Рішення № 72279286, 09.02.2018, Черкаський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
09.02.2018
Номер справи
823/2211/17
Номер документу
72279286
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 лютого 2018 року справа № 823/2211/17

м. Черкаси

Черкаський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Руденко А.В., розглянувши у письмовому провадженні в спрощеному позовному провадженні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання перерахувати пенсію, -

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду звернулась ОСОБА_1 з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, в якому просить визнати бездіяльність щодо не проведення перерахунку пенсії протиправною та зобов’язати провести перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900 від 23.12.2015, статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і №947 від 18.11.2015 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України №268 від 09.03.2006» та довідки №910/07 від 17.05.2017 про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016, виготовленою Ліквідаційною комісією УМВС України в Черкаській області, починаючи з 01.01.2016 без обмеження граничного розміру.

В обґрунтування позовних вимог позивачка вказала, що їй з 2011 року призначена пенсія відповідно до вимог Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

07.11.2015 набув чинності Закон України «Про Національну поліцію» №580 від 02.07.2015. Нормами Закону не були поширені гарантії соціального захисту на колишніх працівників міліції та членів їх сімей. Законом України «Про внесенні змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» №900-VІІІ, яким внесені зміни до статті 43 Закону №2262, а саме: у разі, якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку. Статтею 63 цього ж Закону передбачено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» ліквідаційною комісією УМВС України в Черкаській області відповідачу надана довідка №2303003834 від 16.05.2017 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії відповідно до частини 3 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України №988 від 15.11.2015, наказу МВС №260 від 06.04.2016.

07.12.2017 позивачка звернулася до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області із заявою про перерахунок пенсії, однак, отримала відповідь №1696/П-10 від 20.12.2017 про відмову в перерахунку пенсії з причини відсутності в бюджеті Пенсійного фонду України додаткових коштів для виплати перерахованих пенсій особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України та з посиланням на постанову Верховного Суду України від 24.03.2015 по справі №21-66а15.

Позивачка вважає вказану відмову незаконною з огляду на те, що відповідно до правової позиції, наведеної в рішеннях Європейського суду з прав людини у справах «Кечко проти України» та «Сук проти України», державні органи не можуть посилатися на відсутність коштів як на підставу невиконання своїх зобов’язань.

Відповідач 29.01.2018 подав до суду відзив на позовну заяву, в якому просив у задоволенні позову відмовити.

У відзиві від 25.01.2018 вказав, що 17.05.2017 на його адресу надійшла довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивачки, однак фінансування пенсійних виплат на пенсійне забезпечення військовослужбовців та прирівняних до них осіб здійснюється за рахунок бюджетних асигнувань за рахунок коштів Державного бюджету України. Оскільки у видатковій частині бюджету Пенсійного фонду України на 2017 рік додаткові кошти для здійснення виплат перерахованих пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України не передбачені, перерахунок буде здійснено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. При цьому послався на постанову Верховного Суду України від 24.03.2015 по справі №21-66а15.

Вказав, що вимога щодо здійснення перерахунку без обмеження граничного розміру пенсії є необґрунтованою з огляду на положення абзацу 7 статті 43 Закону №2262-ХІІ, відповідно до якої максимальний розмір пенсії тимчасово, до 31.12.2017, не може перевищувати 10740 грн. Щодо вимоги про здійснення перерахунку пенсії з 01.01.2016 вказав, що позивачка мала дізнатись про порушення своїх прав при виплаті їй щомісячної пенсії.

Вважає позовні вимоги передчасними, у задоволенні позову просить відмовити.

Розглянувши наявні у суду матеріали, суд встановив наступне.

Позивач ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (відповідач) та отримує пенсію за вислугу років, призначену їй як колишньому працівнику органів внутрішніх справ України (міліції) відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» №2262-ХІІ від 09.04.1992, що підтверджується копією пенсійного посвідчення №2474816845, виданого 07.12.2011, наявною в матеріалах справи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» встановлено грошове забезпечення для поліцейських, яке за своїми складовими є вищим від раніше встановленого грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ.

ОСОБА_2 внутрішніх справ України №4019/02/22-2017 від 22.03.2017 (зареєстрований в Пенсійному фонді України 28.03.2017 за №1167/5) повідомлено, що перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) проводиться з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», з 01.01.2016 на підставі довідок про грошове забезпечення, виданих ліквідаційними комісіями ГУМВС (УМВС) в областях та м. Києві.

