Постанова № 71010983, 14.12.2017, Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Дата ухвалення
14.12.2017
Номер справи
139/1024/17
Номер документу
71010983
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 139/1024/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 грудня 2017 року смт Муровані Курилівці

Суддя Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області Тучинська Н.В., розглянувши в порядку скороченого провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИЛА:

17 листопада 2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про визнання протиправною бездіяльність щодо непроведення перерахунку пенсії та зобов'язання вчинити дії.

Свої вимоги ОСОБА_1 мотивував тим, що є пенсіонером МВС України, отримує пенсію за вислугу років та перебуває на пенсійному обліку в ГУ ПФУ у Вінницькій області. Йому було призначено пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» від 23.12.2015, внесено зміни до чинного законодавства, зокрема визначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. Таким чином, позивач вважає, що з 01.01.2016 року йому як пенсіонеру органів внутрішніх справ України має бути перерахована пенсія у зв'язку із підвищенням грошового забезпечення поліцейських, здійсненого на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 та в порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45.

27.10.2017 ОСОБА_1 звернувся до відповідача із заявою з проханням провести перерахунок пенсії. Листом за № 1337/П-12 від 07.112017 відповідач повідомив позивача про те, що на виконання п. 2 Порядку проведення перерахунку пенсій призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою КМУ від 13.02.2008 № 45, ним було направлено списки пенсіонерів МВС до ліквідаційної комісії УМВС України у Вінницькій області. Ліквідаційною комісією 05.09.2017 до Головного управління ПФУ у Вінницькій області надано довідку про розмір грошового забезпечення позивача для перерахунку пенсії згідно постанови КМУ від 11.11.2015 № 988. Крім того, інформовано, що Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій та направлено до Міністерства соціальної політики України; перерахунок та виплату перерахованих пенсій буде здійснено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.

Вважаючи свої права порушеними, позивач звернувся до суду з цим позовом та просить визнати протиправною бездіяльність ГУ ПФУ у Вінницькій області щодо нездійснення з 01.01.2016 перерахунку та виплати йому пенсії; зобов'язати відповідача провести перерахунок та виплату проіндексованої з урахуванням рівня інфляції пенсії, починаючи з 01.01.2016 без обмеження строком і граничного розміру та складових пенсійного забезпечення у певних розмірах; встановити судовий контроль за виконанням судового рішення, зобов'язавши відповідача в п'ятиденний термін з дня отримання рішення, подати до суду звіт про виконання судового рішення разом з розрахунком перерахування пенсії; стягнути судові витрати.

З врахуванням клопотання позивача, викладеного у п. 1 позовної вимоги, положень п. 2 ч. 1 ст. 183-2 КАС України, 29.11.2017 відкрито скорочене провадження у справі.

Отримавши 05 грудня 2017 року копію ухвали про відкриття скороченого провадження в адміністративній справі (а.с. 80), 11.12.2017 відповідач подав до суду письмові заперечення (а.с. 84-86).

Із заперечення слідує, що відповідач не заперечує, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України від 09.04.1992 року №2262-XII «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» і що позивача включено до списку для перерахунку пенсії особам начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ України. Однак, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області здійснюється формування у потребі коштів, необхідних для проведення перерахунку пенсій, так як виплата цих пенсій забезпечується додатковими коштами з Державного бюджету України. Бюджет Пенсійного фонду України щорічно затверджується постановою Кабінету Міністрів України, а виплата коштів, які не передбачені його видатковою частиною, призведе до порушень соціального права інших осіб на забезпечення у разі настання соціальних ризиків та диспропорційності між соціальним захистом громадян. Вважає, що підстав для проведення перерахунку та виплати пенсії ОСОБА_1 немає. Крім того, відповідач зазначає, що твердження позивача про здійснення перерахунку пенсії саме з 01.01.2016 року не ґрунтується на нормах матеріального права. В діях ГУ ПФУ у Вінницькій області не вбачається будь-якої неправомірності. Щодо вимоги позивача про індексацію пенсії, відповідач, не заперечуючи обставину, що пенсія, яку отримує відповідач, є об'єктом індексації, вважає, що законних підстав для здійснення індексації пенсії нема, оскільки базовий місяць, коли може бути застосована індексація, збігається із щоквартальним підвищенням пенсії.

