
Справа № 199/6255/17
(2/199/390/18)
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
Іменем України
27 лютого 2018 року Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська в складі: головуючого судді Руденко В.В.,при секретарі Куземі О.Г., за участю представника позивача ОСОБА_1., розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпрі цивільну справу за позовом Дніпровської міської ради до ОСОБА_2 про визнання договору укладеним,третя особа: Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про визнання договору укладеним. У підтвердження своїх позовних вимог зазначає, що Міська рада здійснює управління майном та фінансовими ресурсами, які є у власності територіальних громад районів у містах, та несе відповідальність перед громадою. Сільські, селищні, міські ради правомочні розглядати і вирішувати питання, віднесені Конституцією України, цим та іншими законами до їх відання.
Статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать, зокрема, залучення на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій незалежно від Форм власності, розташованих на відповідній території, та коштів населення, а також бюджетних коштів на будівництво, розширення, ремонт і утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури та на заходи щодо охорони навколишнього природного середовища.
Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (ч. 1 ст. 40) до повноважень органів місцевого самоврядування віднесено встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
Порядок залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста затверджено рішенням Дніпропетровської міської ради від 21.03.2007 № 6/11 (далі - Порядок). У подальшому зазначений порядок викладений у новій редакції згідно з рішенням міської ради від 29.07.2011 № 5/14, який є чинним на момент звернення до суду.
Цим Порядком визначено розмір пайової участі замовників (забудовників) у створенні (розвитку) соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Дніпропетровська з урахуванням соціально-економічного значення об’єктів будівництва (реконструкції), зміни функціонального призначення тощо для міста.
Пайова участь (внесок) замовників (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста є внеском, який замовник (забудовник) має сплатити до бюджету міста. Залучені кошти спрямовуються на фінансування об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.
В процесі позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради від 19.06.2015 інспекторами Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області було надано копію декларації від 27.03.2012 за № ДП 11212046057 про готовність об'єкта - "ОСОБА_3 вул. Коробова, З К, Ленінський район, 49000, м. Дніпропетровськ" до експлуатації.
Зазначений об’єкт було введено в експлуатацію без укладеного договору про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра, що призвело до недоотримання міським бюджетом коштів.
Враховуючи, що будівництво по об'єкту «ОСОБА_3 вул. Коробова, З К, Ленінський район, 49000, м. Дніпропетровськ» є завершеним, зазначений об'єкт - готовим до експлуатації, гр. ОСОБА_2, в порушення вимог чинного законодавства України, не взяв участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста шляхом укладення відповідного договору.
З огляду на надану Державною фінансовою інспекцією копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації від 27.03.2012 за № ДП 11212046057 фінансово-економічним департаментом міської ради, який діяв на підставі Положення про фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради (рішення міської ради від 29.02.2012 № 37/21), чинного на час вчинення дій, та уповноважений згідно з Порядком, затвердженим рішенням Дніпропетровської міської ради від 29.07.2011 № 5/14, укладати договори про пайову участь, було направлено відповідачу лист від 31.07.2015 № 10/15-592 щодо сплати коштів пайової участі на розвиток інфраструктури м. Дніпропетровська в сумі 54 178,44 грн.
Відповідачем зазначений лист було отримано, але відповіді на нього не надано.
Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпропетровської міської ради, що відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради від 18.05.2016 № 28/8 є правонаступником прав та обов’язків (у тому числі майнових, фінансових, немайнових і корпоративних) фінансово-економічного департаменту міської ради, здійснює приймання документів від замовників (забудовників), готує розрахунки пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, подає техніко-економічні показники по об’єктах на погодження постійної комісії міської ради, готує проекти договорів про внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та проекти змін до них, також готує звернення до замовників (забудовників), якими порушено виконання договірних зобов’язань з пайової участі, здійснює моніторинг за надходженням коштів пайової участі до спеціального фонду міського бюджету, керівник департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпропетровської міської ради на підставі рішення міської ради або доручення міського голови укладає договори про внесок замовників (забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Департаментом економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради було направлено відповідачу два примірники договору про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Дніпра з супровідним листом від 22.05.2017№ 10/15-342.
