Рішення № 71627216, 11.01.2018, Запорізький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
11.01.2018
Номер справи
808/3935/17
Номер документу
71627216
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 січня 2018 року о 12 год 45 хв.Справа № 808/3935/17 м.ЗапоріжжяЗапорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Лазаренка М.С., розглянувши за правилами спрощеного провадження адміністративну справу за позовом за позовною заявою ОСОБА_1 (69081, м.Запоріжжя, вул. Волоколамська, буд. 50) до Головного управління МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії (69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 29) про зобов’язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Позивач, ОСОБА_1, звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії (далі – відповідач), в якому позивач просив суд зобов’язати Головне управління МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії виготовити та надати позивачу та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області нову довідку про розмір грошового забезпечення для здійснення перерахунку пенсії з 01.01.2016 (з дати виникнення права на перерахунок пенсії), з повною інформацією відповідно постанови №988 і постанови №1294 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення в наступних розмірах: посадовий оклад – 1700,00 грн., оклад за військове (спеціальне) звання – 1000,00 грн., надбавка за вислугу років 50% (від посадового окладу і окладу за спеціальним званням) – 1350,00 грн., надбавка за виконання особливо важливих завдань (специфічні умови проходження служби) 50% (від посадового окладу, окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років) – 2025,00 грн., премія 33,3% (від всього грошового забезпечення) – 2022,97 грн., всього – 8097,98 грн. Також, позивач просить суд встановити судовий контроль за виконанням судового рішення.

Ухвалою суду від 18.12.2017 відкрито спрощене провадження в адміністративній справі та призначено її до розгляду в порядку спрощеного (письмового) позовного провадження без виклику сторін, з урахуванням вимог статті 263 КАС України.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що в надану до Пенсійного фонду довідку не було включено надбавки за виконання особливі важливих завдань (специфічні умови проходження служби) та вдруге зменшено розмір премії. Зазначені надбавки позивач отримував при проходженні служби в органах внутрішніх справ та раніше вони враховувались при обрахуванні розміру пенсійного забезпечення. Позивач вважає, що він, як пенсіонер Міністерства внутрішніх справ України, має право на перерахунок пенсії у зв'язку зі зміною розмірів грошового забезпечення поліцейських, пов'язаних з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України №988, якою затверджені розміри грошового забезпечення поліцейських Національної поліції України. Водночас, надбавки, доплати і премії не враховані зазначеною постановою, також повинні враховуватись при перерахунку пенсії, оскільки встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 №1294, яка на даний час є чинною.

Відповідач позов не визнав, надавши свій письмовий відзив від 03.01.2018 вих.№02/65. Зокрема, вказав, що вимоги про включення до довідки про розмір грошового забезпечення таких видів грошового забезпечення, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії чи із обчисленням не передбачений Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затверджено постановою КМУ №45 від 13.02.2008 (далі – Порядок №45) є безпідставними, оскільки визначальним фактором включення додаткових видів грошового забезпечення є їх законодавчо визначений перелік та спосіб їх розрахунку передбачений п.5 Порядку №45. Крім того, згідно з інформацією МВС України про середні розміри надбавок та премії, що фактично сплачені за грудень 2015 року по посадам, які прирівняні до посад за якими здійснювався перерахунок пенсії позивачу, надбавка за особливо важливі завдання не встановлювалась, а премія визначена 6,65 %. Таким чином, відповідач вважає позовні вимоги необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

ОСОБА_1 з грудня 2005 року є пенсіонером Міністерства внутрішніх справ України у званні старший прапорщик міліції, звільнений з посади водія-співробітника 1 класу автогосподарства УМВС в Запорізькій області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 №2262-ХІІ.

30.10.2017 позивач звернувся до відповідача з проханням надати копію довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2016 для перерахунку пенсії за формою, встановленою додатком №2 до постанови КМУ від 13.02.2008 №45, у зв’язку зі зміною розмірів видів грошового забезпечення для працівників поліції, до яких прирівняні колишні працівники органів внутрішніх справ України.

ГУ МВС України у Запорізькій області надано відповідь від 03.11.2017 №393-Б/1-к/29-17р на вказане звернення, додатком до якої є довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії. Відповідно до останньої, розмір грошового забезпечення за нормами, чинними на 01.01.2016 за посадою водій-співробітник 1 класу автогосподарства УМВС в Запорізькій області, яку займав ОСОБА_1 на день звільнення зі служби становить:

Посадовий оклад – 1700,00 грн.

