
Справа № 133/40/18
П О С Т А Н О В А
10.01.2018 року
КОЗЯТИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Суддя Козятинського міськрайонного суду Вінницької області Воронюк В.А., розглянувши матеріали, які надійшли від заступника начальника Калинвіського ОДПІ ДФС у Вінницькійобласті про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2, директора СТОВ "Мрія" с. Махнівка,-
За ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення -
ВСТАНОВИВ:
Згідно протоколу №11 про адміністративне правопорушення від 05.01.2018 року складеного за результатами проведеної виїзної планової перевірки СТОВ "Мрія", ОСОБА_1 притягується до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 163-4 КУпАП.
Відповідно ст. 278 Кодексу України про адміністративні правопорушення, під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення суддя повинен перевірити чи правильно складений протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення.
Згідно ст. 256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Відповідно до п. 4, 5 розділу ІІ інструкції з оформлення органами доходів і зборів матеріалів про адміністративні правопорушення, зміст Протоколу повинен відповідати вимогам, викладеним устатті 256КУпАП.
Протокол № 11 від 01 січня 2018 року складений головним державним ревізором інспектором Синюченко А.І., відносно директора СТОВ "Мрія" с. Махнівка - ОСОБА_1, має ряд порушень вимог КУпАП та інструкції з оформлення органами доходів і зборів матеріалів про адміністративні правопорушення. Так, всупереч положеннямст. 256 КУпАП, а такожстатті 251 КУпАП, якою визначені докази та засоби доказування у адміністративній справі, надані суду матеріали не містять належних доказів, які б давали суду можливість прийняти рішення по суті правопорушення: в протоколі не зазначено суть правопорушення, та не надано доказів, що підтверджують скоєння правопорушення; відсутнє пояснення особи, що притягується до адміністративної відповідальності.
З огляду на викладене, та у відповідності до ст. 256 КУпАП, вважаю за необхідне адміністративний матеріал повернути для належного оформлення.
Керуючись ст.ст. 256, 278, 283, 284 КУпАП,-
УХВАЛИВ:
Адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, направити на доопрацювання до Калинівської ОДПІ ДФС у Вінницькій області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис ОСОБА_2
Згідно з оригіналом.
суддя
секретар
Дата документу 10.01.2018 року.