Рішення № 71997644, 29.01.2018, Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

Дата ухвалення
29.01.2018
Номер справи
676/6968/17
Номер документу
71997644
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 676/6968/17 Номер провадження 2-а/676/59/18

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 січня 2018 р. К1ам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області

в складі: головуючого судді Вдовичинського А.В., секретаря Роговської О.О.

з участю представника позивача ОСОБА_1,

представника відповідача ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кам'янець-Подільський справу за адміністративним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії, -

встановив:

ОСОБА_3 звернувся до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_4 управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії. В обґрунтування позовних вимог позивач вказує, що він є пенсіонером органів внутрішніх справ України з 2004 р., з того часу перебуває на обліку у ОСОБА_4 управлінні Пенсійною фонду України в Хмельницькій області. Пенсія йому призначена відповідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», (пенсійне посвідчення № 88/8340 від 16 листопада 2004р.). Міністерство внутрішніх справ України, виконуючи умови «Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45 03.02.2017 р. за вих. № 1461/05/22-2017 р. направило в Пенсійний фонд України повідомлення про підстави перерахунку пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ України (міліції) з 01.01.2016 р. 28.03.2017 р. за вих. № 9493/02-23 Пенсійний Фонд України повідомив свої територіальні органи (Головні Управління ГІФУ) про підготовку та надання списків пенсіонерів МВС, які мають право на перерахунок пенсій до Ліквідаційних комісій. На підставі отриманих списків Ліквідаційна комісія УМВС України в Хмельницькій області підготувала та відправила до ОСОБА_4 Управління ПФУ в Хмельницькій області його довідку № 65/121/49-2017 про розмір грошового забезпечення станом на 01 січня 2016 р., згідно додатку 2 Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45. Однак Головне управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області не здійснило перерахунку, через що 07.11.2017 р. звернувся із заявою до ОСОБА_4 управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області, в якій просив «здійснити перерахунок його пенсії призначеної за вислугою років, з дати виникнення права на перерахунок. В грудні 2017 р. отримав лист - відповідь вих. №852/С-8 від 21.11.2017 р. яким йому було відмовлено в перерахунку пенсії. При цьому, Пенсійний фонд України в своєму повідомленні вказав на забезпечення перерахунку та виплату перерахованих пенсій після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. Позивач вважає відмову відповідача провести перерахунок його пенсії протиправною оскільки воно не може ставитися в залежність від бюджетних асигнувань, такою що грубо суперечить діючому законодавству та існуючій судовій практиці. Позивач просить суд винести рішення яким: зобов'язати відповідача провести йому перерахунок та виплату пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 09 березня 2006 р. № 268», та довідки № 65/121/49-2017 від 24.05.2017 року про розмір грошового забезпечення станом на 1 січня 2016 р., яка виготовлена Ліквідаційною комісією УМВС України в Хмельницькій області починаючи з 01.01.2016 р. без обмеження граничного розміру; встановити судовий контроль за виконанням рішення суду шляхом зобов’язання відповідача подати в установлений судом термін, з моменту набрання рішенням законної сили, звіт про виконання рішення суду. В суді представник позивача позов підтримав, просить його задоволити.

Представник відповідача в суді позов не визнав, просить відмовити в його задоволенні. Суду представник відповідача пояснив, що посилання позивача на постанову Кабінету Міністрів України № 947 від 18 листопада 2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 09 березня 2006 р. № 268» є безпідставною оскільки вона втратила чинність з 24.09.2016 р., законами України про Державний бюджет на 2015-2017 роки не було передбачено фінансування видатків на проведення перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України(міліції) виходячи із грошового забезпечення поліцейських; перерахунок пенсій цій категорії пенсіонерів як і позивачу буде забезпечено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України; максимальний розмір пенсії не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів для осіб які втратили працездатність, а тому вимоги позивача здійснити перерахунок пенсії без обмеження граничного розміру є неправомірною; позивачем та його представником не надано суду доказів підтверджуючих що управління уникатиме виконання рішення суду та причин які б свідчили про необхідність подання звіту про виконання рішення суду; просить застосував ати строки звернення з позовом до суду встановлені ст.123 КАС України.