17.05.2017 до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області від ліквідаційної комісії Управління ОСОБА_2 внутрішніх справ України в Черкаській області надійшла довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 №2303003834 від 16.05.2017.

Згідно з вказаною довідкою розмір грошового забезпечення позивача відповідно до частини 3 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України №988 від 15.11.2015, наказу МВС №260 від 06.04.2016 станом на 01.01.2016 складає 11 436 грн. 75 коп., в т.ч. посадовий оклад – 2800 грн., оклад за званням капітан міліції – 1800 грн., надбавка за вислугу років – 1610 грн., надбавка за службу в умовах режимних обмежень – 420 грн., премія 72,50% - 4806 грн. 75 коп.

Не отримавши перерахунок пенсії, позивач звернулась до відповідача із заявою від 07.12.2017, в якій просила здійснити перерахунок та виплатити їй пенсію без обмеження строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів з 01.01.2016.

Відповідач на вказану заяву надав відповідь листом від 20.12.2017 №1696/П-10, у якому зазначив, що перерахунок пенсії буде здійснено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. Стосовно компенсації втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати послався на статтю 2 Закону України «Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків їх виплати» №2050-ІІІ від 19.10.2000, згідно якої компенсація провадиться у разі затримки на один і більше календарних місяців виплати доходів, нарахованих громадянам, вказавши що позивач нарахованих, але не виплачених сум пенсії не має.

На час розгляду справи перерахунок пенсії за вислугу років на підставі довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії №2303003834 від 16.05.2017 позивачці не здійснений.

Вважаючи, що відповідач порушив її право на перерахунок пенсії, передбачене законами України, позивачка звернулась до суду з адміністративним позовом.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи, суд зазначає наступне.

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, врегульовані Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 №2262-XII (у подальшому – Закон №2262).

Так, статтею 1 вказаного Закону передбачено, що особи офіцерського складу, прапорщики і мічмани, військовослужбовці надстрокової служби та військової служби за контрактом, особи, які мають право на пенсію за цим Законом, при наявності встановленої цим Законом вислуги на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції і в державній пожежній охороні, службі в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, в органах і підрозділах цивільного захисту, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби України мають право на довічну пенсію за вислугу років.

Згідно частини третьої статті 43 Закону №2262 пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов?язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов?язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Частиною вісімнадцятою статті 43 Закону №2262 передбачено, що у разі якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.

Умови перерахунку пенсій за вислугу років визначені статтею 63 Закону №2262.

Частиною 4 статті 63 Закону №2262 (в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) передбачено, що усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв?язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» встановлено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Згідно з абзацом 2 пункту 15 розділу ХІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 №580-V111 за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

При цьому статтею 102 вказаного Закону передбачено, що пенсійне забезпечення поліцейських здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23.12.2015 №900-VІІІ статтю 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» доповнено частиною третьою такого змісту: «Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення» або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських».

Таким чином, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим грошового забезпечення колишніх працівників міліції, але за розміром є більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015.

Перерахунок пенсій колишнім працівникам міліції здійснюється відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 (у подальшому – Порядок №45).

Так, пунктом 1 Порядку №45 передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв?язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Пунктом 2 Порядку №45 передбачено, що на підставі зазначеного в пункті 1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служба зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрація Держспецзв?язку, Адміністрація Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС повідомляють у п?ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.

Пенсійний фонд України повідомляє у п?ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

Пунктом 3 Порядку №45 передбачено, що на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Згідно з пунктом 4 Порядку №45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону.

Отримавши 17.05.2017 довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивачки №2303003834 від 16.05.2017, відповідач п. 4 Порядку №45 не здійснив перерахунок пенсії позивача, тому його бездіяльність щодо нездійснення такого перерахунку є протиправною, а позовні вимоги про зобов’язання здійснити перерахунок на підставі вказаної довідки з врахуванням посадового окладу у сумі 2800 грн., окладу за званням капітан міліції у сумі 1800 грн., надбавки за вислугу років у сумі 1610 грн., надбавки за службу в умовах режимних обмежень у сумі 420 грн. та премії у розмірі 72,50%, що становить 4806 грн. 75 коп., всього 11 436 грн. 75 коп., та виплату недоотриманих сум пенсії підлягають задоволенню.

Суд не погоджується з посиланнями відповідача на відсутність бюджетного фінансування як на підставу відмови у перерахунку та виплаті пенсії позивачу суд зазначає, що згідно зі статтею 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію та практику Європейського суду з прав людини як джерело права.

