ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м.Полтава Справа № 2а-47000/09/1670
Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Чеснокової А.О.,
при секретарі Лисенко М.С.,
за участю:
представника позивача - Крижанівського О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Лубенської об'єднаної державної податкової інспекціїдо Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_2про стягнення податкового боргу, -
В С Т А Н О В И В:
Лубенська ОДПІ звернулвсь до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до СПДФО ОСОБА_2 про стягнення податкового боргу в сумі 29077,87 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивачем зазначено, що відповідно до розрахунку податкового боргу за відповідачем значиться податковий борг перед бюджетом по штрафних санкціях за порушення законодавства про патентування, норм обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій, з податку на додану вартість, податку на прибуток з фізичних осіб загальною сумою 29077,87 грн. Лубенською ОДПІ були прийняті відповідні податкові повідомлення-рішення про стягнення зазначеного податкового боргу. На даний час сума заборгованості не погашена.
В судове засідання зявився представник позивача, позовні вимоги підтримав.
Відповідач заперечення на позов не надав, в судове засідання не зявився. Ухвали та повістки суду направленні відповідачу на адресу: АДРЕСА_1, 37000 повернулись до суду з відміткою поштового відділення про невручення листа адресатові через закінчення терміну зберігання. Відповідно до довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідач зареєстрований за вищезазначеною адресою та відомості про зміну свого знаходження державному реєстратору не надавав.
Згідно із ч.8 ст. 35 КАС України вважається, що повістку вручено юридичній особі, якщо вона доставлена за адресою, внесеною до відповідного державного реєстру, або за адресою, яка зазначена її представником, і це підтверджується підписом відповідної службової особи.
Зважаючи, що доставка ухвали та повістки суду на адресу відповідача згідно із даними в ЄДР підтверджується підписом листоноші, виходячи з викладеного, суд виконав свій обовязок щодо повідомлення відповідача про час та місце розгляду справи.
Суд вважає за можливе розглядати справу за відсутності відповідача, оскільки про розгляд справи він був повідомлений належним чином.
Суд, вислухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, встановив такі обставини.
Пирятинською райдержадміністрацією в Полтавській області 24.10.2005 року проведено державну реєстрацію СПДФО ОСОБА_2 та взято на облік як платник податків у Лубенській ОДПІ.
10 листопада 2008 року на підставі направлень № 60 від 16.10.2008 року та № 71 від 29.10.2008 року працівниками Лубенської ОДПІ було проведено планову виїзну перевірку з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків, зборів, обовязкових платежів СПДФО ОСОБА_2, з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2007 по 30.06.2008 року за результатами якої виявлено порушення податкового законодавства та складено акт № 2087/17-3062614433 від 10.11.2008 року. В зазначеному Акті відображені наступні порушення:
Щодо податку додану вартість.
а)Перевіркою встановлено порушення п.п.7.3.1. п.7.3. п.п. 7.4.5 п.7.4. ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997 року, а саме: заниження в період, що перевірявся, податку на додану вартість складу податкових зобовязань в сумі 21530,00 грн. та заниження складу податкового кредиту в сумі 3517,00 грн., що призвело до заниження податку на додану вартість до сплати в сумі 18013,00 грн. в т.ч. по періодах:
-при подачі податкової декларації з ПДВ за липень 2007 року занижено склад податкових зобов'язань в сумі 11833,00 грн. та занижено склад податкового кредиту на 568,00 грн., що привело до заниження суми податку на додану вартість до сплати по строку 30.08.07 року в сумі 11265,00 грн.;
-при подачі податкової декларації з ПДВ за серпень 2007 року занижено склад податкових зобов'язань на 1667,00 грн. та завищено склад податкового кредиту в сумі 568,00 грн., що привело до заниження суми податку на додану вартість до сплати по строку 01.10.07 року в сумі 2235,00 грн.;
-при подачі податкової декларації з ПДВ за вересень 2007 року занижено склад податкових зобов'язань в сумі 4317,00 грн., занижено склад податкового кредиту в сумі 106,00 грн., що привело до заниження суми податку на додану вартість до сплати по строку 30.10.07 року в сумі 3211,00 грн.;
- при подачі податкової декларації з ПДВ за жовтень 2007 року занижено склад податкових зобов'язань на 1917,00 грн. та занижено склад податкового кредиту в сумі 1832,00 грн. що привело до заниження суми податку на додану вартість до сплати до строку 30.11.2007 року в сумі 85,00 грн.;
-при подачі податкової декларації з ПДВ за листопад 2007 року занижено склад податкових зобов'язань в сумі 629,00 грн. та занижено склад податкового кредиту в сумі 579,00 грн., що привело до заниження суми податку на додану вартість до сплати и по строку 04.01.08 року в сумі 50,00 грн.; при подачі податкової декларації з ПДВ за квітень 2008 року занижено склад податкових зобов'язань в сумі 1167,00 грн., що привело до заниження суми податку на додану вартість до сплати по строку 30.05.08 року в сумі 1167,00 грн.