Заслухавши пояснення представників сторін, вивчивши матеріали справи, суд встановив наступне.

Позивач з 09.11.2004 р. перебуває на обліку в ОСОБА_4 управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області та отримує пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" в розмірі 50% грошового забезпечення.

29.12.2015 р. набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року №900-VIII, яким ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"після ч. 2 доповнено новою частиною наступного змісту: "Перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України ( міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цьогозакону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".

07.11.2017 р. позивач звернувся до відповідача з заявою про проведення перерахунку розміру пенсії з урахуванням розмірів грошового забезпечення поліцейських, встановленого Постановою КМУ від 11.11.2015 року №988.

ОСОБА_4 управління пенсійного фонду України в Хмельницькій області №852/С-8 від 21.11.2017 р. позивачу повідомлено що перерахунок і виплата йому перерахованої пенсії буде забезпечено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України, оскільки Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій та направлено до Міністерства соціальної політики України.

Позивач, не погоджуючись з діями відповідача, звернувся до суду за захистом своїх прав.

Правовідносини щодо порядку та умов перерахунку призначених пенсій військовослужбовцям, в тому числі особам, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, регулюються правовими нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 pоку №2262-XII, Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року №900-VIII із змінами та доповненнями, що були чинні на день виникнення спору.

Відповідно до ч.3 ст.63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за вказаним Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 цього Закону.

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23.12.2015 № 900-VIII статтю 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" після частини другої доповнено новою частиною де вказано, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Пунктом 1 "Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45(далі - Порядок № 45) передбачено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 №730 "Про утворення територіальних органів Національної поліції та ліквідацію територіальних органів Міністерства внутрішніх справ" ліквідовані як юридичні особи публічного права територіальні органи Міністерства внутрішніх справ, без визначення правонаступників, а також утворені як юридичні особи публічного права територіальні органи Національної поліції.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції"встановлено грошове забезпечення поліцейських.

Відповідно до абзацу другого розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" (згідно із Законом України від 23.12.2015 року №900-VIII) за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Ст.102 Закону України "Про Національну поліцію" встановлено, що пенсійне забезпечення поліцейських здійснюються також в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Таким чином, суд вважає за необхідне зауважити, що позивач як колишній працівник міліції та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988.

На день набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" постанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 діяла і є чинною на день розгляду справи по суті. При цьому, порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" визначено постановою Кабінету Міністрів України №45 від 13.02.2008 року.

Згідно п. 2 Порядку № 45, Міністерство внутрішніх справ України повідомляє у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям. В свою чергу, ПФУ повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від МВС своїм головним управлінням в областях про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсія яких підлягає перерахуванню. Після складання таких списків та подання їх відповідним органам, уповноважені керівники цих органів своїм рішенням видають довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.

Пунктом 3 Порядку №45 визначено, що на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної у списку та у місячний строк подають їх головним управлінням ПФУ. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені зі служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

З матеріалів справи вбачається, що Міністерство внутрішніх справ України направило на адресу Пенсійного фонду України повідомлення про підстави перерахунку пенсії від 22.03.2017 № 4019/02/22-2017, в якому повідомило про наявність підстав для перерахунку пенсій особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2015 № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських національної поліції", якою для поліцейських встановлено грошове забезпечення, яке за своїми складовими є вищим від раніше встановленого грошового забезпечення осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, а також зазначило про готовність уповноважених органів МВС подати до головних управлінь Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі довідок для перерахунку пенсій у порядку та в терміни, визначені законодавством.

Листом № 9493/02-23 від 28.03.2017 Пенсійний фонд України зобов'язав начальників головних управлінь Пенсійного фонду України в областях та м. Києві у строки, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45 підготувати та направити ліквідаційним комісіям списки осіб, які мають право на перерахунок пенсії.

