Ухвала суду № 71073597, 13.12.2017, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.12.2017
Номер справи
812/255/17
Номер документу
71073597
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Борзаниця С.В.

Суддя-доповідач - Геращенко І.В.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 грудня 2017 року справа №812/255/17

приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого судді Геращенка І.В., суддів Арабей Т.Г., Міронової Г.М.,

секретар судового засідання - Терзі Д.А.,

за участю представника позивача - не з'явився,

представника відповідача - Коробкової Х.О., довіреність № 4206/9/28-10-10-17 від 16.05.2017 року,

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2017 року у справі № 812/255/17 за позовом Публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.11.2016 року № 0000694000,-

ВСТАНОВИВ:

09 лютого 2017 року Публічне акціонерне товариство «Луганськтепловоз» (далі - позивач, товариство, підприємство, платник податків) звернулося до Луганського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - відповідач, податковий орган, контролюючий орган) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000694000 від 14 листопада 2016 року форми ПС, яким за платежем Податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) № 14060100 нараховано штрафні санкції у сумі 1020,00 грн. (а.с.3-7).

Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2017 року позовні вимоги - задоволені. Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального Головного управління ДФС у Луганській області № 0000694000 від 14 листопада 2016 року про застосування до Публічного акціонерного товариства Луганськтепловоз штрафних санкцій у сумі 1020,00 грн. (а.с.157-160).

Не погодившись з прийнятим рішенням, відповідач звернувся з апеляційною скаргою і посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просив скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог в повному обсязі. Вважає, що судом першої інстанції не враховано, що відповідно до листа Торгово - промислової палати України від 09 січня 2015 року № 106/05-5.4 Порядок засвідчення форс - мажорних обставин (обставин не переробної сили) встановлено Регламентом засвідчення ТПП України та регіональними торгово - промисловими палатами форс - мажорних обставин (обставин не переробної сили, затвердженим Рішенням Президії ПТП України від 18 грудня 2014 року № 44 (5). Серед послуг із посвідченням форс - мажорних обставин - є засвідчення форс - мажорних обставин, що є підставою для відстрочення грошових зобов'язань та податкового боргу, продовження граничних строків для подання звітності та заяв податника податків у зоні АТО. Отже, СПДІ діяла у відповідності до вимог закону при винесенні ППР, а доводи позивача не спростовують факти викладені в акті перевірки (а.с.165-166).

В судове засідання позивач не з'явився, про дату, час та місце слухання справи повідомлений належним чином, з клопотанням про розгляд справи за його участю не звертався.

В судовому засіданні представник відповідача прибув, підтримав доводи апеляційної скарги, просив скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

Колегія суддів, заслухавши доповідь судді-доповідача, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, заслухавши пояснення представника відповідача, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає за необхідне вимоги, викладені в апеляційній скарзі відповідача, залишити без задоволення, а постанову суду першої інстанції залишити без змін, з наступних підстав.

Судами першої й апеляційної інстанцій встановлено, підтверджено наявними матеріалами справи наступне.

Позивач, Публічне акціонерне товариство Луганськтепловоз зареєстровано в якості юридичної особи (ідентифікаційний код 05763797) та внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, з 23 червня 2015 року, місцезнаходження юридичної особи зареєстровано за адресою: 93406, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 52-Б (а.с. 8-19).

Відповідач, Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби, є суб'єктом владних повноважень, який діє на підставі положення про Державну фіскальну службу та у спірних правовідносинах реалізує повноваження, надані йому Податковим кодексом України.

У жовтні 2016 року СДПІ у м. Луганську проведено камеральну перевірку даних, задекларованих ПАТ Луганськтепловоз у податковій декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 року, результати якої оформлено актом від 31 жовтня 2016 № 74/28-05-40/05763797.

За даними акту перевірки встановлено несвоєчасне подання податкової декларації з податку на додану вартість за листопад 2014 року, відповідальність платника передбачена абз. 2 п. 120.1 ст. 120 розділу II Податкового кодексу України, а саме платником вчинено ті самі дії, до якого протягом року застосовано штраф за таке порушення підтверджується податковим повідомленням-рішенням від 31 жовтня 2016 року № 0000274000, складеним на підставі акту камеральної перевірки даних, задекларованих у податковому розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України ПАТ Луганськтепловоз за липень 2014 року № 37/28-05-40/05763797 (а.с. 21-23)

Позивачем на адресу податкового органу були направлені заперечення на акт перевірки від 31 жовтня 2016 року, в яких він посилався на наявність сертифікатів про засвідчення форс-мажорних обставин, податкові зобов'язання щодо сплати податкових декларацій, які були сплачені в строки, передбачені законодавством як на документи, які спростовують висновки акту перевірки, а також на заяву від 19 грудня 2014 року про продовження граничних строків подання податкових декларацій з податку на додану вартість (а.с.24-26).

СДПІ з ОВС у м. Луганську залишила без змін висновки акту (а.с.27-31).

На підставі вказаного акту відповідачем прийнято податкове повідомлення - рішення форми ПС № 0000694000 від 14 листопада 2016 року, яким до позивача застосовано штрафні санкції у сумі 1020,00 грн. (а.с. 20).

Рішенням офісу великих платників податків Державної фіскальної служби від 26 січня 2017 № 4657/10/218-10-10-4-33 залишені без змін податкові повідомлення-рішення СДПІ з ОВС у м. Луганську Міжрегіонального Головного управління ДФС у Луганській області від 14 листопада 2016 року № 0000654000, № 0000554000, № 00000564000, № 0000584000, № 0000524000, № 0000594000, № 0000694000, № 00004954000, № 0000544000, а скарги залишено без змін (а.с. 32-35).

Суть спірних правовідносин полягає у правомірності прийняття контролюючим органом податкового повідомлення-рішення, що регулюється нормами Конституції України та Податкового кодексу України.

Статтею 67 Конституції України закріплено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулюють норми Податкового кодексу України.

Підпунктом 16.1.2 пункту 16.1 статті 16 Податкового Кодексу України визначено, що платник податків зобов'язаний вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів.

За вимогами підпункту 16.1.3 пункту 16.1 статті 16 Податкового Кодексу України платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Відповідно до пункту 201.10 статті 201 Кодексу реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних має бути здійснена протягом 15 календарних днів, наступних за датою виникнення податкових зобов'язань, відображених у відповідних податкових накладних та/або розрахунках коригування.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо надіслані податкові накладні та/або розрахунки коригування сформовано з порушенням вимог, передбачених відповідно пунктом 201.1 статті 201 та/або пунктом 192.1 статті 192 цього Кодексу, протягом операційного дня продавцю/покупцю надсилається квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі про неприйняття їх в електронному вигляді із зазначенням причин.

Платник податку має право зареєструвати податкову накладну та/або розрахунок коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, в якій загальна сума податку не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу.

Якщо сума, визначена відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу, є меншою, ніж сума податку в податковій накладній та/або розрахунок коригування, які платник повинен зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних, то платник зобов'язаний перерахувати потрібну суму коштів із свого поточного рахунку на свій рахунок в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Підтвердженням продавцю про прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція в електронному вигляді у текстовому форматі, яка надсилається протягом операційного дня.

Датою та часом надання податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронному вигляді до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, є дата та час, зафіксовані у квитанції.

Якщо протягом операційного дня не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття, така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних має бути здійснена протягом 15 календарних днів, наступних за датою виникнення податкових зобов'язань, відображених у відповідних податкових накладних та/або розрахунках коригування. У разі порушення цього терміну застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Відповідно до пункту 120-1.1 Податкового кодексу України порушення платниками податку на додану вартість граничних термінів реєстрації податкових накладних, що підлягають наданню покупцям - платникам податку на додану вартість, та розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, встановлених статтею 201 цього Кодексу, тягнуть за собою накладення на платників податку на додану вартість, на яких відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі: 10 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації до 15 календарних днів; 20 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 16 до 30 календарних днів; 30 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації від 31 до 60 календарних днів; 40 відсотків від суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення терміну реєстрації на 61 і більше календарних днів.

Як вбачається з матеріалів справи 19 грудня 2014 року позивачем керівнику комісії з реорганізації Податкової служби Міжрегіонального головного управління Міндоходів центрального офісу з обслуговування великих платників податків направлено заяву про продовження граничних строків подання податкових декларацій з податку на додану вартість. Заява обґрунтована тим, що ПАТ «Луганськтепловоз» знаходиться за адресою: м. Луганськ, вул. Фрунзе, 107, тобто, на території проведення антитерористичної операції, у зв'язку з чим для заявника настали форс-мажорні обставини, настання яких підтверджено сертифікатом Торгово-промислової палати України, копію сертифікату додано до заяви (а.с. 44).

Листом Центрального офісу з обслуговування великих платників від 15 січня 2017 року позивачу роз'яснено порядок застосування пункту 102.6 статті 102 Податкового кодексу України та інших норм чинного законодавства. Крім того, роз'яснено, що зазначене питання потребує більш детального розгляду, направлено запит до ДФС України щодо надання роз'яснень, після отримання яких буде надано додаткову відповідь (а.с. 40).

Листом від 27 січня 2015 року позивач повідомив СДПІ у м. Луганську, що раніше ним подавались до Центрального офісу з обслуговування великих платників заяви про продовження граничних термінів подання податкової звітності через настання обставин непереборної сили, у тому числі і щодо подання податкових декларацій з податку на додану вартість, однак, відповіді не отримано, у зв'язку з чим заявник просив повторно надати відповіді на перелічені звернення (а.с. 43).

Заявою від 05 березня 2015 року № 001/127 до СДПІ у м. Луганську позивач повідомив податковий орган про свої попередні звернення, у тому числі про направлення 19 грудня 2014 року заяви про продовження граничних строків подання податкових декларацій з податку на додану вартість та просив прийняти рішення за зазначеними у листі заявами (а.с.38-39).

Листом від 17 березня 2015 року за № 696/10/28-05-19 СДПІ у м. Луганську на попередні звернення позивача надана відповідь, у якій зазначено, що згідно п. 8 Порядку застосування норм пунктів 102.6-102.7 статті 102 Податкового кодексу України, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 24.12.2010 року № 1044, Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», питання щодо поширення на ПАТ «Луганськтепловоз» дії п. 102.6 ст. 10 Податкового кодексу України та продовження граничного строку для подання податкової звітності може бути розглянуто не раніше ніж протягом тридцяти календарних днів, наступних за днем закінчення обставин непереборної сили, у разі подання заяви та документального підтвердження відповідно до Порядку (а.с. 41-42).

Порядком заповнення податкової накладної, затвердженим 22 вересня 2014 року наказом Міністерства фінансів України № 957 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 14 листопада 2014 року № 1129), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2014 року за № 1235/26012 (який з 01 квітня 2016 року втратив чинність), передбачено, що податкова накладна та додатки до неї складаються та надаються отримувачу (покупцю) в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи. Відправлення, передавання, одержання, зберігання та організація обігу податкових накладних в електронній формі здійснюються у порядку, визначеному законодавством. Усі податкові накладні, в тому числі накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 10-13, 18 та 20 цього Порядку, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Платник податку має право зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних на суму податку, обчислену за формулою, зазначеною у пункті 200-1.3 статті 200-1 Податкового кодексу України та пункті 9 Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569.

Пунктом 2 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року №1246 (надалі «Порядок №1246) визначено, що внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування, до Реєстру (далі - реєстрація) здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі ДФС з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру. Операційний день триває з 0 до 23-ї години.

Як передбачено пунктом 3 Порядку №1246, реєстрації підлягають податкові накладні та/або розрахунки коригування (у тому числі ті, що не видаються отримувачу (покупцю) товарів (послуг) та залишаються у їх постачальника (продавця); складені під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України; складені в межах виконання угод про розподіл продукції; складені за операціями з постачання товарів (послуг), які звільнені від оподаткування) незалежно від суми податку на додану вартість, зазначеної в одній податковій накладній та/або розрахунку коригування. У разі надання нерезидентом послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, податкова накладна складається та реєструється зареєстрованим на території України платником податку - отримувачем (покупцем) таких послуг. Розрахунок коригування, складений постачальником (продавцем) товарів (послуг) до податкової накладної, яка видана їх отримувачу (покупцю) - платникові податку, підлягає реєстрації: постачальником (продавцем), якщо передбачається збільшення суми компенсації вартості товарів (послуг) на користь такого постачальника (продавця) або коригування кількісних та вартісних показників у підсумку не змінює суми компенсації; отримувачем (покупцем), якщо передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів (послуг) на користь їх постачальника (продавця). Розрахунок коригування, складений платником податку до податкових накладних, які не видаються отримувачу (покупцю) товарів (послуг), а також складених під час отримання послуг від нерезидента, місцем постачання яких визначено митну територію України, підлягають реєстрації таким платником податку.

Як вбачається з матеріалів справи фактично податкову декларацію з податку на додану вартість за листопад 2014 року ПАТ «Луганськтепловоз» подано до СДПІ у м. Луганську 03 квітня 2015 року при граничному терміні подання 22 грудня 2014 року, що підтверджено квитанціями про прийняття електронної звітності (а.с. 89-90).

Разом з тим, колегія суддів зазначає, що позивач що місцезнаходженням юридичної особи - ПАТ «Луганськтепловоз» до червня 2015 року, тобто у спірний період, було м. Луганськ, яке знаходяться на тимчасово окупованій території, тобто, в зоні проведення антитерористичної операції.

Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02 вересня 2014 року № 1669-VII, який набрав чинності 15 жовтня 2014 року передбачено певні заходи щодо забезпечення підтримки суб'єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність на території проведення антитерористичної операції.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція» від 30 жовтня 2014 року №1053-р до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція включено м. Луганськ.

Дія цього розпорядження зупинена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2014 року № 1079-р.

Вказані розпорядження втратили чинність згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України» від 02 грудня 2015 року № 1275-р, яким до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція включено м. Луганськ.

Отже, у період невиконання обов'язків платника податку на додану вартість позивач (його структурні підрозділи) знаходився на території населених пунктів, визначених переліком, зазначеним у статті 2 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», де проводилася антитерористична операція.

Статтею 10 Закону № 1669-VII встановлено, що протягом терміну дії цього Закону єдиним належним та достатнім документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобов'язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.

В матеріалах справи міститься сертифікат (висновок) № 1478 Торгово-промислової палати України, про форс- мажорні обставини (обставини не переробної сили) від 11 листопада 2014 року вих. № 4673/05-4, який відповідно до пунктів102.6-102.7 статті 102 Податкового кодексу України, на підставі наданих документів, засвідчує настання форс - мажорних обставин (обставин не переробної сили) з 01 липня 2014 року Публічному акціонерному товариству «Луганськтепловоз» при здійсненні господарської діяльності на території м. Луганська Луганської області та дотриманні норм законодавчих актрів України, які стосуються продовження гранічних строків для подання податкової декларації. На момент видачі сертифікату (висновку) Торгово - промисловою палатою України форс - мажорні обставини (обставини не переробної сили) тривають та дату закінчення їх терміну встановити неможливо.

В матеріалах справи міститься сертифікат (висновок) № 1477 Торгово-промислової палати України, про форс- мажорні обставини (обставини не переробної сили) від 11 листопада 2014 року вих. № 4673/05-4, який відповідно до пунктів 100.4 і 100.5 статті 100 Податкового кодексу України, напдіставі наданих документів засвідчує настання форс - мажорних обставин (обставин не переробної сили) з 01 липня 2014 року Публічному акціонерному товариству «Луганськтепловоз» при здійсненні господарської діяльності на території м. Луганська Луганської області та дотриманні норм законодавчих актрів України, які стосуються продовження гранічних строків для подання податкової декларації. На момент видачі сертифікату (висновку) Торгово - промисловою палатою України форс - мажорні обставини (обставини не переробної сили) тривають та дату закінчення їх терміну встановити неможливо (а.с.37).

З матеріалів справи вбачається, що до позивача фіскальним органом застосовано штрафні санкції за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, що є відповідальністю за невиконання (неналежне виконання) податкових зобов'язань, проте як позивач є звільненим з 14 квітня 2014 року від відповідальності за неналежне виконання своїх податкових зобов'язань, у тому числі по штрафних санкціях, а в даних правовідносинах - за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних.

З огляду на викладене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про наявність підстав для задоволення заявлених позивачем вимог про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.11.2016 року № 0000694000 про застосування штрафних санкцій у розмірі 1020,00 грн. Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Дослідивши матеріали справи, оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, беручи до уваги, що ніякі докази не мають для суду наперед встановленої сили, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про обґрунтованість позовних вимог.

З врахуванням викладеного, колегія суддів дійшла до висновку, що постанова суду першої інстанції прийнята з додержанням норм матеріального та процесуального права, що є підставою для залишення без змін постанови суду першої інстанції і відмови в задоволенні апеляційної скарги відповідача.

На підставі викладеного, керуючись статтями 2, 7-15, 17-24, 69-72, 86, 94, 184, 195, 196, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2017 року у справі № 812/255/17 за позовом Публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.11.2016 року № 0000694000 - залишити без задоволення.

Постанову Луганського окружного адміністративного суду від 12 вересня 2017 року у справі № 812/255/17 за позовом Публічного акціонерного товариства «Луганськтепловоз» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 14.11.2016 року № 0000694000 - залишити без змін.

Вступна та резолютивна частини ухвали складені у нарадчій кімнаті та проголошені у судовому засіданні 13 грудня 2017 року.

Повний текст ухвали буде складений та підписаний у нарадчій кімнаті 18 грудня 2017 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складання в повному обсязі.

Головуючий суддя І.В. Геращенко

Судді Т.Г. Арабей

Г.М. Міронова