Рішення № 71341686, 28.12.2017, Бахмутський міськрайонний суд Донецької області (до 25.04.2025 - Артемівський міськрайонний суд Донецької області)

Дата ухвалення
28.12.2017
Номер справи
219/8913/17
Номер документу
71341686
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 219/8913/17

2-а/219/748/2017

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

28 грудня 2017 року Артемівський міськрайонний суд Донецької області у складі:

судді Павленко О.М.,

за участі секретаря Брагіної М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бахмут Донецької області адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії, -

встановив:

позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, вимоги якого в ході судового розгляду були уточнені, та просив визнати протиправною бездіяльність ГУ ПФУ у Донецькій області щодо не проведення позивачу перерахунку та не виплати пенсії у повному обсязі за період з 1 січня 2016 року згідно довідки від 22.05.2017 року на підставі положень ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та зобов'язати ГУ ПФУ у Донецькій області провести перерахунок пенсії з 1 січня 2016 року, згідно довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії № 2260 від 22.05.2017 року та здійснити виплату не отриманої суми пенсії. В обґрунтування позову вказує, що він є пенсіонером МВС України з 25.08.2005 року в званні майора міліції запасу, пішов на пенсію з посади старшого дільничного інспектора Артемівського МВ ГУМВС України в Донецькій області, маючи календарну вислугу 17 років, пільгову 20 років. Перебуває на обліку в ГУ ПФУ в Донецькій області та з 2007 року йому призначено пенсію за інвалідністю на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб від 9 квітня 1992 року № 2262-ХІІ (далі - ОСОБА_2 № 2262). Розмір його пенсії обчислений, виходячи із грошового забезпечення, встановленого відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1294 від 7.11.2007 року на теперішній час з урахуванням наступних видів основного та додаткового розмірів грошового забезпечення становить: посадовий оклад - 750,00 грн., оклад за військовим званням – 125,00 грн., відсоткова надбавка за вислугу років 30% - 262,50 грн., надбавка за особливо важливі завдання 52% - 591,50 грн., премія 12% - 207,48 грн. 2 липня 2015 року прийнято ЗУ «Про національну поліцію» №580-УІІ. ОСОБА_2 набрав сили через три місяців з дня, наступного за днем його опублікування. У п.15 Прикінцевих та перехідних положень цього Закону вказано, що за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб. Отже, не дивлячись на введення в дію нового Закону «Про національну поліцію» за колишніми працівниками міліції та пенсіонерами зберігаються встановлені раніше пільги та гарантії, у тому числі що стосується пенсій. На виконання вищевказаних вимог нормативних актів України МВС України своїм листом від 23.03.2017 року № 4019/22-2017, що зареєстрований в Пенсійному фонді України 28.03.2017року за №1167/5, повідомили Пенсійний фонд України про підстави перерахунку пенсії колишнім працівникам міліції. З урахуванням вказаного листа, Пенсійний фонд України своїм листом від 7 квітня 2017 року вих. № 3308/03-1 надав ліквідаційній комісії ГУМВС України в Донецькій області списки осіб, які мають право на перерахунок пенсії. Ліквідаційна комісія ГУ МВС України в Донецькій області своїм листом, що зареєстрований в Головному Управлінні Пенсійного Фонду України в Донецькій області 7.06.2017 року за вх. № 1653/03-1, надіслала довідку про розмір грошового забезпечення позивача для здійснення перерахунку пенсії. З метою отримання інформації щодо строків перерахунку і отримання пенсії, він звернувся 22.07.2017 року з заявою до ГУ Пенсійного фонду України в Донецькій області. Листом від 7.08.2017 року № 8650/03-11 Головне Управління Пенсійного фонду України в Донецькій області надіслало на його електронну адресу довідку направлену ліквідаційною комісією про розмір грошового забезпечення для перерахунку його пенсії, але повідомив, що перерахунок та виплата перерахованої пенсії буде здійснена пенсійним фондом після виділення додаткових коштів з Держбюджету України. Враховуючи вищевикладене, вважає протиправними бездіяльність відповідача щодо відмови у перерахунку і виплаті його пенсії за весь період, починаючи з 1.01.2016 року, виходячи з нової довідки про його грошове забезпечення, виданої ліквідаційною комісією.

