Ухвала суду № 71880355, 30.01.2018, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
30.01.2018
Номер справи
820/104/18
Номер документу
71880355
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710, код 34390710

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

30 січня 2018 р. № 820/104/18

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Волошин Д.А., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Харківського міського центру зайнятості про визнання незаконною бездіяльності, -

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд:

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 13 листопада 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 13 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 10 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення мого прийому 10 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 листопада 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 31 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 31 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 20 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 20 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 04 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 04 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 21 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 21 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 01 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 01 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 30 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 30 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 07 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 07 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 24 липня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 24 липня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 липня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 липня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 липня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";

- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 липня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення".

Ухвалою судді від 12.01.2018 позовну заяву ОСОБА_1 - залишено без руху, надано позивачу термін - п'ять календарних днів з дня отримання копії ухвали, для усунення недоліків позовної заяви шляхом надання до суду письмового підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху вручена позивачу 20.01.2018, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

У вказаний судом строк - п'ять календарних днів з дня отримання копії ухвали, а саме 25.01.2018, позивач недоліки позовної заяви не усунув, жодних заяв до суду не надходило, у зв'язку з чим, позовна заява не відповідає вимогам статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України.

Згідно пункту 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Враховуючи викладене, суд вважає, що позовна заява підлягає поверненню.

Керуючись статтями 169, 293, 294, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Харківського міського центру зайнятості про визнання незаконною бездіяльності - повернути позивачу.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду повністю або частково у випадках, визначених статтею 294 цього Кодексу. Оскарження ухвали суду, яка не передбачена статтею 294 цього Кодексу, окремо від рішення суду не допускається.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Д.А. Волошин