Лист по закінченню терміну зберігання було повернуто департаменту. Отже, кошти пайової участі до теперішнього часу не сплачені.
Відповідач ОСОБА_2 до органу місцевого самоврядування щодо укладення договору про пайову участь на об'єкт, а саме: «ОСОБА_3 вул. Коробова, З К, Ленінський район, 49000, м. Дніпропетровськ», який введено в експлуатацію відповідно до декларації про готовність об’єкта до експлуатації від 27.03.2012 за № ДП 11212046057, не звертався.
Позивач зазначає, що неукладення договору свідчить про недотримання вимог законодавства України і має наслідком порушення прав та інтересів відповідної територіальної громади.
У зв’язку з чим просить суд визнати укладеним з відповідачем договір про пайову участь на розвиток соціально та ї інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримала, просила суд задовольнити їх в повному обсязі, надала пояснення аналогічні викладеним.
Відповідач до судового засідання не з’явився, про дату та час слухання справи повідомлений належним чином, отже зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи.
Представник третьої особи в судове засідання не з’явився.
Вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши докази в їх сукупності, суд вважає, що заявлені вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (ч. 1 ст. 40) до повноважень органів місцевого самоврядування віднесено встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
Порядок залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста затверджено рішенням Дніпропетровської міської ради від 21.03.2007 № 6/11 (далі - Порядок). У подальшому зазначений порядок викладений у новій редакції згідно з рішенням міської ради від 29.07.2011 № 5/14, який є чинним на момент звернення до суду.
Цим Порядком визначено розмір пайової участі замовників (забудовників) у створенні (розвитку) соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Дніпропетровська з урахуванням соціально-економічного значення об’єктів будівництва (реконструкції), зміни функціонального призначення тощо для міста.
Пайова участь (внесок) замовників (забудовників) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста є внеском, який замовник (забудовник) має сплатити до бюджету міста. Залучені кошти спрямовуються на фінансування об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.
В процесі позапланової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності фінансово-економічного департаменту Дніпропетровської міської ради від 19.06.2015 інспекторами Державної фінансової інспекції в Дніпропетровській області було надано копію декларації від 27.03.2012 за № ДП 11212046057 про готовність об'єкта - "ОСОБА_3 вул. Коробова, З К, Ленінський район, 49000, м. Дніпропетровськ" до експлуатації.
Зазначений об’єкт було введено в експлуатацію без укладеного договору про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра, що призвело до недоотримання міським бюджетом коштів.
Враховуючи, що будівництво по об'єкту «ОСОБА_3 вул. Коробова, З К, Ленінський район, 49000, м. Дніпропетровськ» є завершеним, зазначений об'єкт - готовим до експлуатації, гр. ОСОБА_2, в порушення вимог чинного законодавства України, не взяв участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста шляхом укладення відповідного договору.
Відповідно до наданої Державною фінансовою інспекцією копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації від 27.03.2012 за № ДП 11212046057 фінансово-економічним департаментом міської ради, який діяв на підставі Положення про фінансово-економічний департамент Дніпропетровської міської ради (рішення міської ради від 29.02.2012 № 37/21), чинного на час вчинення дій, та уповноважений згідно з Порядком, затвердженим рішенням Дніпропетровської міської ради від 29.07.2011 № 5/14, укладати договори про пайову участь, було направлено відповідачу лист від 31.07.2015 № 10/15-592 щодо сплати коштів пайової участі на розвиток інфраструктури м. Дніпропетровська в сумі 54 178,44 грн.
Відповідачем зазначений лист було отримано, але відповіді на нього не надано.
Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпропетровської міської ради, що відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради від 18.05.2016 № 28/8 є правонаступником прав та обов’язків (у тому числі майнових, фінансових, немайнових і корпоративних) фінансово-економічного департаменту міської ради, здійснює приймання документів від замовників (забудовників), готує розрахунки пайової участі на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, подає техніко-економічні показники по об’єктах на погодження постійної комісії міської ради, готує проекти договорів про внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста та проекти змін до них, також готує звернення до замовників (забудовників), якими порушено виконання договірних зобов’язань з пайової участі, здійснює моніторинг за надходженням коштів пайової участі до спеціального фонду міського бюджету, керівник департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпропетровської міської ради на підставі рішення міської ради або доручення міського голови укладає договори про внесок замовників (забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
Департаментом економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради було направлено відповідачу два примірники договору про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Дніпра з супровідним листом від 22.05.2017№ 10/15-342.
