Рішення № 72638858, 19.02.2018, Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Дата ухвалення
19.02.2018
Номер справи
607/16364/17
Номер документу
72638858
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

19.02.2018 Справа №607/16364/17

Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Ромазан В.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії, –

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд із адміністративним позовом до Головного Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області, у якому, просить: визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щодо не проведення перерахунку ОСОБА_1, пенсії з 01 січня 2016 року, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» № 900-УІІІ; зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провести ОСОБА_1, перерахунок та виплату пенсії з 01.01.2016 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» № 900-УІІІ, статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ; здійснити виплату одноразово своєчасно не отриманої суми пенсії за минулий час з 1 січня 2016 року без обмеження будь-яким строком та грошового розміру; встановити судовий контроль за виконанням рішення суду шляхом зобов’язання Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області подати в установлений судом строк, з моменту набрання рішенням законної сили, звіт про виконання судового рішення (стаття 267 Кодексу адміністративного судочинства України).

В обґрунтування заявлених вимог позивач ОСОБА_1 вказує на те, що він перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області та отримує пенсію за вислугу років у відповідності до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». 29.12.2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900-VIII від 23.12.2015 року, яким внесені доповнення в ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», відповідно до якої перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Постановою Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» підвищено грошове забезпечення поліцейських з 01.01.2016 року. ОСОБА_1 звернувся до відповідача із заявою про проведення перерахунку призначеної йому пенсії відповідно до ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у зв’язку із підвищенням рівня грошового забезпечення поліцейських. Однак відповідач листом №760/с-11 від 16.11.2017 року відмовив у проведенні перерахунку пенсії, посилаючись на те, що перерахунок пенсій призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» проводиться в порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45, згідно якого «Уповноважені структурні підрозділи повідомляють пенсійний фонд України про підстави перерахунку пенсій. Пенсійний фонд України повідомляє Головним управлінням Пенсійних фондів про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність подання уповноваженим структурним підрозділам списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. На підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України. На підставі повідомлення Пенсійного фонду України від 28.03.2017 №9496/02-23 списки осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, 03.04.2017 подані до Ліквідаційної комісії Управління ОСОБА_2 внутрішніх справ України в Тернопільській області. Ліквідаційна комісія, на підставі поданих списків, визначила коло осіб пенсії яких підлягають перерахунку, а саме чи відносяться вони до осіб із числа міліціонерів та надала відповідні довідки для перерахунку. ОСОБА_2 внутрішніх справ України від 22.03.2017 №4019/02/22-2017, яким повідомлено про підстави для перерахунку пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), зареєстрований в Пенсійному фонді України 28.03.2017 за №1167/5. Станом на цю дату, бюджет Пенсійного фонду України на 2017 рік затверджений, з урахуванням суми субвенцій, яка виділяється Пенсійному фонду України у 2017 році Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", без врахування додаткових видатків на проведення зазначеного перерахунку пенсії. Перерахунок та виплата перерахованих пенсій буде проводитись після виділення коштів з Державного бюджету України». Позивач вважає вказану бездіяльність Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області протиправною та такою, що порушує його право на отримання пенсії у, встановленому діючим законодавством, розмірі.

Ухвалою судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 14 грудня 2017 року відкрито скорочене провадження у вказаній адміністративній справі.

15.12.2017 року набрав чинності КАС України від 03.10.2017 року.

Відповідно до п. 10 Розділу VII Перехідні положення КАС України, справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 263 КАС України, справи щодо оскарження фізичними особами рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень щодо обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг суд розглядає за правилами спрощеного позовного провадження ...

Ухвалою суду від 19.02.2018 року залишено без розгляду позов в частині вимог за період з 01.01.2016 року по 14 червня 2017 року включно на підставі ст.122 КАС України. Таким чином підлягає до розгляду позов в частині вимог про перерахунок пенсії із 14 червня 2017 року.

