Ухвала суду № 71538078, 10.01.2018, Господарський суд Львівської області

Дата ухвалення
10.01.2018
Номер справи
914/2698/17
Номер документу
71538078
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі про банкрутство

10.01.2018 р. Справа№ 914/2698/17

Господарський суд Львівської області у складі судді Гутьєвої В.В.

при секретарі Петровській Н.Я.

розглянув у підготовчому судовому засіданні матеріали справи за заявою кредитора: Головного управління ДФС у Львівській області, м. Львів

про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499)

за участю представників:

від кредитора: ОСОБА_1 – старший державний інспектор

від боржника: не з’явився

ВСТАНОВИВ:

Суть заяви: 21.12.2017 р. на адресу Господарського суду Львівської області надійшла заява Головного управління ДФС у Львівській області про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499).

22.12.2017 р. суддею було здійснено електронний запит на автоматизоване визначення кандидатури арбітражного керуючого.

22.12.2017 р. до суду в електронному вигляді надійшла довідка щодо автоматизованого відбору арбітражного керуючого, відповідно до якої автоматизованою системою визначено кандидатуру арбітражного керуючого ОСОБА_2, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1013 від 21.05.2013 р.

Ухвалою суду від 26.12.2017 р. заяву Головного управління ДФС у Львівській області про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” прийнято до розгляду; арбітражного керуючого, визначеного автоматизованою системою – ОСОБА_2 зобов’язано упродовж трьох днів з дня отримання ухвали надати суду заяву на участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499) відповідно до вимог ст. 114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; підготовче засідання суду призначено на 10.01.2018 р.

15.12.2017 р. набрав чинності Господарський процесуальний кодекс України в редакції Закону України “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів” від 03.10.2017 р. № 2147-VIII.

Відповідно до п. 9 Розділу XI Перехідні положення ГПК України в редакції Закону України “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів” від 03.10.2017 р. № 2147-VIII справи у судах, провадження у яких порушено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Частиною 6 ст. 12 ГПК України передбачено, що господарські суди розглядають справи про банкрутство з урахуванням особливостей, встановлених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

10.01.2018 р. представник кредитора в судове засідання з’явився, вимоги ухвали суду від 26.12.2017 р. виконав повністю.

Представник кредитора в судовому засіданні вимоги про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” підтримав повністю з підстав, викладених в заяві про порушення справи про банкрутство та доданих до неї документах, поясненнях, наданих в судовому засіданні.

10.01.2018 р. представник боржника в судове засідання не з’явився, вимог, викладених в ухвалі суду від 26.12.2017 р. не виконав.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 16 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання.

Частиною 3 статті 10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» передбачено, що справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно становлять не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом. Безспірні вимоги кредиторів – грошові вимоги кредиторів, підтверджені судовим рішенням, що набрало законної сили, і постановою про відкриття виконавчого провадження, згідно з яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

Відповідно до ч. 2 ст. 11 Закону до заяви про порушення справи про банкрутство додаються, зокрема, рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили; відповідна постанова органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження з виконання вимог кредитора.

Згідно з ч. 7 ст. 11 Закону до заяви кредитора додаються також, зокрема, копія виконавчого документа; до заяви кредитора – органу державної податкової служби чи інших органів, які здійснюють контроль за правильністю та своєчасністю справляння податків і зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, додаються докази вжиття заходів до отримання відповідної заборгованості у встановленому законодавством порядку.

Згідно з ч. 1 ст. 16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з'ясування наявності підстав для відкриття провадження (проваджень) у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Законом.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 16 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» якщо справа порушується за заявою кредитора, господарський суд перевіряє обґрунтованість його вимог, їх безспірність, вжиття заходів щодо примусового стягнення за цими вимогами в порядку виконавчого провадження.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Частиною 1 ст. 3 Закону України «Про виконавче провадження» передбачено, що у випадках, передбачених законом, рішення судів та інших органів щодо стягнення коштів виконуються органами доходів і зборів, банками та іншими фінансовими установами.

