Рішення № 71686236, 16.01.2018, Окружний адміністративний суд міста Києва

Дата ухвалення
16.01.2018
Номер справи
826/14750/17
Номер документу
71686236
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Київ

16 січня 2018 року № 826/14750/17

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:

головуючого судді Шейко Т.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовомУповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Банк "Фінанси та Кредит"до Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києвіпровизнання протиправною та скасування постановиТреті особи:

- ОСОБА_1;

- Міністерство юстиції України;

встановив:

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Банк "Фінанси та Кредит" звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва в порядку адміністративного судочинства з позовом до Головного територіального управління юстиції у м. Києві в особі Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва, треті особи ОСОБА_1, Міністерство юстиції України, в якому просила визнати протиправною та скасувати постанову про накладення штрафу у розмірі 3400,00 грн. на боржника - уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", адреса: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60, Код ЄДРПОУ: 09807856, винесену 20 жовтня 2017 р. старшим державним виконавцем Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва ГТУЮ у м. Києві Шеремет О.В. при примусовому виконанні виконавчого листа №824/483/16-а від 20.07.2017 р. у виконавчому провадженні ВП №54574593.

В обґрунтування заявлених позовних вимог позивач зазначив, що виконати законним способом вимоги постанови про відкриття виконавчого провадження від 23.08.2017 р., винесеної на підставі виконавчого листа №824/483/16-а від 20.07.2017 р., виданого Чернівецьким окружним адміністративним судом, якою зобов'язано уповноважену особу Фонду гарантування вкладів на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", зокрема, включити ОСОБА_1 до III черги кредиторів ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" не може, оскільки у відповідності до пункту 3 статті 52 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" кредитором III черги являється виключно Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Включення вимог інших осіб до III черги вказаним Законом не передбачено.

Стосовно оскаржуваної постанови позивач зазначив, що постанова про накладення штрафу від 20.10.2017 р. винесена незаконно, тому що не відповідає вимогам пункту 3 частини 1 статті 4 Закону України "Про виконавче провадження", оскільки не містить прізвища, ім'я, по батькові, ідентифікаційного номеру платника податку уповноваженої особи ФГВФО на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", на яку накладено штраф та містить код ЄДРПОУ 09807856 юридичної особи ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", що в свою чергу суперечить пункту 4 частини 4 статті 4 Закону України "Про виконавче провадження", відповідно до якого виконавчий документ повертається стягувачу органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем без прийняття до виконання протягом трьох робочих днів з дня його пред'явлення, якщо Національним банком України прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку-боржника та частині 7 статті 46 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", відповідно до якої втрачають чинність публічні обтяження чи обмеження на розпорядження (у тому числі арешти) будь-яким майном (коштами) Банку. Накладення нових обтяжень чи обмежень на майно Банку не допускається.

В судовому засіданні представник позивача підтримав заявлений позов, просив задовольнити його у повному обсязі.

Представник відповідача та представники третіх осіб в судове засідання не прибули, про дату час та місце розгляду справи повідомлені належним чином, клопотань про розгляд справи за відсутності уповноваженого представника чи відкладення розгляду справи не надходило.

Як вбачається із матеріалів справи та встановлено судом, 23.08.2017 р. старшим державним виконавцем Шереметом О.В. на підставі виконавчого листа №824/483/16-а від 20.07.2017 р., виданого Чернівецьким окружним адміністративним судом, винесено постанову про відкриття виконавчого провадження ВП №54574593 від 23.08.2017 р.

Вказане виконавче провадження відкрито з метою виконання рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 12.12.2016 р. у справі №824/483/16-а, яким зобов'язано уповноважену особу Фонду гарантування вкладів на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" включити ОСОБА_1 до реєстру вкладників ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" шляхом надання Фонду гарантування вкладів фізичних осіб додаткової інформації стосовно збільшення кількості вкладників, яким необхідно здійснити виплати відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування фізичних осіб щодо ОСОБА_1, відповідно до договору про банківський строковий вклад (депозит) "Класік" №300131/66498/1-14 від 12.06.2014 р. на суму 125000,00 грн. та відсотків за вкладом за період з серпня 2014 по день прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, та включити ОСОБА_1 до III черги кредиторів ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит".

Заявою про закінчення виконавчого провадження від 15.09.2017 р. №3-131100/5452 позивач повідомив відповідача про неможливість виконати постанову від 23.08.2017 р., винесену на підставі виконавчого листа №824/483/16-а від 20.07.2017 р., виданого Чернівецьким окружним адміністративним судом, якою зобов'язано уповноважену особу Фонду гарантування вкладів на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", зокрема, включити ОСОБА_1 до III черги кредиторів ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", оскільки згідно пункту 3 статті 52 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" до третьої черги вимог кредиторів включаються виключно вимоги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Включення вимог інших осіб до III черги вказаним Законом не передбачено.