Ліквідаційною комісією УМВС в Хмельницькій області підготовлено Довідку П/С № 8340 від 24.05.2017 р. за вих.. № 65/121/49-2017 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_3, яка надійшла до ОСОБА_4 управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області 24.05.2017 року.

П.4 Порядку № 45 встановлено, що перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

Відповідно до ч. 2 ст. 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Згідно до ч. 3 ст. 51 вказаного закону перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23.12.2015 року №900-VIII набрав чинності з 29.12.2015 року, тому перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) має здійснюватись з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року № 988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції", з першого числа місяця, що йде за місяцем, у якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії, тобто, з 01 січня 2016 року.

При цьому, в ході розгляду справи судом було встановлено, що ОСОБА_4 управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, після отримання від Ліквідаційної комісії управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача, жодних дій вчинено не було.

Щодо посилання відповідача на відсутність коштів у Державному бюджеті України на проведення такого перерахунку та неможливості провести перерахунок та виплату пенсії позивачу до виділення додаткових коштів з Державного бюджету України, суд вважає, що з урахуванням положень п. 4 Порядку №45 та ч. ч. 2, 3 ст. 51 Закону № 2262-ХІІ відповідач зобов'язаний був ухвалити відповідне рішення про перерахунок раніше призначеної позивачу пенсії і здійснити виплату перерахованого розміру пенсії. Однак, орган Пенсійного фонду не прийняв рішення про перерахунок чи про відмову у перерахунку раніше призначеної позивачу пенсії на підставі отриманої довідки, а відтак не здійснив перерахунку раніше призначеної йому пенсії на підставі вказаної довідки з 01.01.2016.

Отже, суд а приходить до висновку, що відповідач допустив протиправну бездіяльність, внаслідок чого порушив гарантоване державою право позивача на пенсійне забезпечення. Крім того, суд враховує, що Європейський суд з прав людини у справах "Кечко проти України", "Ромашов проти України", "Шевченко проти України" зауважив, що реалізація особою права, яке пов'язано з отриманням бюджетних коштів, що базується на спеціальних та чинних на час виникнення спірних правовідносин нормативно-правових актах національного законодавства, не може бути поставлена у залежність від бюджетних асигнувань, тобто посилання органами державної влади на відсутність коштів, як на причину невиконання своїх зобов'язань, є безпідставними. Європейський Суд з прав людини у своїх рішеннях констатував, що не приймає аргумент Уряду щодо бюджетних асигнувань, оскільки органи державної влади не можуть посилатись на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов'язань.

Аналогічна правова позиція викладена в ухвалах Вищого адміністративного суду України від 25.10.2017 у справі №К/800/34861/17 та у справі №К/800/34337/17.

Таким чином, обмежене фінансування або відсутність коштів у державних бюджетах України не може бути підставою для відмови або не здійснення перерахунку та виплаті пенсії особам, які мають на це право.

З врахуванням наведеного суд дійшов висновку, що вимоги позивача визнати протиправною бездіяльність відповідача щодо нездійснення перерахунку призначеної позивачу пенсії є обґрунтованими і такими що підлягають до задоволення. Підлягають також з врахуванням вищевикладеного до задоволення вимоги позивача щодо зобов’язання відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії позивачу з 01 січня 2016 року згідно із Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" у розмірі 50% грошового забезпечення, визначеного у довідці від 24 травня 2017 року №65/121/49-2017, П/С 8340, виданої ліквідаційною комісією УМВС України в Хмельницькій області та здійснити виплату недоплаченої частини пенсії з врахуванням виплачених сум.

Що ж стосується вимоги позивача здійснити вищевказаний перерахунок також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 947 від 18.11.2015 р. «про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268», то вона на думку суду, задоволенню не підлягає за безпідставністю. При цьому суд враховує, що вищевказаною постановою було затверджено нову Схему посадових окладів керівних працівників та спеціалістів міжрегіонального та регіональних територіальних органів МВС та Схему посадових окладів керівних працівників та спеціалістів міжрегіональних територіальних органів Національної поліції, в той же час позивач проходив службу командиром відділення ІТТ Кам‘янець-Подільського МВ УМВС, а не на посаді керівних працівників та спеціалістів міжрегіонального та регіональних територіальних органів МВС. Крім цього зазначена постанова Кабінету Міністрів України втратила чинність 24.09.2016р. на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 521 від 23.08.2016 р.

Крім того, суд приходить до висновку про відмову в задоволенні позовної вимоги позивача про зобов'язання відповідача виплачувати пенсію без обмеження граничного розміру оскільки вони є передчасними, виходячи з наступного. Згідно з вимогами КАС України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси.

Також, слід врахувати, що в порядку адміністративного судочинства підлягають захисту лише порушені права, а тому суд позбавлений можливості задовольняти вимоги на майбутнє. Оскільки на час розгляду судом даної адміністративної справи права позивача в цій частині вимог не були порушені оскільки перерахунок пенсії позивачу не здійснювався, а тому відсутні підстави для їх задоволення.

Також, вимога встановити судовий контроль за виконанням судового рішення шляхом зобов'язання ГУ ПФУ в Хмельницькій області подати у десятиденний строк з моменту набрання рішенням законної сили звіт про виконання рішення суду не може бути задоволена з огляду на наступне. Відповідно до ч. 1 ст. 267 КАС України(на час звернення з позовом до суду), суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення. Таке ж положення передбачено ч.1 ст.382 КАС України(на дату винесення рішення по справі).

Отже, з вказаного положення слідує, що зобов'язання суб'єкта владних повноважень подати звіт про виконання судового рішення є прерогативою суду і висновок про необхідність вчинення даної дії має робити виключно суд в провадженні якого знаходиться відповідна справа та за наслідками її розгляду.

В даному випадку, суд не вважає за необхідне встановити судовий контроль за виконанням винесеного рішення, оскільки у матеріалах справи відсутні будь-які докази, які вказували на те, що відповідач ухилятиметься від його виконання.

На підставі ст.ст. 19, 22, 46, 58 Конституції України, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", ст. 102 Закону України "Про Національну поліцію"та керуючись ст.ст.2-14,72-77,122,241-250, 262, 263, 295 КАС України, суд,

вирішив:

позов задоволити частково.

Визнати протиправною бездіяльність ОСОБА_4 управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області стосовно не проведення перерахунку призначеної пенсії ОСОБА_3.

Зобов’язати Головне управління Пенсійного Фонду України в Хмельницькій області(код ЄДРПОУ 21318350; місцезнаходженння: вул..Герцена, 10, м.Хмельницький, 29013) здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_3(ІПН НОМЕР_1; зареєстроване місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1 райну) з 01 січня 2016 року згідно із Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей" № 900 від 23 грудня 2015 року, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" у розмірі 50% грошового забезпечення, визначеного у довідці від 24 травня 2017 року №65/121/49-2017, П/С 8340, виданої ліквідаційною комісією УМВС України в Хмельницькій області та здійснити виплату недоплаченої частини пенсії з врахуванням виплачених сум.

В решті позовних вимог - відмовити.

Стягнути з ОСОБА_4 управління Пенсійного Фонду України в Хмельницькій області(код ЄДРПОУ 21318350; місцезнаходженння: вул..Герцена, 10, м.Хмельницький, 29013) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_3(ІПН НОМЕР_1; зареєстроване місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1 райну) 640 шістсот сорок) грн. судового збору.

Стягнути з ОСОБА_4 управління Пенсійного Фонду України в Хмельницькій області(код ЄДРПОУ 21318350; місцезнаходженння: вул..Герцена, 10, м.Хмельницький, 29013) за рахунок його бюджетних асигнувань 320(триста двадцять) грн.. судового збору в дохід держави.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана сторонами протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Постанову виготовлено в повному обсязі 05.02.2018 р.

Суддя Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Вдовичинський А.В.