Відповідно до п. 41.2 статті 41 Податкового кодексу України органами стягнення є виключно контролюючі органи, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці у межах своїх повноважень.

Порядок стягнення податкового боргу платників податків регулюється статтями 95-99 Податкового кодексу України.

Відповідно до п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності – шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Згідно з абзацом першим п. 95.3 ст. 95 Податкового Кодексу України стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачений главою 12 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004 р. № 22, який передбачає оформлення інкасового доручення для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. Відповідно до пункту 12.4 вказаної Інструкції, судове рішення, на підставі якого з платника податків стягуються кошти, до банку не подається. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самому інкасовому дорученні.

Відтак, оскільки списання коштів з рахунків боржника здійснюється відповідно до умов і порядку, визначених Податковим кодексом України, а не Законом України “Про виконавче провадження”, інкасові доручення для примусового стягнення коштів в дохід бюджету у рахунок погашення податкового боргу та докази вжиття відповідних заходів до отримання відповідної заборгованості за процедурою, визначеною Податковим кодексом України є належним доказом в підтвердження безспірності грошових вимог ініціюючого кредитора - органу доходів і зборів. Аналогічної правової позиції дотримується Вищий господарський суд України (постанова від 17.02.2015 р. у справі № 925/1941/14) та Верховний суд України (постанова від 29.04.2015 р. у справі № 920/629/14).

Як вбачається з матеріалів справи, вимоги кредитора - Головного управління ДФС у Львівській області обґрунтовуються постановою Львівського окружного адміністративного суду у справі № 813/1691/16 від 08.07.2016 р., відповідно до якої судом вирішено стягнути з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” податковий борг з податку на додану вартість на суму 937 875,29 грн., з них: основний борг 552 303,00 грн., штрафні санкції – 385 572,29 грн.; вирішено стягнути з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” податковий борг з податку на прибуток приватних підприємств на суму 3 709 879,06 грн., з них: 2 092 781,81 грн. – основний борг, 1 617 097,45 грн. – штрафні санкції; вирішено стягнути з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” податковий борг з податку на доходи фізичних осіб на суму 2 687,78 грн., з них: 258,06 грн. – основний борг, 2 429,72 грн. – штрафні санкції; вирішено стягнути з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” податковий борг у сфері зовнішньоекономічної діяльності на суму 2 494,84 грн.

До матеріалів справи кредитором долучено копії інкасових доручень про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” коштів відповідно до постанови Львівського окружного адміністративного суду від 08.07.2016 р. у справі № 813/1691/16. 16.11.2016 р. інкасові доручення виставлялись для примусового стягнення коштів в дохід бюджету у рахунок погашення податкового боргу, однак повертались без виконання у зв’язку з відсутністю коштів на рахунку Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” на підставі п. 12.7. та п. 12.11. Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті” від 21.01.2004 р. №22 (залишок коштів на рахунку станом на 05.12.2016 р. відсутній).

Станом на момент звернення кредитора із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” безспірні вимоги Головного управління ДФС у Львівській області становлять 2 647 837,71 грн. (552 303,00 грн. +2 092 781,81 грн.+2 494,84 грн.+ 258,06 грн.) податкової заборгованості (основного боргу). Заборгованість в розмірі 1 999 604,25 грн. становлять штрафні (фінансові) санкції, які згідно абз. 5 ст.1 та ч. 3 ст. 10 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” не враховуються як підстава для відкриття провадження у справі про банкрутство, але підлягають визнанню.

Відповідно до абз. 5 ст.1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до складу грошових зобов'язань боржника, в тому числі зобов'язань щодо сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування, не включаються неустойка (штраф, пеня) та інші фінансові санкції, визначені на дату подання заяви до господарського суду.

Таким чином, вимоги кредитора до боржника на суму 2 647 837,71грн. основного боргу є безспірними, перевищують суму в 300 розмірів мінімальної заробітної плати (3 723,00 грн. х300 = 1 116 900,00 грн.), не задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для її погашення строку. Доказів погашення вказаної суми заборгованості станом на день розгляду справи суду не надано.

За таких обставин суд вважає, що кредитором доведено неплатоспроможність боржника та обґрунтовано наявність підстав для порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада”.

Згідно з абз. 1 ч. 1 ст. 114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

22.12.2017 р. автоматизованою системою документообігу суду визначено кандидатуру арбітражного керуючого ОСОБА_2 для виконання повноважень розпорядника майна у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499). Ухвалою суду від 26.12.2017 р. арбітражного керуючого, визначеного автоматизованою системою – ОСОБА_2 зобов’язано упродовж трьох робочих днів з дня отримання ухвали надати суду заяву на участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499) відповідно до вимог ст. 114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

29.12.2017 р. на електронну адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_2 про участь у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” у відповідності з вимогами п. 4.20 Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство (затверджене постановою Пленуму Вищого господарського суду України 14 липня 2016 року № 8) (за вхідн. № 44458/17 від 29.12.2017 ). До заяви арбітражного керуючого ОСОБА_2 долучено копію свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1013 від 21.05.2013 р.

Крім того, 02.01.2018 р. на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_3 про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” та призначення розпорядником майна боржника. Також 05.01.2018 р. та 09.01.2018 р. на адресу суду надійшла заява від арбітражного керуючого ОСОБА_4 про призначення розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” та заява від арбітражного керуючого ОСОБА_5 про призначення розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада”.

Заяви арбітражних керуючих ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 підлягають відхиленню, оскільки відповідно до абз. 1 ч. 1 ст. 114 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України. 22.12.2017 р. автоматизованою системою документообігу суду визначено кандидатуру арбітражного керуючого ОСОБА_2 для виконання повноважень розпорядника майна у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада”. 29.12.2017 р. арбітражний керуючий ОСОБА_2 подав на електронну адресу суду заяву про участь у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада”. Враховуючи, що автоматизованою системою документообігу суду визначено кандидатуру арбітражного керуючого ОСОБА_2 для виконання повноважень розпорядника майна, від арбітражного керуючого ОСОБА_2 надійшла заява про надання згоди щодо призначення його розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада”, тому суд вважає за необхідне призначити розпорядником майна у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” арбітражного керуючого ОСОБА_2, а у задоволенні заяв арбітражних керуючих ОСОБА_3, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про згоду на участь у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” необхідно відмовити.

Відповідно до ч. 1 ст. 98 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право: звертатися до господарського суду у випадках, передбачених цим Законом; скликати збори і комітет кредиторів та брати в них участь з правом дорадчого голосу; отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Законом; залучати для забезпечення виконання своїх повноважень на договірних засадах інших осіб та спеціалізовані організації з оплатою їхньої діяльності за рахунок боржника, якщо інше не встановлено цим Законом чи угодою з кредиторами; запитувати та отримувати документи або їх копії від юридичних осіб, органів державної влади і органів місцевого самоврядування та від фізичних осіб за їх згодою; отримувати інформацію з державних реєстрів шляхом направлення офіційних запитів до держателя або адміністратора відповідного реєстру; подавати до господарського суду заяву про дострокове припинення своїх повноважень; здійснювати інші повноваження, передбачені цим Законом.

Згідно з ч. 2 ст. 98 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) зобов'язаний: неухильно дотримуватися вимог законодавства; здійснювати заходи щодо захисту майна боржника; аналізувати фінансову, господарську, інвестиційну та іншу діяльність боржника, його становище на ринках та надавати результати таких аналізів господарському суду разом з документами, що підтверджують відповідну інформацію; подавати відомості, документи та інформацію щодо діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у порядку, встановленому законодавством; створювати умови для проведення перевірки додержання арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) вимог законодавства; здійснювати заходи щодо забезпечення охорони державної таємниці відповідно до встановлених законодавством вимог; у порядку, встановленому законодавством, надавати державному органу з питань банкрутства інформацію, необхідну для ведення Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство; надсилати органам внутрішніх справ чи органам прокуратури повідомлення про факти порушення законності, виявлені в діяльності працівників підприємств та організацій, що містять ознаки дії (бездіяльності), переслідуваної у кримінальному чи адміністративному порядку; виконувати інші повноваження, передбачені законодавством про банкрутство.

Відповідно до ч. 1 ст. 115 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор) виконує повноваження за грошову винагороду.

Згідно з ч. 2 ст. 115 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” грошова винагорода арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна визначається в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень або в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи до порушення провадження у справі про банкрутство, якщо такий розмір перевищує дві мінімальні заробітні плати. Розмір грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна не може перевищувати п'яти мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень. Право вимоги грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень розпорядника майна боржника. Сплата грошової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна) здійснюється шляхом її авансування заявником (кредитором або боржником) у розмірі, зазначеному у цій частині. Сума авансового платежу вноситься на депозитний рахунок нотаріуса та виплачується арбітражному керуючому (розпоряднику майна) за кожний місяць виконання ним повноважень розпорядника майна. Суд вважає за необхідне встановити арбітражному керуючому ОСОБА_2 грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна у справі № 914/2698/17 в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень за рахунок кредитора з щомісячною виплатою розпоряднику майна, про що докази щомісячно надавати суду.

Керуючись ст. ст. 1, 2, 8, ч.3 ст. 10, ст.ст. 16, 19, 22, абз. 1 ч. 1 ст. 114, ч. 2 ст. 115 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.12, 234, ч.4 ст.247 Господарського процесуального кодексу України, суд-

У Х В А Л И В:

1. Відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499).

2. Визнати вимоги кредитора – Головного управління ДФС у Львівській області на суму 2 647 837,71 грн. основного боргу та 1 999 604,25 грн. штрафних санкцій.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника – Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499).

4. Ввести процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499).

5. Розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого ОСОБА_2, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1013 від 21.05.2013 р., адреса: 40020, м. Суми, вул. Л. Українки, 14.

Встановити арбітражному керуючому ОСОБА_2 грошову винагороду за виконання повноважень розпорядника майна у справі в розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання ним повноважень за рахунок ініціюючого кредитора з щомісячною виплатою розпоряднику майна, про що докази щомісячно надавати суду.

6. У задоволенні заяви арбітражного керуючого ОСОБА_3 про згоду на участь у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” - відмовити.

7. У задоволенні заяви арбітражного керуючого ОСОБА_4 про згоду на участь у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” - відмовити.

8. У задоволенні заяви арбітражного керуючого ОСОБА_5 про згоду на участь у справі № 914/2698/17 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” - відмовити.

9. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю “Нарада” (79000, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 111 А; код ЄДРПОУ № 37020499), текст якого додається.

10. Розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому ОСОБА_2:

- до 15.02.2018 р. надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів;

- повідомити усіх виявлених кредиторів про час та місце проведення попереднього судового засідання, докази повідомлення надати суду;

- до 15.02.2018 р. скласти і подати до господарського суду на розгляд (затвердження) реєстр вимог кредиторів;

- до 22.02.2018 р. організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;

- надати суду відомості про майно боржника;

- надати суду документально підтверджений висновок про фінансове становище боржника, а також про можливість проведення санації боржника;

- надати суду висновок щодо наявності ознак фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства;

- надати суду документально підтверджений звіт про проведену роботу.

11. Попереднє засідання суду призначити на : 26.02.18 р. на 10:30 Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014; м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2 поверх, зал судового засідання.

12. Участь у судовому засіданні повноважних представників кредиторів, боржника, розпорядника майна - обов’язкова.

13. Копію ухвали надіслати кредитору, боржнику, засновнику боржника, розпоряднику майна, Шевченківському районному суду м. Львова (відповідно до вимог ч. 16 ст.16 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”), Шевченківському ВДВС м. Львів, Відділу з питань банкрутства ГУЮ у Л/о та державному реєстратору.

Ухвала про відкриття провадження у справі про банкрутство набирає законної сили з моменту її прийняття і може бути оскаржена в порядку та строки передбачені ст. 256, ст. 257 ГПК України.

Суддя Гутьєва В.В.