
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
11 січня 2018 рокуЛьвів№ 876/189/18
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Шинкар Т. І., перевіривши апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 11 грудня 2017 року у справі № 813/2963/17 за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства "Львівобленерго" до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ОСОБА_1 фіскальна служба України про визнання протиправними і скасування податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 11 грудня 2017 року задоволено повністю адміністративний позов Приватного акціонерного товариства "Львівобленерго" до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ОСОБА_1 фіскальна служба України про визнання протиправними і скасування податкових повідомлень-рішень.
Не погодившись із прийнятим рішенням, Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби України подав апеляційну скаргу.
Вирішуючи питання щодо відкриття апеляційного провадження, суддя виходив з наступного.
У відповідності до вимог частини 3 статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України, провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.
Згідно з частиною 6 статті 187 Кодексу адміністративного судочинства України, в редакції чинній на час подання апеляційної скарги, до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Відповідно до частини 2 статті 87 Кодексу адміністративного судочинства України, в редакції чинній на час подання апеляційної скарги, розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначені Законом України «Про судовий збір» від 08.07.2011 № 3674-VI, в редакції чинній на час подання апеляційної скарги.
Згідно із частиною 1 статті 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до частини 2 статті 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру, який подано суб’єктом владних повноважень, юридичною особою ставка судового збору становить 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб; за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на рішення суду ставка судового збору становить 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Таким чином, розмір судового збору, що підлягає сплаті за подання до адміністративного суду вказаної апеляційної скарги становить 4108 грн. 43 коп. ((83319,43+165676,52)*1,5%*110%).
Вказаний недолік апеляційної скарги повинен бути усунений шляхом надіслання до Львівського апеляційного адміністративного суду оригіналу документа про сплату судового збору в розмірі 4108 грн 43 коп. за наступними реквізитами «Отримувач коштів - УДКСУ у Галицькому районі м.Львова; код отримувача за ЄДРПОУ – 38007573; банк отримувача - ГУДКСУ у Львівській області; МФО – 825014; рахунок отримувача – 31219206781004; код класифікації доходів бюджету – 22030101; призначення платежу – 101; судовий збір, код суду 34668371».
За таких обставин, відповідно до статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, в редакції чинній на час вирішення питання про відкриття апеляційного провадження, апеляційну скаргу слід залишити без руху та надати строк для усунення вказаного недоліку.
Також слід роз’яснити особі, яка подала апеляційну скаргу, що у разі неусунення недоліку апеляційної скарги у встановлений строк, відповідно до частини 5 статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України така буде їй повернута.
Керуючись статтями 169, 298 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 11 грудня 2017 року у справі № 813/2963/17 за адміністративним позовом Приватного акціонерного товариства "Львівобленерго" до Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача ОСОБА_1 фіскальна служба України про визнання протиправними і скасування податкових повідомлень-рішень – залишити без руху.
Встановити Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліку апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_2