Крім того, 11.12.2017 року відповідач подав до суду клопотання про розгляд справи за загальними правилами КАС України у зв'язку із складністю справи та з метою ухвалення законного і обґрунтованого судового рішення (а.с. 83).

Відповідно до ч. 4 ст. 183-2 КАС України, суддя розглядає справу в порядку скороченого провадження одноособово, без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі. За результатами розгляду справи у скороченому провадженні суддя, оцінивши повідомлені позивачем, відповідачем обставини, за наявності достатніх підстав приймає законне судове рішення. У разі недостатності повідомлених позивачем обставин або якщо за результатами розгляду поданого відповідачем заперечення суд прийде до висновку про неможливість ухвалення законного судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, суд розглядає справу за загальними правилами цього Кодексу, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.

В даному випадку вважаю, що позивачем повідомлені достатні обставини, а матеріали заперечення відповідача не свідчать про неможливість ухвалення законного судового рішення без проведення судового засідання та виклику осіб, які беруть участь у справі, а тому не вбачаю підстав для розгляду справи у відкритому судовому засіданні з викликом сторін.

Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши надані докази та письмові заперечення, прийшла до висновку про необхідність часткового задоволення позову, виходячи з наступного:

Відповідно до частини 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з частинами 1 і 2 ст. 8 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Суд застосовує принцип верховенства права з урахуванням судової практики Європейського Суду з питань захисту прав людини.

Правовідносини щодо порядку та умов перерахунку призначених пенсій військовослужбовцям, в тому числі особам, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, регулюються правовими нормами Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 9 квітня 1992 pоку № 2262-XII (надалі - Закон № 2262-XII), Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей" від 23 грудня 2015 року № 900-VIII (надалі - Закон № 900-VIII) із змінами та доповненнями, що були чинні на день виникнення спору.

Встановлено, що ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного Фонду України у Вінницькій області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону № 2262-XII, що підтверджується пенсійним посвідченням № 80/12317, виданим 28 лютого 2005 року (а.с. 19).

27 жовтня 2017 року позивач звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області із заявою про перерахунок та виплату йому пенсії з 01 січня 2016 року у зв'язку із набранням чинності Законом № 900-VIII (а.с. 20-24).

Листом Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області № 1337/П-12 від 07 листопада 2017 року (а.с. 25) позивача повідомлено, крім іншого, що перерахунок та виплату перерахованих пенсій буде здійснено після виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.

Відповідно до частини третьої статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі, якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Згідно з п. 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 № 45(далі - Порядок № 45), перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Постановою Кабінету Міністрів України № 988 від 11 листопада 2015 року "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" встановлено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Згідно з абзацом 2 пункту 15 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Національну поліцію" (згідно з Законом України від 23 грудня 2015 року № 900-VIII) за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Відповідно до статті 102 Закону України "Про Національну поліцію" пенсійне забезпечення поліцейських здійснюється також в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

Законом № 900-VIII статтю 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" доповнено новою частиною такого змісту: "Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських".

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Так, підставою для проведення перерахунку пенсій особам, які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом встановлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.

Отже, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке, за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988.

Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 встановлено розміри грошового забезпечення поліцейських, які є більшими від грошового забезпеченням колишніх працівників органів внутрішніх справ.

Водночас, Закон № 900-VIII є нормативно-правовим актом, що став підставою для застосування в цілях перерахунку пенсії позивачу грошового забезпечення, виходячи із встановлених розмірів грошового забезпечення для поліцейських.

Разом з тим, порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" визначено постановою Кабінету Міністрів України № 45 від 13.02.2008.