19.09.2017 року від відповідача ГУ ПФУ в Донецькій області надійшло заперечення на адміністративний позов (вх. № 27268), відповідно до яких він просить відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі. Зазначив, що Головне управління проти позовних вимог ОСОБА_1 заперечує та вважає їх такими, що не підлягає задоволенню з наступних підстав. Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.02.2007 року за № 135/13402 передбачено, що перерахунок раніше призначених пенсій проводиться на підставі звернення з відповідною заявою та належним пакетом документів. Перерахунок здійснюється з моменту надходження всіх необхідних документів. Головне управління не приймало рішення про відмову в перерахунку пенсії позивачу. Пенсійний фонд України повідомив головне управління (лист від 28.03.2017 року № 9493/02-23) про необхідність підготовки та надання ліквідаційним комісіям списків осіб, які мають право на перерахунок пенсій. На виконання означеного листа головним управлінням направлено до голови ліквідаційної комісії головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області списки осіб, які мають право на перерахунок пенсії (лист від 07.04.2017 року №3308/03-1). Обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії виникли лише після отримання головним управління 7 червня 2017 року довідки про розмір грошового забезпечення № 2260 від 22.05.2017, тому вимоги позивача стосовно перерахунку пенсії з 1.01.2016 суперечать чинному законодавству. Позивач вимагає здійснення перерахунку пенсії на підставі довідки, яка була видана на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», якою було установлено складові грошового забезпечення. Даної постановою зазначено, що видатки, пов'язані з набранням чинності цією постановою, здійснюються в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених у державному бюджеті. Виплата пенсій, призначених відповідно до Закону № 2262, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України (ст. 8 Закону №2262). Щорічно в Державному бюджеті України закріплюються суми видатків на реалізацію окремих законодавчих актів, у т.ч. і суми видатків, які перераховуються Пенсійному фонду України для виплати пенсій особам, призначених відповідно до Закону № 2262. Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 року № 1801 не передбачені кошти на перерахунок пенсій військовослужбовцям по новим окладам поліції (за Постановою № 988), виплата означених пенсій проводиться в межах передбачених видатків. Взяття зобов’язань без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом чи законом про Державний бюджет України і порушенням бюджетного законодавства (п. п. 20, 24 п. 1 ст. 116 Бюджетного кодексу України № 2456 - VI від 8 липня 2010 року). Пенсійний фонд України повідомив головне управління (лист від 28.03.2017 рою № 9493/02-23) про необхідність підготовки та надання ліквідаційним комісіям списків осіб, які мають право на перерахунок пенсій. Перерахунок та виплату перерахованих пенсія; забезпечити після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України. Одночасно Пенсійний фонд України повідомив про формування потреби в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій та направлення до Міністерства соціальної політики України. На підставі вищевикладеного, головне управління діяло в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України і не порушило прав позивача.

Ухвалою Артемівського міськрайонного суду від 15.11.2017 року за клопотанням позивача провадження по вказаній справі було зупинено до набрання законної сили постанови в адміністративній справі № 219/11993/17 за позовом ОСОБА_1 до ГУ ПФУ в Донецькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії. 14.12.2017 року провадження у справі за заявою позивача було відновлено, оскільки позов по справі № 219/11993/17 залишено без розгляду.

У судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, від нього надійшла заява про розгляд справи у його відсутність, уточнені позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив їх задовольнити.

Представник відповідача – Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області до судового засідання не з'явилася, про дату, час та місце розгляду справи була повідомлена належним чином, надала до суду заяву, згідно якої підтримала викладені раніше заперечення та просила розглянути справу за її відсутності.

Суд, дослідивши матеріали адміністративної справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази в їх сукупності, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, встановив такі фактичні обставини та відповідні їм правовідносини.

