
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про відкриття провадження в адміністративній справі
12 лютого 2018 року м. Київ 810/597/18
Суддя Київського окружного адміністративного суду Панченко Н.Д., розглянувши у місті Києві позовну заяву Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гранд Лайф №1» до Ірпінської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення,
ВСТАНОВИВ:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гранд Лайф №1» (08200, Київська область, м. Ірпінь, вул. Г. Сковороди, буд. 1) з позовом до Ірпінської міської ради (08200, Київська область, м. Ірпінь, вулю Шевченка, буд. 2-А) про визнання протиправним та скасування рішення Ірпінської міської ради сьомого скликання від 28.12.2017 №3148-44-VII про припинення права користування та вилучення земельної ділянки площею 0,7297 га (кадастровий номер 3210900000:01:089:0225) до земель запасу та надання дозволу Ірпінській міській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на дві земельні ділянки площею 0,1760 га з метою використання для суспільних потреб (землі загального користування - вул. Григорія Сковороди); та 0,5537 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, з метою надання у постійне користування ОСБ «Гранд Лайф №1».
У якості підстави позову позивач зазначає, що ОСББ «Гранд Лайф №1» відповідно до рішення Ірпінської міської ради від 11.03.2016 надано у постійне користування земельну ділянку з кадастровим номером 3210900000:01:089:0225.
Натомість оспорюваним рішенням вказану земельну ділянку вилучено з постійного користування ОСББ «Гранд Лайф №1» та вирішено поділити на дві самостійні земельні ділянки площею 0,1760 га та 0,5537 га, відповідно.
Позивач зазначає, вилучення земельної ділянки з постійного користування ОСББ «Гранд Лайф №1» є незаконним, позаяк ОСББ «Гранд Лайф №1» не давало відповідної згоди на припинення права постійного користування.
Спір виник із публічно-правових відносин та відповідно до статті 19 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.
Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України, та подана з дотриманням правил підсудності особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України, судом не встановлено.
Спір з урахуванням положень статтей 12, 257 Кодексу адміністративного судочинства України підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Визнавши подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі, керуючись статтями 12, 171, 243, 248, 257, 259-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
Справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження.
2. Розпочати підготовку справи до судового розгляду.
3. Призначити підготовче засідання на 12 березня 2018 року о 11:30 год.
Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, другий під'їзд, десятий поверх).
4. Викликати для участі в підготовчому засіданні учасників справи (їх представників).
5. Запропонувати відповідачеві протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати до суду відзив на позовну заяву.
Роз'яснити відповідачеві, що відповідно до частин 3, 4 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України до відзиву мають бути додані документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин справа буде вирішена за наявними матеріалами.
Попередити відповідача, що відповідно до частини 4 статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України, неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
6 Запропонувати позивачеві протягом п'яти днів з дня отримання відзиву на позовну заяву подати до суду відповідь на відзив.
7. Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.
8. Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).
Ухвала про відкриття провадження у справі набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення судом правил підсудності до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення (підписання) ухвали.
Відповідно до підпункту 15.5 пункту 1 Розділу VII «Перехідні положення» Кодексу адміністративного судочинства України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Київський окружний адміністративний суд.
Суддя Панченко Н.Д.