Нормами Порядку № 45 передбачено наступний порядок дій для здійснення перерахунку пенсій:

- Міністерство внутрішніх справ України повідомляє Пенсійний фонду України про наявність рішення Кабінету Міністрів України про зміну розміру грошового забезпечення (п. 2 Постанови №45);

- Пенсійний фонд України повідомляє відповідні структурні підрозділи Пенсійного фонду про підстави проведення перерахунку пенсій та необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку Головним управлінням Пенсійного фонду України (абз. 2 п. 2 Постанови №45);

- Головні управління Пенсійного фонду України складають відповідні списки та передають їх органам, які уповноважені видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій, які готують відповідні довідки. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком (абз.3 п.2, абз.1, 2 п.3 Постанови № 45).

З листа відповідача № 1337/П-12 від 07.11.2017 (а.с. 25) слідує, що 22.05.2017 Головне управління ПФУ у Вінницькій області отримало Довідку № 12317 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії на ім'я позивача (а.с. 30).

Відповідач не вважає свою бездіяльність щодо непроведення перерахунку і невиплати перерахованої пенсії позивачу протиправною. При цьому відповідач посилається на відсутність відповідного бюджетного призначення та на рішення Європейського Суду з прав людини у справі «Ейрі проти Ірландії».

Дійсно, ЄСПЛ у рішенні від 09.10.1979 року у справі «Ейрі проти Ірландії» зазначив про те, що здійснення соціально-економічних прав людини значною мірою залежить від становища в державах, особливо фінансового. Такі положення поширюються і на питання допустимості зменшення соціальних виплат, про що зазначено в рішенні цього суду у справі «Кйартан Асмундсон проти Ісландії» від 12 жовтня 2004 року. У справі «Великода проти України» ЄСПЛ вказав на те, що зміна механізму нарахування певних видів соціальних виплат та допомоги є конституційно допустимою до тих меж, за якими ставиться під сумнів сама сутність змісту права на соціальний захист.

Разом з тим, у рішенні «Кечко проти України» від 8 листопада 2005 року Європейський Суд з прав людини виклав правову позицію, відповідно до якої, якщо чинне правове положення передбачає виплату певних надбавок і дотримано всі вимоги, необхідні для цього, органи державної влади не можуть свідомо відмовляти у цих виплатах доки відповідні положення є чинними. Також у вказаному рішенні зазначено, що органи державної влади не можуть посилатися на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобов'язань, оскільки реалізація особою права, що пов'язане з отриманням бюджетних коштів, яке базується на спеціальних та чинних на час виникнення спірних правовідносин нормативно-правових актах національного законодавства, не може бути поставлена у залежність від бюджетних асигнувань.

Враховуючи вищезазначені положення чинного законодавства України та встановлені обставини справи, вважаю, що вимога позивача щодо визнання протиправною бездіяльності відповідача є обґрунтованою та такою, що підлягає задоволенню.

Відповідно до ч. 2 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову, зокрема, про визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень, скасування рішення суб'єкта владних повноважень, зобов'язання відповідача вчинити певні дії, іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Відповідно до ст. 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Частиною 1 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Дійшовши висновку, що бездіяльність відповідача щодо проведення перерахунку та виплати перерахованої пенсії позивача є протиправною, вважаю, що порушене право позивача на отримання підвищеного розміру пенсії має бути поновлене шляхом зобов'язання відповідача вчинити перерахунок та виплату пенсії.

Щодо дати, з якої має бути проведено перерахунок та виплата перерахованої пенсії, враховую і керуюсь ч. 3 ст. 51 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", відповідно до якої перерахунок пенсій, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком. Оскільки 01 січня 2016 року є датою виникнення у позивача права на перерахунок пенсії, то ОСОБА_1 має право на перерахунок та виплату пенсії саме з 01 січня 2016 року.

Одночасно, не вбачаю підстав для задоволення позовної вимоги позивача про зобов'язання відповідача виплачувати пенсію без обмеження граничного розміру, оскільки передбачені законодавством України тимчасові обмежувальні заходи зі встановлення граничного розміру виплат встановленні для запобігання фінансової катастрофи України у вказаний економічно-складний для держави Україна період та таке обмеження відповідає чинним нормам Закону України «Про пенсійне забезпечення», Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», а також узгоджується із рішеннями ЄСПЛ у справах «Ейрі проти Ірландії», «Кйартан Асмундсон проти Ісландії» та «Великода проти України».

Стосовно позовних вимоги про зобов'язання відповідача здійснити індексацію пенсії, враховую наступне:

Верховний Суд України у постановах від 10 грудня 2013 року (справа № 21-390а13) та від 17 лютого 2016 року (справа 264/647/15-а) зробив висновок щодо застосування Закону України «Про індексацію грошових доходів населення» від 03.07.1991 № 1282-ХП для індексації пенсії. Зокрема, зазначив, що підстав для здійснення індексації пенсії нема.

Відповідно до положень ст. 244-2 КАС України висновок Верховного Суду України щодо застосування норм права має враховуватися судами загальної юрисдикції при застосуванні таких норм права, або ж навести відповідні мотиви у випадку, коли відступає від правової позиції.

У цій справі вважаю, що має бути врахована правова позиція Верховного Суду України.

Не вбачаю підстав для задоволення вимоги позивача про зобов'язання відповідача перерахувати та виплатити пенсію в таких розмірах:

-посадовий оклад - 2500 грн;

-оклад за військовим (спеціальним) званням підполковник поліції - 1800 грн;

-надбавка за стаж служби - 35%;

-надбавка за виконання особливо важливих завдань - 50%;

-премія - 33,3%.

Так, постановою КМУ № 45 від 13.02.2008 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Відповідно до цього Порядку перерахунок раніше призначених відповідно до Закону № 2262-XII пенсій провадиться ГУ ПФУ на підставі довідки про розмір грошового забезпечення пенсіонера, що видається державним органом, з якого пенсіонер був звільнений зі служби.

Така вимога закону про видачу довідки про розмір грошового забезпечення пенсіонера виконана. Голова ліквідаційної комісії МВС України у Вінницькій області видав Довідку № 12317 на прізвище позивача (а.с. 30). У цій довідці зазначені всі складові, що мають бути враховані відповідачем при перерахунку пенсії, а також розміри цих складових.

Не оспорюючи відомості, внесені до цієї довідки, позивач необґрунтовано просить зобов'язати відповідача включити при перерахунку пенсії складові, які не передбачені у довідці про розмір грошового забезпечення.

Таким чином, ця частина позовної вимоги є необґрунтованою, а тому не підлягає до задоволення.

Відповідно до ч. 1 ст. 94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.Судові витрати здійснені позивачем в розмірі 640 гривень (а.с. 1), а тому вони підлягають стягненню на його користь із Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

На підставі ст.ст. 19, 22, 46, 58 Конституції України, ст. 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", ст. 102 Закону України "Про Національну поліцію" та керуючись ст.ст. 11, 71, 86, 94, 97, 98, 158-163, 183-2, 186 КАС України, -

ПОСТАНОВИЛА:

Адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області щодо непроведення перерахунку та виплати пенсії ОСОБА_1 з 01 січня 2016 року.

Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний № НОМЕР_1, у відповідності до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23.12.2015, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», постанов КМУ № 988 від 11.11.2015 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» та № 947 від 18.11.2015 «Про внесення змін до постанови КМУ від 09.03.2006 № 268» та довідки голови ліквідаційної комісії УМВС України у Вінницькій області № 12317 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, починаючи з 01 січня 2016 року.

В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Встановити судовий контроль за виконанням рішення суду, зобов'язавши Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області в місячний термін з дня набрання судовим рішенням чинності, подати суду звіт про виконання судового рішення разом з розрахунком перерахування пенсії.

Стягнути із Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, код ЄДРПОУ 13322403, на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний № НОМЕР_1, судові витрати в сумі 640 (шістсот сорок) гривень за рахунок бюджетних асигнувань, що передбачені на утримання Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Постанова за результатами скороченого провадження може бути оскаржена сторонами та іншими особами у зв'язку з тим, що суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, в апеляційному порядку до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області шляхом подачі апеляційної скарги у десятиденний строк з моменту отримання копії постанови.

Суддя: __