Відповідно до п.4 ч.1 ст.5 КАС України кожна особа має право в порядку, встановлено цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист шляхом визнання бездіяльності суб’єкта владних повноважень протиправною та зобов’язання вчинити певні дії.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1 проходив службу в органах внутрішніх справ України та є інвалідом війни 3 групи, відповідно до посвідчення серії ААБ № 034550, виданого УПСЗН Артемівської міської ради 7.12.2015 року (а.с.11).

З матеріалів справи, вбачається, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області як отримувач пенсії за вислугу років, призначеної відповідно до Закону України від 9.04.1992 року № 2262-ХІІ «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Ліквідаційною комісією головного управління МВС України в Донецькій області підготовлено довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1, та 7.06.2017 року ця довідка направлена на адресу головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області (лист ГУ ПФУ в Донецькій області № 8650/03-1 від 7.08.2017 (а.с.18).

Зазначені обставини не заперечуються сторонами.

Спірним по справі є протиправність бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області щодо не проведення ОСОБА_1 перерахунку пенсії за вислугу років, призначену на підставі положень Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Як було вказано у листі ГУ ПФУ в Донецькій області № 8650/03-1 від 7.08.2017 перерахунок та виплату пенсії буде проведено на підставі довідок про грошове забезпечення після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України, однак станом на момент розгляду судом цієї справи, такого перерахунку відповідачем не здійснено.

Вирішуючи питання про протиправність бездіяльності відповідача щодо непроведення перерахунку пенсії ОСОБА_1, суд виходить з наступного.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» чинного станом на день виходу позивачем на пенсію, перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку з введенням цього Закону провадиться за документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку. Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.

Відповідно до частини третьої ст. 63 цього Закону, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.

Згідно з пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45, перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" встановлено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Згідно з абзацом 2 пункту 15 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" (згідно з Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII) за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Відповідно до статті 102 Закону України «Про Національну поліцію», пенсійне забезпечення поліцейських здійснюється також в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року №900-VIII статтю 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"доповнено новою частиною такого змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".

Таким чином, суд приходить до висновку, що збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 № 988.

Доводи представника відповідача про відсутність в бюджеті Пенсійного фонду України коштів на фінансування перерахунку пенсії за Постановою № 988, на що посилається в своїх поясненнях відповідач, не може бути законною підставою для не здійснення перерахунку пенсії позивачу, як колишньому працівнику міліції.

Абзацом 1 пункту 24 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 року № 3-1, передбачено, що про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 цього Закону уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.

Листом ПФУ в Донецькій області від 28.03.2017 року № 9493/02-23 повідомлено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції) проводиться з урахуванням грошового забезпечення, установленого для поліцейських згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 « Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», з 1 січня 2016 року на підставі довідок про грошове забезпечення, виданих ліквідаційними комісіями ГУМВС (УМВС) в областях та м. Києві. Перерахунок та виплату перерахованих пенсії буде проведено на підставі довідок про грошове забезпечення, наданих ліквідаційними комісіями ГУМВС після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України (а.с.13).

ГУ ПФУ в Донецькій області були складені списки осіб, які мають право на перерахунок пенсії та листом від 7.04.2017 року надіслані голові ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Донецькій області (а.с.14). Позивач ОСОБА_1 був внесений до списку осіб, пенсія яких підлягає перерахунку з 1.01.2016 року по інвалідності, що підтверджується відповідним витягом зі списку (а.с.15).

Ліквідаційною комісією ГУ МВС України в Донецькій області підготовлено довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1, згідно якої відповідно до ч.3 ст.63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанови КМУ від 11.11.2015 № 988, наказу МВС України від 6.04.2016 № 260, розмір грошового забезпечення за нормами, чинними на 1 січня 2016 року, за посадою оперуповноважений / старший дільничний офіцер поліції становить 6 116 грн. 31 коп., з яких: посадовий оклад – 2 500 грн., оклад за військовим (спеціальним) званням майор міліції – 2 000 грн., надбавка за стаж служби (35%) – 1 575 грн., премія (0,68%) – 41 грн. 31 коп. (а.с.19).

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», обов'язок нарахування та виплати пенсій покладено на органи Пенсійного фонду, які здійснюють нарахування пенсій на підставі наданих їм відповідними органами/особою-пенсіонером довідок про розмір грошового забезпечення, і розмір пенсійних виплат залежить від розміру складових грошового забезпечення, зазначених у довідках.

Надаючи правову оцінку обраного позивачем способу захисту, слід зважати на його ефективність з точки зору статті 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

У пункті 145 рішення від 15 листопада 1996 року у справі «Чахал проти Об'єднаного Королівства» (Chahal v. the United Kingdom, (22414/93) [1996] ECHR 54) Європейський суд з прав людини зазначив, що згадана норма гарантує на національному рівні ефективні правові засоби для здійснення прав і свобод, що передбачаються Конвенцією, незалежно від того, яким чином вони виражені в правовій системі тієї чи іншої країни.

Засіб захисту, що вимагається зазначеною статтею повинен бути ефективним як у законі, так і на практиці, щоб його використання не було ускладнене діями або недоглядом органів влади відповідної держави (п. 75 рішення Європейського суду з прав людини у справі "Афанасьєв проти України" від 5 квітня 2005 року (заява N 38722/02)).

Таким чином, ефективний засіб правого захисту у розумінні статті 13 Конвенції повинен забезпечити поновлення порушеного права і одержання особою бажаного результату.

Виходячи з вищенаведеного, суд приходить до висновку, що вимоги позивача є обґрунтованими.

З урахуванням наведених обставин та правових норм, суд доходить до висновку, що позовні вимоги в цій частині є повністю доведеними, тому підлягають задоволенню.

Щодо вимоги позивача в частині зобов'язання відповідача, як суб'єкта владних повноважень подати до суду звіт про виконання судового рішення, суд зазначає наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 382 КАС України суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, може зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

В рішенні від 30 червня 2009 року № 16-рп/2009 Конституційний Суд України зазначив, що метою судового контролю є своєчасне забезпечення захисту та охорони прав і свобод людини і громадянина, та наголосив, що виконання всіма суб'єктами правовідносин приписів, викладених у рішеннях суду, які набрали законної сили, утверджує авторитет держави як правової (абзац перший підпункту 3.2 пункту 3, абзац другий пункту 4 мотивувальної частини).

З огляду на вищевикладене, суд вважає, що вимога позивача про зобов'язання відповідача подати звіт про виконання судового рішення є також обґрунтованою, тому підлягає задоволенню.

Відповідно до вимог ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб’єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб’єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа. Якщо сторону, на користь якої ухвалено рішення, звільнено від сплати судових витрат, з іншої сторони стягуються судові витрати на користь осіб, що їх понесли, пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог, а інша частина компенсується за рахунок коштів, передбачених Державним бюджетом України (ч.5 с. 139 КАС України).

Враховуючи, що позивачем при поданні до суду адміністративного позову судовий збір не сплачувався, оскільки він є інвалідом війни 3 групи та звільнений від сплати судового збору, судові витрати компенсуються за рахунок бюджетних коштів.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 2, 5 - 9, 44, 73-77, 79, 94, 139, 241 – 246, 255, 295, 382 КАС України, Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", суд

ухвалив:

адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчинити певні дії - задовольнити.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Донецькій області щодо не проведення ОСОБА_1 перерахунку та виплати пенсії за вислугу років з урахуванням довідки Голови ліквідаційної комісії Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 22.05.2017 року № 2260 за період з 1 січня 2016 року.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Донецькій області провести ОСОБА_1 перерахунок та виплату пенсії за вислугу років на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням довідки Голови ліквідаційної комісії Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії від 22.05.2017 року № 2260, починаючи з 1 січня 2016 року.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Донецькій області подати звіт про виконання судового рішення протягом місяця з моменту набрання рішенням законної сили.

Судові витрати віднести на рахунок держави.

Рішення суду може бути оскаржене до Донецького апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з моменту отриманні копії цього рішення.

Суддя -

ОСОБА_3