15 лютого 2018 року від Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області надійшов відзив на позовну заяву, згідно якого відповідач просить відмовити у задоволенні позовних вимог, посилаючись на те, зокрема вказують, що ОСОБА_2 внутрішніх справ України від 22.03.2017 №4019/02/22-2017, яким повідомлено, про підстави для перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", зареєстрований в Пенсійному фонді України 28.03.2017 за № 1167/5. Станом на цю дату, бюджет Пенсійного фонду України на 2017 рік затверджений, з урахуванням субвенцій, які виділяються Пенсійному фонду України у 2017 році Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", без врахування додаткових видатків на проведення зазначеного перерахунку пенсії. У 2018 році додаткові видатки на вищевказаний перерахунок пенсії також відсутні. На підставі затвердженого бюджету Пенсійного фонду України та статті 8 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», відповідно до якої, виплата пенсій забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України, Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсії та направлено до ОСОБА_2 соціальної політики України. Порядок використання коштів Державного бюджету України встановлений Бюджетним кодексом України, пунктом 1 статті 23 якого встановлено, що будь-які бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення, якщо інше не передбачено законом про Державний бюджет України. Відповідно до пунктів 20 та 29 статті 116 Бюджетного кодексу України, до порушень бюджетного законодавства віднесені, зокрема: взяття зобов’язань без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом чи законом про Державний бюджет України; здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням всупереч цьому Кодексу чи закону про Державний бюджет України. Відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. У задоволення позову просять відмовити в повному обсязі.

Дослідивши та оцінивши зібрані у справі докази, суд встановив

Відповідно до ч.1 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб’єктів владних повноважень.

Відповідно до ч.1 ст. 5 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси …

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 перебуває на обліку у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області та отримує пенсію за вислугу років у відповідності до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб».

ОСОБА_1 звернувся до відповідача із заявою про перерахунок пенсії у зв’язку зі зміною розміру грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900-VIII від 23.12.2015 року та Постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції».

Листом №760/с-11 від 16.11.2017 року Головне Управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області відмовило у проведенні перерахунку пенсії, посилаючись на відсутність відповідних правових підстав. Зокрема зазначено, що перерахунок пенсій призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» проводиться в порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45, згідно якого Уповноважені структурні підрозділи повідомляють пенсійний фонд України про підстави перерахунку пенсій. Пенсійний фонд України повідомляє Головним управлінням Пенсійних фондів про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність подання уповноваженим структурним підрозділам списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. ОСОБА_2 внутрішніх справ України від 22.03.2017 №4019/02/22-2017, яким повідомлено про підстави для перерахунку пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), зареєстрований в Пенсійному фонді України 28.03.2017 за №1167/5. Станом на цю дату, бюджет Пенсійного фонду України на 2017 рік затверджений, з урахуванням суми субвенцій, яка виділяється Пенсійному фонду України у 2017 році Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік", без врахування додаткових видатків на проведення зазначеного перерахунку пенсії. Перерахунок та виплата перерахованих пенсій буде проводитись після виділення коштів з Державного бюджету України.

Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» №2262-ХІІ від 09.04.1992 року визначено умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, національній поліції, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.

Держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв’язку зі збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Відповідно до ст. 102 Закону України «Про Національну поліцію» № 580-VIII від 02.07.2015 року № 580-VІІІ пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсій забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Частиною 16 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачено, що у разі якщо на момент призначення пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, призначена пенсія підлягає негайному перерахунку».

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» № 900-VІІІ від 23.12.2015 року статтю 63 Закону №2262-ХІІ після частини другої доповнено новою частиною такого змісту: Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсій забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Відповідно до ч. 4 ст. 63 Закону №2262-ХІІ, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірі встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсії і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті цього Закону. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Таким чином, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.

Процедуру перерахунку пенсії та належні для цього підстави визначено Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008 року.