Щодо податку на прибуток:
Встановлено порушення ст. 13, 14 Декрету Кабінету Міністрів "Про прибутковий податку з громадян" від 26.12.1992 року, Наказу Головної держаної податкової інспекції України №12 Про затвердження інструкції "Про оподаткування доходів фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю", а саме: заниження валового доходу за 2007 рік в сумі 26247,37 грн., заниження валових витрат за 2007 рік в сумі 25594,48 грн., завищення сум валових витрат за І-ІІ квартали 2008 року в сумі 11281,25 грн. Дане порушення призвело до заниження податкового зобовязання по податку з доходів фізичних осіб в сумі 322,33 грн. в тому числі по періодах:
-за 2007 рік на 97,93 грн.
-за 1-2 квартал 2008 року на 224,40 грн.
Щодо порушень законодавства про патентування, норм обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій:
Перевіркою встановлено порушення п.1 ст. З Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 01.06.2000 р. №1776-ІІІ та ст. 3 Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" від 1996 р. № 24/96-ВР а саме: приватний підприємець ОСОБА_2 використовував при здійсненні розрахункових операцій непереведений у фіскальний режим роботи, незареєстрований та не опломбований реєстратор розрахункових операцій ЕРА 101; та в період з 03.09.2007 року по 14.01.2008 року приватним підприємцем ОСОБА_2 проводились розрахунки без одержання відповідного торгового патенту.
На підставі акту перевірки винесені податкові повідомлення-рішення № 0000791001/0 від 24.11.2008 р. на суму 340,00 грн., яким визначено штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, норм обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій, № 0000781701/0 від 24.11.2008 р. на суму 322,33 грн. за порушення законодавства про оподаткування доходів фізичних осіб, № 0000771701/0 від 24.11.2008 р., яким визначено зобовязання з податку на додану вартість на суму 27019,50 грн., №00000000801701/0 від 24.11.2008 р., яким визначено штрафні санкції за порушення законодавства про застосування реєстраторів розрахункових операцій на суму 1403,18 грн., які були розміщені на дошці оголошень.
Станом на даний час за СПДФО ОСОБА_2 рахується заборгованість в розмірі 29077,87 грн.
Згідно п.6.2 ст.6 Закону України № 2181 від 21.12.2000 р. ДПІ у м. Полтаві винесено першу податкову вимогу № 1/378 від 12.12.2008 р., яку направлено поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення та розміщено на дошці податкових оголошень 22.12.2008 р., винесено другу податкову вимогу №2/89 від 24.01.20089 р., та прийнято рішення про стягнення податкової заборгованості за рахунок активів №680-Рвід 25.02.2009 року, які вручено Відповідачу.
СПДФО ОСОБА_2 не скористався своїм правом оскаржити рішення Лубенської ОДПІ про застосування штрафних (фінансових) санкцій загальною сумою 29077,87 грн. в порядку процедури адміністративного або судового оскарження, отже, сума штрафних санкцій є узгодженою.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10)своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Згідно п. 1 ст. 10 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" та п. 1.16 ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", державна податкова інспекція в межах своєї компетенції, визначеної законодавством, здійснює контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування податків і зборів (обов'язкових платежів) та погашенням податкових зобов'язань чи податкового боргу.
