
Дата документу 25.01.2018
Справа № 501/2640/17
2-а/501/3/18
Рішення
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 січня 2018 року.
Іллічівський міський суд Одеської області.
Суддя Максимович Г.В..
Секретар Савулій В.О..
Справа №501/2640/17
Позивач: ОСОБА_1.
Відповідач: головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області.
Вимоги позивача: - визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо відмови у проведенні перерахунку пенсії ОСОБА_1, з урахуванням до складу грошового забезпечення, з якого обчислено пенсію, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні, яка викладена в листі ГУ ПФУ від 23.11.2017р. №1807/Д-11;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести перерахунок призначеної ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) пенсії, з урахуванням до складу грошового забезпечення, з якого обчислено пенсію, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні у розмірах з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських на період з 13 листопада 2016 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988, згідно довідки №1335від 28.09.2017 р. з урахуванням індексації і з виплатою різниці між розмірами перерахованої та виплачуваної пенсії за минулий час за 12 місяців, з дня подання до ГУ ПФУ довідки №1335 від 28.09.2017р., починаючи з 13.11.2016р.;
- встановити судовий контроль за виконання рішення суду шляхом зобов'язання Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області подати протягом п'ятнадцяти днів, з дня набрання постановою законної сили, звіт про виконання рішення суду;
- стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 640,0 грн.
В С Т А Н О В И В:
До суду звернувся ОСОБА_1 з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області в якому мотивуючи тим, що відповідач неправомірно відмовив йому у перерахунку пенсії з урахуванням грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально - побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні, просив задовольнити позов.
Позивач на судове засідання не прибув, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, надав заяву про розгляд справи за його відсутності.
Представник відповідача - Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області в судове засідання не прибув, надав суду заяву про розгляд справи за його відсутністю, надав суду письмові заперечення на позов в яких вказав, що позов не підлягає задоволенню з наступних підстав. Всі складові грошового забезпечення, зазначені позивачем є одноразовими, не мають постійний характер і не входять до складу грошового забезпечення, передбаченого ч.3 ст.43 ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 Р, а тому не можуть бути враховані для здійснення перерахунку пенсії. Перерахунок пенсії буде проводитись головним управління Пенсійного фонду України лише на підставі довідки про розмір грошового забезпечення, яка надійде на адресу управління з головного управління Ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області, а не на підставі довідки від №1335 від 28.09.2017 р., яка видана позивачу та особисто ним надана. Представник відповідача просив позовні вимоги, викладені в п.3 резолютивної частини адміністративного позову, про зобов'язання здійснити перерахунок за період з 13.11.2016р. по 27.05.2017р. залишити без розгляду в зв'язку з пропуском строків позовної давності.
Суд, дослідивши та перевіривши докази встановив наступні обставини.
ОСОБА_1, на підставі наказу №236 о/с від 13.10.2000р. був звільнений з органів внутрішніх справ, з вислою років на день звільнення 17 років, 6 місяця, 00 днів.
Згідно пенсійного посвідчення (а.с.16), ОСОБА_1 отримує пенсію за вислугу років.
Іллічівським МВ УМВС України в Одеській області ОСОБА_1 був виданий грошовий атестат №9 (а.с.17), в якому зазначені всі належні йому суми грошового забезпечення.
Управлінням фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ МВС України в Одеській області ОСОБА_1 була надана довідка №1335 від 28.09.2017р. (а.с.22) про нарахування та виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні.
ОСОБА_1 звернувся до ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області із заявою про перерахунок раніше призначеної йому пенсії у зв'язку з поданням додаткового документу довідки ліквідаційної комісії МВС України в Одеській області за вих.№1335 від 28.09.2017р. (а.с.23).
ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області, листом від 13.11.2017р. №1622/Д-11, 1623/Д-11 повідомило позивача, що довідка №17694 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії відповідно до постанови КМУ від 11.11.2015р. №988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» за нормами, чинними на 01.01.2016р. повернута на доопрацювання до ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Одеській області листом головного управління від 18.10.2017р. №19969/03 у зв'язку з неправильним встановленим розміром премії.
ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області, листом від 23.11.2017р. №1807/Д-11 повідомило позивача, що: «Згідно з Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою Правління пенсійного фонду України від 30.01.2007р. №3-1, документи для призначення та проведення перерахунку пенсій подаються до органів ПФ України уповноваженим структурним підрозділом міністерства та інших державних органів. З метою забезпечення законного і правильного призначення та перерахунку пенсій військовим пенсіонерам, недопущення незаконних витрат державних коштів, а також забезпечення чіткого розмежування функцій з призначення та перерахунку пенсі від функції з оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій, міністерства та інші органи центральної виконавчої влади через уповноважені структурні підрозділи забезпечують перевірку правильності оформлення та відповідності чинному законодавству довідок щодо уточнення вислуги років на пенсію (трудового стажу), розміру грошового забезпечення або його окремих видів, які передбачають доплату за минулий час (у разі звернення пенсіонерів), та офіційно їх подають ( з необхідними поясненнями) до органів пенсійного фонду України для здійснення відповідних перерахунків пенсій.