Лист по закінченню терміну зберігання було повернуто департаменту. Отже, кошти пайової участі до теперішнього часу не сплачені.
Згідно з ч. 2. ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 2 ст. 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини.
Частиною 4 вказаної статті передбачено, що у випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обов’язки виникають безпосередньо з актів органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим або органів місцевого самоврядування.
Частиною 1 ст. 14 ЦК України встановлено, що цивільні обов’язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства.
Згідно з положеннями статті 649 Цивільного кодексу України розбіжності, що виникли між сторонами при укладенні договору на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування та в інших випадках, встановлених законом, вирішуються судом.
На час реєстрації відповідачем декларації про готовність об’єкта до експлуатації за вказаною вище адресою діяв Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності", що набрав чинності з 12.03.2011, яким визначені правові та організаційні основи містобудівної діяльності, спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
Відповідно до частин 1-3 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
Замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.
Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
З огляду на вищезазначене вбачається, що відповідач є особою, на яку законом покладено обов'язок взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста.
Згідно з частинами 5, 8, 9 статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами.
У разі, якщо загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта не визначена згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами, вона визначається на основі встановлених органом місцевого самоврядування нормативів для одиниці створеної потужності.
Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом десяти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками.
Договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.
Оскільки, Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачає обов'язок усіх замовників прийняти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, окрім тих, які цими законами звільнені від участі у створенні інфраструктури, то обов'язок приймати участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дніпра є неухильним до виконання відповідачем.
Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» містить імперативну норму щодо зобов’язання замовника, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті.
Відтак, не укладення такого договору з підстав невиконання замовником обов'язку щодо звернення до органу місцевого самоврядування з відповідною пропозицією свідчить про його ухилення від укладення договору
Положенням про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, затвердженим Указом Президента України від 08.04.2011 № 439, також не передбачено повноваження щодо здійснення контролю за перерахуванням замовником коштів до відповідного місцевого бюджету для створення і розвитку інфраструктури.
Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та постановами Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 461 і № 466 при реєстрації декларації про початок виконання підготовчих робіт /декларації про початок виконання будівельних робіт, декларації про готовність об'єкта до експлуатації/ (далі - декларація) не передбачено надання будь-яких інших документів, окрім двох примірників зазначеної декларації.
Отже, при реєстрації декларації Державна архітектурно-будівельна інспекція або її територіальний орган не має права вимагати додаткові документи.
Відтак, при прийнятті об’єкта в експлуатацію Державна архітектурно-будівельна інспекція не перевіряє наявність укладеного договору про пайову участь та факт сплати замовником пайового внеску.
Таким чином, виходячи з приписів Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", замовник будівництва зобов'язаний прийняти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, а отже, обов'язок звернутись до органу місцевого самоврядування з заявою про укладення договору пайової участі у розвитку інфраструктури відповідного населеного пункту законом покладено саме на замовника такого будівництва.
Враховуючи норми частин 8 та 9 ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у сукупності з іншими положеннями цієї статті закону, правомірним є висновок про те, що обов'язок щодо ініціювання укладення такого договору покладено саме на замовника будівництва, оскільки пов'язується з його зверненням до органу місцевого самоврядування.
Ухилення замовника від укладення договору пайової участі до прийняття об’єкту нерухомого майна до експлуатації є порушенням зобов’язань та вимог, які прямо передбачені законом та прийнятим міською радою Порядком.
Вказана правова позиція узгоджується з правовою позицією Верховного Суду України, викладеною у постановах від 16.11.2016 р. у справі № 3-1281гс16, від 30.11.2016 у справі № 3-1323гс16, від 01.02.2017 у справі № 3-1441 гс 16
Так, Позивач по справі не отримав кошти від пайової участі, які мав можливість отримати за звичайних обставин, тобто наразі є упущена вигода, відповідно до положення ч. 2 ст. 22 ЦК України.
