
Харківський окружний адміністративний суд 61004, м. Харків, вул. Мар'їнська, 18-Б-3, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
У Х В А Л А
12 січня 2018 р. № 820/104/18
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Волошин Д.А., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Харківського міського центру зайнятості про визнання незаконною бездіяльності,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд:
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 13 листопада 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 13 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 10 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення мого прийому 10 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 листопада 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 листопада 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 31 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 31 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 20 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 20 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 04 жовтня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 04 жовтня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 21 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 21 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 01 вересня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 01 вересня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 30 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 30 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 28 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 22 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 11 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 07 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 07 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 серпня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 03 серпня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 24 липня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 24 липня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 липня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 18 липня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 липня 2017 року, яка полягала у не сприянні підвищення його професійного рівня відповідно до суспільних потреб, що передбачено п. 2) ч. 2 ст. 15 Закону України "Про зайнятість населення";
- визнати незаконною бездіяльність Харківського міського центру зайнятості під час здійснення його прийому 12 липня 2017 року, яка полягає у не сприянні підвищенню конкурентоспроможності його робочої сили та його конкурентоспроможності на ринку праці, відповідно до вимог п. 4) ч. 1 ст. 16, п. 3) ч. 1 ст. 24 Закону України "Про зайнятість населення".
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 171 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу.
Вивчивши матеріали позовної заяви, суд встановив, що вона не відповідає вимогам статті 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до вимог пункту 11 частини 5 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, в позовній заяві зазначаються власне письмове підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Однак, письмового підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав до матеріалів позовної заяви - не надано, позовна заява таких застережень не містить.
Відповідно до пункту частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись статтями 160,161,169,248,256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Харківського міського центру зайнятості про визнання незаконною бездіяльності - залишити без руху.
Надати позивачу термін - п'ять календарних днів з дня отримання копії ухвали, для усунення недоліків позовної заяви шляхом надання до суду письмового підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.
Роз'яснити позивачеві, що у разі невиконання вимог ухвали позовна заява підлягає поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.А. Волошин