На даний час органи Пенсійного фонду України не мають можливості і відповідних повноважень щодо перевірки правильності оформлення та відповідності чинному законодавству вищезазначених довідок.
Враховуючи викладене, повертаємо без розгляду надану Вами довідку від 28.09.2017р. №14/1-1335 про нарахування та виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби, оскільки з цього питання необхідно звертатися до Ліквідаційної комісії ГУ МСВ України в Одеській області».
Ч.1 ст.122 КАС України передбачає, що позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншим законом.
Ч.2 ст. 122 КАС України передбачає, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Враховуючи, що позивач про порушення свого права дізнався 24.11.2017р. з листа ГУ ПФУ від 23.11.2017р. №1807/Д-11, а з позовом до суду ОСОБА_1 звернувся 28.11.2017р., то суд дійшов висновку, що встановлений КАС України шестимісячний строк для звернення до суду за захистом свого права позивач не пропустив.
Ч.2 ст.19 Конституції України передбачає, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень у спосіб, що передбачені Конституції України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 року №45 встановлений порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Порядок № 45).
Згідно з пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Закон) пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом (далі - особи), або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.
Постановою Кабінету Міністрів України №988 від 11.11.2015 року затверджено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Згідно з пунктом 15 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону № 580-VIII за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.
Статтею 102 Закону України "Про Національну поліцію" закріплено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Законом України №900-VIII від 23.12.2015 статтю 63 Закону №2262-XII доповнено новою частиною наступного змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".
Враховуючи, що саме постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" встановлено грошове забезпечення поліцейських, яке, за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, суд вважає, що таке збільшення є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції.
Таким чином, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке, за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 № 988.
Пунктом 23 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 №3-1, перерахунок раніше призначених пенсій проводиться органами, що призначають пенсії, в порядку, установленому статтею 63 Закону. Пенсіонери подають органам, що призначають пенсії, додаткові документи, які дають право на підвищення пенсії.
Відповідно до частини третьої статті 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їх сімей» визначено, що пенсії обчислюються з розміру грошового забезпечення, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 р. - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування з урахуванням таких його видів: відповідних окладів за посадою, військовим (спеціальним) званням (для осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту щомісячної надбавки за спеціальне звання) та відсоткової надбавки за вислугу років у розмірах, установлених за останньою штатною посадою, займаною перед звільненням; щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення, крім щомісячних надбавок (доплат), установлених особам, які мають право на пенсію за вислугу років згідно із законодавством і залишені за їх згодою та в інтересах справи на службі) та премії. Розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням.
Основні засади державної політики у сфері соціального захисту працівників міліції та членів їх сімей на час звільнення позивача зі служби визначалися Законом України «Про міліцію».
Статтею 23-1 цього Закону встановлювалося, що пенсійне забезпечення працівників міліції після звільнення їх зі служби в органах внутрішніх справ здійснюється в порядку та на умовах, встановлених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
Відповідно до статті 19 Закону України "Про міліцію" (в редакції, що була чинною на час звільнення позивача зі служби) форми і розміри грошового забезпечення працівників міліції встановлюються Кабінетом Міністрів України і повинні забезпечувати достатні матеріальні умови для комплектування якісного особового складу міліції, диференційовано враховувати характер і умови роботи, стимулювати досягнення високих результатів у службовій діяльності і компенсувати їх фізичні та інтелектуальні затрати.
Пунктами 1 і 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу» встановлено, що грошове забезпечення осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення. Виплата грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу здійснюється в порядку, що затверджується Міністерством внутрішніх справ.
Пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року № 1294 упорядковано структуру та умови грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та затверджено схеми посадових окладів і додаткових видів грошового забезпечення за категоріями осіб.
Умови, розмір та порядок виплати особам начальницького складу органів внутрішніх справ грошової допомоги на оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань визначені підпунктом 3 пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України № 1294, а також підпунктами 2.17.1-2.17.4 пункту 2.17 Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, затвердженої наказом МВС України від 31.12.2007 року № 499 (в редакції, що була чинною на час звільнення).
Грошова допомога на оздоровлення та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань особам начальницького складу підлягають виплаті у розмірі, що не перевищує їх місячного грошового забезпечення.
Пунктом 10 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 передбачено виплату одноразової грошової допомоги при звільненні, та встановлено, що особам начальницького складу органів внутрішніх справ, які звільняються із служби за віком, за наявності вислуги 10 років і більше виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 50 відсотків місячного грошового забезпечення за кожний повний календарний рік служби.