Європейський суд з прав людини у своїх рішеннях по справах «Кечко проти України», «Ромашов проти України», «Шевченко проти України» зауважив, що реалізація особою права, яке пов?язано з отриманням бюджетних коштів, що базується на спеціальних та чинних на час виникнення спірних правовідносин нормативно-правових актах національного законодавства, не може бути поставлена у залежність від бюджетних асигнувань, тобто посилання органами державної влади на відсутність коштів, як на причину невиконання своїх зобов?язань, є безпідставними. Європейський Суд з прав людини у своїх рішеннях констатував, що не приймає аргумент Уряду щодо бюджетних асигнувань, оскільки органи державної влади не можуть посилатись на відсутність коштів, як на причину невиконання своїх зобов?язань.

Також суд вважає безпідставним посилання відповідача на правову позицію Верховного суду України, викладену в постанові від 24.03.2015 по справі №21-66а15, оскільки вказана позиція стосується застосування Закону України «Про виконавче провадження» і не має відношення до даного спору.

Щодо строку, з якого здійснюється перерахунок пенсії, суд зазначає, що частиною третьою статті 51 Закону №2262 визначено, що перерахунок пенсій у зв?язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв?язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Беручи до уваги, що постанова Кабінету Міністрів України №988 прийнята 11.11.2015, а Закон №900-V111 від 23.12.2015 набрав чинності з 01.01.2016, ОСОБА_2 внутрішніх справ зобов’язане було направити у п?ятиденний строк Пенсійному фонду України повідомлення про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям. Таке повідомлення було направлене лише 22.03.2017 листом №4019/02/22-2017, тобто з порушенням встановленого строку.

Враховуючи, що право на перерахунок пенсії позивач набула з 01.01.2016, проте, станом на час розгляду та вирішення даної справи відповідач протиправно не здійснив перерахунок пенсії позивача, суд, з урахуванням приписів частини третьої статті 51 Закону №2262, вважає можливим задовольнити позовні вимоги щодо перерахунку пенсії позивача починаючи з 01.01.2016 без обмеження строком.

Щодо вимоги здійснити перерахунок та виплату пенсії без обмеження максимального розміру.

Відповідно до частини 7 статті 43 Закону №2262-ХІІ (в редакції що діяла до 01.01.2017) максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, у період з 01.01.2016 по 31.12.2016, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10 740 грн.

В редакції Закону №2262-ХІІ, що діє після 01.01.2017, частиною 7 статті 43 передбачено, що максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Тимчасово, по 31 грудня 2017 року, максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10740 гривень.

Враховуючи викладене, вимога про здійснення перерахунку та виплати пенсії пенсії без обмеження максимального розміру є небгрунтованою та задоволенню не підлягає.

Щодо встановлення судового контролю за виконанням рішення суду шляхом зобов’язання відповідача подати в установлений судом термін звіт про виконання судового рішення.

Частиною 1 статті 382 КАС України встановлено, що суд, який ухвалив рішення в адміністративній справі, може зобов?язати суб?єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення. Таким чином, вказаною статтею КАС України встановлено право, а не обов'язок суду, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, зобов'язати суб'єкта владних повноважень, проти якого ухвалено рішення, подати у встановлений судом строк звіт про його виконання.

Проаналізувавши обставини справи, суд не вбачає достатніх підстав для встановлення судового контролю за виконанням судового рішення по вказаній адміністративній справі.

Враховуючи встановлені обставини справи та правові норми, керуючись статтями 241-245, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, -

В И Р І Ш И В :

Адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, код ЄДРПОУ 21366538) щодо перерахунку пенсії ОСОБА_1 (19601, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) відповідно до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 16.05.2017 №2303003834, виданої ліквідаційною комісією Управління ОСОБА_2 внутрішніх справ в Черкаській області.

Зобов?язати Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області (18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, код ЄДРПОУ 21366538) здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 (19601, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) відповідно до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 16.05.2017 №4826, виданої ліквідаційною комісією Управління ОСОБА_2 внутрішніх справ в Черкаській області, з 01 січня 2016 року, та її виплату з урахуванням фактично виплаченої пенсії.

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути з бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України України в Черкаській області (18000, м. Черкаси, вул. Смілянська, 23, код ЄДРПОУ 21366538) на користь ОСОБА_1 (19601, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) 320 (триста двадцять) гривень судового збору.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, яка може бути подана до Київського апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Суддя А.В. Руденко