Постанова № 71729536, 15.01.2018, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.01.2018
Номер справи
646/6462/17
Номер документу
71729536
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий І інстанції: Сорока О.П.

Суддя-доповідач: Калиновський В.А.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2018 р. м. ХарківСправа № 646/6462/17Харківський апеляційний адміністративний суд

у складі колегії:

головуючого судді: Калиновського В.А.

суддів: Бондара В.О. , Кононенко З.О.

за участю секретаря судового засідання Цибуковської А.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області на постанову Червонозаводського районного суду м. Харкова від 15.11.2017, м. Харків по справі № 646/6462/17

за позовом ОСОБА_2

до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області

про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії з перерахуванням неправильно призначеної пенсії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, ОСОБА_2, звернулась до суду з позовом, в якому просила: визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови від здійснення їй перерахунку пенсії згідно з довідкою Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області від 26.06.2017 № 620 та довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, а саме з урахуванням фактично отриманих нею протягом 24 календарних місяців перед звільненням зі служби в ОВС України індексації в сумі 1367,07 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення до відпустки в сумі 4968,75 грн., матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових питань в сумі 4968,75 грн., разових премій (грошових винагород) в сумі 1800,00 грн. та одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн.; зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області призначити і виплачувати їй пенсію згідно з вказаними довідками.

Постановою Червонозаводського районного суду м. Харкова від 15.11.2017 року задоволено позовні вимоги.

Визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови від здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_2 згідно з довідкою Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області від 26.06.2017 № 620 та довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, а саме з урахуванням фактично отриманих нею протягом 24 календарних місяців перед звільненням зі служби в ОВС України індексації в сумі 1367,07 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення до відпустки в сумі 4968,75 грн., матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових питань в сумі 4968,75 грн., разових премій (грошових винагород) в сумі 1800,00 грн. та одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області призначити і виплачувати пенсію ОСОБА_2 згідно з довідкою Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області від 26.06.2017 № 620 та довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, а саме з урахуванням фактично отриманих нею протягом 24 календарних місяців перед звільненням зі служби в ОВС України індексації в сумі 1367,07 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення до відпустки в сумі 4968,75 грн., матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових питань в сумі 4968,75 грн., разових премій (грошових винагород) в сумі 1800,00 грн. та одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн., починаючи з 16.03.2017 року.

Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області на користь ОСОБА_2 судовий збір у розмірі 640 грн. 00 коп.

Не погодившись з постановою суду першої інстанції, відповідачем подано апеляційну скаргу, в якій він просить скасувати оскаржувану постанову та прийняти нову, якою в задоволенні позовних вимог відмовити.

Обґрунтовуючи вимоги апеляційної скарги відповідач посилається на порушення судом першої інстанції, при прийнятті постанови, норм матеріального права, з обставин і обґрунтувань, викладених в апеляційній скарзі.

Позивач подала заперечення на апеляційну скаргу, в яких вона, наполягаючи на законності та обґрунтованості постанови суду першої інстанції, просила залишити апеляційну скаргу без задоволення, а оскаржувану постанову без змін.

В судове засідання сторони не прибули, про дату, час та місце апеляційного розгляду повідомлені належним чином.

Відповідно до ч. 1 ст. 205 КАС України, справа розглядається за відсутності сторін.

Згідно до ч. 4 ст. 229 КАС України, колегія суддів, враховуючи неявку у судове засідання всіх учасників справи, вважає за можливе фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювати.

Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, перевіривши рішення суду та доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що наказом Головного управління МВС України в Харківській області від 29.12.2010 № 196о/с ОСОБА_2 з 30.12.2010 було звільнено зі служби в органах внутрішніх справ України за п. 65 "а" (за віком) Положення про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ України.

ОСОБА_2 перебуває на обліку в ГУПФУ в Харківській області та з 31.12.2010 року отримує пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», відповідно до копії пенсійного посвідчення НОМЕР_1 (а.с. 15).