За правилами п. 1 Порядку №45 перерахунок раніше призначених згідно із Законом №2262-ХІІ пенсій проводиться в разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв»язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством. На підставі такого рішення МВС повинно повідомити у п’ятиденний строк ПФУ про підстави для перерахунку пенсій відповідним категорія осіб, а ПФУ в свою чергу повідомляє у п’ятиденний строк з моменту надходження інформації від МВС своїм головним управлінням в областях про підстави проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсія яких підлягає перерахуванню. Після складання таких списків та подання їх відповідним органам, уповноважені особи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної у списку та у місячний строк подають їх головним управлінням ПФУ.

Разом з цим питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону №2262-ХІІ, крім пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, урегульовано Порядком подання та оформлення документів для призначення(перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим Постановою правління Пенсійного фонду України №3-1 від 30.01.2007 року.

Відповідно до п.4 Порядку №3-1 заява про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії подається до органу, що призначає пенсію, заявником за місцем проживання, а при необхідності-його законним представником за місцем проживання.

Як передбачено п. п. 23, 24 Порядку №3-1 перерахунок раніше призначених пенсій проводиться органами, що призначають пенсії, в порядку, встановленому ст. 63 Закону№2262-ХІІ. При цьому пенсіонери звертаються до органів, що призначають пенсії з відповідними заявами та в разі необхідності подають документи, які дають право на підвищення пенсії.

Отже, підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком проведення перерахунку, повідомляють орган ПФУ, так і відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи.

Аналогічний правовий висновок викладено у постанові Верховного Суду України від 22.04.2014 року у справі №21-484/а13.

Постановою Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 року затверджено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових виді грошового забезпечення.

Згідно пункту 15 розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №580-VІІІ за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

З огляду на викладене, суд приходить до переконання, що збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим грошового забезпечення колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсій особам, яким пенсії призначені у відповідності до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а тому позивач, як колишній працівник та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988.

Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення» № 614-VIII від 15.07.2015 року ст.51 Закону України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» доповнено частиною третьою такого змісту: Перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв’язку з введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення(надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком та відповідно до перехідних положень цього Закону він набирає чинності з 01 січня 2016 року.

Як вбачається із наявного при матеріалах справи інформації, викладені в листі №3006/03 від 13.06.2017 р., згідно повідомлення Пенсійного фонду України від 28.03.2017 р. № 9493/02-23, до ліквідаційної комісії Управління ОСОБА_2 внутрішніх справ України в Тернопільській області 03.04.2017 р. подані списки всіх осіб із числа пенсіонерів МВС України.

У відповідності до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі та в межах повноважень у спосіб, що передбачений як Конституцією, так і Законами України.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 77 КАС України, Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб’єкта владних повноважень обов’язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб’єкт владних повноважень не може посилатися на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.

Аналізуючи наведені обставини та досліджені докази, суд приходить до переконання, що заявлений адміністративний позов підлягає до задоволення, шляхом визнання протиправною бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щодо відмови у проведенні перерахунку пенсії ОСОБА_1 та зобов’язання відповідача здійснити перерахунок та виплату призначеної позивачу пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ та членів їх сімей» №900 від 23.12.2015 року, ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрі в України №988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року», з 14 червня 2017 року.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст. 9, 20, 77, 90, 241, 246, 295 КАС України, Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», Законом України "Про індексацію грошових доходів населення" та Порядком проведення індексації грошових доходів населення, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078, суд, -

У Х В А Л И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити дії- задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щодо відмови у перерахунку пенсії ОСОБА_1.

Зобов’язати Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1 призначеної пенсії за вислугу років відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ та членів їх сімей» №900 від 23.12.2015 року, ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрі в України №988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», №947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006 року», з 14 червня 2017 року.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області на користь ОСОБА_1 (прож.: ІНФОРМАЦІЯ_1) судовий збір в розмірі 640 (шістсот сорок) гривень.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку, визначеному підпунктом 15.5 пункту 15 Розділу VII «Перехідні положення» КАС України, до Львівського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Головуючий суддяОСОБА_3