Окрім того, у згаданій заяві про закінчення виконавчого провадження позивач також вказав, що у відповідності із пунктом 4 частини 1 статті 39 Закону України "Про виконавче провадження" прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку-боржника є підставою закриття виконавчого провадження, а також згідно пункту 4 розділу III Інструкції з організації примусового виконання рішень, виконавчий документ повертається без прийняття до виконання у випадках, передбачених частиною 4 статті 4 Закону України "Про виконавче провадження", про що орган державної виконавчої служби або приватний виконавець надсилає стягувачу повідомлення протягом трьох робочих днів з дня пред'явлення виконавчого документа.

Як зазначено позивачем, заява про закінчення виконавчого провадження від 15.09.2017 р. №3-131100/5452 залишена відповідачем без уваги.

20.10.2017 р. старшим державним виконавцем Шереметом О.В. винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 3400,00 грн. на уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", адреса: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60, код ЄДРПОУ: 09807856 за невиконання рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 12.12.2016 р. у справі №824/483/16-а.

Не погоджуючись з таким рішенням державного виконаця, позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Вирішуючи спір, суд виходить з наступного.

Структуру банківської системи, економічні, організаційні і правові засади створення, діяльності, реорганізації і ліквідації банків визначає Закон України "Про банки і банківську діяльність" від 07.12.2000 р. №2121-III.

Відносини, що виникають у зв'язку із створенням і функціонуванням системи гарантування вкладів фізичних осіб, виведенням неплатоспроможних банків з ринку та ліквідації банків, регулюються, зокрема, Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" від 23.02.2012 р. №4452-VI (надалі - Закон №4452-VI).

Цим Законом встановлюються правові, фінансові та організаційні засади функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, порядок виплати Фондом відшкодування за вкладами, а також регулюються відносини між Фондом, банками, Національним банком України, визначаються повноваження та функції Фонду щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків.

Згідно частин 1, 2, 3 статті 4 Закону №4452-VI основним завданням Фонду є забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку. На виконання свого основного завдання Фонд у порядку, передбаченому цим Законом, здійснює такі функції: 1) веде реєстр учасників Фонду; 2) акумулює кошти, отримані з джерел, визначених статтею 19 цього Закону, здійснює контроль за повнотою і своєчасністю перерахування зборів кожним учасником Фонду; 3) інвестує кошти Фонду в державні цінні папери України; 3-1) здійснює розміщення облігацій у порядку та за напрямами залучення коштів, визначеними цим Законом, і видачу векселів у випадках, передбачених законом про Державний бюджет України на відповідний рік; 4) здійснює заходи щодо організації виплат відшкодувань за вкладами в разі прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку; 5) здійснює регулювання участі банків у системі гарантування вкладів фізичних осіб; 6) бере участь в інспекційних перевірках проблемних банків за пропозицією Національного банку України; 7) застосовує до банків та їх керівників відповідно фінансові санкції і накладає адміністративні штрафи; 8) здійснює процедуру виведення неплатоспроможних банків з ринку, у тому числі шляхом здійснення тимчасової адміністрації та ліквідації банків, організовує відчуження всіх або частини активів і зобов'язань неплатоспроможного банку, продаж неплатоспроможного банку або створення та продаж перехідного банку; 9) здійснює перевірки банків відповідно до цього Закону; 10) надає фінансову підтримку банку відповідно до цього Закону; 11) здійснює аналіз фінансового стану банків з метою виявлення ризиків у їхній діяльності та прогнозування потенційних витрат Фонду на виведення неплатоспроможних банків з ринку та відшкодування коштів вкладникам; 12) надає цільову позику банку для виплат вкладникам банку відповідно до пункту 1 частини шостої статті 36 цього Закону, а також фінансування витрат для оплати роботи осіб відповідно до пункту 2 частини шостої статті 36, пунктів 7 і 8 частини другої статті 37 та частини четвертої статті 47 цього Закону, що здійснюються протягом дії тимчасової адміністрації; 12-1) звертається з відповідними запитами до клієнтів, вкладників та інших кредиторів банку в порядку, встановленому Фондом; 13) здійснює заходи щодо інформування громадськості про функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників, підвищення рівня фінансової грамотності населення відповідно до цього Закону; 14) вивчає та аналізує тенденції розвитку ринку ресурсів, залучених від вкладників учасниками Фонду. Фонд здійснює інші функції в межах своїх повноважень, визначених цим Законом, іншими актами законодавства.

Джерелами формування коштів Фонду є, зокрема, кошти, отримані від виконання заходів, передбачених планом врегулювання, зокрема від продажу неплатоспроможного банку або перехідного банку, ліквідації банку (пункт 12 частини 1 статті 19 Закону №4452-VI).

Як визначено в пункті 2 частини 2 статті 20 Закону №4452-VI, кошти Фонду не включаються до Державного бюджету України, не підлягають вилученню і можуть використовуватися Фондом виключно для покриття витрат, пов'язаних з виконанням покладених на Фонд функцій та повноважень, зокрема, пов'язаних з процедурою виведення неплатоспроможного банку з ринку, у межах кошторису витрат Фонду, затвердженого адміністративною радою Фонду, у тому числі витрат Фонду, передбачених частиною восьмою статті 39 цього Закону.

У відповідності до частини 1 статті 26 Закону №4452-VI, Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень. Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами.

Виконання зобов'язань Фонду перед вкладниками здійснюється Фондом з дотриманням вимог щодо найменших витрат Фонду та збитків для вкладників у спосіб, визначений цим Законом, у тому числі шляхом передачі активів і зобов'язань банку приймаючому банку, продажу банку, створення перехідного банку протягом дії тимчасової адміністрації або виплати відшкодування вкладникам у строк, встановлений цим Законом.

Виплата відшкодування здійснюється з урахуванням сум, сплачених вкладнику протягом дії тимчасової адміністрації у банку.

Гарантії Фонду не поширюються на відшкодування коштів за вкладами у випадках, передбачених цим Законом.

Частинами 1, 2, 5 статті 27 Закону №4452-VI передбачено, що уповноважена особа Фонду складає перелік вкладників та визначає розрахункові суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду відповідно до вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду станом на день отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Нарахування відсотків за вкладами припиняється в останній день перед початком процедури виведення Фондом банку з ринку (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - у день прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку).

Уповноважена особа Фонду протягом одного робочого дня (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом 15 робочих днів) з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, з визначенням сум, що підлягають відшкодуванню.

Протягом трьох робочих днів (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом 20 робочих днів) з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду затверджує реєстр вкладників для здійснення виплат гарантованої суми відшкодування відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників. Фонд публікує оголошення про відшкодування коштів вкладникам у газетах "Урядовий кур'єр" або "Голос України" та на своїй офіційній сторінці в мережі Інтернет не пізніше ніж через сім днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку.

Згідно пункту 1 частини 1 статті 29 Закону №4452-VI Фонд набуває прав кредитора банку на загальну суму, що підлягає відшкодуванню вкладникам такого банку (включаючи пункти 3-5 частини другої статті 27 цього Закону) на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, у тому числі на суму цільової позики, наданої банку протягом дії тимчасової адміністрації, та на суму наданої Фондом приймаючому або перехідному банку фінансової підтримки.

З дня початку процедури ліквідації банку втрачають чинність публічні обтяження чи обмеження на розпорядження (у тому числі арешти) будь-яким майном (коштами) банку. Накладення нових обтяжень чи обмежень на майно банку не допускається (пункт 7 частини 2 статті 46 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб").

Вказані приписи статті 46 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" кореспондуються з абзацом 8 пункту 2.3 глави 2 розділу V Положення про виведення неплатоспроможного банку з ринку, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 05.07.2012 р. №2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.09.2012 р. за №1581/21893.

Заходи з підготовки задоволення вимог кредиторів визначені в статті 49 Закону №4452-VI.

Черговість та порядок задоволення вимог до банку, оплата витрат та здійснення платежів визначені в статті 52 Закону №4452-VI.

Так, відповідно до частини 1 вказаної статті, кошти, одержані в результаті ліквідації та продажу майна (активів) банку, спрямовуються Фондом на задоволення вимог кредиторів у такій черговості: 1) зобов'язання, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров'ю громадян; 2) грошові вимоги щодо заробітної плати, що виникли із зобов'язань банку перед працівниками до прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку; 3) вимоги Фонду, що виникли у випадках, визначених цим Законом, у тому числі покриття витрат Фонду, передбачених пунктом 7 частини другої статті 20 цього Закону, витрат, пов'язаних із консолідованим продажем активів Фондом; 4) вимоги вкладників - фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб - підприємців), які не є пов'язаними особами банку, у частині, що перевищує суму, виплачену Фондом; 5) вимоги Національного банку України, що виникли в результаті зниження вартості застави, наданої для забезпечення кредитів рефінансування; 6) вимоги фізичних осіб (у тому числі фізичних осіб - підприємців), які не є пов'язаними особами банку, платежі яких або платежі на ім'я яких заблоковано; 7) вимоги інших вкладників, які не є пов'язаними особами банку, юридичних осіб - клієнтів банку, які не є пов'язаними особами банку; 8) інші вимоги, крім вимог за субординованим боргом; 9) вимоги кредиторів банку (фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, а також юридичних осіб), які є пов'язаними особами банку; 10) вимоги за субординованим боргом.

Вимоги до банку, незадоволені за недостатністю його майна, вважаються погашеними, що не позбавляє Фонд або уповноважену особу Фонду права звертатися з вимогами до пов'язаної з банком особи у порядку, визначеному частиною п'ятою цієї статті.

Отже, кредитором третьої черги являється виключно Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Включення вимог інших осіб до третьої черги Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" не передбачено.

Втім, як вже зазначалося вище, рішенням Чернівецького окружного адміністративного суду від 12.12.2016 р. у справі №824/483/16-а зобов'язано уповноважену особу Фонду гарантування вкладів на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" включити ОСОБА_1 до реєстру вкладників ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит" шляхом надання Фонду гарантування вкладів фізичних осіб додаткової інформації стосовно збільшення кількості вкладників, яким необхідно здійснити виплати відшкодування за рахунок коштів Фонду гарантування фізичних осіб щодо ОСОБА_1, відповідно до договору про банківський строковий вклад (депозит) "Класік" №300131/66498/1-14 від 12.06.2014 р. на суму 125000,00 грн. та відсотків за вкладом за період з серпня 2014 по день прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, та включити ОСОБА_1 до III черги кредиторів ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит".

Згідно поданої позивачем Державному виконавцю Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва ГТУЮ у місті Києві заяви про закінчення виконавчого провадження від 15.09.2017 р. за вих. №3-131100/5452, в порядку статті 39 Закону України "Про виконавче провадження", позивачем вказані причини неможливості виконання рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 12.12.2016 р. у справі №824/483/16-а, а саме вимоги пункту 3 статті 52 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", та зазначені підстави для закриття виконавчого провадження №54574593, яке відкрите на підставі постанови від 23.08.2017 р., - частина 7 статті 46 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", пункт 4 частини 1 статті 39 Закону України "Про виконавче провадження", пункт 4 розділу III Інструкції з організації примусового виконання рішень, а отже позивач вжив усіх можливих заходів у виконавчому провадженні ВП №54574593.

Статтею 75 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що у разі невиконання без поважних причин у встановлений виконавцем строк рішення, що зобов'язує боржника виконати певні дії, та рішення про поновлення на роботі виконавець виносить постанову про накладення штрафу на боржника - фізичну особу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на боржника - юридичну особу - 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та встановлює новий строк виконання.

Позивачем доведено та вбачається із матеріалів справи, що ним вжито ряд заходів з приводу умов виконання оскаржуваної постанови, винесеної на виконання рішення Чернівецького окружного адміністративного суду, і невиконання постанови державного виконавця Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва ГТУЮ у м. Києві Шеремета О.В. від 20.10.2017 р. у встановлений строк має місце з об'єктивних причин.

Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що постанову старшого державного виконавця Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва ГТУЮ у м. Києві Шеремета О.В. від 20.10.2017 р., винесену при примусовому виконанні виконавчого листа №824/483/16-а від 20.07.2017 р. у виконавчому провадженні ВП №54574593, якою на боржника - уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", адреса: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60, код ЄДРПОУ: 09807856, накладено штраф у розмірі 3400,00 грн., винесено протиправно та яка підлягає скасуванню.

Відповідно до частини першої статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Керуючись статтями 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва -

в и р і ш и в:

1. Позов Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Банк "Фінанси та Кредит" до Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві задовольнити.

2. Визнати протиправною та скасувати постанову про накладення штрафу у розмірі 3400,00 грн. на боржника - уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит", адреса: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60, Код ЄДРПОУ: 09807856, винесену 20 жовтня 2017 року старшим державним виконавцем Шевченківського районного відділу ДВС м. Києва ГТУЮ у м. Києві Шеремет О.В. при примусовому виконанні виконавчого листа №824/483/16-а від 20.07.2017 р. у виконавчому провадженні ВП №54574593.

3. Присудити на користь Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "Банк "Фінанси та Кредит" (адреса: 04050, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 60) за рахунок бюджетних асигнувань Шевченківського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві (адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 110) судові витрати у сумі 2080,00 (дві тисячі вісімдесят) грн.

Рішення набирає законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного адміністративного суду в порядку та у строки, встановлені статтею 287 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Т.І. Шейко