05 липня 2017 року ОСОБА_2 звернулась до ГУПФУ в Харківській області із заявою про здійснення їй перерахунку пенсії на підставі довідки Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області від 26.06.2017 № 620 та довідки Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні (а.с. 21).

Листом начальника ГУПФУ від 19.07.2017 №1328/є-14 ОСОБА_2 було відмовлено у здійсненні перерахунку пенсії, з посиланням на те, що підстав для відповідного перерахунку немає (а.с. 22).

01.08.2017 року ОСОБА_2 звернулася до Червонозаводського районного суду міста Харкова з адміністративним позовом про визнання протиправною бездіяльності відповідача щодо відмови від здійснення перерахунку неправильно призначеної пенсії та зобов'язання відповідача призначити і виплачувати пенсію згідно з довідкою Управління Державної автомобільної інспекції ГУМВС України в Харківській області від 26.06.2017 № 620 та довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, а саме з урахуванням фактично отриманих мною протягом 24 календарних місяців перед звільненням зі служби в ОВС України індексації в сумі 1367,07 грн., матеріальної допомоги на оздоровлення до відпустки в сумі 4968,75 грн., матеріальної допомоги для вирішення соціально побутових питань в сумі 4968,75 грн., разових премій (грошових винагород) в сумі 1800,00 грн. та одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн., починаючи з 01.02.2017 року.

Постановою Червонозаводського районного суду міста Харкова від 14.08.2017 у справі № 646/5401/17 у задоволенні вказаного адміністративного позову було відмовлено у повному обсязі, у зв'язку з тим, що подана на адресу відповідача заява від 05.07.2017 про проведення перерахунку призначеної пенсії була складена у довільній формі та не відповідає зразку заяви, встановленого додатком № 1 до постанови Правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 № 3-1, а відповідач не приймав рішення про відмову у перерахунку моєї пенсії згідно з постановою Правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 № 3-1 (а.с. 23, 24).

У зв'язку з вищевикладеним, позивач повторно звернулась до Управління із заявою від 23.08.2017 про здійснення перерахунку своєї пенсії (складену згідно з додатком № 1 до постанови Правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 № 3-1). До вказаної заяви позивачем також було надано заяву від 23.08.2017 року з проханням прийняти відповідне рішення про перерахунок пенсії за результатами розгляду її заяви (а.с. 25, 26).

Листом від 07.09.2017 № 1675/Є14 Управління зазначило про те, що пенсія призначена і виплачується ОСОБА_2 правильно і підстав для її перерахунку у бік збільшення суми пенсії на підставі наданих нею документів немає (а.с. 27).

Не погодившись з даною відповіддю позивач звернулась до суду.

Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги, виходив з того, що грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація та одноразова грошова допомога при звільненні, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.

Колегія суддів частково погоджується з такими висновками суду першої інстанції, з огляду на наступне.

Відповідно до ч. 3 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» № 2262-12 (в редакції, чинній на час призначення пенсії позивачу), пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Відповідно до п. 7 постанови КМУ № 393 від 17.07.1992 року «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» , пенсії обчислюються з таких видів грошового забезпечення: відповідних окладів за посадою, військовим (спеціальним) званням (для осіб рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту щомісячної надбавки за спеціальне звання) та відсоткової надбавки за вислугу років у розмірах, установлених за останньою штатною посадою, займаною перед звільненням; щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення, крім щомісячних надбавок (доплат), установлених особам, які мають право на пенсію за вислугу років згідно із законодавством і залишені за їх згодою та в інтересах справи на службі) та премії. Розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням.

Так, основні засади державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей визначені Законі України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» .

Військовослужбовцям у зв'язку з особливим характером військової служби, яка пов'язана із захистом Вітчизни, надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації.

Відповідно до ст. 9 вказаного Закону, держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів. До складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення. Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця.

Постановою КМУ № 1294 від 07.11.2007 року «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» упорядковано структуру та умови грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та затверджено схеми посадових окладів і додаткових видів грошового забезпечення за категоріями військовослужбовців.

Згідно зі схемою додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України (щомісячних та одноразових, додаток № 25 до постанови № 1294), до одноразових віднесені такі види грошового забезпечення: винагорода, призначення та виплата якої пов'язана з обсягом та складностями роботи, що виконується під час проходження військової служби; матеріальна допомога на початкове обзаведення, а також одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям строкової військової служби.

Частиною 1 ст.10-1 Закону також гарантовано право військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової військової служби, на щорічну основну відпустку із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Умови, розмір та порядок виплати військовослужбовцям зазначеної допомоги визначені постановою №1294 та Інструкцією про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам.

Відповідно до пп. 3 п. 5 Постанови №1294, пп. 30.3 п. 30 розділу ХХХ Інструкції, розмір грошової допомоги на оздоровлення визначається виходячи з посадового окладу, окладу за військовим званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (крім винагород та морського грошового забезпечення), на які військовослужбовець має право за займаною ним штатною посадою на день підписання наказу про надання цієї допомоги.

Колегія суддів зазначає, що наведеними нормативними актами також регламентовано умови та порядок виплати військовослужбовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань установлюється за рішенням Міністра оборони України виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі Міністерства оборони України (пп. 3 п. 5 постанови №1294, пп.пп. 33.1, 33.3 п. 33 розділу ХХХІІІ Інструкції).

Таким чином, колегія суддів дійшла висновку, що зазначені допомоги є одноразовими додатковими видами грошового забезпечення, які відповідно до ч. 2 ст.9 вказаного Закону відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців.

Правові, економічні та організаційні основи підтримання купівельної спроможності населення України в умовах зростання цін з метою дотримання встановлених Конституцією України гарантій щодо забезпечення достатнього життєвого рівня населення України визначає Закон України від 03.07.1991 року №1282-ХІІ «Про індексацію грошових доходів населення», згідно зі ст. 1 якого індексація грошових доходів населення - це встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг.

Тобто, індексація є частиною державної системи соціального захисту громадян, спрямованою на підтримання їх купівельної спроможності.

При виборі і застосуванні правової норми до спірних правовідносин, суд враховує висновки Верховного Суду України, викладені у постанові від 10.03.2015 р. №21-70а15.

Як вбачається зі змісту постанови Верховного суду України від 10.03.2015 р. у справі №21-70а15, грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація та одноразова грошова допомога при звільненні, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.

Згідно зі ст.43 Закону №2262-ХІІ, пенсії, які призначаються відповідно до цього Закону особам із числа військовослужбовців строкової служби та членам їх сімей, обчислюються за встановленими нормами у процентах до середньомісячного заробітку, який одержували військовослужбовці до призову на строкову військову службу чи після звільнення з військової служби до звернення за пенсією, або до середньомісячного грошового забезпечення, одержуваного військовослужбовцями в період проходження військової служби за контрактом. При цьому середньомісячний заробіток (грошове забезпечення) для обчислення їм пенсій визначається в порядку, встановленому Законом України від 09.07.2003 року №1058-ІV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Відповідно до ст. 41 вказаного вище Закону №1058-ІV, до виплат (доходів), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Відповідно до преамбули Закону № 2262-12 зазначений Закон спрямований на встановлення єдності умов та норм пенсійного забезпечення зазначеної категорії громадян України.

З огляду на вищенаведене, колегія суддів вважає правильними висновки суду першої інстанції, що грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, індексація, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.

Що стосується необхідності врахування одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби ОВС, колегія суддів зазначає наступне.

Одноразова грошова допомога при звільненні передбачена статтею 15 Закону №2011-ХІІ.

Відповідно до статті 41 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються:

1) суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески в межах встановленої законодавством максимальної величини заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, а після набрання чинності Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" - максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, визначеної відповідно до закону;

2) суми виплат (доходу), отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, а за періоди до запровадження обмеження максимального розміру заробітної плати (доходу), з якої сплачувалися зазначені внески (збір), - у межах сум, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, включалися до заробітної плати, з якої обчислювалася пенсія відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення", і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум;

Для осіб, які у період до запровадження обмеження максимального розміру заробітної плати (доходу), з якої сплачувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, отримували заробітну плату (дохід) за результатами роботи, термін виконання якої перевищував календарний місяць, до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються суми виплат (доходу), які відповідно до законодавства, що діяло раніше, включалися до заробітної плати, з якої обчислювалася пенсія відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення", і не перевищують 5,6 розміру середньої заробітної плати в Україні, у розрахунку на кожний місяць виконання роботи. Перелік таких осіб, а також порядок визначення для них заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії встановлюється Кабінетом Міністрів України.

3) суми заробітної плати (доходу), визначені виходячи із здійсненої застрахованою особою доплати, передбаченої частиною третьою статті 24 цього Закону.

Аналіз вищезазначеної норми свідчить про те, що до заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії враховуються суми виплат (доходу), з яких були фактично нараховані (обчислені) та сплачені єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Отже, суми коштів, з яких не були сплачені внески до Пенсійного фонду України, не можуть бути враховані при обчислені пенсії.

Як вбачається з довідки Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, на суми одноразової грошової допомоги не нараховувався та не утримувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування (а.с. 20).

Враховуючи, що позивач просив включити для перерахунку та виплати пенсії одноразову допомогу при звільненні, з якої не був нарахований збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, колегія суддів дійшла висновку про необґрунтованість позовних вимог в цій частині.

Відповідно до ст. 242 КАС України, рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

Згідно п.4 ч. 1, ч. 2 ст. 317 КАС України, підстави для скасування судового рішення повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є: неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права. Неправильним застосуванням норм матеріального права вважається: неправильне тлумачення закону або застосування закону, який не підлягає застосуванню, або незастосування закону, який підлягав застосуванню. Порушення норм процесуального права може бути підставою для скасування або зміни рішення, якщо це порушення призвело до неправильного вирішення справи.

З огляду на вищевикладене колегія суддів дійшла висновку, що постанова суду першої інстанції в частині визнання протиправною бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови від здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_2 згідно з довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, з урахуванням одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн. (абзац другий резолютивної частини постанови) та в частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області призначити і виплачувати пенсію ОСОБА_2 згідно з довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, з урахуванням одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн. (абзац третій резолютивної частини постанови) підлягає скасуванню, з прийняттям в цій частині нової постанови про відмову в задоволенні позову.

Керуючись ст. 243, 250, 310, 315, 321, п.4 ч. 1, ч. 2 ст. 317, 322, 325, 326 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області на постанову Червонозаводського районного суду м. Харкова від 15.11.2017 по справі №646/6462/17 задовольнити частково.

Постанову Червонозаводського районного суду м. Харкова від 15.11.2017 по справі № 646/6462/17 скасувати в частині задоволення позовних вимог щодо визнання протиправною бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови від здійснення перерахунку пенсії ОСОБА_2 згідно з довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, з урахуванням одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн. (абзац другий резолютивної частини постанови) та в частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області призначити і виплачувати пенсію ОСОБА_2 згідно з довідкою Головного управління МВС України в Харківській області про нарахування одноразової грошової допомоги при звільненні, з урахуванням одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в ОВС в сумі 30953,34 грн. (абзац третій резолютивної частини постанови).

Прийняти в цій частині нову постанову, якою в задоволенні позову ОСОБА_2 відмовити.

В іншій частині постанову Червонозаводського районного суду м. Харкова від 15.11.2017 року залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

.

Головуючий суддя (підпис)В.А. КалиновськийСудді(підпис) (підпис) В.О. Бондар З.О. Кононенко Повний текст постанови складено 22.01.2018.