Оклад за військове звання – 1000,00 грн.

50% надбавка за вислугу років – 1350,00 грн.

Премія – 6,65 %.

Всього – 4319,33 грн.

Оскільки, із наданої Ліквідаційною комісією УМВС України в Запорізькій області довідки вбачалось, що для перерахунку пенсії не враховувались надбавки, підвищення, доплати тощо, які вказані у пенсійній справі та перераховані у протоколі ГУ ПФУ у Запорізькій області за пенсійною справою позивача, останній звернувся до ГУ МВС України у Запорізькій області із заявою про виготовлення довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії з повною інформацією, в якій вказати всі види грошового забезпечення відповідно до постанови №988 і постанови №1294 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення в наступних розмірах: посадовий оклад – 1700,00 грн., оклад за військове (спеціальне) звання – 1000,00 грн., надбавка за вислугу років 50% (від посадового окладу і окладу за спеціальним званням) – 1350,00 грн., надбавка за виконання особливо важливих завдань (специфічні умови проходження служби) 50% (від посадового окладу, окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років) – 2025,00 грн., премія 33,3% (від всього грошового забезпечення) – 2022,97 грн., всього – 8097,98 грн.

Листом від 11.12.2017 № 496-Б/ЛК/29-17 ГУ МВС у Запорізькій області (ліквідаційна комісія) вказало, що надати довідку для перерахунку пенсії з урахуванням надбавки за виконання особливо важливих завдань немає можливості.

Не погоджуючись із такою відмовою, ОСОБА_1 звернувся до суду із даним позовом.

Надаючи правову оцінку вказаним обставинам, суд зазначає наступне.

Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, визначається Законом України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (зі змінами та доповненнями) (далі - Закон України № 2262).

Так, у відповідності до ст.63 Закону України № 2262 (із змінами) перерахунок пенсії особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення, або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Як вказано в ч.4 ст.63 Закону України №2262 (із змінами) усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені ч.2 ст.51 цього Закону.

Отже, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.

В 2015 році прийнято Закон України від 02.07.2015 № 580 «Про національну поліцію», у п.15 Прикінцевих та перехідних положень якого вказано, що за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

З наведеного слідує, що не дивлячись на введення в дію нового Закону України «Про національну поліцію» за колишніми працівниками міліції та пенсіонерами зберігаються встановлені раніше пільги та гарантії, у тому числі що стосується пенсій.

Як зазначено в ст.102 Закону України «Про Національну поліцію», пенсійне забезпечення поліцейських здійснюються також в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 (далі постанова № 988) затверджено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Тобто, позивач, як колишній працівник міліції та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988.

В свою чергу, Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45 (далі - Порядок № 45).

Пунктом 1 Порядку № 45 визначено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

На підставі зазначеного у п.1 цього Порядку рішення Кабінету Міністрів України Міноборони, МВС, Мінінфраструктури, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, ДПС, Управління державної охорони, Адміністрації Держспецзв'язку, Адміністрації Держприкордонслужби, ДПтС, ДСНС (далі - державні органи) повідомляють у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям.

Пенсійний фонд України повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від державних органів своїм головним управлінням в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі (далі - головні управління Пенсійного фонду України) про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку (далі - списки).

Головні управління Пенсійного фонду України складають у десятиденний строк з моменту надходження зазначеної інформації списки за формою згідно із додатком 1 та подають їх органам, які уповноважені рішеннями керівників державних органів видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії (п.2 Порядку № 45).

За змістом п.3 Порядку №45 на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної в списку, за формою згідно із додатком 2 (далі - довідка) та у місячний строк подають їх головним управлінням Пенсійного фонду України.

Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

Із аналізу наведених вище положень Порядку № 45 слідує, що обов'язок підготовки довідки про грошове забезпечення для перерахунку пенсії та її подання до головного управління ПФУ виникає у державного органу, з якого особи були звільнені із служби, тільки у разі отримання від пенсійних органів списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку.

Як вбачається з матеріалів справи, на виконання вказаних вище положень Порядку № 45, Ліквідаційною комісією УМВС України в Запорізькій області було підготовлено та направлено до ГУ ПФУ в Запорізькій області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 за посадою водій – співробітник 1 класу автогосподарства УМВС в Запорізькій області.