Отже, зазначені допомоги є додатковими видами грошового забезпечення, які відповідно до ст. 19 Закону України "Про міліцію", п.п. 1-3, 5 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 року № 1294, п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 відносяться до складу грошового забезпечення осіб начальницького складу органів внутрішніх справ.
Правові, економічні та організаційні основи підтримання купівельної спроможності населення України в умовах зростання цін з метою дотримання встановлених Конституцією України гарантій щодо забезпечення достатнього життєвого рівня населення України визначає Закон України від 3 липня 1991 року № 1282-XII «Про індексацію грошових доходів населення», згідно зі статтею 1 якого індексація грошових доходів населення - це встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг.
Тобто, індексація є частиною державної системи соціального захисту громадян, спрямованою на підтримання їх купівельної спроможності.
Аналіз зазначених норм матеріального права дає підстави вважати, що грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація та одноразова грошова допомога при звільненні, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія, такого правового висновку дійшов Верховного Суду України у справі №21-70а15 від 10 березня 2015 року.
Враховуючи, що грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація та одноразова грошова допомога при звільненні, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія, то суд дійшов висновку, що відповідач безпідставно не здійснив перерахунок пенсії позивачу з урахуванням вищевказаних виплат.
Згідно частини 2 статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій, призначених особам, які мають право на пенсію за цим Законом, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.
Частиною 2 статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачає, що якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів.
Оскільки позивач з моменту призначення пенсії мав право на обчислення її розміру з урахуванням складових грошового забезпечення зазначених в довідці від 28.09.2017р. №1335, а призначення пенсії в меншому розмірі відбулося не з вини позивача, перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів, які були подані позивачем 13.11.2017р., то суд дійшов висновку, що позов в частині перерахунку пенсії з 13.11.2016р. підлягає задоволенню.
Питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону № 2262-ХІІ, крім пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, урегульовано Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою правління ПФУ від 30 січня 2001 року № 3-1 (далі - Порядок подання документів).
Відповідно до пункту 4 Порядку подання документів заява про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії подається до органу, що призначає пенсію, заявником за місцем проживання, а при необхідності - його законним представником за місцем проживання.
Системний аналіз зазначених норм права дозволяє дійти висновку, що підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком проведення перерахунку, повідомляють орган ПФУ, такого правового висновку дійшов ВС України у справі №21-484а13 від22.04.2014р.
Враховуючи, що підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути також відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, то суд дійшов висновку, що посилання відповідача на те, що позивач не має права самостійно подавати заяву про перерахунок пенсії не відповідає нормам законодавства.
Вирішуючи питання розподілу судових витрат, суд виходить з наступного.
Позивачем під час подання позовної заяви було здійснено оплату судового збору в розмірі 640,00 гривень.
П.18 ч.1 ст.5 ЗУ «Про судовий збір» (в редакція, яка діяла на момент звернення позивача в позовом) передбачав, що від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються: Пенсійний фонд України та його органи.
Ч.1 ст. 139 КАС України передбачає, що при задоволені позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Ч.4 ст.3 КАС України передбачає, що Закон, який встановлює нові обов'язки, скасовує чи звужує права, належні учасникам судового процесу, чи обмежує їх використання, не має зворотної дії.
Враховуючи, що на момент звернення ОСОБА_1 з позовом до ГУ ПФУ в Одеській області останній був звільнений від сплати судового збору, то суд дійшов висновку, що позов в частині стягнення з відповідача на користь позивача судового збору задоволенню не підлягає.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.5, 8, 15, 246, 382 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ :
Позов ОСОБА_1 задовольнити частково.
Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (місцезнаходження м.Одеса, вул.Канатна, 83, ЄДРПОУ 20987385) щодо відмови у проведенні перерахунку пенсії ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, проживає: АДРЕСА_1) з урахуванням до складу грошового забезпечення, з якого обчислено пенсію, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні, яка викладена в листі ГУ ПФУ від 23.11.2017р. №1807/Д-11.
Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області місцезнаходження м.Одеса, вул.Канатна, 83, ЄДРПОУ 20987385) провести перерахунок призначеної ОСОБА_1 (ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1, проживає: АДРЕСА_1) пенсії, з урахуванням до складу грошового забезпечення, з якого обчислено пенсію, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та одноразової грошової допомоги при звільненні у розмірах з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських на період з 13 листопада 2016 року на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988, згідно довідки №1335 від 28.09.2017 р. з урахуванням індексації і з виплатою різниці між розмірами перерахованої та виплачуваної пенсії за минулий час за 12 місяців, з дня подання до ГУ ПФУ довідки №1335 від 28.09.2017р., починаючи з 13.11.2016р..
В іншій частині позову відмовити.
Встановити судовий контроль за виконання рішення суду шляхом зобов'язання Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області подати протягом п'ятнадцяти днів, з дня набрання рішенням законної сили, звіту про його виконання.
Рішення може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасника справи, якщо апеляцій скаргу не було подано.
Суддя: