Рішення № 72434215, 23.02.2018, Рівненський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
23.02.2018
Номер справи
817/196/17
Номер документу
72434215
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Р І Ш Е Н Н Я

і м е н е м У к р а ї н и

23 лютого 2018 року м. РівнеСправа №817/196/17

Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Щербакова В.В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом

Публічного акціонерного товариства "Мирогощанський аграрій" доДубенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області про визнання протиправними та скасування розрахунків,В С Т А Н О В И В:

Державне підприємство "Мирогощанський державний іподром" (далі - ДП "Мирогощанський державний іподром") звернулося до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Дубенському районі (далі - УПФ України в Дубенському районі) про визнання протиправними та скасування розрахунків на виплату та доставку пільгових пенсій від 26.12.2016 №5632/04, від 26.12.2016 №5633/04, від 26.12.2016 №5634/04, від 11.01.2017 №193/04.

В ході судового розгляду справи, позивачем збільшено позовні вимоги, згідно з якими просить суд визнати протиправними та скасувати розрахунки УПФ України в Дубенському районі на виплату та доставку пільгових пенсій від 26.12.2016 №5632/04, від 26.12.2016 №5633/04, від 26.12.2016 №5634/04, від 11.01.2017 №193/04, від 06.04.2017 №57/04, від 10.05.2017 №493/05, від 06.07.2017 №1347/05, від 06.09.2017 №2054/05, від 08.11.2017 №2936/05.

Під час судового розгляду за клопотанням позивача, судом, в порядку ст.52 КАС України, допущено процесуальне правонаступництво - заміну позивача, ДП "Мирогощанський державний іподром", правонаступником - Публічним акціонерним товариством "Мирогощанський аграрій".

Збільшені позовні вимоги обґрунтовані тим, що постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 11.10.2016 було задоволено позов ДП "Мирогощанський державний іподром" про визнання протиправними та скасування розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій УПФ України в Дубенському районі, оскільки відповідачем було невірно пораховано частку у виплаті пенсій пенсіонерам в залежності від відпрацьованого часу на підприємстві. За таких обставин УПФ України в Дубенському районі зробило нові розрахунки, враховуючи вимоги постанови суду, однак позивач не погоджується і з цими розрахунками. На думку позивача, відповідачем було невірно враховано стаж роботи, тим самим повторно невірно зазначені частки плати ДП "Мирогощанський державний іподром". Крім того, на думку позивача, відповідачем невірно зазначено дати досягнення особами пенсійного віку для отримання пенсії на загальних підставах.

Разом з тим, під час судового розгляду за клопотанням позивача, судом, в порядку ст.52 КАС України, допущено процесуальне правонаступництво - заміну відповідача, УПФ України в Дубенському районі, правонаступником - Дубенським об'єднаним управлінням пенсійного фонду України у Рівненській області.

Відповідач позов не визнав з підстав, викладених у письмових запереченнях, які обґрунтовані тим, що згідно зі ст.26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", загальним пенсійним віком для жінок є 60 років, однак для жінок 1961 року народження та старших право на пенсію встановлюється з 55 до 60 років у залежності від дати народження. Так, на виконання положень п.6.2 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, УПФ України в Дубенському районі сформовано оспорювані розрахунки, у яких визначено, з урахуванням пропорційності, частку сплати ДП "Мирогощанський державний іподром" витрат Пенсійного Фонду на виплату та доставку пільгових пенсій призначених, зокрема, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4 Крім того, ОСОБА_3 народила та виховала 5 дітей, тому їй призначена пенсія згідно з п."ж" ст.13 ЗУ "Про пенсійне забезпечення", відповідно до якого жінки, які працюють у сільськогосподарському виробництві та виховали п'ятеро і більше дітей, - незалежно від віку і трудового стажу, в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України, мають право на пенсію за віком на пільгових умовах, незалежно від місця останньої роботи. Разом з тим, відповідно до вимог п.6.4. вказаної Інструкції, відповідачем було надіслано поштою ДП "Мирогощанський державний іподром" оспорювані розрахунки на виплату та доставку пільгових пенсій. Відтак, оспорювані розрахунки сформовані та надісланий на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені законами України.

В ході судового розгляду, судом було прийнято рішення про розгляд справи в порядку письмового провадження на підставі наявних у ній доказів.

Повно і всебічно з'ясувавши всі обставини справи в їх сукупності на підставі чинного законодавства, перевіривши їх дослідженими доказами, здійснивши системний аналіз нормативно правових актів, які підлягають до застосування при наданні правової оцінки спірним правовідносинам, суд приходить до висновку про часткове задоволення позову з огляду на наступне.

Судом встановлено, що ДП "Мирогощанський державний іподром", правонаступником якого є Публічне акціонерне товариство "Мирогощанський аграрій", зареєстроване як юридична особа 27.02.2008, перебуває на обліку в територіальному органі Пенсійного Фонду, як платник страхових внесків, що перераховуються до солідарної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, та відповідно до вимог п.1 ч.1 ст.14 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 №1058-ІV (далі - Закон №1058-ІV) є страхувальником, який використовує працю найманих працівників (а.а.с.9-14).

На виконання вимог п.6.4 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 №21-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за №64/8663 (далі - Інструкція №21-1), у період з грудня 2016 року по листопад 2017 року УПФ України в Дубенському районі, правонаступником якого є Дубенське об'єднане управління пенсійного фонду України у Рівненській області, для ДП "Мирогощанський державний іподром" було сформовано та надіслано розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону №1058-ІV в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "а" ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" від 05.11.1991 №1788-XII (далі - Закон №1788-XII), зокрема, ОСОБА_2, ОСОБА_3 та ОСОБА_4, що вийшли на пенсію на пільгових умовах та до виходу на пенсію працювали у позивача (а.а.с.17-20, 128, 148, 198, 222-223).

Позивач отримав вищевказані розрахунки, проте не погоджується з такими розрахунками УПФ України в Дубенському районі та вважає, що відповідач допустив помилки при обрахуванні частки плати, яку має перерахувати позивач щодо наступних пенсіонерів: ОСОБА_2 (стаж роботи 4 роки 2 місяці) - 21,27%, однак дана частка має становити лише 20.10%; ОСОБА_3 (стаж роботи 4 роки 9 місяців) - 100%, однак вказана частка має становити лише 23.75%; ОСОБА_4 (стаж роботи 6 років 3 місяці) - 32,12%, однак дана частка має становити 31,25%. У зв'язку з чим, звернувся до суду з даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, які виникли між сторонами, суд зазначає наступне.

Правовідносини щодо призначення, перерахунку та виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, регулюються Законом №1058-ІV.

Відповідно до ст.26 Закону №1058-ІV (в редакції, що діяла на момент призначення пенсій застрахованій особі), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення чоловіками 60 років, жінками - 55 років та наявності страхового стажу не менше п'яти років.

В силу вимог абз.4 ч.1 ст.24 Закону №1058-ІV, до страхового стажу для призначення пенсії за віком, відноситься також стаж роботи із шкідливими умовами, який дає право на призначення пенсії на пільгових умовах і у пільгових розмірах.

За кожний повний рік стажу роботи на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість на яких давала та дає право на пенсію на пільгових умовах, до страхового стажу додатково зараховується по одному року (абз.10 ч.3 ст.25 Закону №1058-ІV).

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_4 перебуває на обліку у Дубенському ОУ ПФУ Рівненської області з 09.09.2013 та отримує пенсію за віком на пільгових умовах, призначену відповідно до пункту "в" ст.13 Закону №1788-XII.

ОСОБА_2 перебуває на обліку у Дубенському ОУ ПФУ Рівненської області з 05.04.2012 та отримує пенсію за віком на пільгових умовах, призначену відповідно до пункту "д" ст.13 Закону №1788-XII.

Згідно з пунктами "в", "д" та "ж" ст.13 Закону №1788-XII, на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи: трактористи-машиністи, безпосередньо зайняті у виробництві сільськогосподарської продукції в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства, - чоловіки після досягнення 55 років і при загальному стажі роботи не менше 30 років, з них не менше 20 років на зазначеній роботі; жінки, які працюють доярками (операторами машинного доїння), свинарками-операторами в колгоспах, радгоспах, інших підприємствах сільського господарства, - після досягнення 55 років і при стажі зазначеної роботи не менше 20 років за умови виконання встановлених норм обслуговування; жінки, які працюють у сільськогосподарському виробництві та виховали п'ятеро і більше дітей, - незалежно від віку і трудового стажу, в порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, Законом №1058-ІV чітко визначено, що для призначення пенсії за віком на пільгових умовах, відповідно до пунктів "в", "д" та "ж" ст.13 Закону №1788-XII, страховий стаж на посадах «тракторист-машиніст» та «доярка (оператор машинного доїння), свинарка-оператор», а також багатодітних матерів, дає право на призначення саме такої пенсії. Тобто стаж роботи на зазначених посадах дає особі право не тільки на призначення пенсії у пільгових розмірах, а і право на достроковий вихід на пенсію.

В силу вимог пп.1 п.8 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону №1058-ІV, страхові внески, що перераховуються до солідарної системи, сплачуються страхувальниками та застрахованими особами на умовах і в порядку, визначених цим Законом, та в розмірах, передбачених Законом України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997 для відповідних платників збору.

Відповідно до п.2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону №1058-ІV, пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України №36 від 16.01.2003, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. До запровадження пенсійного забезпечення через професійні та корпоративні фонди, вказаним особам, пенсії призначаються за нормами цього Закону в разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом №1788-XII, при цьому зберігається порядок покриття витрат на виплату і доставку цих пенсій, що діяв до набрання чинності цим Законом.

Закон №1058-ІV набрав чинності з 01.01.2004. До вказаного моменту діяв порядок покриття витрат на виплату і доставку вищевказаних пенсій, передбачений нормами Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997 (далі - Закон №400/97-ВР).

Згідно з абз.3 п.1 ст.4 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" №400/97-ВР від 26.06.1997, ставка збору на обов'язкове державне пенсійне страхування встановлена на рівні 100 відсотків від об'єкта оподаткування.

При цьому, згідно з абз.4 пп.1 п.2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону №1058-IV, підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного Фонду України плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими й важкими умовами праці за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100-відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.

Передбачений п.2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону №1058-ІV порядок відшкодування витрат Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, конкретизований в Інструкції №21-1.

Так, згідно з п.6.1 Інструкції №21-1, з роботодавців (крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку), у яких працювали або працюють пенсіонери на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №36 від 16.01.2003, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, відшкодуванню підлягають 100 відсотків фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до абз.1 п.2 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону №1058-ІV.

Відповідно до п.6.2 Інструкції №21-1, витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи. При цьому, стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах. Частка відшкодування підприємством витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, яким відповідно до законодавства стаж, що дає право на призначення цих пенсій, зараховується у кратному розмірі, розраховується з урахуванням кратності стажу. Якщо пенсія на пільгових умовах призначена із взаємним зарахуванням періодів роботи, передбачених статтями 13, 14 та 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення", які дали право на цю пільгову пенсію, то відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку цих пенсій здійснюється тими підприємствами, на яких цей стаж було вироблено у розмірах, передбачених частиною 2 "Прикінцевих положень" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Як вбачається з матеріалів справи (а.а.с.172-174, 209-210, 216, 218), ОСОБА_2 має загальний стаж роботи понад 30 років, з них пропрацювала на посадах «доярка (оператор машинного доїння), свинарка-оператор» 20 років 7 місяців 9 днів, з яких у ДП "Мирогощанський державний іподром" 4 роки 2 місяці - з 01.03.2008 по 03.05.2012. ОСОБА_4 має також загальний стаж роботи понад 30 років, з них пропрацював на посадах «тракторист-машиніст», з яких у ДП "Мирогощанський державний іподром" 6 років 3 місяці - з 01.03.2008 по 12.06.2014.

При цьому, в оскаржуваних розрахунках стаж роботи ОСОБА_2 в ДП "Мирогощанський державний іподром" зазначений тривалістю 4 роки 3 місяці, а стаж роботи ОСОБА_4 - 6 років 5 місяців, що не відповідає дійсності та призвело до завищення частки позивача до оплати, а тому оскаржувані розрахунки в цій частині підлягають скасуванню.

Статтею 9 КАС України передбачено, що суд може вийти за межі позовних вимог, якщо це необхідно для ефективного захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Оскільки у оскаржуваних розрахунках невірно зазначено стаж роботи вищевказаних пенсіонерів у ДП "Мирогощанський державний іподром", то в силу вимог ст.9 КАС України суд вважає за необхідне зобов'язати відповідача здійснити розрахунок пільгового стажу роботи пенсіонерів ОСОБА_2 та ОСОБА_4 на ДП "Мирогощанський державний іподром" згідно з наданими позивачем уточнюючими довідками про їх пільговий стаж, та відповідно до встановленого стажу здійснити перерахунок частки сплати Публічного акціонерного товариства "Мирогощанський аграрій" витрат відповідача на виплату та доставку пільгових пенсій вказаним пенсіонерам.

Що стосується ОСОБА_3, яка є багатодітною матір'ю, тобто виховує п'ятеро і більше дітей до 14-річного віку, суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Реалізуючи положення пункту "ж" ст.13 Закону №1788-XII Порядком призначення пенсій на пільгових умовах жінкам, які працюють в сільськогосподарському виробництві та виховали п'ятеро і більше дітей, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.1992 №244 (далі - Порядок №244), визначено, що жінкам, які працюють в сільськогосподарському виробництві (колгоспах, державних господарствах, міжгосподарських підприємствах, кооперативах, орендних колективах, а також в фермерських та інших господарствах незалежно від форм власності та господарювання) та виховали п'ятеро або більше дітей до 14-річного віку, в тому числі усиновлених, пенсії на пільгових умовах призначаються незалежно від віку та наявного трудового стажу (п.п.1 та 2).

Таким чином, 20-річний стаж роботи в даному випадку не вимагається, оскільки ОСОБА_3 є багатодітною матір'ю, тобто виховує п'ятеро і більше дітей до 14-річного віку, відтак є застрахованою особою в розумінні Закону №1058-ІV, що дає їй право на вихід на пенсію на пільгових умовах, відповідно до пункту "ж" ст.13 Закону №1788-XII та положень Порядку №244, а тому і вираховування частки в залежності від трудового стажу на підприємстві є необґрунтованим, отже у задоволенні позовних вимог в цій частині слід відмовити.

Разом з тим, суд не бере до уваги посилання позивача на те, що відповідачем було невірно визначено дати досягнення пенсійного віку наступними особами: ОСОБА_5 - ІНФОРМАЦІЯ_7, ОСОБА_2 - ІНФОРМАЦІЯ_8, ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_9, ОСОБА_6 - ІНФОРМАЦІЯ_10, з огляду на наступне.

Правовідносини щодо призначення, перерахунку та виплати пенсій, надання соціальних послуг з коштів Пенсійного фонду, що формуються за рахунок страхових внесків роботодавців, бюджетних та інших джерел, регулюються Законом №1058-ІV.

Відповідно до ст.26 Закону №1058-ІV (в редакції, що діяла на момент призначення пенсій застрахованим особам), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

До досягнення віку, встановленого абзацом першим цієї статті, право на пенсію за віком мають жінки 1961 року народження і старші після досягнення ними такого віку:

55 років - які народилися по 30 вересня 1956 року включно;

55 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1956 року по 31 березня 1957 року;

56 років - які народилися з 1 квітня 1957 року по 30 вересня 1957 року;

56 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1957 року по 31 березня 1958 року;

57 років - які народилися з 1 квітня 1958 року по 30 вересня 1958 року;

57 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1958 року по 31 березня 1959 року;

58 років - які народилися з 1 квітня 1959 року по 30 вересня 1959 року;

58 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1959 року по 31 березня 1960 року;

59 років - які народилися з 1 квітня 1960 року по 30 вересня 1960 року;

59 років 6 місяців - які народилися з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року;

60 років - які народилися з 1 квітня 1961 року по 31 грудня 1961 року.

Посилання позивача на ст.12 та ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" в контексті 55-річного віку

За таких обставин, ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 досягне пенсійного віку у віці 58 років, а саме - ІНФОРМАЦІЯ_7, ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 відповідно - ІНФОРМАЦІЯ_8, ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_4 відповідно - ІНФОРМАЦІЯ_9, а ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_5 - ІНФОРМАЦІЯ_10, а тому позовні вимоги в даній частині є необґрунтованими та задоволенню не підлягають.

Відповідно до ч. 1, 2 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

З огляду на викладене, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Враховуючи положення ст.139 КАС України, при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог (ч.3). При цьому, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа (ч.1).

Керуючись статтями 241-246, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити частково

Визнати протиправними та скасувати розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", в частині пенсії, призначеної ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_3) та ОСОБА_4 (ІНФОРМАЦІЯ_6), відповідно до пунктів "б" - "з" ст.13 Закону України "Про пенсійне забезпечення", сформованих Управлінням Пенсійного фонду України в Дубенському районі, правонаступником якого є Дубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України у Рівненській області, 26.12.2016 за №5632/04, 26.12.2016 за №5633/04, 26.12.2016 за №5634/04, 11.01.2017 за №193/04, 06.04.2017 за №57/04, 10.05.2017 за №493/05, 06.07.2017 за №1347/05, 06.09.2017 за №2054/05, 08.11.2017 за №2936/05.

Зобов'язати Дубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області (вул.Шевченка, 27, м.Дубно, Дубенський район, Рівненська область, 35600; ідентифікаційний код 41250769) здійснити розрахунок пільгового стажу роботи пенсіонерів ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_3) та ОСОБА_4 (ІНФОРМАЦІЯ_6) на Державному підприємству "Мирогощанський державний іподром", правонаступником якого є Публічне акціонерне товариство "Мирогощанський аграрій" (вул.Шевченка, 1, с.Мирогоща-Перша, Дубенський район, Рівненська область, 35623; ідентифікаційний код 35505132), згідно з наданими Публічним акціонерним товариством "Мирогощанський аграрій" уточнюючими довідками про їх пільговий стаж.

Зобов'язати Дубенське об'єднане управління Пенсійного фонду України Рівненської області (вул.Шевченка, 27, м.Дубно, Дубенський район, Рівненська область, 35600; ідентифікаційний код 41250769) здійснити перерахунок частки сплати Публічним акціонерним товариством "Мирогощанський аграрій" (вул.Шевченка, 1, с.Мирогоща-Перша, Дубенський район, Рівненська область, 35623; ідентифікаційний код 35505132) витрат Дубенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області на виплату та доставку пільгових пенсій ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_3) та ОСОБА_4 (ІНФОРМАЦІЯ_6) відповідно до встановленого стажу.

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути із суб'єкта владних повноважень - Дубенського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області (вул.Шевченка, 27, м.Дубно, Дубенський район, Рівненська область, 35600; ідентифікаційний код 41250769), за рахунок його бюджетних асигнувань, на користь позивача Публічного акціонерного товариства "Мирогощанський аграрій" (вул.Шевченка, 1, с.Мирогоща-Перша, Дубенський район, Рівненська область, 35623; ідентифікаційний код 35505132) судовий збір в сумі 400,00грн. (чотириста гривень).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд (пп.15.5 п.15 розділу VII "Перехідні положення" КАС України).

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Щербаков В.В.