Враховуючи вище викладене суд вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими що відповідають вимогам закону а тому підлягають задоволенню.
Згідно зі ст. 141 ЦПК України з відповідача слід стягнути на користь Дніпровської міської ради судові витрати у вигляді судового збору в розмірі 3200,00 грн.
Керуючись ст.ст. 12,81,133,144,263-265,280 ЦПК України, ст.ст. 530,655-665 ЦК України, суд, -
В И Р І Ш И В:
Позовні вимоги Дніпровської міської ради до ОСОБА_2 про визнання договору укладеним,третя особа: Департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради,- задовольнити.
Визнати укладеним договір про пайову участь на розвиток соціально та ї інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра в такій редакції:
ДОГОВІР №___
про пайову участь на розвиток соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Дніпра
м. Дніпро «.___,».___2017 року
Дніпровська міська рада, в особі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради, в особі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради ОСОБА_4, діючого на підставі Положення про департамент економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради та Довіреності від 20.06.2017 за реєстровим № 365 (далі — Міська рада) з однієї сторони та гр. ОСОБА_2 (далі - Забудовник) з іншої сторони, які надалі йменуються Сторони, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 року № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) та рішенням Дніпровської міської ради від 21.03.07 №6/11 «Про порядок залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Дніпропетровська» (зі змінами та доповненнями), уклали даний договір про наступне.
1. Предмет Договору
1.1.Предметом даного договору є здійснення оплати Забудовником величини пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Дніпра (далі - величина пайової участі) шляхом перерахування грошових коштів до спеціального фонду міського бюджету у зв’язку із фактичним розміщенням будівлі кафе, за адресою: вул. Коробова, 3 К.
1.2.Сторони, керуючись частиною 3 статті 631 Цивільного кодексу України, домовились, що всі умови цього договору розповсюджують свою дію на відносини (які за своєю суттю є предметом договору), які виникли між Сторонами до його укладення.
2.Загальні положення
2.1.Величина пайової участі згідно з розрахунком (додаток № 1 до даного договору) становить 54 178.44 (п’ятдесят чотири тисячі сто сімдесят вісім) грн. 44 коп. (без ПДВ).
2.2.Кошти пайової участі сплачуються в повному обсязі єдиним платежем або частинами за графіком, який є невід’ємною частиною даного договору (додаток № 2 до даного договору).
3.Права та обов’язки Сторін
3.1.Міська рада зобов’язана:
3.1.1.Виконати розрахунок величини пайової участі, належної до сплати Забудовником у відповідності до Порядку, затвердженого рішенням Дніпровської міської ради від 21.03.07 №6/11 (зі змінами та доповненнями).
3.1.2.На протязі трьох робочих днів з моменту отримання звернення Забудовника видати довідку про виконання останнім вимог по повній сплаті величини пайової участі.
3.2.Забудовник зобов’язаний:
3.2.1.Перерахувати величину пайової участі у розвитку інфраструктури м. Дніпра, яка визначена п. 2.1. даного договору та відповідним розрахунком, до спеціального фонду міського бюджету на умовах, визначених договором.
3.3.Міська рада має право:
3.3.1.Вимагати від Забудовника додержання вимог чинного законодавства з питань пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.
3.3.2.Здійснювати перевірки додержання Забудовником умов даного договору.
3.3.3.Вимагати від Забудовника своєчасної та в повному обсязі сплати величини пайової участі.
3.4. Сторони також мають інші права, визначені законодавством України.
4.Порядок здійснення розрахунків
4.1.Забудовник сплачує величину пайової участі, вказану у п. 2.1. даного договору, у строки згідно із графіком (додаток № 2 до договору) до спеціального фонду міського бюджету за наступними реквізитами:
Одержувач: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м. Дніпро
Банк одержувача: ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м. Дніпро
МФО: 805012
Код ЄДРПОУ: 37988155
р/р: 31519921700002
Код бюджетної класифікації: 24170000 «Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту».