При цьому, як вбачається з відзиву на адміністративний позов, при підготовці довідки про розмір грошового забезпечення ліквідаційна комісія керувалась вимогами Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» та Порядком №45, відповідно до п.5 якого для перерахунку пенсій грошове забезпечення враховується у розмірі, встановленому за відповідною посадою (посадами), в межах визначеної законодавством максимальної величини бази нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням таких його видів:

посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України або керівником державного органу у межах його повноважень на момент виникнення права на перерахунок за відповідною посадою та військовим (спеціальним) званням;

надбавки за знання та використання в роботі іноземної мови, почесне звання «заслужений» чи «народний», службу в умовах режимних обмежень, спортивні звання, доплата за науковий ступінь кандидата або доктора наук та вчене звання - у розмірах, установлених Кабінетом Міністрів України на момент виникнення права на перерахунок, якщо вони були фактично встановлені особі;

щомісячні надбавки, доплати та підвищення, конкретні розміри яких за відповідними посадами (категоріями) установлені Кабінетом Міністрів України - у зазначених розмірах на момент виникнення права на перерахунок;

інші щомісячні надбавки, доплати (крім доплати, розмір якої визначається як різниця між розміром грошового забезпечення до і після запровадження нових умов його виплати), підвищення та щомісячна премія - у середніх розмірах, що фактично виплачені за місяць, у якому виникло право на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами) у тому державному органі, звідки особа звільнилася на пенсію;

щомісячні надбавки за особливі умови служби (крім надбавки за службу у відділеній місцевості) особам, звільненим з військової служби, які проходили службу та обслуговували ядерну зброю на об’єктах «С», у складальних бригадах ремонтно-технічних баз, у складі екіпажів атомних підводних човнів на території військових полігонів, де проводилися випробування ядерної зброї або навчання із застосуванням такої зброї та у військових частинах, що обслуговували космодром «Байконур», якщо такі надбавки виплачувалися їм на день звільнення зі служби у відсотках посадового окладу, що встановлювалися до 01.01.2008 для обчислення розміру пенсії, але не більше розміру надбавок за особливі умви служби відповідно до законодавства.

Так, абзацем 7 п.5 Порядку № 45 встановлено, що додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, скасовані чи такі, що не виплачуються на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною посадою (посадами), для перерахунку пенсії не враховуються.

Складовими частинами грошового забезпечення на момент виникнення у позивача права на перерахунок пенсії були посадовий оклад, оклад за військове звання, надбавка за вислугу років, надбавка за виконання особливо важливих завдань та премія.

Суд звертає увагу, що довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 від 30.10.2017 містить складові, а саме посадовий оклад, оклад за військове звання, надбавка за вислугу років та премія.

При цьому, з додаткових видів грошового забезпечення визначена тільки премія, середній розмір якої по Україні визначений Міністерством внутрішніх справ України у листі № 5551/05/22-2017 від 20.04.2017 та включений до розміру грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсії у розмірі лише 6,65 %. Також, у довідці, відсутні такі показники, як надбавка за виконання особливо важливих завдань (специфічні умови проходження служби) у розмірі 50% посадового окладу.

Як вже було зазначено, у п.15 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» вказано, що за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб, в тому числі що стосується пенсій.

Відповідно до ч.3 ст.43 Закону України від 09.04.1992 № 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсія особам, які мають право на пенсію за цим законом, та членам їх сімей обчислюється з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, встановлених законодавством, та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 № 1294 «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, рядового і начальницького складу» встановлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Законом України від 04.04.2006 № 3591 «Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців» (набрав законної сили 29.04.2006) було встановлено порядок визначення заробітку (грошового забезпечення) для обчислення пенсій військовослужбовцям, згідно якого заборонено змінювати положення Закону України від 09.04.1992 № 2262 «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо умов і норм пенсійного забезпечення зазначених у ньому осіб іншими законами.

В силу прямої дії норми ч.1 ст.58 Конституції України (закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи), на думку суду, зміна розміру хоча б одного чи кількох видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, та інших осіб, згідно змісту Закону України № 2262 не повинна мати наслідком скасування вже отриманих пенсіонером інших видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій, які встановлені йому на момент виходу на пенсії та які він отримує на даний момент, за врахуванням чинності положень Закону України №2262 та постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 №1294.

Проаналізувавши вищезазначені правові норми, суд наголошує, що позивач, як колишній працівник міліції та пенсіонер органів внутрішніх справ, має право на здійснення перерахунку розміру пенсії на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988.

Таким чином, на думку суду, перерахунок пенсії повинен здійснюватися з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премії, які отримував позивач в момент призначення пенсії (33,3 % від всього грошового забезпечення), та зміст яких не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства або виходячи із середніх показників, в той час як встановлення таких премій або надбавок, доплат тощо, та відповідно виплата пенсії, відбувалась безпосередньо з призначених позивачу.

А тому суд не приймає до уваги посилання представника відповідача на лист МВС України від 20.04.2017 №5551/05/22-2017 з додатком про середній розмір надбавок та премій, що фактично сплачені за грудень 2015 року, як такий, що не відображає об’єктивні обставини справи.

Враховуючи викладене, позовні вимоги про зобов’язання Головне управління МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії виготовити та надати позивачу, а також направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, нову довідку про розмір грошового забезпечення для здійснення перерахунку пенсії з 01.01.2016 (з дати виникнення права на перерахунок пенсії), з повною інформацією відповідно постанови №988 і постанови №1294 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Частиною першою статті 9 КАС України встановлено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Частиною третьою статті 2 КАС України передбачено, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

За сукупністю наведених обставин суд дійшов висновку, що заявлений адміністративний позов належить задовольнити частково.

Вирішуючи питання щодо доцільності встановлення відповідачу строку для подання до суду звіту про виконання судового рішення, суд виходить із такого.

Відповідно до ч.1 ст.383 КАС України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов’язати суб’єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

При цьому, суд зазначає, що вищезазначеними нормами встановлено право, а не обов'язок суду, який ухвалив в судове рішення зобов'язати суб'єкта владних повноважень, проти якого ухвалено судове рішення подати у встановлений судом строк звіт про виконання постанови суду.

В даному випадку, на переконання суду, відсутні достатні та обґрунтовані підстави для встановлення відповідачу строку для подання до суду звіту про виконання судового рішення, оскільки серед іншого відсутні підстави вважати, що відповідач буде ухилятися від виконання судового рішення, у разі набрання ним законної сили.

З огляду на вказані обставини, суд вважає, що вимоги в частині встановлення відповідачу строку для подання до суду звіту про виконання судового рішення не підлягають задоволенню, а, відтак, в цій частині позову слід відмовити.

Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Враховуючи вищезазначене, та керуючись ст.ст. ст.2, 9, 139, 241-243, 254-263, 383 КАС України, суд

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 (69081, м. Запоріжжя, вул.Волоколамська, буд.50, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) до Головного управління МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії (69057, м. Запоріжжя, вул.Матросова, 29, код ЄДРПОУ 08592187) про зобов’язання вчинити певні дії задовольнити частково.

Зобов’язати Головне управління МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії виготовити та надати ОСОБА_1, та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, нову довідку про розмір грошового забезпечення для здійснення перерахунку пенсії з 01.01.2016 (з дати виникнення права на перерахунок пенсії), з повною інформацією відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 №988 та постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 №1294 із зазначенням основних і додаткових видів грошового забезпечення в наступних розмірах: посадовий оклад – 1700,00 грн., оклад за військове (спеціальне) звання – 1000,00 грн., надбавка за вислугу років 50% (від посадового окладу і окладу за спеціальним званням) – 1350,00 грн., надбавка за виконання особливо важливих завдань (специфічні умови проходження служби) 50% (від посадового окладу, окладу за спеціальним званням та надбавки за вислугу років) – 2025,00 грн., премія 33,3% (від всього грошового забезпечення) – 2022,97 грн., всього – 8097,98 грн.

Відмовити в задоволенні частини позовних вимог про встановлення контролю за виконанням Головним управлінням МВС України в Запорізькій області в особі ліквідаційної комісії рішення суду, зобов’язавши подати у встановлений судом термін звіт про виконання судового рішення, з моменту набрання ним законної сили.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його (її) проголошення,а якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення у повному обсязі виготовлено та підписано 16.01.2018.

Суддя М.С. Лазаренко