Відповідно до ст. 2 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", головним завданням державних податкових інспекцій є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати в бюджет податків і зборів та інших платежів, та згідно п.11 ст.10 вищезгаданого закону, на ДПІ покладено виконання таких функцій, як подання до судів позовів до підприємств, установ, організацій та громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Відповідно до Закону України № 2181-ІІІ податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.
Пунктом 7.3.1.Законом України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997. визначено, що датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:
або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а у разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку;
або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.
Відповідно до п 7.4.5. Не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з підпунктом 7.2.6 цього пункту).
У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами.
Таким чином, Відповідачу визначено зобовязання з податку на додану вартість на суму 27019,50 грн. за податковим повідомленням-рішенням № 0000771701/0 від 24.11.2008 р.
Наказом Головної державної податкової інспекції від 21.04.1993 № 12 затверджено Інструкцію "Про оподаткування доходів фізичних осіб від зайняття підприємницькою діяльністю" визначено, що оподаткуванню підлягають доходи, одержані за звітний податковий період фізичною особою - суб'єктом підприємницької діяльності від продажу нею товарів (надання послуг, виконання робіт) у межах її підприємницької діяльності без створення юридичної особи.
Якщо фізична особа - суб'єкт підприємницької діяльності отримує інші доходи, ніж визначені у частині першій цього пункту, то такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими законом з питань оподаткування доходів фізичних осіб для платників податку, що не є такими суб'єктами підприємницької діяльності.
Загальним оподатковуваним доходом вважається сукупний чистий дохід, тобто різниця між валовим доходом (виручкою у грошовій та натуральній формі) і документально підтвердженими витратами, безпосередньо пов'язаними з одержанням доходу. Якщо ці витрати не можуть бути підтверджені документально, то вони враховуються податковими органами при проведенні остаточних розрахунків за нормами у відсотках до валового доходу, наведеними в додатку N 6 до цієї Інструкції.
До складу витрат, безпосередньо пов'язаних з одержанням доходів, належать документально підтверджені витрати, які включаються до складу валових витрат виробництва (обігу) або підлягають амортизації згідно з Законом України "Про оподаткування прибутку підприємств".
Згідно з ст. 13 Декрету Кабінету Міністрів України, від 26.12.1992, № 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" оподаткуванню підлягають доходи громадян, одержані протягом календарного року від здійснення підприємницької діяльності без створення юридичної особи, а також інші доходи громадян, не передбачені як об'єкти оподаткування у розділах II та III цього Декрету.
Оподатковуваним доходом вважається сукупний чистий доход, тобто різниця між валовим доходом (виручки у грошовій та натуральній формі) i документально підтвердженими витратами, безпосередньо пов'язаними з одержанням доходу. Якщо ці витрати не можуть бути підтверджені документально, то вони враховуються податковими органами при проведенні остаточних розрахунків за нормами, визначеними Головною державною податковою інспекцією України за погодженням з Міністерством економіки України та Державним комітетом України по сприянню малим підприємствам та підприємництву.
До складу витрат, безпосередньо пов'язаних з одержанням доходів, належать витрати, які включаються до складу валових витрат виробництва (обігу) або підлягають амортизації згідно зЗаконом України "Про оподаткування прибутку підприємств".
При здійсненні операцій з купівлі-продажу корпоративних прав та визначених законом цінних паперів, крім набутих у випадках, визначених пунктом "з" статті 5 цього Декрету, оподатковуваним доходом громадянина, у тому числі зареєстрованого як суб'єкт підприємницької діяльності, вважається прибуток, тобто різниця між доходом, отриманим від продажу таких корпоративних прав та цінних паперів протягом звітного року, та документально підтвердженими витратами на їх придбання, понесеними громадянином протягом звітного року або попередніх звітному років. Облік фінансових результатів операцій з купівлі-продажу корпоративних прав та цінних паперів ведеться у порядку, встановленому пунктом 7.6 статті 7 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств". Прибуток, отриманий громадянином від операцій з купівлі-продажу корпоративних прав та цінних паперів, обчислений за результатами звітного року, включається до складу його сукупного річного оподатковуваного доходу.
Відповідно до вимог ст.14 Декрету Кабінету Міністрів України, від 26.12.1992, № 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" податок обчислюється:
а) підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності при виплаті ними протягом року доходів громадянам, зазначеним у цьому розділі Декрету, про що не пізніш як через 30 днів після виплати повідомляється податковим органам за місцем проживання громадян. Утримані у джерела виплати суми податку враховуються податковим органом при проведенні податкових розрахунків за доходами, одержаними за оподатковуваний період;
б) податковими органами на підставі декларацій, поданих громадянами про очікуваний (оціночний) у поточному році доход або про фактично одержані у звітному календарному році доходи та інших відомостей про доходи громадян, визначених у цьому розділі.
Перерахування утриманих сум податку до бюджету підприємства, установи, організації та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності здійснюють у порядку, передбаченому статтею 10 цього Декрету.
Обчислення податку з фактичного річного доходу провадиться податковими органами за місцем постійного проживання платника, а якщо його діяльність здійснюється в іншому місці - за місцем здійснення цієї діяльності з обов'язковим повідомленням податковому органу за місцем постійного проживання громадянина про розміри одержаного ним доходу i сплаченого податку за минулий рік.
2. Оподаткування доходів громадян податковими органами здійснюється на підставі:
декларацій громадян про очікуваний (оціночний) у поточному році або про фактично одержані ними протягом року доходи;
матеріалів перевірок діяльності громадян, проведених податковими органами;
отриманих від підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності відомостей про нараховані та виплачені платникам суми доходів і суми утриманих з них податків за формою, встановленою центральним податковим органом.
3. Податок, обчислений податковими органами, сплачується в такому порядку:
протягом року платники щоквартально сплачують до бюджету по 25 процентів річної суми податку, обчисленої за доходами за попередній рік, а платники, які вперше залучаються до сплати податку, - 25 процентів суми, обчисленої їм податковими органами за оціночним доходом на поточний рiк. Для сплати авансових платежів податку встановлюються такі строки протягом року: до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня i до 15 листопада. У разі значного збільшення або зменшення протягом року доходу платника податковими органами може бути проведено перерахунок сум податку за строками сплати податку, що не настали;
суми плати за патент i суми податку, сплачені протягом року за місцем виплати доходу та у вигляді авансових платежів, пред'явлених податковими органами, враховуються при остаточному розрахунку суми податку на підставі документального підтвердження факту сплати податку.
Додатково нараховані за остаточними розрахунками суми податку підлягають сплаті не пізніше одного місяця з дня одержання повідомлення податкового органу, а зайво сплачені суми податку підлягають поверненню платнику не пізніше одного місяця після проведення остаточного розрахунку або за заявою платника зараховуються в рахунок майбутніх платежів.
4. Громадяни, які займаються підприємницькою діяльністю, надають податковому органу декларації за наслідками кожного звітного кварталу, а також звітного року у строки, визначені законом. В декларації зазначаються загальні суми одержаного доходу, витрат i сплаченого податку за звітний рік або інший період, за який здійснюється оподаткування (оподатковуваний період).
Громадяни, які одержують інші доходи, подають декларації у строки, визначені законом для місячного звітного періоду, на який припадає дата виникнення джерела доходу. У ній вказується розмір фактичного доходу за перший місяць та розмір очікуваного (оціночного) доходу до кінця поточного року. У разі припинення існування джерела доходу протягом року сума одержаних доходів включається до складу декларації за наслідками такого календарного року, яка подається податковому органу у строки, визначені законом.
Нарахування авансових та остаточних сум податку провадиться податковими органами у 15-денний строк з дня одержання декларації.
На підставі вищевикладеного за порушення законодавства про оподаткування доходів фізичних осіб СПДФО ОСОБА_2 винесено податкове повідомлення-рішення № 0000781701/0 від 24.11.2008 р. на суму 322,33 грн.
Відповідно до ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 Суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані:
- проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;
Відповідно до ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" за порушення вимог цього Закону до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у п'ятикратному розмірі вартості проданих товарів (наданих послуг), на які виявлено невідповідність, - у разі проведення розрахункових операцій на неповну суму вартості проданих товарів (наданих - послуг), у разі непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій, у разі нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки.
Статтею 3 Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" визначений Порядок придбання торгового патенту на здійснення торговельної діяльності:
1. Патентуванню підлягає торговельна діяльність, що здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності або їх структурними (відокремленими) підрозділами у пунктах продажу товарів.
2. Під торговельною діяльністю у цьому Законі слід розуміти роздрібну та оптову торгівлю, діяльність у торговельно-виробничій (громадське харчування) сфері за готівкові кошти, інші готівкові платіжні засоби та з використанням кредитних карток.
За здійснення розрахункових операцій, передбачених "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності", без одержання відповідних торгових патентів або з порушенням порядку використання торгового патенту, передбаченого частиною другою статті 7 цього Закону, сплачують штраф у подвійному розмірі вартості торгового патенту за повний термін діяльності суб'єктів підприємницької діяльності із зазначеним порушенням.
Таким чином, Лубенською ОДПІ за порушення законодавства про патентування, норм обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій винесено податкове повідомлення-рішення №000791001/0 від 24.11.2008 р. яким визначено штрафні санкції на суму 340,00 грн.
Відповідно до п.п. 6.2.4 Закону України № 2181 - ІІІ "У разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення".
Згідно вимог п.п.3.1.1 п.3.1 ст. З Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду, при цьому відповідно до п.1.7 ст. 1 Закону активами платника податків являються кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать платнику за правом власності або повного господарського відання.
Таким чином, із врахуванням вищевикладених обставин, суд вважає, що позовні вимоги Лубенської об'єднаної державної податкової інспекції до СПДФО ОСОБА_2 про стягнення податкового боргу за рахунок активів в сумі 29077,87 грн. - обґрунтовані, підтверджені матеріалами справи та підлягають задоволенню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 814, 71, 94, 159, 160164, 167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
Позовні вимоги Лубенської об'єднаної державної податкової інспекції до Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_2 про стягнення податкового боргу задовольнити.
Стягнути з Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_2 (іідентифікаційний номер НОМЕР_1, АДРЕСА_1, р/рНОМЕР_2 в АБ "Полтава-банк", МФО 331489) податкову заборгованість:
- по штрафним санкціям за порушення законодавства про патентування, норм обігу готівки тазастосування реєстраторів розрахункових операцій в сумі 340 (триста сорок) грн. 00 коп. на розрахунковий рахунок № 31118104700379, одержувач платежу - держбюджет Пирятинського р-н, код одержувача 34698810, банк одержувача ГУДК у Полтавській області м. Полтава , МФО 831019;
- по податку на додану вартість в сумі 27023 (двадцять сім тисяч двадцять три) грн. 47 коп. на розрахунковий рахунок № 31118029700379, одержувач платежу - держбюджет Пирятинського р-н, код одержувача 34698810, банк одержувача ГУДК у Полтавській області м. Полтава, МФО 831019;
- податку з доходів фізичних осіб в сумі 286 (двісті вісімдесят шість) грн. 72 коп. на розрахунковий рахунок № 33215801700380, одержувач платежу - місцевий бюджет, міська рада, кододержувача 34698810, банк одержувача ГУДК у Полтавській області м.Полтава, МФО 831019;
- штрафним санкціям за порушення законодавства про патентування, норм обігу готівки та застосування реєстраторів розрахункових операцій в сумі 1403 (одна тисяча чотириста три) грн. 18 коп. на розрахунковий рахунок № 31414541700380, одержувач платежу - місцевий бюджет, міська рада, код одержувача 34698810, банк одержувача ГУДК у Полтавській області м. Полтава , МФО 831019.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України з дня складення в повному обсязі і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 5 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова набирає законної сили після закінчення строків для подачі заяви про апеляційне оскарження чи апеляційної скарги відповідно до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови виготовлено 18 грудня 2009 року.
СуддяА.О. Чеснокова