4.2 Після надходження повної суми величини пайової участі за вказаними у п. 4.1 реквізитами, Міська рада на протязі трьох робочих днів з моменту отримання звернення Забудовника видає довідку про виконання останнім вимог по повній сплаті величини пайової участі (далі - Довідка).
4.3У випадку порушення строку сплати величини пайової участі або неналежного, виконання, Довідка видається Забудовнику після повної оплати величини пайової участі, а також нарахованих штрафних санкцій.
4.4Довідка видається Забудовнику особисто з відміткою про отримання на копії довідки, яка залишається в Міській раді.
5.Відповідальність Сторін
5.1.За невиконання або неналежне виконання договору Сторони несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України, даного договору та Порядку, затвердженого рішенням Дніпровської міської ради від 21.03.07 №6/11 (зі змінами та доповненнями).
5.2.Забудовник несе повну відповідальність за надання достовірних даних, на підставі яких здійснюється розрахунок величини пайової участі.
5.3.За несвоєчасну або неповну сплату коштів пайової участі Забудовник сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки Національного банку України від суми простроченого платежу за кожний день прострочки.
6.Інші умови
6.1.Внесення змін та/або доповнень до даного договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою Сторін, шляхом укладання додаткової угоди, що є невід’ємною частиною цього договору.
6.2.Всі суперечки між Сторонами, з яких не було досягнуто згоди, вирішуються у судовому порядку згідно з чинним законодавством України.
6.3.Даний Договір не може бути розірвано в односторонньому порядку.
6.4.Договір набирає чинності з моменту підписання його Сторонами та діє до виконання зобов’язань у повному обсязі.
6.5.Даний договір складено в 2-х примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони.
6.6.Невід’ємною частиною даного договору є розрахунок величини пайової участі у розвитку інфраструктури міста (додаток № 1 до договору).
6.7.Невід’ємною частиною даного договору є Графік сплати величини пайової участі (додаток № 2 до договору).
7.Юридичні адреси Сторін
Міська рада: 49000, м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 75 Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту економіки,фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради _____ ОСОБА_4 М.П.
Забудовник:Лопата ОСОБА_5 49098, м. Дніпро, АДРЕСА_1 паспорт серії АЕ № 025816 виданий Амур-Нижньодніпровським РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області 15.01.1996 року ІПН НОМЕР_1 тел. НОМЕР_2 _____В.В.Лопата (підпис)
Додаток № 1 до договору № від
РОЗРАХУНОК ВНЕСКУ
пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Дніпра
Забудовник: ОСОБА_2
Об’єкт:___Фактичне розміщення кафе
Адреса:___вул. Коробова, З К
№ п/пФункціональне призначення об’єктаНорматив розміру пайової участі від одиниці створеної потужності за функціональним призначенням об’єкта, грн.Площа об’єкта, м кв.Зональний коефіцієнтВсього 3 коефіцієнте м території, грн.1Інші заклади громадського харчування423,6127,9€ 154 178,44 Всього: 54 178,44
Міська рада Забудовник
_____В.В. ОСОБА_4 ____В.В. ОСОБА_2
М.П. (підпис)
Додаток № 2 до договору № від
ГРАФІК СПЛАТИ
Забудовником ОСОБА_2
пайової участі на розвиток соціальної та інженерно-транспортної
інфраструктури м. Дніпра
у зв’язку із фактичним розміщенням кафе
за адресою: вул. Коробова, З К (далі - Об’єкт)
Сума Внеску, грн.Підлягає сплаті протягом п’яти робочих днів з моменту укладання договору, грн.54 178,4454 178,44
Міська рада Забудовник
_____В.В. ОСОБА_4 ____В.В. ОСОБА_2
М.П. (підпис)
Стягнути з ОСОБА_2( місто Дніпро, вулиця Маршала Малиновського,8/23, ІПН НОМЕР_1) на користь Дніпровської міської ради (місто Дніпро, пр. Дмитра Яворницького,75, РНОКПП 40506253) судові витрати по справі, що складаються з судового збору в розмірі 3200,00 грн.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Дніпропетровської області через Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська шляхом подачі у тридцятиденний строк з дня складання повного судового рішення апеляційної скарги.
Заява про перегляд цього рішення може бути подана відповідачем в Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя