
12.02.2018
Справа №431/144/18
Провадження №3/431/66/18
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 лютого 2018 року Суддя Старобільського районного суду Луганської області Колядов В.Ю., за участі секретаря Кожевнікової А.В., прокурора Савченко М.О., правопорушника ОСОБА_1 розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Старобільського районного суду Луганської області у м.Старобільську Луганської області справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України стосовно ОСОБА_1, 12.08.1975 р. н., уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, ідентифікаційний код НОМЕР_1, депутата Караяшницької сільської ради, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_2, у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.176-2 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення №7, ОСОБА_1, будучи депутатом Каряшницької сільської ради Старобільського району Луганської області та суб’єктом декларування відповідно до п. п. «б» п.1 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції», будучи зобов’язаним подати до 01.05.2017р. декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік, несвоєчасно, а саме 04.05.2017р. о 15год. 51хв., без поважних причин, подав до офіційного веб-сайту НАЗК вказану декларацію за 2016р.
У судовому засіданні особа, яка притягується до відповідальності ОСОБА_1 пояснив, що він подав декларацію вчасно в січні – лютому 2017 року, але вона була йому повернена. Окрім того після отримання ключів для повторного подання електронної декларації у відділенні ПриватБанку м. Старобільська Луганської області та повернувшись до себе за місцем проживання у ІНФОРМАЦІЯ_1 виявилось , що вони недійсні .
Суд з’ясувавши обставини справи, заслухавши правопорушника та прокурора вважає причини несвоєчасного подання електронної декларації за 2016 рік ОСОБА_1 поважними.
З доданих до протоколу матеріалів неможливо встановити точну дату виявлення правопорушення, а така дата має істотне значення для прийняття у справі законного рішення, оскільки відповідно до ч.3 ст.38 КУпАП, адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.
Долучена до протоколу ксерокопія листа - відповіді Національного агенства з питань запобігання корупції не містить повного найменування закладу чи установи , не завірена посадовою особою та печаткою.
Також суд приходить до висновку, що постанову Старобільського районного суду Луганської області від 23.01.2018 року невиконано , переконаний в неможливості прийняти законне та обґрунтоване рішення на підставі поданих матеріалів та вважає за необхідне направити дану адміністративну справу для доопрацювання.
Керуючись ст.283 КУпАП, Рішенням Конституційного Суду України від 31.03.2015р. у справі №1-7/2015 №2-рп/2015, суд
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративну справу стосовно ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП – повернути до Управління захисту економіки в Луганській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України для доопрацювання.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя В.Ю. Колядов