09.2015, підприємство не підпадало під регулювання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, тому з вказаного періоду тарифи встановлював виконком Новогуйвинської селищної ради.
Як свідчать матеріали справи, аналогічна ситуація стосується затвердженого тарифу на вивезення сміття.
Так, згідно рішення виконкому Новогуйвинської селищної ради від 24.07.2014 №91 затверджено тариф на вивезення побутових відходів для населення по КП "Озерне" у розмірі 3,95 грн. на одну людину в місяць або 36,48 грн. за вивезення 1 м.куб. побутових відходів з 01.09.2014 .(а.с.117)
Згідно рішення виконкому Новогуйвинської селищної ради від 03.11.2015 №125 затверджено тариф на вивезення побутових відходів для населення по КП "Озерне" у розмірі 4,56 грн. на одну людину в місяць або 42,12 грн. за вивезення 1 м.куб. побутових відходів з 01.12.2015.
Враховуючи викладене, суд вважає, що затверджені тарифи виконкомом Новогуйвинської селищної ради та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, в період з 01.01.2015 по 31.12.2015 є державними регульованими цінами, тому до підприємства не застосовується п.188.1. ст. 188 Податкового кодексу України.
Отже, в ході розгляду справи спростованими є доводи відповідача про те, що діяльність Комунального підприємства "Озерне" з надання послуг з виробництва та постачання теплової енергії, а також вивезення сміття не підлягає державному регулюванню.
Крім того, як пояснили представники позивача при нарахуванні за опалювальний сезон 2014-2015 враховували період з травня 2014 по квітень 2015, оскільки з травня 2014 починалась передоплата (авансова система нарахувань) за наступний опалювальний сезон, тому база оподаткування операції з постачання послуг з теплопостачання не є нижчою собівартості.
Так, з травня по вересень 2014 у зв"язку із застосуванням тарифу, який передбачав авансову систему платежів, був нарахований авансовий дохід, який відносився до листопада 2014, грудня 2014, січня 2015, лютого 2015 та березня 2015.
Отже, суд погоджується з позивачем, що в нарахуваннях січня, лютого та березня року необхідно враховувати дохід, якій був нарахований в липні, серпні та вересні 2014.
Відповідно до вимог ч.2 ст. 25 Закону України "Про теплопостачання", теплопостачальні, теплотранспортні і теплогенеруючі організації зобов'язані здійснювати перерахунок за спожиту теплову енергію із споживачами з урахуванням авансового платежу та показань приладів комерційного обліку теплової енергії протягом місяця після закінчення опалювального періоду
Як вбачається з матеріалів справи, перерахунок за опалювальний сезон 2014-2015, на підставі авансових платежів, підприємство зробило в квітні 2015, що підтверджується довідкою про перерахунок. (а.с.113-114)
Таким чином, матеріалами справи підтверджено, що за опалювальний сезон 2014-2015 база оподаткування операції з постачання послуг з теплопостачання не є нижчою їх собівартості.
З огляду на викладене, суд вважає, що в ході розгляду справи не знайшов своє підтвердження висновок відповідача про порушення підприємством п. 188.1 ст. 188 ПК України в результаті чого занижено податок на додану вартість на загальну суму 190502 грн., оскільки він не відповідає фактичним обставинам справи, спростовується наявними у матеріалах справи доказами та не містять належних та допустимих доказів вчинення позивачем порушень податкового законодавства, що суперечить вимогам ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з ч.1 ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Отже, відповідачем не доведено, а позивачем та наявними у матеріалах справи доказами спростовано правомірність винесення Головним управлінням ДФС у Житомирській області податкового повідомлення-рішення №0022621401 від 08.11.2017
Оскільки відповідач як суб'єкт владних повноважень, на якого ч.2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України покладено обов'язок щодо доказування правомірності своїх дій та рішень, не довів суду правомірності свого рішення, це є підставою для його скасування та для задоволення адміністративного позову
Враховуючи викладене, суд задовольняє позов Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради у повному обсязі.
Згідно з ч.1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Відповідно до платіжного доручення № 56 від 08.02.2018 позивачем при зверненні до суду сплачений судовий збір в сумі 3571,93 грн., який підлягає відшкодуванню (а.с.3).
Керуючись статтями 9,77,90,242-246,371 Кодексу адміністративного судочинства України,
вирішив:
Позов Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради (вул.Авіаційна,57, смт.Озерне, Житомирський район, 12443, код ЄДРПОУ 35185011) задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Житомирській області (вул.Юрка Тютюнника,7, м.Житомир,10003, код ЄДРПОУ 39459195) №0022621401 від 08.11.2017 на суму 190502,00 грн. за податковими зобов"язаннями та 47626,00 грн. за штрафними санкціями.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у Житомирській області (вул.Юрка Тютюнника,7, м.Житомир,10003, код ЄДРПОУ 39459195) на користь Комунального підприємства "Озерне" Новогуйвинської селищної ради (вул.Авіаційна,57, смт.Озерне, Житомирський район, 12443, код ЄДРПОУ 35185011) 3571,93 грн. (три тисячі п"ятсот сімдесят одна гривня дев"яносто три копійки) сплаченого судового збору.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Рішення суду може бути оскаржене до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Рішення суду може бути оскаржене до Житомирського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя О.В. Капинос
Повне судове рішення складене 21 березня 2018 року